LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 2018

  • Aktuālās spēles
  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Otrdiena, 2018. gada 19. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Vidzemes FC/2006BSSC Ikšķile9Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
15:30FK ĀDAŽI/CarnikavaFC Gauja9Carnikavas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 21. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:30SK Super Nova/SaulkrastiFK ĀDAŽI/Carnikava10Carnikavas stadions
Piektdiena, 2018. gada 22. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FC GaujaOgres NSC10Vidzemes Olimpiskais centrs
13:30SK Super Nova/SaulkrastiVidzemes FC/20068Zvejniekciema stadions
15:30FS GarkalneVidzemes FC 211Upesciema stadions
Otrdiena, 2018. gada 26. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK ĀDAŽI/Carnikava
-:-
SK Super Nova/Saulkrasti3Carnikavas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 02. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Ogres NSCBSSC Ikšķile1Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Sestdiena, 2018. gada 07. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Ogres NSCFK ĀDAŽI/Carnikava6Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Otrdiena, 2018. gada 10. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Vidzemes FC 2FC Gauja1Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Sestdiena, 2018. gada 14. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FC GaujaFK ĀDAŽI/Carnikava2Vidzemes Olimpiskais centrs
Trešdiena, 2018. gada 18. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Vidzemes FC/2006BSSC Ikšķile2Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Sestdiena, 2018. gada 21. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Ogres NSCFC Gauja3Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Svētdiena, 2018. gada 22. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Vidzemes FC/2006SK Super Nova/Saulkrasti1Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Piektdiena, 2018. gada 27. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Vidzemes FC/2006FC Gauja5Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Otrdiena, 2018. gada 01. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:30Vidzemes FC/2006Vidzemes FC 23Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Piektdiena, 2018. gada 04. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FC GaujaSK Super Nova/Saulkrasti4Vidzemes Olimpiskais centrs
Otrdiena, 2018. gada 08. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30Vidzemes FC 2FS Garkalne4Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Svētdiena, 2018. gada 13. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:30Vidzemes FC 2FK ĀDAŽI/Carnikava5Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
13:00SK Super Nova/SaulkrastiBSSC Ikšķile5-
13:30Vidzemes FC/2006FK ĀDAŽI/Carnikava14Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Piektdiena, 2018. gada 18. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:30Ogres NSCFS Garkalne12Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Sestdiena, 2018. gada 19. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Vidzemes FC 2SK Super Nova/Saulkrasti6Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Otrdiena, 2018. gada 22. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00BSSC IkšķileFK ĀDAŽI/Carnikava4Carnikavas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 24. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30Vidzemes FC/2006FS Garkalne6Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Piektdiena, 2018. gada 25. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FC GaujaBSSC Ikšķile6Vidzemes Olimpiskais centrs
Otrdiena, 2018. gada 29. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30Vidzemes FC 2Vidzemes FC/200610Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 31. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FS GarkalneSK Super Nova/Saulkrasti9Upesciema stadions
Piektdiena, 2018. gada 01. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00BSSC IkšķileVidzemes FC 27Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Sestdiena, 2018. gada 02. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00FS GarkalneFC Gauja7Upesciema stadions
Pirmdiena, 2018. gada 04. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Ogres NSCVidzemes FC/20064Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Otrdiena, 2018. gada 05. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:30FK ĀDAŽI/CarnikavaBSSC Ikšķile11Carnikavas stadions
Trešdiena, 2018. gada 06. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK ĀDAŽI/CarnikavaOgres NSC13Carnikavas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 07. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK ĀDAŽI/CarnikavaFS Garkalne8Carnikavas stadions
Piektdiena, 2018. gada 08. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00FC GaujaVidzemes FC 28Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
12:00BSSC IkšķileOgres NSC8Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Ceturtdiena, 2018. gada 14. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Vidzemes FC 2Ogres NSC9Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Pirmdiena, 2018. gada 18. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00SK Super Nova/SaulkrastiOgres NSC7Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Otrdiena, 2018. gada 19. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Vidzemes FC/2006BSSC Ikšķile9Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
15:30FK ĀDAŽI/CarnikavaFC Gauja9Carnikavas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 21. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:30SK Super Nova/SaulkrastiFK ĀDAŽI/Carnikava10Carnikavas stadions
Piektdiena, 2018. gada 22. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FC GaujaOgres NSC10Vidzemes Olimpiskais centrs
13:30SK Super Nova/SaulkrastiVidzemes FC/20068Zvejniekciema stadions
15:30FS GarkalneVidzemes FC 211Upesciema stadions
Otrdiena, 2018. gada 26. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK ĀDAŽI/Carnikava
-:-
SK Super Nova/Saulkrasti3Carnikavas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 09. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FS Garkalne
-:-
BSSC Ikšķile3Upesciema stadions
Sestdiena, 2018. gada 14. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:30SK Super Nova/Saulkrasti
-:-
FS Garkalne2Upesciema stadions
Piektdiena, 2018. gada 03. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:30SK Super Nova/Saulkrasti
-:-
Vidzemes FC 213-
17:00FS Garkalne
-:-
Vidzemes FC/200613Upesciema stadions
Pirmdiena, 2018. gada 06. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Vidzemes FC/2006
-:-
Ogres NSC11Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Otrdiena, 2018. gada 07. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00SK Super Nova/Saulkrasti
-:-
FC Gauja11-
Piektdiena, 2018. gada 10. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FS Garkalne
-:-
Ogres NSC5Upesciema stadions
Pirmdiena, 2018. gada 13. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:30Ogres NSC
-:-
Vidzemes FC 22Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
16:00FS Garkalne
-:-
FK ĀDAŽI/Carnikava1Upesciema stadions
Trešdiena, 2018. gada 15. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FC Gauja
-:-
Vidzemes FC/200612Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Pirmdiena, 2018. gada 20. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00BSSC Ikšķile
-:-
SK Super Nova/Saulkrasti12-
Otrdiena, 2018. gada 28. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:30FK ĀDAŽI/Carnikava
-:-
Vidzemes FC 212Carnikavas stadions
15:30FK ĀDAŽI/Carnikava
-:-
Vidzemes FC/20067Carnikavas stadions
Piektdiena, 2018. gada 31. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00BSSC Ikšķile
-:-
FC Gauja13Vidzemes Olimpiskais centrs
Svētdiena, 2018. gada 02. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Vidzemes FC 2
-:-
BSSC Ikšķile14Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Otrdiena, 2018. gada 04. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FC Gauja
-:-
FS Garkalne14Vidzemes Olimpiskais centrs
Ceturtdiena, 2018. gada 06. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00BSSC Ikšķile
-:-
FS Garkalne10Upesciema stadions
Sestdiena, 2018. gada 08. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Ogres NSC
-:-
SK Super Nova/Saulkrasti14Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.Vidzemes FC/2006980147133424
2.Vidzemes FC 2970251163521
3.FS Garkalne65013653115
4.FC Gauja94141726-913
5.Ogres NSC93242756-2911
6.FK ĀDAŽI/Carnikava103162645-1910
7.SK Super Nova/Saulkrasti71151537-224
8.BSSC Ikšķile90181435-211

20 vārti

Līvs Dāvis (Ogres NSC)

16 vārti

Timermanis Edgars (Vidzemes Futbola centrs)

14 vārti

Kaņipovs Reinis (Vidzemes Futbola centrs)

13 vārti

Savickaitis Marks (FS Garkalne), Laķis Rūdolfs (Vidzemes Futbola centrs)

9 vārti

Sola Alens (FK ĀDAŽI), Pavļenko Edgars (FS Garkalne), Bāliņš Kristers (Vidzemes Futbola centrs)

7 vārti

Janevics Ričards (FS Garkalne)

6 vārti

Erdmanis Kristaps (FC Gauja), Gaismiņš Valters, Siktārs Jānis Voldemārs (Vidzemes Futbola centrs)

5 vārti

Dzenītis Ernests, Groševs Lauris, Veinbergs Kārlis (Vidzemes Futbola centrs)

4 vārti

Briedis Bruno (FK ĀDAŽI)

3 vārti

Boldāns Toms, Šķeltiņš Dzintars Ralfs (BSSC Ikšķile), Zauska Ritvars Krists, Štauers Maksimiljans (FC Gauja), Krustkalns Alfrēds, Roga Raitis, Upenieks Ralfs (FK ĀDAŽI), Vitkauskis Dāvis Maiks (Vidzemes Futbola centrs)

2 vārti

Vītiņš Emīls (BSSC Ikšķile), Strautmanis Kārlis (FK ĀDAŽI), Jēkabsons Justs, Makarovs Mareks, Meija Eldars Gustavs (FS Garkalne), Girvičs Rojs Eduards, Minkevičus Marks, Zavadskis Edvards (Ogres NSC), Hincenbergs Henrijs, Masaļskis Adrians, Mičulišs Emīls, Nolle Ģirts, Stūrītis Jānis, Veinbergs Valters (SK Super Nova), Maršāns Tomass Ernests, Putrālis Eduards Dāvis, Sirmais Markuss (Vidzemes Futbola centrs)

1 vārti

Bedrītis Ēriks Bernhards, Grāvelis Miks, Jermolajevs Artemijs, Maurmanis Edgars, Romanovs Raitis (BSSC Ikšķile), Dūmiņš Emīls, Dūmiņš Kārlis, Gluzunovs Konstantīns, Jurjānis Ričards (FC Gauja), Dravenieks Jorens Nils (FK ĀDAŽI), Stradiņš Niklāvs (FS Garkalne), Labanovs Kristians (Ogres NSC), Ustenko Markuss Kirils (SK Super Nova), Felšus Roberts Mārtiņš, Veismanis Tomass (Vidzemes Futbola centrs)
Page created in 650 ms.