LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 2018

  • Aktuālās spēles
  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Sestdiena, 2018. gada 16. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00JFA JelgavaJelgavas BJSS9Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
Otrdiena, 2018. gada 19. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja/LFS 2JFA Jelgava10Stadions ''Velnciems''
Trešdiena, 2018. gada 20. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Talsu NSSAFA Olaine9Talsu pilsētas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 21. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Saldus SS/Brocēnu NBJSSJelgavas BJSS10Saldus pilsētas futbola stadions
Piektdiena, 2018. gada 22. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Talsu NSSFK Liepāja/LFS 21Talsu pilsētas stadions
Otrdiena, 2018. gada 26. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00AFA Olaine
-:-
Saldus SS/Brocēnu NBJSS5Olaines pilsētas stadions
Piektdiena, 2018. gada 06. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00JFA JelgavaSaldus SS/Brocēnu NBJSS1Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
Otrdiena, 2018. gada 10. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Liepāja/LFS 2FK BANDAVA/KFC2Stadions "Olimpija"
Trešdiena, 2018. gada 11. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Jelgavas BJSSJFA Jelgava2Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
Sestdiena, 2018. gada 14. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Jelgavas BJSSFK BANDAVA/KFC8Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
Sestdiena, 2018. gada 21. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00AFA OlaineTalsu NSS2Olaines pilsētas stadions
14:00JFA JelgavaFK Liepāja/LFS 23Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
Otrdiena, 2018. gada 24. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Jelgavas BJSSSaldus SS/Brocēnu NBJSS3Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
Otrdiena, 2018. gada 01. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00AFA OlaineJFA Jelgava4Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 05. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00FK Liepāja/LFS 2Saldus SS/Brocēnu NBJSS4Stadions "Daugava", rezerves laukums
17:00JFA JelgavaTalsu NSS5Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
Sestdiena, 2018. gada 12. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja/LFS 2Talsu NSS8Stadions ''Velnciems''
14:00AFA OlaineFK BANDAVA/KFC10Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 19. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Jelgavas BJSSFK Liepāja/LFS 25Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
Trešdiena, 2018. gada 23. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Saldus SS/Brocēnu NBJSSTalsu NSS13Saldus pilsētas futbola stadions
Sestdiena, 2018. gada 26. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00AFA OlaineJelgavas BJSS6Olaines pilsētas stadions
14:00FK BANDAVA/KFCJFA Jelgava6Durbes stadions
Trešdiena, 2018. gada 30. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK BANDAVA/KFCSaldus SS/Brocēnu NBJSS14Durbes stadions
Sestdiena, 2018. gada 02. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00FK BANDAVA/KFCJelgavas BJSS1Durbes stadions
15:00FK Liepāja/LFS 2AFA Olaine7Stadions ''Velnciems''
Otrdiena, 2018. gada 12. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Talsu NSSJelgavas BJSS14Talsu pilsētas stadions
Trešdiena, 2018. gada 13. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Saldus SS/Brocēnu NBJSSJFA Jelgava8Saldus pilsētas futbola stadions
Sestdiena, 2018. gada 16. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00JFA JelgavaJelgavas BJSS9Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
Otrdiena, 2018. gada 19. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja/LFS 2JFA Jelgava10Stadions ''Velnciems''
Trešdiena, 2018. gada 20. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Talsu NSSAFA Olaine9Talsu pilsētas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 21. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Saldus SS/Brocēnu NBJSSJelgavas BJSS10Saldus pilsētas futbola stadions
Piektdiena, 2018. gada 22. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Talsu NSSFK Liepāja/LFS 21Talsu pilsētas stadions
Otrdiena, 2018. gada 26. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00AFA Olaine
-:-
Saldus SS/Brocēnu NBJSS5Olaines pilsētas stadions
Piektdiena, 2018. gada 29. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK BANDAVA/KFC
-:-
Talsu NSS11Durbes stadions
Sestdiena, 2018. gada 07. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK BANDAVA/KFC
-:-
AFA Olaine3Durbes stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 12. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Talsu NSS
-:-
FK BANDAVA/KFC4Talsu pilsētas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 26. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Talsu NSS
-:-
JFA Jelgava12Talsu pilsētas stadions
Otrdiena, 2018. gada 31. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Talsu NSS
-:-
Saldus SS/Brocēnu NBJSS6Talsu pilsētas stadions
Trešdiena, 2018. gada 01. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Saldus SS/Brocēnu NBJSS
-:-
FK Liepāja/LFS 211Saldus pilsētas futbola stadions
Sestdiena, 2018. gada 04. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00JFA Jelgava
-:-
AFA Olaine11Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
12:00FK BANDAVA/KFC
-:-
FK Liepāja/LFS 29Durbes stadions
Otrdiena, 2018. gada 07. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Jelgavas BJSS
-:-
Talsu NSS7Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
Sestdiena, 2018. gada 11. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Jelgavas BJSS
-:-
AFA Olaine13Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 16. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja/LFS 2
-:-
Jelgavas BJSS12Stadions ''Velnciems''
Piektdiena, 2018. gada 24. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00JFA Jelgava
-:-
FK BANDAVA/KFC13Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
Sestdiena, 2018. gada 25. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00AFA Olaine
-:-
FK Liepāja/LFS 214Olaines pilsētas stadions
Otrdiena, 2018. gada 28. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Saldus SS/Brocēnu NBJSS
-:-
FK BANDAVA/KFC7Saldus pilsētas futbola stadions
Sestdiena, 2018. gada 01. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Saldus SS/Brocēnu NBJSS
-:-
AFA Olaine12Saldus pilsētas futbola stadions
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.JFA Jelgava980146163024
2.Talsu NSS641139132613
3.AFA Olaine63122620610
4.Saldus SS/Brocēnu NBJSS6303231769
5.FK Liepāja/LFS 272142026-67
6.FK BANDAVA/KFC61141927-84
7.Jelgavas BJSS81071165-543

18 vārti

Krampe Kārlis (Talsu NSS)

11 vārti

Skadmanis Kristers (FK Jelgava)

10 vārti

Mūrnieks Dāvis (FK Jelgava)

9 vārti

Berķis Dāvis (FK BANDAVA)

8 vārti

Straupenieks Rainers (AFA Olaine), Dobrājs Mikus (FK Jelgava), Jaunkalns Kristiāns Deniss (Talsu NSS)

6 vārti

Salna Kristians (AFA Olaine), Janovskis Artūrs (Jelgavas BJSS)

5 vārti

Tomass-Polis Kārlis (FK Jelgava), Palapis Roberts (FK Liepāja), Kļaviņš Rihards, Rožuleja Krišs (Saldus SS)

4 vārti

Meikšāns Marks (AFA Olaine), Auznieks Ričards (FK BANDAVA), Borisovs Rauls Rodrigo (FK Liepāja), Cālītis Mārtiņš (Saldus SS), Kristbergs Daniels, Čuhnovs Valters (Talsu NSS)

3 vārti

Pavlovičs Daniels (AFA Olaine), Berķis Rendijs (FK BANDAVA), Kotovičs Dāniels, Muižnieks Adriāns (FK Jelgava), Deviņš Kristaps Valters, Ožovans Aleksandrs, Skuja Ronalds (FK Liepāja), Kaņeps Renārs Ralfs (Talsu NSS)

2 vārti

Stasjonoks Nikita, Zeps Roberts Māris (AFA Olaine), Fadeičevs Aleksandrs, Līdaka Daniels, Ķepsnis Rihards (Saldus SS)

1 vārti

Lugovskojs Deivs (AFA Olaine), Bors Andis, Valdmanis Toms, Volkevičs Roberts (FK BANDAVA), Andermanis Kristers, Brūniņš Edgars, Cālbergs Dāvis, Ivanovs Markuss, Kreipāns Alekss (FK Jelgava), Bizjuks Maksims, Mokorenko Dāvids Markus (FK Liepāja), Apsītis Rodions, Bulaņenko Dmitrijs, Zelčs Emīls Niks, Ņemņasevs Leo, Žernovs Ruslans (Jelgavas BJSS), Jarašuns Andris Roberts, Kļaviņš Kristaps (Saldus SS), Ezergals Jānis Elijans, Lejnieks Jānis Markuss (Talsu NSS)
Page created in 22 ms.