LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 2018

  • Aktuālās spēles
  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Ceturtdiena, 2018. gada 26. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00SK LīderisSporta Skola Metta2Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 29. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Sporta Skola Metta
-:-
FK Dinamo Rīga 33Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Otrdiena, 2018. gada 01. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:00FK Dinamo Rīga 2
-:-
SK Līderis3Rīgas 49. vidusskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 01. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Dinamo Rīga 2FK Dinamo Rīga 31Rīgas 49. vidusskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 08. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:00Futbola ParksSporta Skola Metta1SB Ķeizarmežs
Svētdiena, 2018. gada 15. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:00Futbola ParksJDFS Alberts 23SB Ķeizarmežs
Svētdiena, 2018. gada 22. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FK Dinamo Rīga 2JDFS Alberts 27Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 26. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00SK LīderisSporta Skola Metta2Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 29. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Sporta Skola Metta
-:-
FK Dinamo Rīga 33Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Otrdiena, 2018. gada 01. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:00FK Dinamo Rīga 2
-:-
SK Līderis3Rīgas 49. vidusskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 06. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Dinamo Rīga 2
-:-
Futbola Parks4Rīgas 49. vidusskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 09. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Sporta Skola Metta
-:-
JDFS Alberts 24Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 13. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:00Futbola Parks
-:-
SK Līderis5SB Ķeizarmežs
Sestdiena, 2018. gada 19. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Sporta Skola Metta
-:-
FK Dinamo Rīga 25Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Trešdiena, 2018. gada 23. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Futbola Parks
-:-
FK Dinamo Rīga 37SB Ķeizarmežs
Piektdiena, 2018. gada 01. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:30SK Līderis
-:-
JDFS Alberts 26Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Otrdiena, 2018. gada 05. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:30SK Līderis
-:-
FK Dinamo Rīga 28Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Trešdiena, 2018. gada 06. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Dinamo Rīga 3
-:-
JDFS Alberts 25Rīgas 49. vidusskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 10. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
09:00Sporta Skola Metta
-:-
Futbola Parks6Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
13:00FK Dinamo Rīga 3
-:-
SK Līderis9Rīgas 49. vidusskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 17. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Sporta Skola Metta
-:-
SK Līderis7Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Otrdiena, 2018. gada 19. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00JDFS Alberts 2
-:-
FK Dinamo Rīga 22Stadions "Energoautomātika"
Svētdiena, 2018. gada 01. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Dinamo Rīga 3
-:-
Sporta Skola Metta8Rīgas 49. vidusskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 05. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Futbola Parks
-:-
FK Dinamo Rīga 29SB Ķeizarmežs
Otrdiena, 2018. gada 07. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00JDFS Alberts 2
-:-
Sporta Skola Metta9Stadions "Energoautomātika"
Ceturtdiena, 2018. gada 16. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Dinamo Rīga 2
-:-
Sporta Skola Metta10Rīgas 49. vidusskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 19. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Dinamo Rīga 3
-:-
Futbola Parks2Rīgas 49. vidusskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 22. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00JDFS Alberts 2
-:-
Futbola Parks8Stadions "Energoautomātika"
Piektdiena, 2018. gada 24. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00JDFS Alberts 2
-:-
FK Dinamo Rīga 310Stadions "Energoautomātika"
Pirmdiena, 2018. gada 27. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:30SK Līderis
-:-
Futbola Parks10Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Otrdiena, 2018. gada 28. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00JDFS Alberts 2
-:-
SK Līderis1Stadions "Energoautomātika"
Ceturtdiena, 2018. gada 30. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:30SK Līderis
-:-
FK Dinamo Rīga 34Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Match day: 6
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
FK Dinamo Rīga 3
-:-
FK Dinamo Rīga 26-
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.Futbola Parks21105414
2.JDFS Alberts 221016423
3.FK Dinamo Rīga 311001013
4.Sporta Skola Metta10102201
5.SK Līderis00000000
6.FK Dinamo Rīga 2200215-40

3 vārti

Kiuškins Jegors

2 vārti

Pļaviņš Kristers, Rams Kristers Toms, Rjabokoņs Nikita

1 vārti

Bērtiņš Alberts, Doroševs Ņikita, Tilgass Alberts Uldis (), Mulins Pāvels (FK Dinamo Rīga 2), Kudrjavcevs Daniils (FK Dinamo Rīga 3)
Page created in 692 ms.