LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-16 finālgrupa 1.-6.vieta 2018

  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Otrdiena, 2018. gada 11. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Riga FC-2SK Kengaroos6RTU stadions
Piektdiena, 2018. gada 14. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rēzeknes FA/BJSSJDFS Alberts3Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
Sestdiena, 2018. gada 15. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00TFK RēzekneJDFS Alberts1Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
Pirmdiena, 2018. gada 17. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00JDFS AlbertsTFK Rēzekne4Stadions "Energoautomātika"
Trešdiena, 2018. gada 19. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00SK KengaroosRiga FC-23Salaspils stadions
Piektdiena, 2018. gada 21. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00SK KengaroosJDFS Alberts5Salaspils stadions
Pirmdiena, 2018. gada 24. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00JDFS AlbertsSK Kengaroos2Stadions "Energoautomātika"
Ceturtdiena, 2018. gada 27. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Riga FC-2Rēzeknes FA/BJSS4RTU stadions
Svētdiena, 2018. gada 30. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00AFA Olaine/FK LielupeSK Kengaroos4Olaines pilsētas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 01. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00TFK RēzekneRiga FC-22Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
17:00Rēzeknes FA/BJSSRiga FC-21"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
Piektdiena, 2018. gada 05. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Riga FC-2TFK Rēzekne5RTU stadions
Pirmdiena, 2018. gada 08. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00SK KengaroosAFA Olaine/FK Lielupe1Salaspils stadions
Trešdiena, 2018. gada 10. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00JDFS AlbertsRēzeknes FA/BJSS6Stadions "Energoautomātika"
Ceturtdiena, 2018. gada 11. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:30AFA Olaine/FK LielupeTFK Rēzekne3Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 13. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00TFK RēzekneAFA Olaine/FK Lielupe6Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 14. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Rēzeknes FA/BJSSAFA Olaine/FK Lielupe2"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 04. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00AFA Olaine/FK LielupeRēzeknes FA/BJSS5Olaines pilsētas stadions
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.AFA Olaine/FK Lielupe108112291325
2.TFK Rēzekne10343916-713
3.JDFS Alberts103431613313
4.Rēzeknes FA/BJSS103251916311
5.SK Kengaroos103251016-611
6.Riga FC-2102351420-69

5 vārti

Bočs Rolands (AFA Olaine/FK Lielupe), Galajs Armans (Rēzeknes FA/BJSS)

4 vārti

Glaudāns Agris (AFA Olaine/FK Lielupe)

3 vārti

Šmits Edijs Eižens (JDFS Alberts), Simbircevs Kristiāns (Riga FC-2)

2 vārti

Pantelejevs Kristers (AFA Olaine/FK Lielupe), Averins Vadims, Mihailovs Vladislavs (Riga FC-2), Siņakovs Makars (SK Kengaroos)

1 vārti

Juma Adams, Katajs-Paeglis Markuss, Osis Oskars, Valmiers Dāvis Mārcis (AFA Olaine/FK Lielupe), Daņilovs Henrijs, Strautmanis Kārlis (JDFS Alberts), Dudarenko Dmitrijs, Silakovs Nikita (Riga FC-2), Bastrikins Dairis, Mackevičs Enriko, Markušins Maksims (Rēzeknes FA/BJSS), Adukis Daniils, Emzis Aleksejs, Judins Aleksandrs (SK Kengaroos), Meikulāns Arturs, Ozoliņš Kirils, Pastars Rūdolfs, Ruskuls Raivis, Sprukts Alens Dāniels, Tarakanovs Edgars (TFK Rēzekne)
Page created in 522 ms.