LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-16 2018

  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Svētdiena, 2018. gada 15. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00TFK RēzekneVidzemes FC8Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 19. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Rēzeknes FA/BJSSTFK Rēzekne1"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 26. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00SK KengaroosFK Pļaviņas DM/Sēlijas SS6Salaspils stadions
Svētdiena, 2018. gada 29. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Rēzeknes FA/BJSSVidzemes FC2"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
Sestdiena, 2018. gada 05. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Vidzemes FCFK Pļaviņas DM/Sēlijas SS4Priekuļu tehnikuma stadions
Otrdiena, 2018. gada 08. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00SK KengaroosTFK Rēzekne7Salaspils stadions
Piektdiena, 2018. gada 11. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Rēzeknes FA/BJSSFK Pļaviņas DM/Sēlijas SS8"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 17. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00SK KengaroosRēzeknes FA/BJSS9Salaspils stadions
Trešdiena, 2018. gada 23. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00TFK RēzekneRēzeknes FA/BJSS6Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00TFK RēzekneFK Pļaviņas DM/Sēlijas SS10Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 07. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Vidzemes FCRēzeknes FA/BJSS7Priekuļu tehnikuma stadions
Svētdiena, 2018. gada 17. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Vidzemes FCTFK Rēzekne3Priekuļu tehnikuma stadions
Otrdiena, 2018. gada 26. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00SK KengaroosVidzemes FC5Salaspils stadions
Piektdiena, 2018. gada 20. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00FK Pļaviņas DM/Sēlijas SSRēzeknes FA/BJSS3Gostiņu stadions
Piektdiena, 2018. gada 03. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00TFK RēzekneSK Kengaroos2Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 09. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Pļaviņas DM/Sēlijas SSVidzemes FC9Gostiņu stadions
Svētdiena, 2018. gada 19. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Vidzemes FCSK Kengaroos10Priekuļu tehnikuma stadions
Pirmdiena, 2018. gada 20. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Pļaviņas DM/Sēlijas SSTFK Rēzekne5Gostiņu stadions
Trešdiena, 2018. gada 22. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rēzeknes FA/BJSSSK Kengaroos4"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
Trešdiena, 2018. gada 29. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Pļaviņas DM/Sēlijas SSSK Kengaroos1Gostiņu stadions
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.Rēzeknes FA/BJSS86022852318
2.TFK Rēzekne85122214816
3.SK Kengaroos83321010012
4.FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS8215923-147
5.Vidzemes FC8116825-174

8 vārti

Solovjovs Deniss (Rēzeknes FA/BJSS)

6 vārti

Galajs Armans (Rēzeknes FA/BJSS)

5 vārti

Bastrikins Dairis (Rēzeknes FA/BJSS)

4 vārti

Prohorovs Rolands (FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS), Siņakovs Makars (SK Kengaroos), Krieviņš Dāvis (Vidzemes FC)

2 vārti

Baikovs Daniels, Gabranovs Edgars, Markušins Maksims (Rēzeknes FA/BJSS), Mitenieks Roberts (Vidzemes FC)

1 vārti

Hnikins Adrians, Koreškovs Staņislavs, Mickevičs Hārdijs Egons, Rāviņš Andris (FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS), Mackevičs Enriko, Smeilis Sandis, Troškovs Vladislavs (Rēzeknes FA/BJSS), Frolovs Timofejs, Judins Aleksandrs, Nazimovs Vadims (SK Kengaroos), Tarakanovs Edgars (TFK Rēzekne), Bukulds Jānis Pauls, Riekstiņš Kristaps (Vidzemes FC)
Page created in 583 ms.