LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 2018

  • Aktuālās spēles
  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Otrdiena, 2018. gada 14. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Alojas NSSVidzemes FC8MTC ''Staicele''
Piektdiena, 2018. gada 17. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Alojas NSSFK ĀDAŽI/Carnikava7MTC ''Staicele''
Sestdiena, 2018. gada 18. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Ogres NSCVidzemes FC7Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Pirmdiena, 2018. gada 20. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00JFC Corona Borealis/Fariona FKFK ĀDAŽI/Carnikava3Stadions Jūrnieks
Trešdiena, 2018. gada 22. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Alojas NSS
-:-
Ogres NSC9MTC ''Staicele''
Pirmdiena, 2018. gada 02. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00LBF JFK DaugavaVidzemes FC1Salaspils stadions
Sestdiena, 2018. gada 07. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:30Ogres NSCFK ĀDAŽI/Carnikava1Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Svētdiena, 2018. gada 22. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Vidzemes FCAlojas NSS3Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Svētdiena, 2018. gada 13. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Vidzemes FCFK ĀDAŽI/Carnikava10Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Sestdiena, 2018. gada 26. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00FK ĀDAŽI/CarnikavaAlojas NSS2Carnikavas stadions
Svētdiena, 2018. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Vidzemes FCOgres NSC2Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Pirmdiena, 2018. gada 28. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00LBF JFK DaugavaJFC Corona Borealis/Fariona FK2Salaspils stadions
Sestdiena, 2018. gada 02. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Ogres NSCJFC Corona Borealis/Fariona FK10Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Otrdiena, 2018. gada 05. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Vidzemes FCJFC Corona Borealis/Fariona FK4Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Piektdiena, 2018. gada 08. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Ogres NSCLBF JFK Daugava3Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Pirmdiena, 2018. gada 11. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:30Ogres NSCAlojas NSS4Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Otrdiena, 2018. gada 12. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:30FK ĀDAŽI/CarnikavaJFC Corona Borealis/Fariona FK8Carnikavas stadions
17:00FK ĀDAŽI/CarnikavaLBF JFK Daugava9Carnikavas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 14. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00JFC Corona Borealis/Fariona FKAlojas NSS1Stadions Jūrnieks
Piektdiena, 2018. gada 29. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00JFC Corona Borealis/Fariona FKVidzemes FC9Stadions Jūrnieks
Ceturtdiena, 2018. gada 12. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00JFC Corona Borealis/Fariona FKOgres NSC5Stadions Jūrnieks
Otrdiena, 2018. gada 07. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00FK ĀDAŽI/CarnikavaOgres NSC6Carnikavas stadions
12:30LBF JFK DaugavaFK ĀDAŽI/Carnikava4Carnikavas stadions
13:00Alojas NSSJFC Corona Borealis/Fariona FK6MTC ''Staicele''
Trešdiena, 2018. gada 08. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Vidzemes FCLBF JFK Daugava6Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Otrdiena, 2018. gada 14. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Alojas NSSVidzemes FC8MTC ''Staicele''
Piektdiena, 2018. gada 17. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Alojas NSSFK ĀDAŽI/Carnikava7MTC ''Staicele''
Sestdiena, 2018. gada 18. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Ogres NSCVidzemes FC7Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Pirmdiena, 2018. gada 20. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00JFC Corona Borealis/Fariona FKFK ĀDAŽI/Carnikava3Stadions Jūrnieks
Trešdiena, 2018. gada 22. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Alojas NSS
-:-
Ogres NSC9MTC ''Staicele''
Pirmdiena, 2018. gada 27. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00LBF JFK Daugava
-:-
Ogres NSC8Salaspils stadions
Otrdiena, 2018. gada 28. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK ĀDAŽI/Carnikava
-:-
Vidzemes FC5Carnikavas stadions
Svētdiena, 2018. gada 09. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00JFC Corona Borealis/Fariona FK
-:-
LBF JFK Daugava7Stadions Jūrnieks
Piektdiena, 2018. gada 21. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00LBF JFK Daugava
-:-
Alojas NSS10Salaspils stadions
Svētdiena, 2018. gada 23. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Alojas NSS
-:-
LBF JFK Daugava5MTC ''Staicele''
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.Ogres NSC77003482621
2.LBF JFK Daugava650163105315
3.JFC Corona Borealis/Fariona FK840432211112
4.Vidzemes FC84042520512
5.Alojas NSS6105431-273
6.FK ĀDAŽI/Carnikava7007573-680

21 vārti

Patika Gļebs (LBF JFK Daugava)

9 vārti

Zīmelis Renārs (Ogres NSC)

8 vārti

Lazarenko Nikita (LBF JFK Daugava), Skujiņš Regnārs (Ogres NSC)

7 vārti

Pestrjakovs Alberts (JFC Corona Borealis)

6 vārti

Sipčenoks Aleksandrs (LBF JFK Daugava), Līvs Dāvis (Ogres NSC)

5 vārti

Motovs Artūrs, Ovčiņņikovs Dāniels (JFC Corona Borealis), Petrovs Aleksejs, Smuļko Igors (LBF JFK Daugava), Cepeļevs Žans Kristians, Tūcis Tomass Alfrēds, Vītols Rihards (Vidzemes Futbola centrs)

4 vārti

Golubevs Arsēnijs (LBF JFK Daugava)

3 vārti

Drinkmanis Artemijs, Prjahins Artjoms (JFC Corona Borealis), Aļošins Viktors (LBF JFK Daugava), Eklons Dāvids (Vidzemes Futbola centrs)

2 vārti

Morozs Artūrs, Rudijs Ņikita (JFC Corona Borealis), Bondarevs Roberts, Pavlovs Iļja (LBF JFK Daugava), Lomidze Timurs, Makarovs Daniils, Pimanovs Dāvids Hanrijs, Vuškāns Raivo (Ogres NSC), Jēgers Armands, Lukstiņš Pauls Rodrigo (Vidzemes Futbola centrs)

1 vārti

Kronbergs Mārtiņš, Sadovņikovs Rinalds, Sticenko Kristofers, Upenieks Ralfs (FK ĀDAŽI), Kagainis Edgars, Levčiks Deniss, Oglobļins Aleksejs, Rudijs Daniils, Zemītis Edgars (JFC Corona Borealis), Austrums Niks, Barakausks Linas, Kudrjavcevs Maksims, Rieksts Renāts, Sviridenko Dmitrijs (LBF JFK Daugava), Matvejevs Mārtiņš, Rudaks Ēriks, Stūriņš Raivo (Ogres NSC), Bērziņš Rūdolfs, Pļaviņš Endijs Kristiāns, Stūris Kristers (Vidzemes Futbola centrs)
Page created in 545 ms.