LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 2018

  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Pirmdiena, 2018. gada 02. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00LBF JFK DaugavaVidzemes FC1Salaspils stadions
Sestdiena, 2018. gada 07. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:30Ogres NSCFK ĀDAŽI/Carnikava1Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Svētdiena, 2018. gada 22. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Vidzemes FCAlojas NSS3Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Svētdiena, 2018. gada 13. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Vidzemes FCFK ĀDAŽI/Carnikava10Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Sestdiena, 2018. gada 26. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00FK ĀDAŽI/CarnikavaAlojas NSS2Carnikavas stadions
Svētdiena, 2018. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Vidzemes FCOgres NSC2Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Pirmdiena, 2018. gada 28. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00LBF JFK DaugavaJFC Corona Borealis/Fariona FK2Salaspils stadions
Sestdiena, 2018. gada 02. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Ogres NSCJFC Corona Borealis/Fariona FK10Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Otrdiena, 2018. gada 05. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Vidzemes FCJFC Corona Borealis/Fariona FK4Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Piektdiena, 2018. gada 08. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Ogres NSCLBF JFK Daugava3Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Pirmdiena, 2018. gada 11. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:30Ogres NSCAlojas NSS4Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Otrdiena, 2018. gada 12. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:30FK ĀDAŽI/CarnikavaJFC Corona Borealis/Fariona FK8Carnikavas stadions
17:00FK ĀDAŽI/CarnikavaLBF JFK Daugava9Carnikavas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 14. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Alojas NSSJFC Corona Borealis/Fariona FK1Stadions Jūrnieks
Piektdiena, 2018. gada 29. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00JFC Corona Borealis/Fariona FK
-:-
Vidzemes FC9Stadions Jūrnieks
Ceturtdiena, 2018. gada 12. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00JFC Corona Borealis/Fariona FK
-:-
Ogres NSC5Stadions Jūrnieks
Ceturtdiena, 2018. gada 02. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Alojas NSS
-:-
FK ĀDAŽI/Carnikava7-
Otrdiena, 2018. gada 07. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00FK ĀDAŽI/Carnikava
-:-
Ogres NSC6Carnikavas stadions
12:30LBF JFK Daugava
-:-
FK ĀDAŽI/Carnikava4Carnikavas stadions
13:00JFC Corona Borealis/Fariona FK
-:-
Alojas NSS6-
Trešdiena, 2018. gada 08. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Vidzemes FC
-:-
LBF JFK Daugava6Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Otrdiena, 2018. gada 14. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Alojas NSS
-:-
Vidzemes FC8-
Sestdiena, 2018. gada 18. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Ogres NSC
-:-
Vidzemes FC7Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Pirmdiena, 2018. gada 20. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00JFC Corona Borealis/Fariona FK
-:-
FK ĀDAŽI/Carnikava3Stadions Jūrnieks
Trešdiena, 2018. gada 22. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Alojas NSS
-:-
Ogres NSC9-
Pirmdiena, 2018. gada 27. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00LBF JFK Daugava
-:-
Ogres NSC8Salaspils stadions
Otrdiena, 2018. gada 28. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK ĀDAŽI/Carnikava
-:-
Vidzemes FC5Carnikavas stadions
Svētdiena, 2018. gada 09. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00JFC Corona Borealis/Fariona FK
-:-
LBF JFK Daugava7Stadions Jūrnieks
Piektdiena, 2018. gada 21. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00LBF JFK Daugava
-:-
Alojas NSS10Salaspils stadions
Svētdiena, 2018. gada 23. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Alojas NSS
-:-
LBF JFK Daugava5MTC ''Staicele''
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.Ogres NSC55002652115
2.LBF JFK Daugava4301258179
3.Vidzemes FC5302201289
4.JFC Corona Borealis/Fariona FK5203231766
5.Alojas NSS4103423-193
6.FK ĀDAŽI/Carnikava5005336-330

9 vārti

Patika Gļebs (LBF JFK Daugava), Zīmelis Renārs (Ogres NSC)

8 vārti

Skujiņš Regnārs (Ogres NSC)

5 vārti

Ovčiņņikovs Dāniels (JFC Corona Borealis), Līvs Dāvis (Ogres NSC), Tūcis Tomass Alfrēds (Vidzemes Futbola centrs)

4 vārti

Motovs Artūrs (JFC Corona Borealis), Smuļko Igors (LBF JFK Daugava)

3 vārti

Pestrjakovs Alberts, Prjahins Artjoms (JFC Corona Borealis), Aļošins Viktors, Lazarenko Nikita, Sipčenoks Aleksandrs (LBF JFK Daugava), Cepeļevs Žans Kristians, Eklons Dāvids, Vītols Rihards (Vidzemes Futbola centrs)

2 vārti

Drinkmanis Artemijs, Morozs Artūrs (JFC Corona Borealis), Bondarevs Roberts (LBF JFK Daugava), Jēgers Armands, Lukstiņš Pauls Rodrigo (Vidzemes Futbola centrs)

1 vārti

Kronbergs Mārtiņš, Sadovņikovs Rinalds, Sticenko Kristofers (FK ĀDAŽI), Kagainis Edgars, Levčiks Deniss, Oglobļins Aleksejs, Rudijs Daniils (JFC Corona Borealis), Petrovs Aleksejs (LBF JFK Daugava), Lomidze Timurs, Makarovs Daniils, Rudaks Ēriks, Vuškāns Raivo (Ogres NSC), Pļaviņš Endijs Kristiāns, Stūris Kristers (Vidzemes Futbola centrs)
Page created in 477 ms.