LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 2018

  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Svētdiena, 2018. gada 01. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Dinamo Rīga 2FK Dinamo Rīga 31Rīgas 49. vidusskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 07. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:30FK Dinamo Rīga 3FK Dinamo Rīga 26Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Sestdiena, 2018. gada 21. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
09:00Riga United F.C.Bauskas BJSS/FK Iecava1Rīgas 49. vidusskolas stadions
11:00Jelgavas BJSS/JFA JelgavaBabītes SK1Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
Sestdiena, 2018. gada 28. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:30Riga United F.C.Jelgavas BJSS/JFA Jelgava4Rīgas 49. vidusskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 06. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00FK Dinamo Rīga 3Babītes SK2Piņķu stadions
Svētdiena, 2018. gada 13. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Babītes SKRiga United F.C.5Piņķu stadions
Svētdiena, 2018. gada 20. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Dinamo Rīga 2Bauskas BJSS/FK Iecava10Rīgas 49. vidusskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 26. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:30FK Dinamo Rīga 3Riga United F.C.8Rīgas 49. vidusskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 02. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:30Riga United F.C.FK Dinamo Rīga 27Rīgas 49. vidusskolas stadions
Piektdiena, 2018. gada 08. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Bauskas BJSS/FK IecavaFK Dinamo Rīga 39Bauskas stadions
Sestdiena, 2018. gada 09. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Jelgavas BJSS/JFA JelgavaFK Dinamo Rīga 23Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
Otrdiena, 2018. gada 12. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Dinamo Rīga 2Babītes SK4Piņķu stadions
Otrdiena, 2018. gada 26. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Jelgavas BJSS/JFA JelgavaFK Dinamo Rīga 35Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
Trešdiena, 2018. gada 27. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Babītes SKBauskas BJSS/FK Iecava3Piņķu stadions
Sestdiena, 2018. gada 30. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Bauskas BJSS/FK IecavaJelgavas BJSS/JFA Jelgava2Bauskas stadions
Sestdiena, 2018. gada 04. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Babītes SKJelgavas BJSS/JFA Jelgava6Piņķu stadions
Sestdiena, 2018. gada 18. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Jelgavas BJSS/JFA JelgavaRiga United F.C.9Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 19. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Babītes SKFK Dinamo Rīga 37Piņķu stadions
Otrdiena, 2018. gada 21. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Dinamo Rīga 2Jelgavas BJSS/JFA Jelgava8Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 23. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Dinamo Rīga 3Bauskas BJSS/FK Iecava4Rīgas 49. vidusskolas stadions
Otrdiena, 2018. gada 28. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Bauskas BJSS/FK IecavaFK Dinamo Rīga 25Bauskas stadions
Sestdiena, 2018. gada 01. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:30Riga United F.C.Babītes SK10Rīgas 49. vidusskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 08. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:30Riga United F.C.FK Dinamo Rīga 33Rīgas 49. vidusskolas stadions
11:00Jelgavas BJSS/JFA JelgavaBauskas BJSS/FK Iecava7Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
11:00Babītes SKFK Dinamo Rīga 29Piņķu stadions
Sestdiena, 2018. gada 15. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Dinamo Rīga 3Jelgavas BJSS/JFA Jelgava10Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Svētdiena, 2018. gada 16. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Bauskas BJSS/FK IecavaBabītes SK8Bauskas stadions
Svētdiena, 2018. gada 23. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Bauskas BJSS/FK IecavaRiga United F.C.6Bauskas stadions
Sestdiena, 2018. gada 29. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:30FK Dinamo Rīga 2Riga United F.C.2Rīgas 49. vidusskolas stadions
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.Babītes SK1010006565930
2.Bauskas BJSS/FK Iecava1070340251521
3.FK Dinamo Rīga 21060442311118
4.FK Dinamo Rīga 3104152638-1213
5.Riga United F.C.101181950-314
6.Jelgavas BJSS/JFA Jelgava101092769-423

19 vārti

Petrago Dmitrijs (SK Babīte)

17 vārti

Djačuks Dāvids (Bauskas BJSS)

12 vārti

Bulajevs Renats (SK Babīte)

8 vārti

Zaļezinskis Daniels Dāvids (Jelgavas BJSS), Jēkabsons Markuss (SK Babīte)

7 vārti

Revenco Mihail (FK Dinamo Rīga), Janovskis Artūrs (Jelgavas BJSS), Baumanis Krišjānis (SK Babīte)

6 vārti

Fekļistovs Maikls, Gailis Ivo (Bauskas BJSS), Dobkins Daniels, Naglis Dominiks Pauls, Piļipišins Dmitrijs, Semjonovs Iļja (FK Dinamo Rīga)

5 vārti

Balaboskins Artjoms (FK Dinamo Rīga), Grīntāls Rinalds (SK Babīte)

4 vārti

Balabkins Vladislavs (Bauskas BJSS), Gavrilovs Leons (FK Dinamo Rīga)

3 vārti

Dievaitis Marks Kristofers (Bauskas BJSS), Gļebovskis Pāvels, Šubeckis Ričards (FK Dinamo Rīga), Briuks Valters, Pīleģis Reinis (SK Babīte)

2 vārti

Ivanovs Daņila (Bauskas BJSS), Fiļipenkovs Alekss Amirs, Matisons Artjoms, Morozovs Andris, Rogovojs Adrians, Smilgsdrivs Mārtiņš, Zirnis Markuss (FK Dinamo Rīga), Veilands Rolands, Žernovs Ruslans (Jelgavas BJSS), Isajevs Juris (SK Babīte)

1 vārti

Bundzinskis Toms, Griba Rendijs (Bauskas BJSS), Aleksejevs Vadims, Broničs Davids, Grečins Daniils, Kozlovs Aleksandrs, Kuļikovskis Aksels, Veigulis Tomass, Zaicevs Iļja, Zeļeņins Timofejs (FK Dinamo Rīga), Bulaņenko Dmitrijs, Caune Roberts Valdis, Evarts Lauris Patriks, Jurčenko Dāvids, Kvetens Artjoms (Jelgavas BJSS), Ivasivs Deivids, Krivenoks Matīss, Miškins Miks, Šurko Vladislavs (SK Babīte)
Page created in 661 ms.