LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 2018

  • Aktuālās spēles
  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Sestdiena, 2018. gada 18. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Jelgavas BJSS/JFA JelgavaRiga United F.C.9Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 19. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Babītes SKFK Dinamo Rīga 37Piņķu stadions
Otrdiena, 2018. gada 21. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Dinamo Rīga 2
-:-
Jelgavas BJSS/JFA Jelgava8Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 23. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Dinamo Rīga 3
-:-
Bauskas BJSS/FK Iecava4Rīgas 49. vidusskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 01. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Dinamo Rīga 2FK Dinamo Rīga 31Rīgas 49. vidusskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 07. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:30FK Dinamo Rīga 3FK Dinamo Rīga 26Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Sestdiena, 2018. gada 21. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
09:00Riga United F.C.Bauskas BJSS/FK Iecava1Rīgas 49. vidusskolas stadions
11:00Jelgavas BJSS/JFA JelgavaBabītes SK1Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
Sestdiena, 2018. gada 28. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:30Riga United F.C.Jelgavas BJSS/JFA Jelgava4Rīgas 49. vidusskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 06. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00FK Dinamo Rīga 3Babītes SK2Piņķu stadions
Svētdiena, 2018. gada 13. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Babītes SKRiga United F.C.5Piņķu stadions
Svētdiena, 2018. gada 20. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Dinamo Rīga 2Bauskas BJSS/FK Iecava10Rīgas 49. vidusskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 26. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:30FK Dinamo Rīga 3Riga United F.C.8Rīgas 49. vidusskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 02. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:30Riga United F.C.FK Dinamo Rīga 27Rīgas 49. vidusskolas stadions
Piektdiena, 2018. gada 08. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Bauskas BJSS/FK IecavaFK Dinamo Rīga 39Bauskas stadions
Sestdiena, 2018. gada 09. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Jelgavas BJSS/JFA JelgavaFK Dinamo Rīga 23Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
Otrdiena, 2018. gada 12. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Dinamo Rīga 2Babītes SK4Piņķu stadions
Otrdiena, 2018. gada 26. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Jelgavas BJSS/JFA JelgavaFK Dinamo Rīga 35Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
Trešdiena, 2018. gada 27. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Babītes SKBauskas BJSS/FK Iecava3Piņķu stadions
Sestdiena, 2018. gada 30. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Bauskas BJSS/FK IecavaJelgavas BJSS/JFA Jelgava2Bauskas stadions
Sestdiena, 2018. gada 04. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Babītes SKJelgavas BJSS/JFA Jelgava6Piņķu stadions
Sestdiena, 2018. gada 18. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Jelgavas BJSS/JFA JelgavaRiga United F.C.9Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 19. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Babītes SKFK Dinamo Rīga 37Piņķu stadions
Otrdiena, 2018. gada 21. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Dinamo Rīga 2
-:-
Jelgavas BJSS/JFA Jelgava8Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 23. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Dinamo Rīga 3
-:-
Bauskas BJSS/FK Iecava4Rīgas 49. vidusskolas stadions
Otrdiena, 2018. gada 28. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Bauskas BJSS/FK Iecava
-:-
FK Dinamo Rīga 25Bauskas stadions
Sestdiena, 2018. gada 01. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:30Riga United F.C.
-:-
Babītes SK10Rīgas 49. vidusskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 08. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Riga United F.C.
-:-
FK Dinamo Rīga 33Rīgas Ostvalda vsk. stadions
11:00Jelgavas BJSS/JFA Jelgava
-:-
Bauskas BJSS/FK Iecava7Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
11:00Babītes SK
-:-
FK Dinamo Rīga 29Piņķu stadions
Sestdiena, 2018. gada 15. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00FK Dinamo Rīga 3
-:-
Jelgavas BJSS/JFA Jelgava10Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Svētdiena, 2018. gada 16. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Bauskas BJSS/FK Iecava
-:-
Babītes SK8Bauskas stadions
Svētdiena, 2018. gada 23. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Bauskas BJSS/FK Iecava
-:-
Riga United F.C.6Bauskas stadions
Sestdiena, 2018. gada 29. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:30FK Dinamo Rīga 2
-:-
Riga United F.C.2Rīgas 49. vidusskolas stadions
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.Babītes SK66004434118
2.FK Dinamo Rīga 2640230171312
3.Bauskas BJSS/FK Iecava5302141319
4.FK Dinamo Rīga 363031625-99
5.Riga United F.C.51041120-93
6.Jelgavas BJSS/JFA Jelgava60061047-370

12 vārti

Petrago Dmitrijs (SK Babīte)

10 vārti

Bulajevs Renats (SK Babīte)

7 vārti

Jēkabsons Markuss (SK Babīte)

6 vārti

Naglis Dominiks Pauls (FK Dinamo Rīga)

5 vārti

Piļipišins Dmitrijs, Revenco Mihail (FK Dinamo Rīga)

4 vārti

Djačuks Dāvids, Gailis Ivo (Bauskas BJSS), Dobkins Daniels, Gavrilovs Leons, Semjonovs Iļja (FK Dinamo Rīga), Baumanis Krišjānis, Grīntāls Rinalds (SK Babīte)

2 vārti

Balabkins Vladislavs, Dievaitis Marks Kristofers (Bauskas BJSS), Balaboskins Artjoms, Fiļipenkovs Alekss Amirs, Matisons Artjoms, Morozovs Andris, Rogovojs Adrians, Smilgsdrivs Mārtiņš (FK Dinamo Rīga), Veilands Rolands (Jelgavas BJSS), Briuks Valters, Pīleģis Reinis (SK Babīte)

1 vārti

Fekļistovs Maikls, Griba Rendijs (Bauskas BJSS), Broničs Davids, Grečins Daniils, Veigulis Tomass, Zeļeņins Timofejs, Šubeckis Ričards (FK Dinamo Rīga), Bulaņenko Dmitrijs, Janovskis Artūrs, Jurčenko Dāvids, Zaļezinskis Daniels Dāvids, Žernovs Ruslans (Jelgavas BJSS), Krivenoks Matīss, Miškins Miks, Šurko Vladislavs (SK Babīte)
Page created in 22 ms.