LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Virslīgas dublieru čempionāts 2017

  • Aktuālās spēles
  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Svētdiena, 2017. gada 15. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Jelgava-2Spartaks Jūrmala-225Zemgales Olimpiskais centrs
16:00Riga FC-2FK Metta/Latvijas Universitāte-225RTU stadions
Pirmdiena, 2017. gada 23. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RFS-2
-:-
Riga FC-226NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
16:00FK Ventspils-2
-:-
FK Liepāja-226Ventspils 2. pamatskolas stadions
19:00FK Metta/Latvijas Universitāte-2
-:-
FK Jelgava-226Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2017. gada 12. Marts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Metta/Latvijas Universitāte-2FK Ventspils-21Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
15:00Riga FC-2FK Liepāja-21Rīgas 49. vidusskolas stadions
Pirmdiena, 2017. gada 13. Marts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Spartaks Jūrmala-2RFS-21Kauguru vidusskolas stadions
Sestdiena, 2017. gada 18. Marts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja-2FK Jelgava-22Stadions "Daugava", rezerves laukums
Svētdiena, 2017. gada 19. Marts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Spartaks Jūrmala-2FK Metta/Latvijas Universitāte-22Kauguru vidusskolas stadions
16:00FK Ventspils-2Riga FC-22Ventspils 2. pamatskolas stadions
Svētdiena, 2017. gada 02. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Jelgava-2FK Ventspils-23Olaines pilsētas stadions
Pirmdiena, 2017. gada 03. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Riga FC-2Spartaks Jūrmala-23Rīgas 49. vidusskolas stadions
14:00RFS-2FK Metta/Latvijas Universitāte-23NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Sestdiena, 2017. gada 15. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Spartaks Jūrmala-2FK Jelgava-24Kauguru vidusskolas stadions
Svētdiena, 2017. gada 16. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RFS-2FK Liepāja-24NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Pirmdiena, 2017. gada 17. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00FK Metta/Latvijas Universitāte-2Riga FC-24Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2017. gada 22. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00FK Jelgava-2FK Metta/Latvijas Universitāte-25Olaines pilsētas stadions
Svētdiena, 2017. gada 23. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Riga FC-2RFS-25RTU stadions
17:30FK Liepāja-2FK Ventspils-25Stadions "Daugava", rezerves laukums
Svētdiena, 2017. gada 30. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Spartaks Jūrmala-2FK Liepāja-26Kauguru vidusskolas stadions
Pirmdiena, 2017. gada 01. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RFS-2FK Ventspils-26NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
17:00Riga FC-2FK Jelgava-26RTU stadions
Pirmdiena, 2017. gada 08. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Ventspils-2Spartaks Jūrmala-27Ventspils 2. pamatskolas stadions
17:00FK Liepāja-2FK Metta/Latvijas Universitāte-27Stadions "Daugava"
Otrdiena, 2017. gada 09. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Jelgava-2RFS-27Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 13. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00RFS-2Spartaks Jūrmala-28NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Svētdiena, 2017. gada 14. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja-2Riga FC-28Stadions “Daugava”
16:00FK Ventspils-2FK Metta/Latvijas Universitāte-28Ventspils 2. pamatskolas stadions
Pirmdiena, 2017. gada 22. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Riga FC-2FK Ventspils-29RTU stadions
19:00FK Jelgava-2FK Liepāja-29Zemgales Olimpiskais centrs
20:00FK Metta/Latvijas Universitāte-2Spartaks Jūrmala-29Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2017. gada 28. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Spartaks Jūrmala-2Riga FC-210Kauguru vidusskolas stadions
17:00FK Ventspils-2FK Jelgava-210Ventspils 2. pamatskolas stadions
Pirmdiena, 2017. gada 29. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00FK Metta/Latvijas Universitāte-2RFS-210Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2017. gada 03. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FK Jelgava-2Spartaks Jūrmala-211Olaines pilsētas stadions
19:00Riga FC-2FK Metta/Latvijas Universitāte-211RTU stadions
Svētdiena, 2017. gada 04. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja-2RFS-211Stadions “Daugava”
Svētdiena, 2017. gada 18. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RFS-2Riga FC-212NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
19:00FK Metta/Latvijas Universitāte-2FK Jelgava-212Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Pirmdiena, 2017. gada 19. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FK Ventspils-2FK Liepāja-212Ventspils 2. pamatskolas stadions
Piektdiena, 2017. gada 23. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Jelgava-2Riga FC-213Zemgales Olimpiskais centrs
14:00FK Liepāja-2Spartaks Jūrmala-213Stadions “Daugava”
18:00FK Ventspils-2RFS-213Ventspils 2. pamatskolas stadions
Pirmdiena, 2017. gada 17. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RFS-2FK Jelgava-214NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
19:00FK Metta/Latvijas Universitāte-2FK Liepāja-214Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2017. gada 22. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Riga FC-2FK Liepāja-215RTU stadions
Svētdiena, 2017. gada 23. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Metta/Latvijas Universitāte-2FK Ventspils-215Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Pirmdiena, 2017. gada 31. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Spartaks Jūrmala-2FK Metta/Latvijas Universitāte-216Kauguru vidusskolas stadions
18:00FK Ventspils-2Riga FC-216Ventspils 2. pamatskolas stadions
Otrdiena, 2017. gada 01. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Liepāja-2FK Jelgava-216Stadions “Daugava”
Svētdiena, 2017. gada 06. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Riga FC-2Spartaks Jūrmala-217RTU stadions
18:00FK Jelgava-2FK Ventspils-217Olaines pilsētas stadions
Otrdiena, 2017. gada 08. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Metta/Latvijas Universitāte-2RFS-217Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Ceturtdiena, 2017. gada 10. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Spartaks Jūrmala-2FK Ventspils-214Kauguru vidusskolas stadions
Svētdiena, 2017. gada 13. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RFS-2FK Liepāja-218NSB "Arkādija"
Pirmdiena, 2017. gada 14. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Spartaks Jūrmala-2FK Jelgava-218Kauguru vidusskolas stadions
19:00FK Metta/Latvijas Universitāte-2Riga FC-218Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Otrdiena, 2017. gada 22. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Jelgava-2FK Metta/Latvijas Universitāte-219Zemgales Olimpiskais centrs
14:00Riga FC-2RFS-219RTU stadions
17:00FK Liepāja-2FK Ventspils-219Stadions “Daugava”
Sestdiena, 2017. gada 26. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Riga FC-2FK Jelgava-220RTU stadions
Svētdiena, 2017. gada 27. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RFS-2FK Ventspils-220NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
15:00Spartaks Jūrmala-2FK Liepāja-220Kauguru vidusskolas stadions
Svētdiena, 2017. gada 10. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja-2FK Metta/Latvijas Universitāte-221Stadions “Daugava”
17:00FK Ventspils-2Spartaks Jūrmala-221Ventspils 2. pamatskolas stadions
Pirmdiena, 2017. gada 11. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Jelgava-2RFS-221Zemgales Olimpiskais centrs
Svētdiena, 2017. gada 17. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja-2Riga FC-222Stadions "Olimpija"
Pirmdiena, 2017. gada 18. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:30Spartaks Jūrmala-2RFS-222Kauguru vidusskolas stadions
17:00FK Ventspils-2FK Metta/Latvijas Universitāte-222Ventspils 2. pamatskolas stadions
Pirmdiena, 2017. gada 25. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Riga FC-2FK Ventspils-223RTU stadions
19:00FK Metta/Latvijas Universitāte-2Spartaks Jūrmala-223Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Ceturtdiena, 2017. gada 28. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RFS-2Spartaks Jūrmala-215NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Svētdiena, 2017. gada 01. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Spartaks Jūrmala-2Riga FC-224Kauguru vidusskolas stadions
14:00RFS-2FK Metta/Latvijas Universitāte-224NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
16:00FK Ventspils-2FK Jelgava-224Ventspils 2. pamatskolas stadions
Svētdiena, 2017. gada 15. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Jelgava-2Spartaks Jūrmala-225Zemgales Olimpiskais centrs
16:00Riga FC-2FK Metta/Latvijas Universitāte-225RTU stadions
Pirmdiena, 2017. gada 23. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RFS-2
-:-
Riga FC-226NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
16:00FK Ventspils-2
-:-
FK Liepāja-226Ventspils 2. pamatskolas stadions
19:00FK Metta/Latvijas Universitāte-2
-:-
FK Jelgava-226Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2017. gada 29. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Jelgava-2
-:-
Riga FC-227Olaines pilsētas stadions
14:00FK Liepāja-2
-:-
Spartaks Jūrmala-227Stadions “Daugava”
14:00FK Ventspils-2
-:-
RFS-227Ventspils 2. pamatskolas stadions
Trešdiena, 2017. gada 01. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Jelgava-2
-:-
FK Liepāja-223Zemgales Olimpiskais centrs
Svētdiena, 2017. gada 05. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Spartaks Jūrmala-2
-:-
FK Ventspils-228Kauguru vidusskolas stadions
14:00FK Metta/Latvijas Universitāte-2
-:-
FK Liepāja-228Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:00RFS-2
-:-
FK Jelgava-228NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Match day: 25
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
FK Liepāja-2
-:-
RFS-225Stadions “Daugava”
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.RFS-220155066125450
2.FK Liepāja-219133364174742
3.FK Ventspils-2218493536-128
4.FK Jelgava-2208483246-1428
5.Riga FC-22275102837-926
6.FK Metta/Latvijas Universitāte-22256113234-221
7.Spartaks Jūrmala-22223171994-759

15 vārti

Hvoiņickis Daniils, Regža Marko (RFS-2)

11 vārti

Diakvnishvili Georgi (RFS-2)

10 vārti

Kurtišs Marks (FK Liepāja-2)

8 vārti

Soroka Oskars (FK Jelgava-2), Tobers Kristers (FK Liepāja-2), Šadčins Iļja (RFS-2)

7 vārti

Smetanovs Artūrs (FK Liepāja-2), Tālbergs Raens (FK Ventspils-2)

6 vārti

Rusyn Rostyslav (Spartaks Jūrmala-2)

5 vārti

Diop Alassane (FK Liepāja-2), Zēģele Matīss (FK Metta/Latvijas Universitāte-2), Korzāns Ričards (Spartaks Jūrmala-2)

4 vārti

Drāznieks Deivids, Rubezis Niks (FK Liepāja-2), Akinyemi Adeleke Akinola, Svārups Kaspars (FK Ventspils-2)

3 vārti

Briedis Ritvars, Pivarovičs Mārtiņš, Saveļjevs Germans (FK Jelgava-2), Kārkliņš Krišs, Krušatins Andris, Mickevičs Romāns, Sidorovs Maksims, Vagančuks Rolands (FK Liepāja-2), Biders Artūrs (FK Metta/Latvijas Universitāte-2), Bite Mariss, Matvejevs Jurijs, Mukins Vladimirs, Neilands Kristers (FK Ventspils-2), Uldriķis Roberts (RFS-2), Punculs Ēriks, Šušnjar Dorde, Turkovs Daniils (Riga FC-2)

2 vārti

Avdejevs Vadims, Minkevičs Ivo, Staļģis Helvijs (FK Jelgava-2), Dobrecovs Devids, Jansons Elvijs, Ķigurs Mārtiņš (FK Liepāja-2), Emsis Aivars, Fedorovičs Daniels, Ivanovs Ņikita, Kalniņš Krists, Krjukovičs Aleksejs, Milašēvičs Mārtiņš, Miyazaki Takumi, Puķītis Rūdolfs (FK Metta/Latvijas Universitāte-2), Grīnbergs Jānis, Ķiršs Raivis, Prokopov Ievgenii (RFS-2), Čebotarjovs Viktors, Frolovs Maksims, Maligins Danils, Pētersons Armands, Titovs Vladislavs, Vušurovič Milan (Riga FC-2), Bāliņš Klāvs, Bērenfelds Ņikita, Pusts Ruslans (Spartaks Jūrmala-2)

1 vārti

Apsītis Dāgs, Caune Dāvis, Curteian Alexandr, Deaks Oskars, Dresmanis Antons Aleksandrs, Kiriļins Andrejs, Plonis Mareks, Rudakovs Mareks, Strods Toms Rūdolfs (FK Jelgava-2), Jaunarājs-Janvāris Roberts Krists, Krautmanis Jānis, Osipovs Artjoms, Pētersons Edgars, Shevchuk Sergii, Torress Kristians Damians (FK Liepāja-2), Bambals Oskars, Indrāns Dāvis, Korotkovs Iļja, Lagūns Jēkabs, Šauers Ričards, Šibass Rendijs, Švalbe Artūrs, Varslavāns Renārs (FK Metta/Latvijas Universitāte-2), Akmins Ralfs, Ayvazyan Viulen, Frolovs Kirils, Kokarītis Robins, Ļotčikovs Artūrs, Silvestrovs Kristers, Villers Krists (FK Ventspils-2), Balodis Daniels, Grjaznovs Aleksejs, Liepa Kristaps, Peric Luka, Sorokins Vladislavs, Toņiševs Maksims, Zvonkovs Jelisejs (RFS-2), Čudars Kristers, Juhnevičs Ņikita, Levaševs Artjoms, Smirnovs Vitālijs (Riga FC-2), Kļavlapa Edgars, Pilāts Pāvels (Spartaks Jūrmala-2)
Page created in 22 ms.