LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U-13 grupa 1.-6.vieta

  • Aktuālās spēles
  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Svētdiena, 2018. gada 23. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsJFC Skonto2Stadions "Celtnieks"
Pirmdiena, 2018. gada 24. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:30FS METTABabītes SK3Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 13. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:30BFC DaugavpilsRīgas Futbola skola3Stadions "Celtnieks"
Pirmdiena, 2018. gada 17. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:30FS METTARīgas Futbola skola5Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Otrdiena, 2018. gada 18. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00BFC DaugavpilsBabītes SK4Stadions "Celtnieks"
Svētdiena, 2018. gada 23. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsJFC Skonto2Stadions "Celtnieks"
Pirmdiena, 2018. gada 24. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:30FS METTABabītes SK3Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Trešdiena, 2018. gada 03. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:30FS METTA
-:-
JFC Skonto4Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 04. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Rīgas Futbola skola
-:-
BFC Daugavpils6Rīgas Ostvalda vsk. stadions
18:00Babītes SK
-:-
FK Dinamo Rīga5Piņķu stadions
Svētdiena, 2018. gada 07. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Dinamo Rīga
-:-
Rīgas Futbola skola4Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Pirmdiena, 2018. gada 08. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Babītes SK
-:-
FS METTA6Piņķu stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 11. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:30FK Dinamo Rīga
-:-
Babītes SK2Rīgas 49. vidusskolas stadions
15:00JFC Skonto
-:-
BFC Daugavpils5SB Ķeizarmežs
Svētdiena, 2018. gada 14. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Rīgas Futbola skola
-:-
FK Dinamo Rīga1Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Pirmdiena, 2018. gada 15. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00JFC Skonto
-:-
FS METTA1SB Ķeizarmežs
Otrdiena, 2018. gada 16. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Babītes SK
-:-
BFC Daugavpils1Piņķu stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 18. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Rīgas Futbola skola
-:-
FS METTA2Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Otrdiena, 2018. gada 23. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Dinamo Rīga
-:-
JFC Skonto6Rīgas 49. vidusskolas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 01. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00JFC Skonto
-:-
FK Dinamo Rīga3SB Ķeizarmežs
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.BFC Daugavpils650121101115
2.Rīgas Futbola skola6501157815
3.FS METTA5302198119
4.JFC Skonto4103710-33
5.Babītes SK5104714-73
6.FK Dinamo Rīga4004424-200

4 vārti

Silibitkin Aleksey (BFC Daugavpils)

2 vārti

Borisenoks Žans (RFS)

1 vārti

Baško Ralfs, Tihonovičs Milāns, Urbāns Emīls (BFC Daugavpils), Ivanovs Oļegs, Kohs Kristaps (RFS), Krieviņš Reinis (SK Babīte)
Page created in 499 ms.