LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U-13 A apakšgrupa

  • Aktuālās spēles
  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Piektdiena, 2018. gada 17. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Tukums 2000/TSSFS Metta-200513Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Sestdiena, 2018. gada 18. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Babītes SKFK Liepāja/LFS15Piņķu stadions
Svētdiena, 2018. gada 19. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FA Ventspils
-:-
JFC Skonto15Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
Pirmdiena, 2018. gada 20. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00JFA Jelgava
-:-
FS Metta-200515FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
Otrdiena, 2018. gada 21. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00TFS Nikars-Vanagi/Carnikava
-:-
Babītes SK2Carnikavas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 23. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00JFC Skonto
-:-
Rīgas Futbola skola11SB Ķeizarmežs
Piektdiena, 2018. gada 24. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Liepāja/LFS
-:-
FK Tukums 2000/TSS16Stadions ''Velnciems''
Svētdiena, 2018. gada 26. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00JFC Skonto
-:-
JFA Jelgava16SB Ķeizarmežs
13:30Rīgas Futbola skola
-:-
FA Ventspils16Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Trešdiena, 2018. gada 04. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Rīgas Futbola skolaFS Metta-20051Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Svētdiena, 2018. gada 08. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00FK Liepāja/LFSJFC Skonto3Stadions "Daugava", rezerves laukums
Otrdiena, 2018. gada 10. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FA VentspilsJFA Jelgava3Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
Trešdiena, 2018. gada 11. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rīgas Futbola skolaJFC Skonto2Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Svētdiena, 2018. gada 15. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00JFA JelgavaFK Tukums 2000/TSS2Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
13:30Rīgas Futbola skolaFK Liepāja/LFS4Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Trešdiena, 2018. gada 18. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FS Metta-2005FK Liepāja/LFS2Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
16:00JFA JelgavaJFC Skonto7Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
Sestdiena, 2018. gada 21. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00FK Tukums 2000/TSSTFS Nikars-Vanagi/Carnikava3Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Svētdiena, 2018. gada 22. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Babītes SKFS Metta-20053Piņķu stadions
Trešdiena, 2018. gada 25. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FS Metta-2005FK Tukums 2000/TSS4Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 28. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Babītes SKJFA Jelgava1Piņķu stadions
12:00JFC SkontoTFS Nikars-Vanagi/Carnikava8SB Ķeizarmežs
Svētdiena, 2018. gada 29. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:30FK Liepāja/LFSFA Ventspils8Stadions "Daugava", rezerves laukums
Trešdiena, 2018. gada 02. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Rīgas Futbola skolaTFS Nikars-Vanagi/Carnikava9Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Trešdiena, 2018. gada 09. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Babītes SKJFC Skonto13Piņķu stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 10. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FS Metta-2005FA Ventspils14Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
17:00TFS Nikars-Vanagi/CarnikavaJFA Jelgava5-
Sestdiena, 2018. gada 12. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Liepāja/LFSTFS Nikars-Vanagi/Carnikava1Stadions ''Velnciems''
Svētdiena, 2018. gada 13. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00FK Tukums 2000/TSSJFC Skonto5Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
13:30Rīgas Futbola skolaBabītes SK5Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Trešdiena, 2018. gada 16. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00JFC SkontoFA Ventspils6SB Ķeizarmežs
Piektdiena, 2018. gada 18. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FS Metta-2005JFA Jelgava6Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 19. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Liepāja/LFSBabītes SK6Stadions ''Velnciems''
Svētdiena, 2018. gada 20. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rīgas Futbola skolaFK Tukums 2000/TSS6Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Sestdiena, 2018. gada 26. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Babītes SKTFS Nikars-Vanagi/Carnikava11Piņķu stadions
Svētdiena, 2018. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Tukums 2000/TSSFK Liepāja/LFS7Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Otrdiena, 2018. gada 29. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00TFS Nikars-Vanagi/CarnikavaFA Ventspils4Carnikavas stadions
Trešdiena, 2018. gada 30. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FS Metta-2005TFS Nikars-Vanagi/Carnikava7Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 02. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Rīgas Futbola skolaJFA Jelgava8Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Trešdiena, 2018. gada 06. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:30FA VentspilsRīgas Futbola skola7Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 09. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Babītes SKFK Tukums 2000/TSS8Piņķu stadions
Pirmdiena, 2018. gada 11. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00JFA JelgavaFK Liepāja/LFS9Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
15:30FS Metta-2005JFC Skonto9Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Otrdiena, 2018. gada 12. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FA VentspilsBabītes SK9Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
Trešdiena, 2018. gada 13. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FS Metta-2005Rīgas Futbola skola10Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Otrdiena, 2018. gada 19. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00TFS Nikars-Vanagi/CarnikavaFK Liepāja/LFS10Carnikavas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 21. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
JFA Jelgava11Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Otrdiena, 2018. gada 03. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00JFA JelgavaFA Ventspils12FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
Pirmdiena, 2018. gada 09. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00FK Tukums 2000/TSSFA Ventspils1Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Otrdiena, 2018. gada 10. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00TFS Nikars-Vanagi/CarnikavaJFC Skonto17Carnikavas stadions
Svētdiena, 2018. gada 15. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:30Rīgas Futbola skolaTFS Nikars-Vanagi/Carnikava18Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Otrdiena, 2018. gada 24. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00TFS Nikars-Vanagi/CarnikavaFS Metta-200516Carnikavas stadions
Trešdiena, 2018. gada 25. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Liepāja/LFSFS Metta-200511Stadions ''Velnciems''
Svētdiena, 2018. gada 29. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:30FK Tukums 2000/TSSRīgas Futbola skola15Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Otrdiena, 2018. gada 31. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00TFS Nikars-Vanagi/CarnikavaJFA Jelgava14Carnikavas stadions
Trešdiena, 2018. gada 01. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00FS Metta-2005Babītes SK12Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
12:00JFC SkontoFK Tukums 2000/TSS14SB Ķeizarmežs
Svētdiena, 2018. gada 05. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:30FK Liepāja/LFSRīgas Futbola skola13Stadions ''Velnciems''
Pirmdiena, 2018. gada 06. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FA VentspilsFS Metta-20055Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
Otrdiena, 2018. gada 07. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00TFS Nikars-Vanagi/CarnikavaFK Tukums 2000/TSS12Carnikavas stadions
18:00JFA JelgavaBabītes SK10FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
Trešdiena, 2018. gada 08. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00JFC SkontoFK Liepāja/LFS12SB Ķeizarmežs
Svētdiena, 2018. gada 12. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00JFC SkontoBabītes SK4SB Ķeizarmežs
15:00FA VentspilsTFS Nikars-Vanagi/Carnikava13Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
Pirmdiena, 2018. gada 13. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja/LFSJFA Jelgava18Stadions ''Velnciems''
Piektdiena, 2018. gada 17. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Tukums 2000/TSSFS Metta-200513Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Sestdiena, 2018. gada 18. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Babītes SKFK Liepāja/LFS15Piņķu stadions
Svētdiena, 2018. gada 19. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FA Ventspils
-:-
JFC Skonto15Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
Pirmdiena, 2018. gada 20. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00JFA Jelgava
-:-
FS Metta-200515FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
Otrdiena, 2018. gada 21. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00TFS Nikars-Vanagi/Carnikava
-:-
Babītes SK2Carnikavas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 23. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00JFC Skonto
-:-
Rīgas Futbola skola11SB Ķeizarmežs
Piektdiena, 2018. gada 24. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Liepāja/LFS
-:-
FK Tukums 2000/TSS16Stadions ''Velnciems''
Svētdiena, 2018. gada 26. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00JFC Skonto
-:-
JFA Jelgava16SB Ķeizarmežs
13:30Rīgas Futbola skola
-:-
FA Ventspils16Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Svētdiena, 2018. gada 02. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00JFA Jelgava
-:-
Rīgas Futbola skola17FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
12:00FA Ventspils
-:-
FK Liepāja/LFS17Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
13:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
Babītes SK17Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Trešdiena, 2018. gada 05. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Babītes SK
-:-
Rīgas Futbola skola14Piņķu stadions
18:00FA Ventspils
-:-
FK Tukums 2000/TSS10Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 08. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00JFC Skonto
-:-
FS Metta-200518SB Ķeizarmežs
13:00Babītes SK
-:-
FA Ventspils18Piņķu stadions
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.Rīgas Futbola skola1211103162534
2.FK Liepāja/LFS13742189925
3.Babītes SK117223682823
4.JFC Skonto1272329151423
5.JFA Jelgava124351112-115
6.FA Ventspils113261125-1411
7.FK Tukums 2000/TSS123181529-1410
8.TFS Nikars-Vanagi/Carnikava1523101440-269
9.FS Metta-20051422101839-218

10 vārti

Kohs Kristaps (RFS), Sedols Dāvis (SK Babīte)

9 vārti

Boroduška Ēriks, Vissarionovs Artjoms (JFC Skonto)

7 vārti

Ūdris Renards (FK Tukums 2000), Pāls Reinis (SK Babīte)

6 vārti

Helmanis Gregors (FK Nikars), Čaika Dinis (RFS)

5 vārti

Meņšovs Sergejs (FK Liepāja), Sticenko Kristofers (FK Nikars), Hudožitkins Vladimirs (JFC Skonto), Borisenoks Žans (RFS)

4 vārti

Liepiņš Ralfs Kristians (FK Liepāja), Sajenko Edgars (FS Metta), Mirmanovs Bogdans (RFS), Krieviņš Reinis, Spunde Matīss, Tverjanovičs Boris Markuss (SK Babīte)

3 vārti

Atligins Iļja (FK Tukums 2000), Ardons Markuss, Kristofers Ričards Grēms Kārlis, Mihejevs Dilans (FS Metta), Morozovs Iļja (JFC Skonto)

2 vārti

Dravnieks Dominiks (FK Jelgava), Hermanis Rainers, Vierpe Edvards (FK Liepāja), Štāls Martins (FK Tukums 2000), Krjukovs Ņikita, Kronis Ernests, Suhanovs Daniils (FK Ventspils OC), Pakulis Ralfs (FS Metta), Saltups Raimonds, Zīverts Gustavs (SK Babīte)

1 vārti

Garkuļs Gurevičs Rolands, Rudaks Markuss Martins (FK Jelgava), Azarovs Timurs, Harmsens Markuss Kaspars, Petrovics Markuss, Raihs Martins, Žukovs Adrians (FK Liepāja), Stērninieks Robins, Volbergs Valters (FK Nikars), Bormanis Dāvis (FK Tukums 2000), Ernestovskis Roberts, Grīslis Valters, Jaunkalns Kristiāns Deniss, Mironovs Daniels, Pētersons Rainers (FK Ventspils OC), Kapaklis Kārlis Martins, Motiļs Sergejs (FS Metta), Persņakovs Artjoms, Ruskulis Ričards (JFC Skonto), Bļinovs Artjoms, Ivanovs Oļegs, Kurusovs Mihails, Sinevičs Timurs, Skačkovs Maksims, Zandreiters Valters (RFS), Kūmiņš Rolands, Valutadatils Efraims (SK Babīte)
Page created in 751 ms.