LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U-13 B apakšgrupa

  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Ceturtdiena, 2018. gada 05. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Dinamo RīgaRēzeknes FA/BJSS1Rīgas 49. vidusskolas stadions
19:00FS METTAJDFS Alberts1Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 08. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:00Riga FCJDFS Alberts3Rīgas 49. vidusskolas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 09. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00LBF JFK DaugavaVidzemes FC1Salaspils stadions
Sestdiena, 2018. gada 14. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rēzeknes FA/BJSSVidzemes FC2Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
14:00SK Super NovaBFC Daugavpils2Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Svētdiena, 2018. gada 15. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:00Riga FCFS METTA2Rīgas 49. vidusskolas stadions
13:00FK Dinamo RīgaFC Real Pro2Rīgas 49. vidusskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 18. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Rēzeknes FA/BJSSLBF JFK Daugava3Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 19. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsFK Dinamo Rīga3Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2018. gada 21. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00FS METTASK Super Nova3Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 22. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FC Real ProVidzemes FC3Audas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 23. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00LBF JFK DaugavaRiga FC4Salaspils stadions
Piektdiena, 2018. gada 27. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00LBF JFK DaugavaJDFS Alberts2Rīgas 49. vidusskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 28. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Rēzeknes FA/BJSSFC Real Pro4Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
18:00BFC DaugavpilsRiga FC1Stadions "Celtnieks"
Svētdiena, 2018. gada 29. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00SK Super NovaJDFS Alberts4Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Otrdiena, 2018. gada 01. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:30FK Dinamo RīgaFS METTA4Rīgas 49. vidusskolas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 03. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:30BFC DaugavpilsFS METTA8Stadions "Celtnieks"
Svētdiena, 2018. gada 06. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:00Riga FCSK Super Nova5Rīgas 49. vidusskolas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 07. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00LBF JFK DaugavaSK Super Nova6Salaspils stadions
Sestdiena, 2018. gada 12. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00FC Real ProLBF JFK Daugava5Audas stadions
12:00FS METTAVidzemes FC5Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 13. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Dinamo RīgaJDFS Alberts5Rīgas 49. vidusskolas stadions
Otrdiena, 2018. gada 15. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsRēzeknes FA/BJSS5Stadions "Celtnieks"
Trešdiena, 2018. gada 16. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FS METTALBF JFK Daugava9Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 17. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsFC Real Pro15Stadions "Celtnieks"
Svētdiena, 2018. gada 20. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Vidzemes FCJDFS Alberts6Vidzemes Olimpiskais centrs
14:00Rēzeknes FA/BJSSFS METTA6Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 24. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsLBF JFK Daugava7Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2018. gada 26. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00SK Super NovaFK Dinamo Rīga7Rīgas Ostvalda vsk. stadions
12:00FS METTAFC Real Pro7Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:30Riga FCVidzemes FC7Rīgas 49. vidusskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 30. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Rēzeknes FA/BJSSRiga FC8Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
Piektdiena, 2018. gada 01. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00LBF JFK DaugavaFK Dinamo Rīga8Salaspils stadions
Svētdiena, 2018. gada 03. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00SK Super NovaFS METTA12Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Otrdiena, 2018. gada 05. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Dinamo RīgaRiga FC6Rīgas 49. vidusskolas stadions
16:00Vidzemes FCLBF JFK Daugava10Vidzemes Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 09. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00FC Real ProJDFS Alberts8Audas stadions
12:00FS METTARiga FC11Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 10. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:15SK Super NovaRēzeknes FA/BJSS9Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Pirmdiena, 2018. gada 11. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:45FK Dinamo RīgaVidzemes FC9Rīgas 49. vidusskolas stadions
Otrdiena, 2018. gada 12. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Riga FCFC Real Pro9RTU stadions
Piektdiena, 2018. gada 15. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00JDFS AlbertsLBF JFK Daugava11Stadions "Energoautomātika"
Svētdiena, 2018. gada 17. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Riga FCBFC Daugavpils10RTU stadions
Pirmdiena, 2018. gada 18. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00JDFS AlbertsFS METTA10Stadions "Energoautomātika"
14:00Rēzeknes FA/BJSSFK Dinamo Rīga10Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 21. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsSK Super Nova11Stadions "Celtnieks"
Piektdiena, 2018. gada 22. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00FC Real ProFK Dinamo Rīga11Audas stadions
Sestdiena, 2018. gada 23. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00LBF JFK DaugavaRēzeknes FA/BJSS12Neretas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 25. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Vidzemes FCSK Super Nova8Vidzemes Olimpiskais centrs
Svētdiena, 2018. gada 01. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Dinamo RīgaBFC Daugavpils12Rīgas 49. vidusskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 04. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00FC Real ProSK Super Nova1Audas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 16. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00JDFS AlbertsRēzeknes FA/BJSS7Stadions "Energoautomātika"
Trešdiena, 2018. gada 18. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00SK Super NovaFC Real Pro10Audas stadions
15:00Vidzemes FCBFC Daugavpils4Vidzemes Olimpiskais centrs
Pirmdiena, 2018. gada 23. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsVidzemes FC13Stadions "Celtnieks"
Piektdiena, 2018. gada 27. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00JDFS AlbertsBFC Daugavpils9Stadions "Energoautomātika"
Sestdiena, 2018. gada 28. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Vidzemes FCFC Real Pro12Vidzemes Olimpiskais centrs
Pirmdiena, 2018. gada 30. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Vidzemes FCRēzeknes FA/BJSS11Vidzemes Olimpiskais centrs
Otrdiena, 2018. gada 31. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00JDFS AlbertsRiga FC12Stadions "Energoautomātika"
Ceturtdiena, 2018. gada 02. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00JDFS AlbertsSK Super Nova13Stadions "Energoautomātika"
12:00FS METTAFK Dinamo Rīga13Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Piektdiena, 2018. gada 03. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00LBF JFK DaugavaFC Real Pro14Stadions Jūrnieks
Sestdiena, 2018. gada 04. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Rēzeknes FA/BJSSBFC Daugavpils14Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 05. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00SK Super NovaRiga FC14Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Otrdiena, 2018. gada 07. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FC Real ProRēzeknes FA/BJSS13Audas stadions
Trešdiena, 2018. gada 08. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Vidzemes FCFS METTA14Vidzemes Olimpiskais centrs
Ceturtdiena, 2018. gada 09. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00JDFS AlbertsFK Dinamo Rīga14Stadions "Energoautomātika"
Svētdiena, 2018. gada 12. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:00Riga FCLBF JFK Daugava13Rīgas 49. vidusskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 15. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FS METTARēzeknes FA/BJSS15Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:30FC Real ProBFC Daugavpils6Audas stadions
Piektdiena, 2018. gada 17. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00SK Super NovaLBF JFK Daugava15Rojas stadions
Sestdiena, 2018. gada 18. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00JDFS AlbertsVidzemes FC15Stadions "Energoautomātika"
Svētdiena, 2018. gada 19. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:00Riga FCFK Dinamo Rīga15Rīgas 49. vidusskolas stadions
12:00FC Real ProFS METTA16Audas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 20. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00LBF JFK DaugavaBFC Daugavpils16Salaspils stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 23. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Vidzemes FCRiga FC16Vidzemes Olimpiskais centrs
Piektdiena, 2018. gada 24. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FS METTABFC Daugavpils17Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
16:00Rēzeknes FA/BJSSJDFS Alberts16Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 26. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:30FK Dinamo RīgaSK Super Nova16Rīgas 49. vidusskolas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 27. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00JDFS AlbertsFC Real Pro17Stadions "Energoautomātika"
14:00Riga FCRēzeknes FA/BJSS17Rīgas 49. vidusskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 01. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00FC Real ProRiga FC18Audas stadions
14:00BFC DaugavpilsJDFS Alberts18Stadions "Celtnieks"
Svētdiena, 2018. gada 02. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00SK Super NovaVidzemes FC17Rīgas Ostvalda vsk. stadions
13:00FK Dinamo RīgaLBF JFK Daugava17Rīgas 49. vidusskolas stadions
Piektdiena, 2018. gada 07. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00LBF JFK DaugavaFS METTA18Salaspils stadions
Svētdiena, 2018. gada 09. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:30Rēzeknes FA/BJSSSK Super Nova18Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
13:00Vidzemes FCFK Dinamo Rīga18Vidzemes Olimpiskais centrs
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.FS METTA18170183176651
2.BFC Daugavpils18161197138449
3.FK Dinamo Rīga18104462352734
4.JDFS Alberts1810173331231
5.Vidzemes FC1875644341026
6.Rēzeknes FA/BJSS186393947-821
7.FC Real Pro185492525019
8.LBF JFK Daugava1852111843-2517
9.SK Super Nova182214882-748
10.Riga FC181017890-823

27 vārti

Zaharovs Kirils (FS Metta)

24 vārti

Patrikejevs Ivans (FK Dinamo Rīga)

23 vārti

Silibitkin Aleksey (BFC Daugavpils)

21 vārti

Vītols Rihards (Vidzemes Futbola centrs)

17 vārti

Tihonovičs Milāns (BFC Daugavpils)

14 vārti

Baško Ralfs (BFC Daugavpils), Molčanovs Maksims (FK Dinamo Rīga), Evelons Emīls (JDFS Alberts)

11 vārti

Pūdžs Valters (BFC Daugavpils), Vonda Maksims, Ūdris Augusts (Rēzeknes FA)

8 vārti

Urbāns Emīls (BFC Daugavpils), Prohorenkovs Markus (FC Real Pro), Liepiņš Linards (FS Metta), Kvītovs Aleksandrs (Rēzeknes FA)

7 vārti

Linards Roberts (BFC Daugavpils), Cvetkovs Vadims, Grabovskis Kristaps, Jamonts Kristofers (FS Metta), Petrovs Aleksejs (LBF JFK Daugava)

6 vārti

Pozņaks Patriks (BFC Daugavpils), Kangars Alans, Levins Roberts, Tiesnesis Toms (FS Metta)

5 vārti

Putrāns Daniils (FK Dinamo Rīga), Maksimovs Kristaps (JDFS Alberts)

4 vārti

Jagodinskis Rikardo, Lormanis Mārtiņš, Paulovičs Mikuss, Vītiņš Emīls (FC Real Pro), Velmers Ralfs (FS Metta), Sokolovs Andrejs (Rēzeknes FA), Gaismiņš Valters (Vidzemes Futbola centrs)

3 vārti

Kokins Olivers Otto (BFC Daugavpils), Grimaldi Fjodors, Gulbis Deniss, Mickēvičs Tomašs, Smoļaņinovs Maksims (FK Dinamo Rīga), Adītājs Roberts, Augusts Kristers Oto (JDFS Alberts), Smuļko Igors (LBF JFK Daugava), Ušpelis Artis (SK Super Nova), Janevics Ričards, Pavļenko Edgars (Vidzemes Futbola centrs)

2 vārti

Stivriņš Elmārs, Viguls Ēvalds (BFC Daugavpils), Gulbis Nikita, Kaupe Dzintars Mārtiņš, Mulins Pāvels (FK Dinamo Rīga), Krūms Roberts (FS Metta), Ancāns Rihards, Vīksna Harijs (JDFS Alberts), Golubevs Arsēnijs, Mihaļonoks Romāns, Pavlovs Iļja (LBF JFK Daugava), Fogels Daniils, Podkideševs Artjoms (Riga FC), Žinžerovs Emīls (Rēzeknes FA), Bokta Martins, Cepeļevs Ņikita, Gulbis Daniels, Kaņipovs Reinis, Mauris Boks Ēriks (Vidzemes Futbola centrs)

1 vārti

Domuļevs Normunds, Ignatovičs Gunārs, Krupskis Rodions, Šteinbergs Marsels (BFC Daugavpils), Krauklis Dāvis Kristers (FC Real Pro), Laurovs Roberts, Rūmanis Maikls (FS Metta), Cakuls Kārlis, Krūmiņš Gustavs, Rubulis Roberts, Siliņš Reinars (JDFS Alberts), Barakausks Linas (LBF JFK Daugava), Aivars Emīls, Filatovs Pāvels, Ivanovs Adrians, Mihailovs Vladimirs (Riga FC), Mihailovs Andrejs, Uzulnīks Toms (Rēzeknes FA), Blaževičs Vitālijs, Jermaks Viktors, Safonovs Vladislavs, Ustenko Markuss Kirils, Vinogradovs Marats (SK Super Nova), Makarovs Mareks, Mušperts Tomass Arnolds (Vidzemes Futbola centrs)
Page created in 41 ms.