LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U-13 B apakšgrupa

  • Aktuālās spēles
  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Pirmdiena, 2018. gada 16. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00JDFS AlbertsRēzeknes FA/BJSS7Stadions "Energoautomātika"
Trešdiena, 2018. gada 18. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00SK Super NovaFC Real Pro10Audas stadions
15:00Vidzemes FCBFC Daugavpils4Vidzemes Olimpiskais centrs
Pirmdiena, 2018. gada 23. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC Daugavpils
-:-
Vidzemes FC13Stadions "Celtnieks"
Piektdiena, 2018. gada 27. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00JDFS Alberts
-:-
BFC Daugavpils9Stadions "Energoautomātika"
Sestdiena, 2018. gada 28. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Vidzemes FC
-:-
FC Real Pro12Vidzemes Olimpiskais centrs
Ceturtdiena, 2018. gada 05. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Dinamo RīgaRēzeknes FA/BJSS1Rīgas 49. vidusskolas stadions
19:00FS METTAJDFS Alberts1Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 08. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:00Riga FCJDFS Alberts3Rīgas 49. vidusskolas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 09. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00LBF JFK DaugavaVidzemes FC1Salaspils stadions
Sestdiena, 2018. gada 14. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rēzeknes FA/BJSSVidzemes FC2Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
14:00SK Super NovaBFC Daugavpils2Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Svētdiena, 2018. gada 15. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:00Riga FCFS METTA2Rīgas 49. vidusskolas stadions
13:00FK Dinamo RīgaFC Real Pro2Rīgas 49. vidusskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 18. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Rēzeknes FA/BJSSLBF JFK Daugava3Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 19. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsFK Dinamo Rīga3Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2018. gada 21. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00FS METTASK Super Nova3Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 22. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FC Real ProVidzemes FC3Audas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 23. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00LBF JFK DaugavaRiga FC4Salaspils stadions
Piektdiena, 2018. gada 27. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00LBF JFK DaugavaJDFS Alberts2Rīgas 49. vidusskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 28. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Rēzeknes FA/BJSSFC Real Pro4Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
18:00BFC DaugavpilsRiga FC1Stadions "Celtnieks"
Svētdiena, 2018. gada 29. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00SK Super NovaJDFS Alberts4Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Otrdiena, 2018. gada 01. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:30FK Dinamo RīgaFS METTA4Rīgas 49. vidusskolas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 03. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:30BFC DaugavpilsFS METTA8Stadions "Celtnieks"
Svētdiena, 2018. gada 06. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:00Riga FCSK Super Nova5Rīgas 49. vidusskolas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 07. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00LBF JFK DaugavaSK Super Nova6Salaspils stadions
Sestdiena, 2018. gada 12. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00FC Real ProLBF JFK Daugava5Audas stadions
12:00FS METTAVidzemes FC5Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 13. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Dinamo RīgaJDFS Alberts5Rīgas 49. vidusskolas stadions
Otrdiena, 2018. gada 15. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsRēzeknes FA/BJSS5Stadions "Celtnieks"
Trešdiena, 2018. gada 16. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FS METTALBF JFK Daugava9Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 17. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsFC Real Pro15Stadions "Celtnieks"
Svētdiena, 2018. gada 20. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Vidzemes FCJDFS Alberts6Vidzemes Olimpiskais centrs
14:00Rēzeknes FA/BJSSFS METTA6Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 24. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsLBF JFK Daugava7Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2018. gada 26. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00SK Super NovaFK Dinamo Rīga7Rīgas Ostvalda vsk. stadions
12:00FS METTAFC Real Pro7Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:30Riga FCVidzemes FC7Rīgas 49. vidusskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 30. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Rēzeknes FA/BJSSRiga FC8Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
Piektdiena, 2018. gada 01. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00LBF JFK DaugavaFK Dinamo Rīga8Salaspils stadions
Svētdiena, 2018. gada 03. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00SK Super NovaFS METTA12Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Otrdiena, 2018. gada 05. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Dinamo RīgaRiga FC6Rīgas 49. vidusskolas stadions
16:00Vidzemes FCLBF JFK Daugava10Vidzemes Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 09. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00FC Real ProJDFS Alberts8Audas stadions
12:00FS METTARiga FC11Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 10. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:15SK Super NovaRēzeknes FA/BJSS9Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Pirmdiena, 2018. gada 11. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:45FK Dinamo RīgaVidzemes FC9Rīgas 49. vidusskolas stadions
Otrdiena, 2018. gada 12. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Riga FCFC Real Pro9RTU stadions
Piektdiena, 2018. gada 15. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00JDFS AlbertsLBF JFK Daugava11Stadions "Energoautomātika"
Svētdiena, 2018. gada 17. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Riga FCBFC Daugavpils10RTU stadions
Pirmdiena, 2018. gada 18. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00JDFS AlbertsFS METTA10Stadions "Energoautomātika"
14:00Rēzeknes FA/BJSSFK Dinamo Rīga10Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 21. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsSK Super Nova11Stadions "Celtnieks"
Piektdiena, 2018. gada 22. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00FC Real ProFK Dinamo Rīga11Audas stadions
Sestdiena, 2018. gada 23. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00LBF JFK DaugavaRēzeknes FA/BJSS12Neretas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 25. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Vidzemes FCSK Super Nova8Vidzemes Olimpiskais centrs
Svētdiena, 2018. gada 01. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Dinamo RīgaBFC Daugavpils12Rīgas 49. vidusskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 04. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00FC Real ProSK Super Nova1Audas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 16. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00JDFS AlbertsRēzeknes FA/BJSS7Stadions "Energoautomātika"
Trešdiena, 2018. gada 18. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00SK Super NovaFC Real Pro10Audas stadions
15:00Vidzemes FCBFC Daugavpils4Vidzemes Olimpiskais centrs
Pirmdiena, 2018. gada 23. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC Daugavpils
-:-
Vidzemes FC13Stadions "Celtnieks"
Piektdiena, 2018. gada 27. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00JDFS Alberts
-:-
BFC Daugavpils9Stadions "Energoautomātika"
Sestdiena, 2018. gada 28. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Vidzemes FC
-:-
FC Real Pro12Vidzemes Olimpiskais centrs
Pirmdiena, 2018. gada 30. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Vidzemes FC
-:-
Rēzeknes FA/BJSS11Vidzemes Olimpiskais centrs
Otrdiena, 2018. gada 31. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00JDFS Alberts
-:-
Riga FC12Stadions "Energoautomātika"
Ceturtdiena, 2018. gada 02. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00JDFS Alberts
-:-
SK Super Nova13Stadions "Energoautomātika"
12:00FS METTA
-:-
FK Dinamo Rīga13Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Piektdiena, 2018. gada 03. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00LBF JFK Daugava
-:-
FC Real Pro14Stadions Jūrnieks
Sestdiena, 2018. gada 04. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
BFC Daugavpils14Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 05. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00SK Super Nova
-:-
Riga FC14Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Otrdiena, 2018. gada 07. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FC Real Pro
-:-
Rēzeknes FA/BJSS13Audas stadions
Trešdiena, 2018. gada 08. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Vidzemes FC
-:-
FS METTA14Vidzemes Olimpiskais centrs
Ceturtdiena, 2018. gada 09. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00JDFS Alberts
-:-
FK Dinamo Rīga14Stadions "Energoautomātika"
Svētdiena, 2018. gada 12. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:00Riga FC
-:-
LBF JFK Daugava13Rīgas 49. vidusskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 15. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FS METTA
-:-
Rēzeknes FA/BJSS15Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:00FC Real Pro
-:-
BFC Daugavpils6Audas stadions
Piektdiena, 2018. gada 17. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00SK Super Nova
-:-
LBF JFK Daugava15Rojas stadions
Sestdiena, 2018. gada 18. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00JDFS Alberts
-:-
Vidzemes FC15Stadions "Energoautomātika"
Svētdiena, 2018. gada 19. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:00Riga FC
-:-
FK Dinamo Rīga15Rīgas 49. vidusskolas stadions
12:00FC Real Pro
-:-
FS METTA16Audas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 20. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00LBF JFK Daugava
-:-
BFC Daugavpils16Salaspils stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 23. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Vidzemes FC
-:-
Riga FC16Vidzemes Olimpiskais centrs
Piektdiena, 2018. gada 24. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FS METTA
-:-
BFC Daugavpils17Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
16:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
JDFS Alberts16Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 26. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Dinamo Rīga
-:-
SK Super Nova16Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Pirmdiena, 2018. gada 27. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00JDFS Alberts
-:-
FC Real Pro17Stadions "Energoautomātika"
14:00Riga FC
-:-
Rēzeknes FA/BJSS17Rīgas 49. vidusskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 01. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00FC Real Pro
-:-
Riga FC18Audas stadions
14:00BFC Daugavpils
-:-
JDFS Alberts18Stadions "Celtnieks"
Svētdiena, 2018. gada 02. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00SK Super Nova
-:-
Vidzemes FC17Rīgas Ostvalda vsk. stadions
13:00FK Dinamo Rīga
-:-
LBF JFK Daugava17Rīgas 49. vidusskolas stadions
Piektdiena, 2018. gada 07. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00LBF JFK Daugava
-:-
FS METTA18Salaspils stadions
Svētdiena, 2018. gada 09. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:30Rēzeknes FA/BJSS
-:-
SK Super Nova18Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
13:00Vidzemes FC
-:-
FK Dinamo Rīga18Vidzemes Olimpiskais centrs
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.FS METTA12120062105236
2.BFC Daugavpils11100176116530
3.FK Dinamo Rīga126333030021
4.JDFS Alberts106131914519
5.Vidzemes FC1052327151217
6.FC Real Pro114161917213
7.Rēzeknes FA/BJSS113172334-1110
8.LBF JFK Daugava122281132-218
9.SK Super Nova12129153-525
10.Riga FC111010456-523

23 vārti

Zaharovs Kirils (FS Metta)

17 vārti

Silibitkin Aleksey (BFC Daugavpils)

16 vārti

Tihonovičs Milāns (BFC Daugavpils), Patrikejevs Ivans (FK Dinamo Rīga)

14 vārti

Vītols Rihards (Vidzemes Futbola centrs)

10 vārti

Pūdžs Valters (BFC Daugavpils), Evelons Emīls (JDFS Alberts)

9 vārti

Baško Ralfs (BFC Daugavpils), Vonda Maksims (Rēzeknes FA)

8 vārti

Prohorenkovs Markus (FC Real Pro)

7 vārti

Linards Roberts (BFC Daugavpils), Grabovskis Kristaps (FS Metta)

6 vārti

Molčanovs Maksims (FK Dinamo Rīga), Kangars Alans, Liepiņš Linards (FS Metta), Kvītovs Aleksandrs, Ūdris Augusts (Rēzeknes FA)

5 vārti

Urbāns Emīls (BFC Daugavpils), Cvetkovs Vadims (FS Metta), Petrovs Aleksejs (LBF JFK Daugava)

4 vārti

Pozņaks Patriks (BFC Daugavpils), Jamonts Kristofers, Levins Roberts (FS Metta), Gaismiņš Valters (Vidzemes Futbola centrs)

3 vārti

Jagodinskis Rikardo, Lormanis Mārtiņš, Paulovičs Mikuss (FC Real Pro), Grimaldi Fjodors (FK Dinamo Rīga), Tiesnesis Toms (FS Metta), Smuļko Igors (LBF JFK Daugava)

2 vārti

Kokins Olivers Otto, Stivriņš Elmārs (BFC Daugavpils), Gulbis Deniss, Mickēvičs Tomašs (FK Dinamo Rīga), Ancāns Rihards, Maksimovs Kristaps (JDFS Alberts), Fogels Daniils (Riga FC), Gulbis Daniels, Janevics Ričards, Kaņipovs Reinis, Pavļenko Edgars (Vidzemes Futbola centrs)

1 vārti

Domuļevs Normunds, Ignatovičs Gunārs, Viguls Ēvalds, Šteinbergs Marsels (BFC Daugavpils), Krauklis Dāvis Kristers, Vītiņš Emīls (FC Real Pro), Gulbis Nikita (FK Dinamo Rīga), Krūms Roberts, Laurovs Roberts, Rūmanis Maikls (FS Metta), Adītājs Roberts, Augusts Kristers Oto, Cakuls Kārlis, Rubulis Roberts, Siliņš Reinars (JDFS Alberts), Barakausks Linas, Pavlovs Iļja (LBF JFK Daugava), Mihailovs Vladimirs, Podkideševs Artjoms (Riga FC), Sokolovs Andrejs, Žinžerovs Emīls (Rēzeknes FA), Jermaks Viktors (SK Super Nova), Makarovs Mareks (Vidzemes Futbola centrs)
Page created in 294 ms.