LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U-14 grupa 1.-4.vieta

  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Piektdiena, 2018. gada 07. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00BFC DaugavpilsFK Liepāja/LFS1Stadions "Celtnieks"
Trešdiena, 2018. gada 12. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00JFC SkontoFS METTA1SB Ķeizarmežs
Piektdiena, 2018. gada 21. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00JFC SkontoBFC Daugavpils5SB Ķeizarmežs
18:00FK Liepāja/LFSFS METTA2Stadions "Daugava", rezerves laukums
Trešdiena, 2018. gada 26. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FS METTABFC Daugavpils3Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
15:00JFC SkontoFK Liepāja/LFS3SB Ķeizarmežs
Sestdiena, 2018. gada 06. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja/LFSBFC Daugavpils4Stadions "Daugava", rezerves laukums
15:00FS METTAJFC Skonto4Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Piektdiena, 2018. gada 12. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FS METTAFK Liepāja/LFS5Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 14. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsJFC Skonto2Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2018. gada 20. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja/LFSJFC Skonto6Stadions "Daugava", rezerves laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 25. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsFS METTA6Stadions "Celtnieks"
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.JFC Skonto20124434161840
2.BFC Daugavpils20123536171939
3.FK Liepāja/LFS2096529151433
4.FS METTA2094734231131

6 vārti

Vostrikovs Andrejs (JFC Skonto)

2 vārti

Lizunovs Valerijs (BFC Daugavpils), Alpēns Markuss Maksimuss, Nagornijs Sergejs (FK Liepāja/LFS), Melnis Bruno, Šits Dario (FS METTA), Muradjans Armans (JFC Skonto)

1 vārti

Ešenvalds Edgars, Silibitkin Aleksey, Žars Danils (BFC Daugavpils), Kragliks Ralfs, Volkovs Kristers, Ķēde Ķēdža Markuss (FK Liepāja/LFS), Pašņevs Ņikita (FS METTA), Boroduška Ēriks, Hudožitkins Vladimirs, Kamskovs Māris, Kozeļko Aleksandrs, Nosegbe Suško Daniels, Patika Gļebs (JFC Skonto)
Page created in 420 ms.