LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U-14 grupa

  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Pirmdiena, 2018. gada 02. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00BFC DaugavpilsFK Tukums 2000/TSS1Stadions "Celtnieks"
Trešdiena, 2018. gada 04. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:30Rīgas Futbola skolaFS METTA1NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Piektdiena, 2018. gada 06. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja/LFSFA Ventspils1Stadions "Daugava", rezerves laukums
Sestdiena, 2018. gada 07. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00JFC SkontoSK Super Nova1SB Ķeizarmežs
Trešdiena, 2018. gada 11. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FS METTAFK Liepāja/LFS2Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
16:30FK Tukums 2000/TSSSK Super Nova2Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Sestdiena, 2018. gada 14. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FA VentspilsBFC Daugavpils2Ventspils 2. pamatskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 15. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00JFC SkontoRīgas Futbola skola2SB Ķeizarmežs
Trešdiena, 2018. gada 18. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FS METTAFK Tukums 2000/TSS4Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 22. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00SK Super NovaFA Ventspils4Rīgas Ostvalda vsk. stadions
14:00FK Liepāja/LFSJFC Skonto3Stadions "Daugava", rezerves laukums
17:00FS METTABFC Daugavpils10Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Trešdiena, 2018. gada 25. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00JFC SkontoBFC Daugavpils4SB Ķeizarmežs
Ceturtdiena, 2018. gada 26. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Rīgas Futbola skolaFK Liepāja/LFS4NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Trešdiena, 2018. gada 02. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FK Tukums 2000/TSSJFC Skonto5Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Sestdiena, 2018. gada 05. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FA VentspilsFS METTA5Ventspils 2. pamatskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 06. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:30SK Super NovaFK Liepāja/LFS5Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Trešdiena, 2018. gada 09. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsRīgas Futbola skola5Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2018. gada 12. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00BFC DaugavpilsFS METTA3Stadions "Celtnieks"
Svētdiena, 2018. gada 13. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FA VentspilsRīgas Futbola skola7Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 19. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Rīgas Futbola skolaFK Tukums 2000/TSS6NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00JFC SkontoFA Ventspils6SB Ķeizarmežs
15:00FK Liepāja/LFSBFC Daugavpils6Stadions ''Velnciems''
16:30SK Super NovaFS METTA6Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Trešdiena, 2018. gada 23. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Tukums 2000/TSSFA Ventspils3Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Piektdiena, 2018. gada 25. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK Tukums 2000/TSSFK Liepāja/LFS7Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Sestdiena, 2018. gada 26. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FS METTAJFC Skonto7Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00BFC DaugavpilsSK Super Nova7Stadions "Celtnieks"
Trešdiena, 2018. gada 06. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Tukums 2000/TSSBFC Daugavpils8Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00Rīgas Futbola skolaSK Super Nova10NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Piektdiena, 2018. gada 08. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FA VentspilsFK Liepāja/LFS8Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 09. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FS METTARīgas Futbola skola8Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
16:30SK Super NovaJFC Skonto8Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Trešdiena, 2018. gada 20. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00BFC DaugavpilsFA Ventspils9Stadions "Celtnieks"
Ceturtdiena, 2018. gada 21. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rīgas Futbola skolaJFC Skonto9NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Piektdiena, 2018. gada 22. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja/LFSFS METTA9Stadions ''Velnciems''
Svētdiena, 2018. gada 01. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FA VentspilsFK Tukums 2000/TSS10Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 12. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FA VentspilsSK Super Nova11Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 14. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00BFC DaugavpilsJFC Skonto11Stadions "Celtnieks"
Trešdiena, 2018. gada 18. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00SK Super NovaFK Tukums 2000/TSS9Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Piektdiena, 2018. gada 20. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00JFC SkontoFK Liepāja/LFS10SB Ķeizarmežs
Piektdiena, 2018. gada 03. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00JFC SkontoFK Tukums 2000/TSS12SB Ķeizarmežs
Pirmdiena, 2018. gada 06. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Rīgas Futbola skolaBFC Daugavpils12NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
15:00FK Liepāja/LFSSK Super Nova12Stadions ''Velnciems''
Trešdiena, 2018. gada 08. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK Tukums 2000/TSSFS METTA11Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Ceturtdiena, 2018. gada 09. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Liepāja/LFSRīgas Futbola skola11Stadions ''Velnciems''
Svētdiena, 2018. gada 12. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00BFC DaugavpilsFK Liepāja/LFS13Stadions "Celtnieks"
Otrdiena, 2018. gada 14. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FA VentspilsJFC Skonto13Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
16:00FS METTASK Super Nova13Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 18. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:30SK Super NovaBFC Daugavpils14Rīgas Ostvalda vsk. stadions
13:00JFC SkontoFS METTA14SB Ķeizarmežs
Pirmdiena, 2018. gada 20. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FS METTAFA Ventspils12Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:00FK Liepāja/LFSFK Tukums 2000/TSS14Stadions ''Velnciems''
Trešdiena, 2018. gada 22. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Rīgas Futbola skolaFA Ventspils14NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Pirmdiena, 2018. gada 27. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00FK Tukums 2000/TSSRīgas Futbola skola13Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Piektdiena, 2018. gada 31. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00SK Super NovaRīgas Futbola skola3Rīgas Ostvalda vsk. stadions
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.BFC Daugavpils1411123192234
2.JFC Skonto148332091127
3.FS METTA1482429121726
4.FK Liepāja/LFS1473422101224
5.Rīgas Futbola skola144641810818
6.FK Tukums 2000/TSS144281229-1714
7.FA Ventspils14158725-188
8.SK Super Nova141211742-355

14 vārti

Lizunovs Valerijs (BFC Daugavpils)

9 vārti

Melnis Bruno (FS METTA)

7 vārti

Alpēns Markuss Maksimuss (FK Liepāja/LFS), Puzānovs Kristaps (FK Tukums 2000/TSS), Pašņevs Ņikita (FS METTA)

4 vārti

Fokins Danila, Nosegbe Suško Daniels, Vissarionovs Artjoms (JFC Skonto), Vīksna Aivars (Rīgas Futbola skola)

3 vārti

Kragliks Ralfs (FK Liepāja/LFS), Aizpurietis Emīls, Mičulis Edgars, Šits Dario (FS METTA), Morozs Iļja, Raizers Dmitrijs, Žaleiko Gļebs (Rīgas Futbola skola), Godiņš Kristians, Janišs Ādams (SK Super Nova)

2 vārti

Baško Ralfs, Bobičs Arturs, Buls Edgars, Ešenvalds Edgars, Rodevičs Devids (BFC Daugavpils), Suhanovs Daniils, Viļumovs Klāvs (FA Ventspils), Kurtišs Aksels, Nagornijs Sergejs, Volkovs Kristers, Ķēde Ķēdža Markuss (FK Liepāja/LFS), Būmanis Rihards (FS METTA), Boroduška Ēriks (JFC Skonto)

1 vārti

Buks Rainers, Haritonovs Markuss, Kokins Olivers Otto, Mihaļcovs Gļebs, Stivriņš Juliāns, Volosovs Timurs (BFC Daugavpils), Fedoruks Ņikita, Kančs Kristaps, Poderenko Ņikita (FA Ventspils), Blumbergs Mārtiņš, Gūtmanis Patriks, Javnošāns Artūrs, Sliede Niks (FK Liepāja/LFS), Anševics Eduards, Atligins Iļja, Jansons Kristaps, Mūrnieks Artūrs, Ošis Edvards Eduards (FK Tukums 2000/TSS), Meroža Noa (FS METTA), Gorjačko Dmitrijs, Hudožitkins Vladimirs, Muradjans Armans, Patika Gļebs, Upmalis Roberts, Zaicevs Artjoms (JFC Skonto), Gorodņickis Roberts, Grīnbergs Marats, Ilenāns Kristiāns, Trefilovs Vadims (Rīgas Futbola skola), Šusts Jēkabs-Māris (SK Super Nova)
Page created in 894 ms.