LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U-14 grupa

  • Aktuālās spēles
  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Trešdiena, 2018. gada 25. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00JFC SkontoBFC Daugavpils4SB Ķeizarmežs
Ceturtdiena, 2018. gada 26. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Rīgas Futbola skolaFK Liepāja/LFS4NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Trešdiena, 2018. gada 02. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
JFC Skonto5Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Sestdiena, 2018. gada 05. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FA Ventspils
-:-
FS METTA5Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
Pirmdiena, 2018. gada 02. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00BFC DaugavpilsFK Tukums 2000/TSS1Stadions "Celtnieks"
Trešdiena, 2018. gada 04. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:30Rīgas Futbola skolaFS METTA1NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Piektdiena, 2018. gada 06. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja/LFSFA Ventspils1Stadions "Daugava", rezerves laukums
Sestdiena, 2018. gada 07. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00JFC SkontoSK Super Nova1SB Ķeizarmežs
Trešdiena, 2018. gada 11. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FS METTAFK Liepāja/LFS2Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
16:30FK Tukums 2000/TSSSK Super Nova2Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Sestdiena, 2018. gada 14. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FA VentspilsBFC Daugavpils2Ventspils 2. pamatskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 15. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00JFC SkontoRīgas Futbola skola2SB Ķeizarmežs
Trešdiena, 2018. gada 18. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FS METTAFK Tukums 2000/TSS4Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 22. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00SK Super NovaFA Ventspils4Rīgas Ostvalda vsk. stadions
14:00FK Liepāja/LFSJFC Skonto3Stadions "Daugava", rezerves laukums
17:00FS METTABFC Daugavpils10Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Trešdiena, 2018. gada 25. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00JFC SkontoBFC Daugavpils4SB Ķeizarmežs
Ceturtdiena, 2018. gada 26. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Rīgas Futbola skolaFK Liepāja/LFS4NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Trešdiena, 2018. gada 02. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
JFC Skonto5Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Sestdiena, 2018. gada 05. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FA Ventspils
-:-
FS METTA5Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 06. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:30SK Super Nova
-:-
FK Liepāja/LFS5Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Trešdiena, 2018. gada 09. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC Daugavpils
-:-
Rīgas Futbola skola5Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2018. gada 12. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00BFC Daugavpils
-:-
FS METTA3Stadions "Celtnieks"
Svētdiena, 2018. gada 13. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FA Ventspils
-:-
Rīgas Futbola skola7Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 19. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Rīgas Futbola skola
-:-
FK Tukums 2000/TSS6NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00JFC Skonto
-:-
FA Ventspils6SB Ķeizarmežs
15:00FK Liepāja/LFS
-:-
BFC Daugavpils6Stadions "Daugava", rezerves laukums
16:30SK Super Nova
-:-
FS METTA6Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Trešdiena, 2018. gada 23. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
FA Ventspils3Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Piektdiena, 2018. gada 25. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
FK Liepāja/LFS7Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Sestdiena, 2018. gada 26. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FS METTA
-:-
JFC Skonto7Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00BFC Daugavpils
-:-
SK Super Nova7Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2018. gada 02. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FA Ventspils
-:-
FK Tukums 2000/TSS10Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
Trešdiena, 2018. gada 06. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
BFC Daugavpils8Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00SK Super Nova
-:-
Rīgas Futbola skola10NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Piektdiena, 2018. gada 08. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FA Ventspils
-:-
FK Liepāja/LFS8Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 09. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FS METTA
-:-
Rīgas Futbola skola8Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
16:30SK Super Nova
-:-
JFC Skonto8Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Trešdiena, 2018. gada 20. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00BFC Daugavpils
-:-
FA Ventspils9Stadions "Celtnieks"
Ceturtdiena, 2018. gada 21. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rīgas Futbola skola
-:-
JFC Skonto9NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Piektdiena, 2018. gada 22. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja/LFS
-:-
FS METTA9Stadions ''Velnciems''
Piektdiena, 2018. gada 06. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FA Ventspils
-:-
SK Super Nova11Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
Trešdiena, 2018. gada 11. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
FS METTA11Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Sestdiena, 2018. gada 14. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00BFC Daugavpils
-:-
JFC Skonto11Stadions "Celtnieks"
Trešdiena, 2018. gada 18. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00SK Super Nova
-:-
FK Tukums 2000/TSS9Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Piektdiena, 2018. gada 20. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00JFC Skonto
-:-
FK Liepāja/LFS10SB Ķeizarmežs
Piektdiena, 2018. gada 03. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00JFC Skonto
-:-
FK Tukums 2000/TSS12SB Ķeizarmežs
Pirmdiena, 2018. gada 06. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK Liepāja/LFS
-:-
SK Super Nova12Stadions ''Velnciems''
15:00Rīgas Futbola skola
-:-
BFC Daugavpils12NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 09. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Liepāja/LFS
-:-
Rīgas Futbola skola11Stadions ''Velnciems''
17:00FS METTA
-:-
FA Ventspils12Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 12. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00BFC Daugavpils
-:-
FK Liepāja/LFS13Stadions "Celtnieks"
Otrdiena, 2018. gada 14. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FA Ventspils
-:-
JFC Skonto13Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
16:00FS METTA
-:-
SK Super Nova13Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 18. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00JFC Skonto
-:-
FS METTA14SB Ķeizarmežs
12:00SK Super Nova
-:-
BFC Daugavpils14Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Pirmdiena, 2018. gada 20. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja/LFS
-:-
FK Tukums 2000/TSS14Stadions ''Velnciems''
Trešdiena, 2018. gada 22. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Rīgas Futbola skola
-:-
FA Ventspils14NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Pirmdiena, 2018. gada 27. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
Rīgas Futbola skola13Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Piektdiena, 2018. gada 31. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rīgas Futbola skola
-:-
SK Super Nova3NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.BFC Daugavpils43018179
2.FS METTA43018179
3.FK Liepāja/LFS43016159
4.JFC Skonto41123304
5.Rīgas Futbola skola31111104
6.SK Super Nova310246-23
7.FK Tukums 2000/TSS3102312-93
8.FA Ventspils300308-80

3 vārti

Godiņš Kristians, Lizunovs Valerijs, Pašņevs Ņikita

2 vārti

Alpēns Markuss Maksimuss, Bobičs Arturs, Melnis Bruno, Puzānovs Kristaps, Volkovs Kristers

1 vārti

Aizpurietis Emīls, Atligins Iļja, Baško Ralfs, Blumbergs Mārtiņš, Boroduška Ēriks, Būmanis Rihards, Gorodņickis Roberts, Hudožitkins Vladimirs, Janišs Ādams, Kokins Olivers Otto, Kurtišs Aksels, Mičulis Edgars, Nosegbe Suško Daniels, Stivriņš Juliāns
Page created in 968 ms.