LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U-15 grupa

  • Aktuālās spēles
  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Svētdiena, 2018. gada 17. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Riga FCFK Tukums 2000/TSS2RTU stadions
18:30BFC DaugavpilsAFA Olaine9Olaines pilsētas stadions
Otrdiena, 2018. gada 19. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00SK Super NovaFS METTA9Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Sestdiena, 2018. gada 23. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:30Rīgas Futbola skola
-:-
FK Liepāja/LFS9NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Otrdiena, 2018. gada 26. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00SK Super Nova
-:-
Rīgas Futbola skola10Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Svētdiena, 2018. gada 01. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Rīgas Futbola skolaRiga FC1NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Trešdiena, 2018. gada 04. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Liepāja/LFSSK Super Nova1Stadions "Daugava", rezerves laukums
Sestdiena, 2018. gada 07. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja/LFSRīgas Futbola skola2Stadions "Daugava", rezerves laukums
Svētdiena, 2018. gada 08. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:30BFC DaugavpilsFS METTA1Stadions "Celtnieks"
Pirmdiena, 2018. gada 16. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Tukums 2000/TSSRiga FC9Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Trešdiena, 2018. gada 18. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30BFC DaugavpilsAFA Olaine2Stadions "Celtnieks"
Ceturtdiena, 2018. gada 19. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:30FS METTASK Super Nova2Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 22. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Tukums 2000/TSSFK Liepāja/LFS3Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00FS METTAAFA Olaine3Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Pirmdiena, 2018. gada 23. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:30Rīgas Futbola skolaSK Super Nova3NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Otrdiena, 2018. gada 24. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsRiga FC3Stadions "Celtnieks"
Ceturtdiena, 2018. gada 26. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rīgas Futbola skolaFK Tukums 2000/TSS4NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
17:00SK Super NovaAFA Olaine4Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 28. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Riga FCFS METTA4RTU stadions
17:30FK Liepāja/LFSBFC Daugavpils4Stadions "Daugava", rezerves laukums
Otrdiena, 2018. gada 01. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00AFA OlaineRiga FC5Olaines pilsētas stadions
Trešdiena, 2018. gada 02. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsRīgas Futbola skola5Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2018. gada 05. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FS METTAFK Liepāja/LFS5Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Trešdiena, 2018. gada 09. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Tukums 2000/TSSSK Super Nova5Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Sestdiena, 2018. gada 12. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:30Rīgas Futbola skolaFS METTA6NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 13. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Tukums 2000/TSSBFC Daugavpils6Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
16:00FK Liepāja/LFSAFA Olaine6Stadions "Daugava", rezerves laukums
Sestdiena, 2018. gada 19. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Riga FCSK Super Nova6RTU stadions
Trešdiena, 2018. gada 23. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00BFC DaugavpilsSK Super Nova7Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2018. gada 26. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00AFA OlaineRīgas Futbola skola7Olaines pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Riga FCFK Liepāja/LFS7RTU stadions
15:00FK Tukums 2000/TSSFS METTA7Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Piektdiena, 2018. gada 01. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00SK Super NovaFK Liepāja/LFS8Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Sestdiena, 2018. gada 09. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00AFA OlaineFK Tukums 2000/TSS8Olaines pilsētas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 11. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Riga FCRīgas Futbola skola8RTU stadions
14:00FS METTABFC Daugavpils8Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 17. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Riga FCFK Tukums 2000/TSS2RTU stadions
18:30BFC DaugavpilsAFA Olaine9Olaines pilsētas stadions
Otrdiena, 2018. gada 19. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00SK Super NovaFS METTA9Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Sestdiena, 2018. gada 23. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:30Rīgas Futbola skola
-:-
FK Liepāja/LFS9NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Otrdiena, 2018. gada 26. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00SK Super Nova
-:-
Rīgas Futbola skola10Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Piektdiena, 2018. gada 29. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Riga FC
-:-
BFC Daugavpils10RTU stadions
Sestdiena, 2018. gada 30. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00AFA Olaine
-:-
FS METTA10Olaines pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 08. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
AFA Olaine1Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Trešdiena, 2018. gada 25. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Liepāja/LFS
-:-
FK Tukums 2000/TSS10Stadions ''Velnciems''
Sestdiena, 2018. gada 28. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:30FS METTA
-:-
Riga FC11Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 29. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00AFA Olaine
-:-
SK Super Nova11Olaines pilsētas stadions
15:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
Rīgas Futbola skola11Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
16:00BFC Daugavpils
-:-
FK Liepāja/LFS11Stadions "Celtnieks"
Piektdiena, 2018. gada 10. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00SK Super Nova
-:-
FK Tukums 2000/TSS12Rīgas Ostvalda vsk. stadions
14:00Rīgas Futbola skola
-:-
BFC Daugavpils12NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Sestdiena, 2018. gada 11. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Riga FC
-:-
AFA Olaine12RTU stadions
14:00FK Liepāja/LFS
-:-
FS METTA12Stadions ''Velnciems''
Otrdiena, 2018. gada 14. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC Daugavpils
-:-
FK Tukums 2000/TSS13Stadions "Celtnieks"
Ceturtdiena, 2018. gada 16. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00SK Super Nova
-:-
Riga FC13Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Piektdiena, 2018. gada 17. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00FS METTA
-:-
Rīgas Futbola skola13Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:00AFA Olaine
-:-
FK Liepāja/LFS13Olaines pilsētas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 20. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00SK Super Nova
-:-
BFC Daugavpils14Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Piektdiena, 2018. gada 24. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK Liepāja/LFS
-:-
Riga FC14Stadions ''Velnciems''
Sestdiena, 2018. gada 25. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Rīgas Futbola skola
-:-
AFA Olaine14NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Match day: 14
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
FK Tukums 2000/TSS
-:-
FS METTA14Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.BFC Daugavpils98013362724
2.FS METTA960331161518
3.FK Liepāja/LFS85121511416
4.Rīgas Futbola skola850322111115
5.Riga FC95041613315
6.AFA Olaine8125731-245
7.FK Tukums 2000/TSS8035425-213
8.SK Super Nova9027520-152

13 vārti

Raščevskis Oļģerts (BFC Daugavpils)

9 vārti

Kaušelis Kristiāns (BFC Daugavpils)

8 vārti

Ostapenko Artūrs (RFS)

7 vārti

Vapne Lūkass (FS Metta)

6 vārti

Riekstiņš Gustavs (FK Liepāja)

5 vārti

Kaikins Alekss, Puzirevskis Artjoms (FS Metta), Gražis Aļģirdas (Riga FC)

4 vārti

Leščovs Iļja (BFC Daugavpils), Ostapenko Arsēnijs (RFS)

3 vārti

Bočs Rolands (AFA Olaine), Lizunovs Valerijs, Skrinda Niklāvs Konrāds (BFC Daugavpils), Navicks Arturs (FK Liepāja), Rēķis Kristofers, Vilnis Kārlis (FS Metta), Alksnis Artis, Bankovskis Raitis (RFS), Rezņikovs Baruhs, Šarigins Ņikita (Riga FC)

2 vārti

Vējkrīgers Dāvis (AFA Olaine), Fjodorovs Maksims (FK Liepāja), Feldmanis Reinis (FK Tukums 2000), Bergs Niks Lūkass, Keršys Kristupas (FS Metta), Masalovs Maksimiliāns (RFS), Godiņš Kristians (SK Super Nova)

1 vārti

Osis Oskars (AFA Olaine), Kitsel Vladislav (BFC Daugavpils), Aršauskis Roberts Raivis, Ceds Ričards Dāvids, Družiņins Dāvids, Jurjevs Krists (FK Liepāja), Langermanis Grāvis Markuss, Riekstiņš Kristians (FK Tukums 2000), Pavlovskis Artjoms, Treimanis Niklāvs, Vasiļevskis Mikus, Čiņajevs Daņiils (FS Metta), Mitkovecs Aleks, Ročans Vadims (RFS), Gailītis Ronalds, Martinovičs Maksims, Pedelis Eduards, Sirbu Dans, Šteingolds Deniels (Riga FC), Cīrulis Jegors, Krancmanis Arturs, Skugarevs Dmitrijs (SK Super Nova)
Page created in 755 ms.