LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U-15 grupa

  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Svētdiena, 2018. gada 01. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Rīgas Futbola skolaRiga FC1NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Trešdiena, 2018. gada 04. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Liepāja/LFSSK Super Nova1Stadions "Daugava", rezerves laukums
Sestdiena, 2018. gada 07. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja/LFSRīgas Futbola skola2Stadions "Daugava", rezerves laukums
Svētdiena, 2018. gada 08. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:30BFC DaugavpilsFS METTA1Stadions "Celtnieks"
Pirmdiena, 2018. gada 16. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Tukums 2000/TSSRiga FC9Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Trešdiena, 2018. gada 18. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30BFC DaugavpilsAFA Olaine2Stadions "Celtnieks"
Ceturtdiena, 2018. gada 19. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:30FS METTASK Super Nova2Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 22. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Tukums 2000/TSSFK Liepāja/LFS3Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00FS METTAAFA Olaine3Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Pirmdiena, 2018. gada 23. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:30Rīgas Futbola skolaSK Super Nova3NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Otrdiena, 2018. gada 24. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsRiga FC3Stadions "Celtnieks"
Ceturtdiena, 2018. gada 26. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rīgas Futbola skolaFK Tukums 2000/TSS4NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
17:00SK Super NovaAFA Olaine4Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 28. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Riga FCFS METTA4RTU stadions
17:30FK Liepāja/LFSBFC Daugavpils4Stadions "Daugava", rezerves laukums
Otrdiena, 2018. gada 01. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00AFA OlaineRiga FC5Olaines pilsētas stadions
Trešdiena, 2018. gada 02. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsRīgas Futbola skola5Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2018. gada 05. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FS METTAFK Liepāja/LFS5Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Trešdiena, 2018. gada 09. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Tukums 2000/TSSSK Super Nova5Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Sestdiena, 2018. gada 12. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:30Rīgas Futbola skolaFS METTA6NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 13. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Tukums 2000/TSSBFC Daugavpils6Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
16:00FK Liepāja/LFSAFA Olaine6Stadions "Daugava", rezerves laukums
Sestdiena, 2018. gada 19. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Riga FCSK Super Nova6RTU stadions
Trešdiena, 2018. gada 23. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00BFC DaugavpilsSK Super Nova7Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2018. gada 26. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00AFA OlaineRīgas Futbola skola7Olaines pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Riga FCFK Liepāja/LFS7RTU stadions
15:00FK Tukums 2000/TSSFS METTA7Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Piektdiena, 2018. gada 01. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00SK Super NovaFK Liepāja/LFS8Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Sestdiena, 2018. gada 09. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00AFA OlaineFK Tukums 2000/TSS8Olaines pilsētas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 11. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Riga FCRīgas Futbola skola8RTU stadions
14:00FS METTABFC Daugavpils8Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 17. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Riga FCFK Tukums 2000/TSS2RTU stadions
18:30BFC DaugavpilsAFA Olaine9Olaines pilsētas stadions
Otrdiena, 2018. gada 19. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00SK Super NovaFS METTA9Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Sestdiena, 2018. gada 23. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:30Rīgas Futbola skolaFK Liepāja/LFS9NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Otrdiena, 2018. gada 26. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00SK Super NovaRīgas Futbola skola10Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Piektdiena, 2018. gada 29. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Riga FCBFC Daugavpils10RTU stadions
Sestdiena, 2018. gada 30. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00AFA OlaineFS METTA10Olaines pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 15. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00FK Tukums 2000/TSSAFA Olaine1Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Trešdiena, 2018. gada 25. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Liepāja/LFSFK Tukums 2000/TSS10Stadions "Olimpija"
Sestdiena, 2018. gada 28. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:30FS METTARiga FC11Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 29. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00AFA OlaineSK Super Nova11Olaines pilsētas stadions
15:00FK Tukums 2000/TSSRīgas Futbola skola11Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
16:00BFC DaugavpilsFK Liepāja/LFS11Stadions "Celtnieks"
Piektdiena, 2018. gada 10. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00SK Super NovaFK Tukums 2000/TSS12Rīgas Ostvalda vsk. stadions
14:00Rīgas Futbola skolaBFC Daugavpils12NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Sestdiena, 2018. gada 11. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Riga FCAFA Olaine12RTU stadions
14:00FK Liepāja/LFSFS METTA12Stadions “Daugava”
Otrdiena, 2018. gada 14. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsFK Tukums 2000/TSS13Stadions "Celtnieks"
Ceturtdiena, 2018. gada 16. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00SK Super NovaRiga FC13Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Piektdiena, 2018. gada 17. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00FS METTARīgas Futbola skola13Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:00AFA OlaineFK Liepāja/LFS13Olaines pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 19. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:30FS METTAFK Tukums 2000/TSS14Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Pirmdiena, 2018. gada 20. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00SK Super NovaBFC Daugavpils14Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Trešdiena, 2018. gada 22. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Rīgas Futbola skolaAFA Olaine14NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Piektdiena, 2018. gada 24. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK Liepāja/LFSRiga FC14Stadions “Daugava”
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.BFC Daugavpils1411124693734
2.FS METTA14110353193433
3.Rīgas Futbola skola1490536171927
4.FK Liepāja/LFS1481528171125
5.Riga FC148062526-124
6.FK Tukums 2000/TSS142391146-359
7.AFA Olaine1413101255-436
8.SK Super Nova140410830-224

16 vārti

Kaušelis Kristiāns (BFC Daugavpils), Ostapenko Artūrs (RFS)

15 vārti

Raščevskis Oļģerts (BFC Daugavpils)

11 vārti

Puzirevskis Artjoms (FS Metta)

9 vārti

Vapne Lūkass (FS Metta)

8 vārti

Riekstiņš Gustavs (FK Liepāja)

7 vārti

Gražis Aļģirdas (Riga FC)

6 vārti

Leščovs Iļja (BFC Daugavpils), Navicks Arturs (FK Liepāja), Vilnis Kārlis (FS Metta), Ostapenko Arsēnijs (RFS)

5 vārti

Kaikins Alekss (FS Metta), Bankovskis Raitis (RFS), Rezņikovs Baruhs (Riga FC)

4 vārti

Skrinda Niklāvs Konrāds (BFC Daugavpils), Fjodorovs Maksims (FK Liepāja), Novikovs Jegors, Rēķis Kristofers (FS Metta), Šarigins Ņikita (Riga FC)

3 vārti

Bočs Rolands (AFA Olaine), Lizunovs Valerijs (BFC Daugavpils), Feldmanis Reinis, Langermanis Grāvis Markuss (FK Tukums 2000), Keršys Kristupas, Pavlovskis Artjoms (FS Metta), Alksnis Artis (RFS), Godiņš Kristians (SK Super Nova)

2 vārti

Ferbers Simons, Rūja Kārlis, Vējkrīgers Dāvis (AFA Olaine), Alpēns Markuss Maksimuss, Aršauskis Roberts Raivis, Jurjevs Krists (FK Liepāja), Bergs Niks Lūkass, Bušmeisters Ričards, Vasiļevskis Mikus (FS Metta), Masalovs Maksimiliāns (RFS), Lazorskis Sergejs (Riga FC)

1 vārti

Osis Oskars (AFA Olaine), Kitsel Vladislav, Vaņins Ingus (BFC Daugavpils), Andersons Alekss, Ceds Ričards Dāvids, Družiņins Dāvids, Gaučis Ivo (FK Liepāja), Mīļais Daniels, Ozols Mārtiņš, Penkevics Kristers, Puzānovs Kristaps, Riekstiņš Kristians (FK Tukums 2000), Treimanis Niklāvs, Čiņajevs Daņiils (FS Metta), Kroļikovs Daniels, Mitkovecs Aleks, Ročans Vadims, Ļebedevs Ņikita (RFS), Gailītis Ronalds, Martinovičs Maksims, Pedelis Eduards, Samharadze Edžus, Sirbu Dans, Šteingolds Deniels (Riga FC), Cīrulis Jegors, Gruntmanis Ralfs Mārtiņš, Krancmanis Arturs, Skugarevs Dmitrijs, Švalkovskis Kristofers (SK Super Nova)
Page created in 751 ms.