LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U-16 grupa

  • Aktuālās spēles
  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Otrdiena, 2018. gada 01. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
Rīgas Futbola skola4Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00FA Ventspils
-:-
JFA Jelgava3Ventspils 2. pamatskolas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 03. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC Daugavpils
-:-
FS METTA3Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2018. gada 05. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Rīgas Futbola skola
-:-
Riga FC3NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Trešdiena, 2018. gada 04. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:30FK Tukums 2000/TSSSK Super Nova1Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Sestdiena, 2018. gada 07. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00FK Liepāja/LFSFA Ventspils1Stadions "Daugava", rezerves laukums
13:00Rīgas Futbola skolaFS METTA1NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
13:00Riga FCVidzemes FC10RTU stadions
Trešdiena, 2018. gada 11. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:30FS METTAFK Tukums 2000/TSS2Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:00Rīgas Futbola skolaVidzemes FC2NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 12. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:30Riga FCFA Ventspils2RTU stadions
Sestdiena, 2018. gada 14. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00JFA JelgavaFK Liepāja/LFS2Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
16:30SK Super NovaBFC Daugavpils2Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Otrdiena, 2018. gada 01. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
Rīgas Futbola skola4Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00FA Ventspils
-:-
JFA Jelgava3Ventspils 2. pamatskolas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 03. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC Daugavpils
-:-
FS METTA3Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2018. gada 05. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Rīgas Futbola skola
-:-
Riga FC3NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 06. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
Vidzemes FC3Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00FK Liepāja/LFS
-:-
SK Super Nova3Stadions "Daugava", rezerves laukums
Otrdiena, 2018. gada 08. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Riga FC
-:-
JFA Jelgava4RTU stadions
Sestdiena, 2018. gada 12. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:30SK Super Nova
-:-
FA Ventspils4Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Svētdiena, 2018. gada 13. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FS METTA
-:-
FK Liepāja/LFS4Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Trešdiena, 2018. gada 16. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
Riga FC5Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Sestdiena, 2018. gada 19. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC Daugavpils
-:-
Rīgas Futbola skola5Stadions "Celtnieks"
14:00FA Ventspils
-:-
FS METTA5Ventspils 2. pamatskolas stadions
15:00FK Liepāja/LFS
-:-
Vidzemes FC5Stadions "Daugava", rezerves laukums
Svētdiena, 2018. gada 20. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00SK Super Nova
-:-
JFA Jelgava5Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Sestdiena, 2018. gada 26. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Riga FC
-:-
SK Super Nova6RTU stadions
13:00Rīgas Futbola skola
-:-
FK Liepāja/LFS6NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00FA Ventspils
-:-
Vidzemes FC15Ventspils 2. pamatskolas stadions
16:30FS METTA
-:-
JFA Jelgava6Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 31. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Liepāja/LFS
-:-
FK Tukums 2000/TSS7Stadions "Daugava", rezerves laukums
Sestdiena, 2018. gada 02. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FA Ventspils
-:-
Rīgas Futbola skola7Ventspils 2. pamatskolas stadions
13:00JFA Jelgava
-:-
Vidzemes FC7Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
16:30SK Super Nova
-:-
FS METTA7Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Trešdiena, 2018. gada 06. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:30Rīgas Futbola skola
-:-
JFA Jelgava8NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Sestdiena, 2018. gada 09. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00BFC Daugavpils
-:-
FK Liepāja/LFS8Stadions "Celtnieks"
Svētdiena, 2018. gada 10. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Riga FC
-:-
FS METTA8RTU stadions
Trešdiena, 2018. gada 13. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:30SK Super Nova
-:-
Rīgas Futbola skola9NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 14. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FS METTA
-:-
Vidzemes FC9Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
16:00FA Ventspils
-:-
BFC Daugavpils9Ventspils 2. pamatskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 16. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK Liepāja/LFS
-:-
Riga FC9Stadions ''Velnciems''
Pirmdiena, 2018. gada 18. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Vidzemes FC
-:-
SK Super Nova8Valmieras Futbola kluba sporta bāze
Svētdiena, 2018. gada 01. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
BFC Daugavpils6Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Trešdiena, 2018. gada 04. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
FA Ventspils8Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Ceturtdiena, 2018. gada 05. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00JFA Jelgava
-:-
BFC Daugavpils10Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
Trešdiena, 2018. gada 11. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Liepāja/LFS
-:-
BFC Daugavpils17Stadions "Daugava", rezerves laukums
Svētdiena, 2018. gada 15. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FA Ventspils
-:-
FK Liepāja/LFS10Ventspils 2. pamatskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 18. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00SK Super Nova
-:-
FK Tukums 2000/TSS10Rīgas Ostvalda vsk. stadions
16:30Vidzemes FC
-:-
BFC Daugavpils4Vidzemes Olimpiskais centrs
Svētdiena, 2018. gada 22. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00SK Super Nova
-:-
Riga FC15Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Pirmdiena, 2018. gada 23. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00BFC Daugavpils
-:-
Vidzemes FC13Stadions "Celtnieks"
Piektdiena, 2018. gada 27. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Vidzemes FC
-:-
Riga FC1Vidzemes Olimpiskais centrs
Pirmdiena, 2018. gada 30. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00FS METTA
-:-
Rīgas Futbola skola10Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 02. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00JFA Jelgava
-:-
Riga FC13Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
Sestdiena, 2018. gada 04. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Vidzemes FC
-:-
Rīgas Futbola skola11Vidzemes Olimpiskais centrs
16:00BFC Daugavpils
-:-
SK Super Nova11Stadions "Celtnieks"
Otrdiena, 2018. gada 07. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FA Ventspils
-:-
Riga FC11Ventspils 2. pamatskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 08. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
FS METTA11Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
18:00FK Liepāja/LFS
-:-
JFA Jelgava11Stadions ''Velnciems''
Svētdiena, 2018. gada 12. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00JFA Jelgava
-:-
FK Tukums 2000/TSS9-
Trešdiena, 2018. gada 22. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Vidzemes FC
-:-
FK Tukums 2000/TSS12Vidzemes Olimpiskais centrs
16:00SK Super Nova
-:-
FK Liepāja/LFS12Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Piektdiena, 2018. gada 24. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:30FS METTA
-:-
BFC Daugavpils12Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 25. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00JFA Jelgava
-:-
FA Ventspils12FK Jelgava treniņbāze
16:00Riga FC
-:-
Rīgas Futbola skola12RTU stadions
Svētdiena, 2018. gada 26. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja/LFS
-:-
FS METTA13Stadions ''Velnciems''
Ceturtdiena, 2018. gada 30. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Rīgas Futbola skola
-:-
FK Tukums 2000/TSS13NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00FA Ventspils
-:-
SK Super Nova13Ventspils 2. pamatskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 02. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Vidzemes FC
-:-
FK Liepāja/LFS14Vidzemes Olimpiskais centrs
14:00JFA Jelgava
-:-
SK Super Nova14Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
Trešdiena, 2018. gada 05. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
FK Liepāja/LFS16Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Sestdiena, 2018. gada 08. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00JFA Jelgava
-:-
FS METTA15Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
15:00Rīgas Futbola skola
-:-
BFC Daugavpils14NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Otrdiena, 2018. gada 11. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:30FS METTA
-:-
FA Ventspils14Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Trešdiena, 2018. gada 12. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Riga FC
-:-
FK Tukums 2000/TSS14RTU stadions
Sestdiena, 2018. gada 15. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00FS METTA
-:-
SK Super Nova16Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:00Vidzemes FC
-:-
FA Ventspils6Vidzemes Olimpiskais centrs
14:00FK Liepāja/LFS
-:-
Rīgas Futbola skola15Stadions ''Velnciems''
Otrdiena, 2018. gada 18. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC Daugavpils
-:-
Riga FC7Stadions "Celtnieks"
14:00Rīgas Futbola skola
-:-
FA Ventspils16NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 30. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Vidzemes FC
-:-
JFA Jelgava16Vidzemes Olimpiskais centrs
Otrdiena, 2018. gada 02. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FA Ventspils
-:-
FK Tukums 2000/TSS17Ventspils 2. pamatskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 06. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00FS METTA
-:-
Riga FC17Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
15:00BFC Daugavpils
-:-
JFA Jelgava1Stadions "Celtnieks"
16:30SK Super Nova
-:-
Vidzemes FC17Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Trešdiena, 2018. gada 10. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00JFA Jelgava
-:-
Rīgas Futbola skola17Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
14:00BFC Daugavpils
-:-
FK Tukums 2000/TSS15Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2018. gada 13. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Rīgas Futbola skola
-:-
SK Super Nova18NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
13:00Vidzemes FC
-:-
FS METTA18Vidzemes Olimpiskais centrs
15:00BFC Daugavpils
-:-
FA Ventspils18Stadions "Celtnieks"
Svētdiena, 2018. gada 14. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Riga FC
-:-
FK Liepāja/LFS18RTU stadions
14:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
JFA Jelgava18Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Trešdiena, 2018. gada 17. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Riga FC
-:-
BFC Daugavpils16RTU stadions
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.Riga FC2200160166
2.Rīgas Futbola skola2200111106
3.BFC Daugavpils11004043
4.FK Liepāja/LFS210134-13
5.SK Super Nova210125-33
6.FS METTA210137-43
7.FA Ventspils2101410-63
8.JFA Jelgava100101-10
9.FK Tukums 2000/TSS200225-30
10.Vidzemes FC2002113-120

6 vārti

Čugunovs Svetoslavs (Riga FC)

4 vārti

Šarigins Ņikita (Riga FC), Cvetkovs Gļebs (Rīgas Futbola skola)

2 vārti

Miņins Jevgenijs, Timofejevs Vladislavs (BFC Daugavpils), Rīns Dīvs (FA Ventspils), Leja Ronalds (FK Tukums 2000/TSS), Gražis Aļģirdas (Riga FC), Samsonovs Nikita (Rīgas Futbola skola)

1 vārti

Dreija Uvis (FA Ventspils), Konovalovs Rihards, Meļķis Roberts, Slišāns Ralfs (FK Liepāja/LFS), Glāzītis Rainers Gustavs, Hons Roberts, Vapne Lūkass (FS METTA), Gailītis Ronalds, Glaudāns Agris, Valmiers Dāvis Mārcis, Zaharovs Antons (Riga FC), Boļšakovs Igors, Butorins Artjoms, Matvejevs Ivans, Meļņiks Deniss, Zamullo Artjoms (Rīgas Futbola skola), Puškins Vladislavs, Sondors Vladislavs (SK Super Nova), Dusalijevs Aleksis (Vidzemes FC)
Page created in 243 ms.