LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U-18 grupa

  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Pirmdiena, 2018. gada 02. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK Liepāja/LFSVidzemes FC3Stadions "Daugava", rezerves laukums
17:00BFC DaugavpilsJFA Jelgava1Stadions "Celtnieks"
Trešdiena, 2018. gada 04. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rīgas Futbola skolaFS METTA1NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Piektdiena, 2018. gada 06. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:30FK Liepāja/LFSSK Super Nova1Stadions "Daugava", rezerves laukums
Sestdiena, 2018. gada 07. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Riga FCVidzemes FC10RTU stadions
Trešdiena, 2018. gada 11. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00BFC DaugavpilsVidzemes FC4Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2018. gada 14. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FA VentspilsRiga FC11Ventspils 2. pamatskolas stadions
18:00FS METTAFK Liepāja/LFS2Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 15. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00BFC DaugavpilsSK Super Nova2Stadions "Celtnieks"
Trešdiena, 2018. gada 18. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rīgas Futbola skolaVidzemes FC2NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
15:00BFC DaugavpilsFS METTA3Stadions "Celtnieks"
17:00FA VentspilsJFA Jelgava3Ventspils 2. pamatskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 21. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rīgas Futbola skolaRiga FC3NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Trešdiena, 2018. gada 25. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rīgas Futbola skolaFK Liepāja/LFS4NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 26. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Riga FCJFA Jelgava4RTU stadions
16:00FA VentspilsSK Super Nova4Ventspils 2. pamatskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 02. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:30BFC DaugavpilsRīgas Futbola skola5Stadions "Celtnieks"
Ceturtdiena, 2018. gada 03. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FA VentspilsFS METTA5Ventspils 2. pamatskolas stadions
Piektdiena, 2018. gada 04. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00JFA JelgavaSK Super Nova5FK Jelgava treniņbāze
Trešdiena, 2018. gada 09. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja/LFSRiga FC5Stadions ''Velnciems''
Piektdiena, 2018. gada 25. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FS METTAJFA Jelgava6Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Riga FCSK Super Nova6RTU stadions
Trešdiena, 2018. gada 13. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00SK Super NovaFS METTA7Rīgas Ostvalda vsk. stadions
14:00BFC DaugavpilsRiga FC7Stadions "Celtnieks"
14:00JFA JelgavaVidzemes FC7Olaines pilsētas stadions
17:00FA VentspilsRīgas Futbola skola7Ventspils 2. pamatskolas stadions
Otrdiena, 2018. gada 19. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Riga FCFS METTA8RTU stadions
Trešdiena, 2018. gada 20. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Vidzemes FCSK Super Nova8Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Otrdiena, 2018. gada 26. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00BFC DaugavpilsFA Ventspils18Stadions "Celtnieks"
Trešdiena, 2018. gada 27. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00JFA JelgavaFK Liepāja/LFS9FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
14:00SK Super NovaRīgas Futbola skola9NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 28. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FS METTAVidzemes FC9Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Trešdiena, 2018. gada 04. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00SK Super NovaFK Liepāja/LFS10Rīgas Ostvalda vsk. stadions
17:00Vidzemes FCFA Ventspils6Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 05. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00JFA JelgavaBFC Daugavpils10FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 08. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja/LFSFA Ventspils8Stadions ''Velnciems''
Pirmdiena, 2018. gada 09. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rīgas Futbola skolaJFA Jelgava8NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Trešdiena, 2018. gada 11. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Liepāja/LFSBFC Daugavpils6Stadions ''Velnciems''
16:00SK Super NovaFA Ventspils13Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Trešdiena, 2018. gada 25. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Vidzemes FCRiga FC1Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00BFC DaugavpilsFK Liepāja/LFS15Stadions "Celtnieks"
Piektdiena, 2018. gada 27. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FS METTARīgas Futbola skola10Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Trešdiena, 2018. gada 01. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00SK Super NovaBFC Daugavpils11Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Piektdiena, 2018. gada 03. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00JFA JelgavaFA Ventspils12FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
Sestdiena, 2018. gada 04. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja/LFSFS METTA11Stadions ''Velnciems''
Trešdiena, 2018. gada 08. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Vidzemes FCFK Liepāja/LFS12Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
17:00Riga FCFA Ventspils2RTU stadions
Trešdiena, 2018. gada 15. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30FS METTABFC Daugavpils12Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Piektdiena, 2018. gada 17. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Riga FCRīgas Futbola skola12RTU stadions
Trešdiena, 2018. gada 22. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja/LFSRīgas Futbola skola13Stadions ''Velnciems''
16:00JFA JelgavaRiga FC13FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
16:00Vidzemes FCBFC Daugavpils13Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Trešdiena, 2018. gada 29. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Vidzemes FCRīgas Futbola skola11Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 30. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00SK Super NovaJFA Jelgava14Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Trešdiena, 2018. gada 12. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00SK Super NovaVidzemes FC17Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Trešdiena, 2018. gada 19. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Riga FCFK Liepāja/LFS14RTU stadions
14:00Rīgas Futbola skolaBFC Daugavpils14NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 20. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FS METTAFA Ventspils14Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Trešdiena, 2018. gada 26. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FA VentspilsVidzemes FC15Ventspils 2. pamatskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 03. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FA VentspilsBFC Daugavpils9Ventspils 2. pamatskolas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 04. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00SK Super NovaRiga FC15Rīgas Ostvalda vsk. stadions
16:00JFA JelgavaFS METTA15FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
Trešdiena, 2018. gada 10. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Vidzemes FCFS METTA18Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Trešdiena, 2018. gada 17. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Riga FCBFC Daugavpils16RTU stadions
16:00Vidzemes FCJFA Jelgava16Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
19:00FS METTASK Super Nova16Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Trešdiena, 2018. gada 24. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rīgas Futbola skolaSK Super Nova18NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 25. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FA VentspilsFK Liepāja/LFS17Ventspils 2. pamatskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 27. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00JFA JelgavaRīgas Futbola skola17FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
17:00FS METTARiga FC17Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Trešdiena, 2018. gada 31. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rīgas Futbola skolaFA Ventspils16NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00FK Liepāja/LFSJFA Jelgava18Stadions ''Velnciems''
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.FK Liepāja/LFS16112348242435
2.Rīgas Futbola skola16111446202634
3.FA Ventspils16102436162032
4.BFC Daugavpils169433227531
5.FS METTA1691648252328
6.Riga FC165292534-917
7.JFA Jelgava163491230-1813
8.SK Super Nova1632111943-2411
9.Vidzemes FC1620141562-476
10.JFC Skonto00000000

15 vārti

Smetanovs Artūrs (FK Liepāja), Ķiršs Raivis (RFS)

12 vārti

Regža Marko (RFS)

11 vārti

Ziemelis Viktors (FK Liepāja)

9 vārti

Varslavāns Renārs (FS Metta)

8 vārti

Kartišovs Aleksandrs, Krollis Raimonds (FS Metta), Troickis Artjoms (SK Super Nova)

7 vārti

Silvestrovs Kristers (FK Ventspils OC), Stradiņš Deniss (SK Super Nova)

6 vārti

Iļjins Kirils, Magrins Roberts, Sibirjanovs Dainis (BFC Daugavpils), Zēģele Matīss (FS Metta), Rozītis Kārlis (Vidzemes Futbola centrs)

5 vārti

Neilands Kristers (FK Ventspils OC), Lagūns Jēkabs (FS Metta)

4 vārti

Žaldovskis Ričards (BFC Daugavpils), Drāznieks Deivids, Stepanovs Vladimirs (FK Liepāja), Dusalijevs Niks, Tālbergs Raens (FK Ventspils OC), Krjukovičs Aleksejs (FS Metta), Kovaļkovs Igors (JFC Skonto), Toņiševs Maksims (RFS), Čudars Kristers (Riga FC)

3 vārti

Urbāns Edgars (BFC Daugavpils), Zviņģelis Kristofers (FK Jelgava), Jaunarājs-Janvāris Roberts Krists (FK Liepāja), Kokarītis Robins, Kokins Kaspars, Zecmanis Eduards (FK Ventspils OC), Troņinkovs Valentins, Zelmanis Roberts (RFS), Maligins Danils, Zicāns Rūdolfs, Čerņikovs Vladislavs, Šekers Tahirs (Riga FC), Balsevičs Maksims (SK Super Nova), Akmins Ralfs (Vidzemes Futbola centrs)

2 vārti

Kozlovs Deniss, Skrebels Raivis (BFC Daugavpils), Saveļjevs Germans, Soroka Oskars, Žarovs Ņikita (FK Jelgava), Fogelis Rūdolfs, Grasis Gustavs, Lībeks Kristers Daniels (FK Liepāja), Bite Mariss, Dreija Uvis, Ļotčikovs Artūrs (FK Ventspils OC), Birka Emīls, Guliaks Renārs, Uldriķis Normunds, Šauers Ričards (FS Metta), Smuļko Marks (JFC Skonto), Andrejevs Aleksejs (RFS)

1 vārti

Akifjevs Grigorijs, Ivanovs Edgars, Skurjats Vladislavs (BFC Daugavpils), Knope Kristens, Minkevičs Ivo, Vorobjovs Artjoms (FK Jelgava), Kaluga Nauris Gunārs, Sidorovs Maksims, Sērmoliņš Daniels (FK Liepāja), Grigorjevs Viktors, Jansons Niks, Matvejevs Jurijs (FK Ventspils OC), Kirkils Gabriels, Ulmis Ričards, Vientiess Oskars (FS Metta), Boļšakovs Ņikita, Krasivorons Aleksejs, Laizāns Bruno, Šibass Henrijs (JFC Skonto), Amdurs Dāvids, Cvetkovs Gļebs, Grīngofs Nils Danijs, Koliņko Ņikita, Kuciba Ēriks, Ozols Atis, Protass Kirils, Savčenko Iļja, Staņuks Daņiils (RFS), Guļijevs Aris, Levaševs Artjoms, Medvedins Ruslans, Moškovičs Daniils, Nemiro Dāvids, Pļāvējs Mārtiņš, Čebotarjovs Viktors, Čugunovs Svetoslavs (Riga FC), Buksovs Aleksejs, Gerasimovs Valērijs, Liepiņš Kārlis Miķelis, Matvejevs Ivans (SK Super Nova), Emulovs Eduards, Putrālis Olafs, Rozītis Rūdis, Rullis Ričards, Siliņš Valters Valts, Sorokins Artūrs Emīls (Vidzemes Futbola centrs)
Page created in 903 ms.