LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U-18 grupa

  • Aktuālās spēles
  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Piektdiena, 2018. gada 25. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FS METTAJFA Jelgava6Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Riga FC
-:-
SK Super Nova6RTU stadions
Pirmdiena, 2018. gada 02. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK Liepāja/LFSVidzemes FC3Stadions "Daugava", rezerves laukums
17:00BFC DaugavpilsJFA Jelgava1Stadions "Celtnieks"
Trešdiena, 2018. gada 04. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rīgas Futbola skolaFS METTA1NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Piektdiena, 2018. gada 06. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:30FK Liepāja/LFSSK Super Nova1Stadions "Daugava", rezerves laukums
Sestdiena, 2018. gada 07. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Riga FCVidzemes FC10RTU stadions
Svētdiena, 2018. gada 08. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00JFC SkontoFA Ventspils1Rīgas 49. vidusskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 11. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00BFC DaugavpilsVidzemes FC4Stadions "Celtnieks"
Ceturtdiena, 2018. gada 12. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rīgas Futbola skolaJFC Skonto6NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Sestdiena, 2018. gada 14. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FA VentspilsRiga FC11Ventspils 2. pamatskolas stadions
18:00FS METTAFK Liepāja/LFS2Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 15. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00BFC DaugavpilsSK Super Nova2Stadions "Celtnieks"
Trešdiena, 2018. gada 18. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rīgas Futbola skolaVidzemes FC2NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00JFC SkontoSK Super Nova3Rīgas 49. vidusskolas stadions
15:00BFC DaugavpilsFS METTA3Stadions "Celtnieks"
17:00FA VentspilsJFA Jelgava3Ventspils 2. pamatskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 21. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rīgas Futbola skolaRiga FC3NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Otrdiena, 2018. gada 24. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FS METTAJFC Skonto4Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Trešdiena, 2018. gada 25. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rīgas Futbola skolaFK Liepāja/LFS4NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 26. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Riga FCJFA Jelgava4RTU stadions
16:00FA VentspilsSK Super Nova4Ventspils 2. pamatskolas stadions
Otrdiena, 2018. gada 01. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00JFC SkontoVidzemes FC5Rīgas 49. vidusskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 02. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:30BFC DaugavpilsRīgas Futbola skola5Stadions "Celtnieks"
Ceturtdiena, 2018. gada 03. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FA VentspilsFS METTA5Ventspils 2. pamatskolas stadions
Piektdiena, 2018. gada 04. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00JFA JelgavaSK Super Nova5FK Jelgava treniņbāze
Trešdiena, 2018. gada 09. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja/LFSRiga FC5Stadions ''Velnciems''
14:00JFC SkontoRīgas Futbola skola15Rīgas 49. vidusskolas stadions
Piektdiena, 2018. gada 25. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FS METTAJFA Jelgava6Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Riga FC
-:-
SK Super Nova6RTU stadions
Trešdiena, 2018. gada 13. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00SK Super Nova
-:-
FS METTA7Rīgas Ostvalda vsk. stadions
14:00BFC Daugavpils
-:-
Riga FC7Stadions "Celtnieks"
14:00JFA Jelgava
-:-
Vidzemes FC7Olaines pilsētas stadions
17:00FA Ventspils
-:-
Rīgas Futbola skola7Ventspils 2. pamatskolas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 14. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00JFC Skonto
-:-
FK Liepāja/LFS7RTU stadions
Otrdiena, 2018. gada 19. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Riga FC
-:-
FS METTA8RTU stadions
Trešdiena, 2018. gada 20. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Vidzemes FC
-:-
SK Super Nova8Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 21. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00BFC Daugavpils
-:-
JFC Skonto8Stadions "Celtnieks"
Otrdiena, 2018. gada 26. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00BFC Daugavpils
-:-
FA Ventspils18Stadions "Celtnieks"
Trešdiena, 2018. gada 27. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00JFA Jelgava
-:-
FK Liepāja/LFS9Olaines pilsētas stadions
14:00SK Super Nova
-:-
Rīgas Futbola skola9NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 28. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FS METTA
-:-
Vidzemes FC9Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Piektdiena, 2018. gada 29. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00JFC Skonto
-:-
Riga FC9RTU stadions
Trešdiena, 2018. gada 04. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00SK Super Nova
-:-
FK Liepāja/LFS10Rīgas Ostvalda vsk. stadions
17:00Vidzemes FC
-:-
FA Ventspils6Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 05. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00JFA Jelgava
-:-
BFC Daugavpils10Olaines pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 08. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja/LFS
-:-
FA Ventspils8Stadions ''Velnciems''
Pirmdiena, 2018. gada 09. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rīgas Futbola skola
-:-
JFA Jelgava8NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Trešdiena, 2018. gada 11. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Liepāja/LFS
-:-
BFC Daugavpils6Stadions ''Velnciems''
16:00SK Super Nova
-:-
FA Ventspils13Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Sestdiena, 2018. gada 14. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja/LFS
-:-
Rīgas Futbola skola13Stadions ''Velnciems''
Trešdiena, 2018. gada 25. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Vidzemes FC
-:-
Riga FC1Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00BFC Daugavpils
-:-
FK Liepāja/LFS15Stadions "Celtnieks"
Ceturtdiena, 2018. gada 26. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00JFA Jelgava
-:-
JFC Skonto2-
Piektdiena, 2018. gada 27. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FS METTA
-:-
Rīgas Futbola skola10Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Trešdiena, 2018. gada 01. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00SK Super Nova
-:-
BFC Daugavpils11Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Piektdiena, 2018. gada 03. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00JFA Jelgava
-:-
FA Ventspils12-
Sestdiena, 2018. gada 04. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja/LFS
-:-
FS METTA11Stadions ''Velnciems''
Trešdiena, 2018. gada 08. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Vidzemes FC
-:-
FK Liepāja/LFS12Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00JFC Skonto
-:-
JFA Jelgava11RTU stadions
17:00Riga FC
-:-
FA Ventspils2RTU stadions
Trešdiena, 2018. gada 15. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00SK Super Nova
-:-
JFC Skonto12Rīgas Ostvalda vsk. stadions
18:30FS METTA
-:-
BFC Daugavpils12Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Piektdiena, 2018. gada 17. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Riga FC
-:-
Rīgas Futbola skola12RTU stadions
Trešdiena, 2018. gada 22. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00JFA Jelgava
-:-
Riga FC13-
16:00Vidzemes FC
-:-
BFC Daugavpils13Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00JFC Skonto
-:-
FS METTA13RTU stadions
Trešdiena, 2018. gada 29. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Vidzemes FC
-:-
Rīgas Futbola skola11Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
18:00FA Ventspils
-:-
JFC Skonto10Ventspils 2. pamatskolas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 30. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00SK Super Nova
-:-
JFA Jelgava14Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Trešdiena, 2018. gada 12. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00SK Super Nova
-:-
Vidzemes FC17Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Trešdiena, 2018. gada 19. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rīgas Futbola skola
-:-
BFC Daugavpils14NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00Riga FC
-:-
FK Liepāja/LFS14RTU stadions
16:00Vidzemes FC
-:-
JFC Skonto14Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 20. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FS METTA
-:-
FA Ventspils14Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Trešdiena, 2018. gada 26. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FA Ventspils
-:-
BFC Daugavpils9Ventspils 2. pamatskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 03. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FA Ventspils
-:-
Vidzemes FC15Ventspils 2. pamatskolas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 04. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00SK Super Nova
-:-
Riga FC15Rīgas Ostvalda vsk. stadions
16:00JFA Jelgava
-:-
FS METTA15-
Trešdiena, 2018. gada 10. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Vidzemes FC
-:-
FS METTA18Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Trešdiena, 2018. gada 17. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Riga FC
-:-
BFC Daugavpils16RTU stadions
16:00Vidzemes FC
-:-
JFA Jelgava16Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
19:00FS METTA
-:-
SK Super Nova16Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 18. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja/LFS
-:-
JFC Skonto16Stadions ''Velnciems''
Trešdiena, 2018. gada 24. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00JFC Skonto
-:-
BFC Daugavpils17RTU stadions
14:00Rīgas Futbola skola
-:-
SK Super Nova18NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 25. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FA Ventspils
-:-
FK Liepāja/LFS17Ventspils 2. pamatskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 27. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00JFA Jelgava
-:-
Rīgas Futbola skola17-
17:00FS METTA
-:-
Riga FC17Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Otrdiena, 2018. gada 30. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Riga FC
-:-
JFC Skonto18RTU stadions
Trešdiena, 2018. gada 31. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rīgas Futbola skola
-:-
FA Ventspils16NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00FK Liepāja/LFS
-:-
JFA Jelgava18Stadions ''Velnciems''
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.Rīgas Futbola skola74121612413
2.FA Ventspils5320124811
3.FK Liepāja/LFS5311148610
4.BFC Daugavpils5311810-210
5.JFC Skonto62131013-37
6.FS METTA5203151236
7.SK Super Nova520369-36
8.Riga FC512210735
9.JFA Jelgava41212205
10.Vidzemes FC5005420-160

5 vārti

Smetanovs Artūrs (FK Liepāja), Varslavāns Renārs (FS Metta)

4 vārti

Kovaļkovs Igors (JFC Skonto), Regža Marko (RFS)

3 vārti

Magrins Roberts (BFC Daugavpils), Jaunarājs-Janvāris Roberts Krists, Ziemelis Viktors (FK Liepāja), Neilands Kristers, Tālbergs Raens (FK Ventspils OC), Krollis Raimonds (FS Metta), Ķiršs Raivis (RFS), Čudars Kristers (Riga FC)

2 vārti

Sibirjanovs Dainis, Urbāns Edgars (BFC Daugavpils), Dusalijevs Niks, Kokins Kaspars (FK Ventspils OC), Zēģele Matīss (FS Metta), Smuļko Marks (JFC Skonto), Andrejevs Aleksejs (RFS), Šekers Tahirs (Riga FC), Stradiņš Deniss, Troickis Artjoms (SK Super Nova), Akmins Ralfs, Rozītis Kārlis (Vidzemes Futbola centrs)

1 vārti

Ivanovs Edgars (BFC Daugavpils), Saveļjevs Germans, Soroka Oskars (FK Jelgava), Stepanovs Vladimirs, Sērmoliņš Daniels (FK Liepāja), Zecmanis Eduards, Ļotčikovs Artūrs (FK Ventspils OC), Kartišovs Aleksandrs, Kirkils Gabriels, Uldriķis Normunds, Šauers Ričards (FS Metta), Boļšakovs Ņikita, Krasivorons Aleksejs, Laizāns Bruno, Šibass Henrijs (JFC Skonto), Amdurs Dāvids, Grīngofs Nils Danijs, Koliņko Ņikita, Protass Kirils, Toņiševs Maksims, Troņinkovs Valentins (RFS), Levaševs Artjoms, Maligins Danils, Moškovičs Daniils, Čebotarjovs Viktors, Čerņikovs Vladislavs (Riga FC), Balsevičs Maksims, Liepiņš Kārlis Miķelis (SK Super Nova)
Page created in 755 ms.