LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Kauss futbolā 2017

  • Kalendārs un rezultāti
Svētdiena, 2017. gada 28. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00SK CēsisFK Karosta1Audas stadions
Trešdiena, 2017. gada 31. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00FK SiriusFK Pļaviņas1Stadions "Gostiņi"
Piektdiena, 2017. gada 02. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00JFC DobeleLudzas NSS1Dobeles pilsētas stadions
20:00Talsi/FK LaidzeFK Roja/Kolka1Laidzes stadions
Sestdiena, 2017. gada 03. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00BSC BalviFK Limbaži1Rugāju stadions
Svētdiena, 2017. gada 04. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK NīcaCaramba Rīga1Rudes stadions
16:30Bauskas BJSS/SC MēmeleFB Gulbene 20051Bauskas stadions
17:00FK SalacgrīvaOgres NSC1Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
19:00FK TraktorsFK Salaspils1Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Pirmdiena, 2017. gada 05. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK AlbertsMonarhs/Flaminko1Salaspils stadions
19:30SK UpesciemsNew Project Tente1Upesciema stadions
Sestdiena, 2017. gada 10. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FC NikersSaldus SS/Brocēnu NBJSS2A.Grundmaņa stadions
Svētdiena, 2017. gada 11. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Caramba RīgaGrobiņas SC2RTU stadions
Svētdiena, 2017. gada 18. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FB Gulbene 2005FK Karosta2Gulbenes SC stadions
16:00FK PļaviņasFK Aliance2Stadions "Gostiņi"
Pirmdiena, 2017. gada 19. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Jūrnieks RīgaBFK Salaspils2Stadions Jūrnieks
Otrdiena, 2017. gada 20. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00VALMIERA GLASS VIAFK Priekuļi2J. Daliņa stadions
Ceturtdiena, 2017. gada 22. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK LielupeFK Jēkabpils/JSC2Kauguru vidusskolas stadions
19:00Ogres NSCRēzeknes FA/BJSS2Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Svētdiena, 2017. gada 25. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Monarhs/FlaminkoBSC Balvi2Stadions Jūrnieks
17:00RTU FC/Skonto AcademyFK Ogre2Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
20:45FK TraktorsPreiļu BJSS2Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2017. gada 01. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Rēzeknes FA/BJSSBFC Daugavpils3RPD Sporta pārvaldes stadions
16:00FC NikersFK Progress/AFA Olaine3A.Grundmaņa stadions
18:00FK KarostaTalsi/FK Laidze3Stadions "Olimpija"
18:00FK Jūrnieks RīgaFK Jēkabpils/JSC3Stadions Jūrnieks
18:30VALMIERA GLASS VIARTU FC/Skonto Academy3J. Daliņa stadions
Svētdiena, 2017. gada 02. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Preiļu BJSSFK Pļaviņas3Preiļu novada BJSS stadions
16:00Monarhs/FlaminkoJFC Dobele3Stadions Jūrnieks
Piektdiena, 2017. gada 07. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Grobiņas SCSpartaks Jūrmala4Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
Sestdiena, 2017. gada 08. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Progress/AFA OlaineRFS4Olaines pilsētas stadions
18:00VALMIERA GLASS VIAFK Metta/Latvijas Universitāte4J. Daliņa stadions
Svētdiena, 2017. gada 09. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Monarhs/FlaminkoFK Ventspils4Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00Preiļu BJSSRiga FC4Preiļu novada BJSS stadions
18:00FK Jēkabpils/JSCFK Jelgava4Jēkabpils SC stadions
Pirmdiena, 2017. gada 10. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00BFC DaugavpilsFK Liepāja/Mogo4Stadions "Celtnieks"
Trešdiena, 2017. gada 16. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK VentspilsFK Liepāja/Mogo5O/C "Ventspils" stadions
18:00FK KarostaRFS5Stadions “Daugava”
Ceturtdiena, 2017. gada 17. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Spartaks JūrmalaFK Metta/Latvijas Universitāte5Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
Trešdiena, 2017. gada 13. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Riga FCFK Jelgava5Skonto stadions
Trešdiena, 2017. gada 20. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Riga FCSpartaks Jūrmala6Skonto stadions
19:00FK Liepāja/MogoRFS6Stadions “Daugava”
Trešdiena, 2017. gada 18. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Liepāja/MogoRiga FC7Skonto stadions
Page created in 22 ms.