LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Telpu futbola 1.līga 17/18 Austrumu konference

  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Sestdiena, 2017. gada 04. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Rēzeknes FA/BJSSJēkabpils lūši/Ošukalns1VRK Sporta mācību centrs
Svētdiena, 2017. gada 12. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK LimbažiTFK Salaspils1OC Limbaži sporta halle
17:00Madona FKLDZ Cargo/DFA1Madonas sporta centrs
Sestdiena, 2017. gada 18. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Jēkabpils lūši/OšukalnsFK Limbaži2Jēkabpils sporta nams
18:00LDZ Cargo/DFARēzeknes FA/BJSS2Daugavpils Olimpiskais centrs
Svētdiena, 2017. gada 19. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30TFK SalaspilsPB Line/Dinair2Salaspils Sporta nams
Sestdiena, 2017. gada 25. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Rēzeknes FA/BJSSMadona FK3VRK Sporta mācību centrs
19:45PB Line/DinairJēkabpils lūši/Ošukalns3Rīgas 49.vidusskolas sporta halle
Svētdiena, 2017. gada 26. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK LimbažiLDZ Cargo/DFA3OC Limbaži sporta halle
Sestdiena, 2017. gada 16. Decembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Rēzeknes FA/BJSSFK Limbaži4VRK Sporta mācību centrs
Svētdiena, 2017. gada 17. Decembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:45PB Line/DinairLDZ Cargo/DFA4Rīgas 49.vidusskolas sporta halle
18:00TFK SalaspilsMadona FK4Salaspils Sporta nams
Sestdiena, 2017. gada 23. Decembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:45PB Line/DinairRēzeknes FA/BJSS5Rīgas 49.vidusskolas sporta halle
15:00FK LimbažiMadona FK5OC Limbaži sporta halle
19:00TFK SalaspilsJēkabpils lūši/Ošukalns5Salaspils Sporta nams
Svētdiena, 2018. gada 07. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK LimbažiPB Line/Dinair6OC Limbaži sporta halle
18:00Madona FKJēkabpils lūši/Ošukalns6Madonas sporta centrs
18:00LDZ Cargo/DFATFK Salaspils6Daugavpils Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 13. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Jēkabpils lūši/OšukalnsLDZ Cargo/DFA7Jēkabpils sporta nams
Svētdiena, 2018. gada 14. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:45PB Line/DinairMadona FK7Rīgas 49.vidusskolas sporta halle
17:00TFK SalaspilsRēzeknes FA/BJSS7Salaspils Sporta nams
Svētdiena, 2018. gada 21. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00TFK SalaspilsFK Limbaži8Salaspils Sporta nams
16:00Jēkabpils lūši/OšukalnsRēzeknes FA/BJSS8Jēkabpils sporta nams
Sestdiena, 2018. gada 27. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Rēzeknes FA/BJSSLDZ Cargo/DFA9VRK Sporta mācību centrs
16:00FK LimbažiJēkabpils lūši/Ošukalns9OC Limbaži sporta halle
Svētdiena, 2018. gada 28. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:45PB Line/DinairTFK Salaspils9Rīgas 49.vidusskolas sporta halle
18:00LDZ Cargo/DFAMadona FK8Daugavpils Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 03. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Jēkabpils lūši/OšukalnsPB Line/Dinair10Jēkabpils sporta nams
Svētdiena, 2018. gada 04. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Madona FKRēzeknes FA/BJSS10Madonas sporta centrs
Svētdiena, 2018. gada 11. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK LimbažiRēzeknes FA/BJSS11OC Limbaži sporta halle
17:00Madona FKTFK Salaspils11Madonas sporta centrs
18:00LDZ Cargo/DFAPB Line/Dinair11Daugavpils Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 17. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Jēkabpils lūši/OšukalnsTFK Salaspils12Jēkabpils sporta nams
Svētdiena, 2018. gada 18. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Rēzeknes FA/BJSSPB Line/Dinair12VRK Sporta mācību centrs
20:00Madona FKFK Limbaži12Madonas sporta centrs
Sestdiena, 2018. gada 24. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:30Jēkabpils lūši/OšukalnsMadona FK13Jēkabpils 3.vsk sporta halle
19:30TFK SalaspilsLDZ Cargo/DFA13Salaspils Sporta nams
Svētdiena, 2018. gada 25. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:45PB Line/DinairFK Limbaži13Rīgas 49.vidusskolas sporta halle
Piektdiena, 2018. gada 02. Marts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00LDZ Cargo/DFAFK Limbaži10Daugavpils Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 03. Marts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00LDZ Cargo/DFAJēkabpils lūši/Ošukalns14Daugavpils Olimpiskais centrs
Svētdiena, 2018. gada 04. Marts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Madona FKPB Line/Dinair14Madonas sporta centrs
18:00Rēzeknes FA/BJSSTFK Salaspils14VRK Sporta mācību centrs
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.LDZ Cargo/DFA12111097257234
2.Jēkabpils lūši/Ošukalns1271465412422
3.Rēzeknes FA/BJSS1262487711620
4.PB Line/Dinair126155447719
5.TFK Salaspils125075959015
6.Madona FK124084168-2712
7.FK Limbaži12011129121-921

33 vārti

Halimons Jurijs (LDZ Cargo/DFA)

16 vārti

Raščevskis Ričards (LDZ Cargo/DFA), Silagailis Guntars (Rēzeknes FA/BJSS)

15 vārti

Borisovs Dmitrijs (Rēzeknes FA/BJSS)

14 vārti

Sveķis Klāvs (Madona FK), Rogozins Andrejs (Rēzeknes FA/BJSS)

13 vārti

Liņģis Aigars (Jēkabpils lūši/Ošukalns)

12 vārti

Gospodarjovs Aleksandrs (Jēkabpils lūši/Ošukalns), Macuks Aleksandrs (LDZ Cargo/DFA)

11 vārti

Radevičs Jans (LDZ Cargo/DFA), Kozlovskis Artjoms (TFK Salaspils)

10 vārti

Potlovs Maksims, Zeps Oskars (Jēkabpils lūši/Ošukalns), Andersons Mārtiņš (PB Line/Dinair), Silovs Dmitrijs (Rēzeknes FA/BJSS)

9 vārti

Sitiks Andrejs (Madona FK)

8 vārti

Eglītis Arturs (FK Limbaži), Stirāns Kārlis (PB Line/Dinair), Karačkovs Arvis (Rēzeknes FA/BJSS), Panfilovs Aleksejs, Sadovņikovs Jevgēnijs (TFK Salaspils)

7 vārti

Volkovs Vladimirs (LDZ Cargo/DFA)

6 vārti

Bārbalis Alberts (PB Line/Dinair), Ahmetovs Ruslans, Siņakovs Makars (TFK Salaspils)

5 vārti

Skotelis Reinis (FK Limbaži), Grinfelds Mārtiņš (PB Line/Dinair), Galajs Armans, Ivenkovs Pēteris, Staško Artjoms (Rēzeknes FA/BJSS)

4 vārti

Simonovs Jevgēnijs, Tarasovs Pāvels (Jēkabpils lūši/Ošukalns), Ielejs Toms, Zukurs Kaspars (Madona FK), Naļivaiko Artjoms, Vecvagars Toms (PB Line/Dinair), Guļenko Konstantins, Kondratjevs Andrejs (TFK Salaspils)

3 vārti

Bērziņš Audris, Makars Elvijs (FK Limbaži), Vonogs Dmitrijs (Jēkabpils lūši/Ošukalns), Catlakšs Aigars, Kozlov Dmitry, Koļcovs Pāvels (LDZ Cargo/DFA), Kaulačs Mārtiņš (Madona FK), Daugulis Jānis (PB Line/Dinair), Sprukts Žanis (Rēzeknes FA/BJSS), Breidaks Vladislavs, Kuprijanovs Vadims (TFK Salaspils)

2 vārti

Bārbalis Rauls, Isakovs Edgars (FK Limbaži), Abašins Aleksandrs (Jēkabpils lūši/Ošukalns), Dobratuļins Ņikita, Ostrovskis Pāvels (LDZ Cargo/DFA), Melnis Rihards (Madona FK), Blumbahs Sandis, Klibus Jānis, Strazdiņš Toms (PB Line/Dinair), Vjalkins Edgars (Rēzeknes FA/BJSS), Kučers Deniss, Loginovs Artjoms (TFK Salaspils)

1 vārti

Kalnozols Ojārs, Kreišmanis Ritvars, Kārkliņš Andis, Kīns Mārtiņš, Migliņš Mareks, Sitiks Romans (FK Limbaži), Balis Dainis, Ragainis Rainers, Zvaigzne Edmunds (Jēkabpils lūši/Ošukalns), Ciršs Māris, Dmitrijevs Andrejs, Ivanovs Deniss (LDZ Cargo/DFA), Noviks Atis, Radziņš Ints, Siliņš Dāvids, Surovs Valentīns, Čablis Didzis (Madona FK), Innus Kristaps, Lazdiņš Aigars, Sardiko Renārs, Turčins Mārtiņš, Varakājs Dāvis (PB Line/Dinair), Maslobojevs Aleksejs (Rēzeknes FA/BJSS)
Page created in 688 ms.