LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Telpu futbola 1.līga 17/18 Austrumu konference

  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Sestdiena, 2017. gada 04. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Rēzeknes FA/BJSSJēkabpils lūši/Ošukalns1VRK Sporta mācību centrs
Svētdiena, 2017. gada 12. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK LimbažiTFK Salaspils1OC Limbaži sporta halle
17:00Madona FKLDZ Cargo/DFA1Madonas sporta centrs
Sestdiena, 2017. gada 18. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Jēkabpils lūši/OšukalnsFK Limbaži2Jēkabpils sporta nams
18:00LDZ Cargo/DFARēzeknes FA/BJSS2Daugavpils Olimpiskais centrs
Svētdiena, 2017. gada 19. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30TFK SalaspilsPB Line/Dinair2Salaspils Sporta nams
Sestdiena, 2017. gada 25. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Rēzeknes FA/BJSSMadona FK3VRK Sporta mācību centrs
19:45PB Line/DinairJēkabpils lūši/Ošukalns3Rīgas 49.vidusskolas sporta halle
Svētdiena, 2017. gada 26. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK LimbažiLDZ Cargo/DFA3OC Limbaži sporta halle
Sestdiena, 2017. gada 16. Decembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Rēzeknes FA/BJSSFK Limbaži4VRK Sporta mācību centrs
Svētdiena, 2017. gada 17. Decembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:45PB Line/DinairLDZ Cargo/DFA4Rīgas 49.vidusskolas sporta halle
18:00TFK SalaspilsMadona FK4Salaspils Sporta nams
Sestdiena, 2017. gada 23. Decembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:45PB Line/DinairRēzeknes FA/BJSS5Rīgas 49.vidusskolas sporta halle
15:00FK LimbažiMadona FK5OC Limbaži sporta halle
19:00TFK SalaspilsJēkabpils lūši/Ošukalns5Salaspils Sporta nams
Svētdiena, 2018. gada 07. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK LimbažiPB Line/Dinair6OC Limbaži sporta halle
18:00Madona FKJēkabpils lūši/Ošukalns6Madonas sporta centrs
18:00LDZ Cargo/DFATFK Salaspils6Daugavpils Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 13. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Jēkabpils lūši/OšukalnsLDZ Cargo/DFA7Jēkabpils sporta nams
Svētdiena, 2018. gada 14. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:45PB Line/DinairMadona FK7Rīgas 49.vidusskolas sporta halle
17:00TFK SalaspilsRēzeknes FA/BJSS7Salaspils Sporta nams
Svētdiena, 2018. gada 21. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00TFK SalaspilsFK Limbaži8Salaspils Sporta nams
16:00Jēkabpils lūši/OšukalnsRēzeknes FA/BJSS8Jēkabpils sporta nams
Sestdiena, 2018. gada 27. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Rēzeknes FA/BJSSLDZ Cargo/DFA9VRK Sporta mācību centrs
16:00FK LimbažiJēkabpils lūši/Ošukalns9OC Limbaži sporta halle
Svētdiena, 2018. gada 28. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:45PB Line/DinairTFK Salaspils9Rīgas 49.vidusskolas sporta halle
18:00LDZ Cargo/DFAMadona FK8Daugavpils Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 03. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Jēkabpils lūši/OšukalnsPB Line/Dinair10Jēkabpils sporta nams
Svētdiena, 2018. gada 04. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Madona FKRēzeknes FA/BJSS10Madonas sporta centrs
Svētdiena, 2018. gada 11. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK LimbažiRēzeknes FA/BJSS11OC Limbaži sporta halle
17:00Madona FKTFK Salaspils11Madonas sporta centrs
18:00LDZ Cargo/DFAPB Line/Dinair11Daugavpils Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 17. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Jēkabpils lūši/OšukalnsTFK Salaspils12Jēkabpils sporta nams
Svētdiena, 2018. gada 18. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Rēzeknes FA/BJSSPB Line/Dinair12VRK Sporta mācību centrs
20:00Madona FKFK Limbaži12Madonas sporta centrs
Sestdiena, 2018. gada 24. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:30Jēkabpils lūši/OšukalnsMadona FK13Jēkabpils 3.vsk sporta halle
19:30TFK SalaspilsLDZ Cargo/DFA13Salaspils Sporta nams
Svētdiena, 2018. gada 25. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:45PB Line/DinairFK Limbaži13Rīgas 49.vidusskolas sporta halle
Piektdiena, 2018. gada 02. Marts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00LDZ Cargo/DFAFK Limbaži10Daugavpils Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 03. Marts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00LDZ Cargo/DFAJēkabpils lūši/Ošukalns14Daugavpils Olimpiskais centrs
Svētdiena, 2018. gada 04. Marts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Madona FKPB Line/Dinair14Madonas sporta centrs
18:00Rēzeknes FA/BJSSTFK Salaspils14VRK Sporta mācību centrs
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.LDZ Cargo/DFA12111097257234
2.Jēkabpils lūši/Ošukalns1271465412422
3.Rēzeknes FA/BJSS1262487711620
4.PB Line/Dinair126155447719
5.TFK Salaspils125075959015
6.Madona FK124084168-2712
7.FK Limbaži12011129121-921

33 vārti

Halimons Jurijs (DFA)

16 vārti

Raščevskis Ričards (DFA), Silagailis Guntars (Rēzeknes FA)

15 vārti

Borisovs Dmitrijs (Rēzeknes FA)

14 vārti

Sveķis Klāvs (Madona FK), Rogozins Andrejs (Rēzeknes FA)

13 vārti

Liņģis Aigars (Jēkabpils Lūši)

12 vārti

Macuks Aleksandrs (DFA), Gospodarjovs Aleksandrs (Jēkabpils Lūši)

11 vārti

Radevičs Jans (DFA), Kozlovskis Artjoms (TFK Salaspils)

10 vārti

Potlovs Maksims, Zeps Oskars (Jēkabpils Lūši), Andersons Mārtiņš (PB Line), Silovs Dmitrijs (Rēzeknes FA)

9 vārti

Sitiks Andrejs (Madona FK)

8 vārti

Eglītis Arturs (FK Limbaži), Stirāns Kārlis (PB Line), Karačkovs Arvis (Rēzeknes FA), Panfilovs Aleksejs, Sadovņikovs Jevgēnijs (TFK Salaspils)

7 vārti

Volkovs Vladimirs (DFA)

6 vārti

Bārbalis Alberts (PB Line), Ahmetovs Ruslans, Siņakovs Makars (TFK Salaspils)

5 vārti

Skotelis Reinis (FK Limbaži), Grinfelds Mārtiņš (PB Line), Galajs Armands, Ivenkovs Pēteris, Staško Artjoms (Rēzeknes FA)

4 vārti

Simonovs Jevgēnijs, Tarasovs Pāvels (Jēkabpils Lūši), Ielejs Toms, Zukurs Kaspars (Madona FK), Naļivaiko Artjoms, Vecvagars Toms (PB Line), Guļenko Konstantins, Kondratjevs Andrejs (TFK Salaspils)

3 vārti

Catlakšs Aigars, Kozlov Dmitry, Koļcovs Pāvels (DFA), Bērziņš Audris, Makars Elvijs (FK Limbaži), Vonogs Dmitrijs (Jēkabpils Lūši), Kaulačs Mārtiņš (Madona FK), Daugulis Jānis (PB Line), Sprukts Žanis (Rēzeknes FA), Breidaks Vladislavs, Kuprijanovs Vadims (TFK Salaspils)

2 vārti

Dobratuļins Ņikita, Ostrovskis Pāvels (DFA), Bārbalis Rauls, Isakovs Edgars (FK Limbaži), Abašins Aleksandrs (Jēkabpils Lūši), Melnis Rihards (Madona FK), Blumbahs Sandis, Klibus Jānis, Strazdiņš Toms (PB Line), Vjalkins Edgars (Rēzeknes FA), Kučers Deniss, Loginovs Artjoms (TFK Salaspils)

1 vārti

Ciršs Māris, Dmitrijevs Andrejs, Ivanovs Deniss (DFA), Kalnozols Ojārs, Kreišmanis Ritvars, Kārkliņš Andis, Kīns Mārtiņš, Migliņš Mareks, Sitiks Romans (FK Limbaži), Balis Dainis, Ragainis Rainers, Zvaigzne Edmunds (Jēkabpils Lūši), Noviks Atis, Radziņš Ints, Siliņš Dāvids, Surovs Valentīns, Čablis Didzis (Madona FK), Innus Kristaps, Lazdiņš Aigars, Sardiko Renārs, Turčins Mārtiņš, Varakājs Dāvis (PB Line), Maslobojevs Aleksejs (Rēzeknes FA)
Page created in 603 ms.