LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Telpu futbola 1.līga 17/18 Rietumu konference

  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Ceturtdiena, 2017. gada 09. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Nīca/OtankiMill.euTFK Liepāja1Nīcas sporta halle
Sestdiena, 2017. gada 11. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00RSU/Miltiņkrogs-DobeleTalsi/FK Laidze1Dobeles sporta halle
18:00FK Tukums 2000/TSSUPTK1Irlavas sporta nams
Sestdiena, 2017. gada 18. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00TFK LiepājaRSU/Miltiņkrogs-Dobele2Liepājas Olimpiskais centrs
19:30UPTKFC Nikers2Liepājas Olimpiskais centrs
Svētdiena, 2017. gada 19. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Tukums 2000/TSSFK Nīca/OtankiMill.eu2Irlavas sporta nams
Sestdiena, 2017. gada 25. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:30RSU/Miltiņkrogs-DobeleFK Tukums 2000/TSS3Dobeles sporta halle
16:00FK Nīca/OtankiMill.euUPTK3Nīcas sporta halle
18:00FC NikersTalsi/FK Laidze3Kuldīgas sporta halle
Sestdiena, 2017. gada 02. Decembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:30TFK LiepājaFC Nikers4Liepājas Olimpiskais centrs
16:00UPTKTalsi/FK Laidze4Liepājas Olimpiskais centrs
Svētdiena, 2017. gada 10. Decembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FC NikersFK Tukums 2000/TSS5Kuldīgas sporta halle
Sestdiena, 2017. gada 16. Decembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Nīca/OtankiMill.euRSU/Miltiņkrogs-Dobele4Nīcas sporta halle
Sestdiena, 2017. gada 23. Decembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Talsi/FK LaidzeTFK Liepāja5Talsu sporta halle
Sestdiena, 2018. gada 06. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Nīca/OtankiMill.euFC Nikers6Nīcas sporta halle
18:30UPTKTFK Liepāja6Liepājas Olimpiskais centrs
Svētdiena, 2018. gada 07. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Tukums 2000/TSSTalsi/FK Laidze6Irlavas sporta nams
Sestdiena, 2018. gada 13. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK Nīca/OtankiMill.euTalsi/FK Laidze7Nīcas sporta halle
Svētdiena, 2018. gada 14. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FC NikersRSU/Miltiņkrogs-Dobele7Kuldīgas sporta halle
18:00TFK LiepājaFK Tukums 2000/TSS7Liepājas Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 20. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Talsi/FK LaidzeRSU/Miltiņkrogs-Dobele8Talsu sporta halle
Svētdiena, 2018. gada 21. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00TFK LiepājaFK Nīca/OtankiMill.eu8Liepājas Olimpiskais centrs
19:30UPTKFK Tukums 2000/TSS8Liepājas Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 27. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Nīca/OtankiMill.euFK Tukums 2000/TSS9Nīcas sporta halle
Svētdiena, 2018. gada 28. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00RSU/Miltiņkrogs-DobeleTFK Liepāja9Dobeles sporta halle
19:00FC NikersUPTK9Kuldīgas sporta halle
Sestdiena, 2018. gada 03. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Talsi/FK LaidzeFC Nikers10Talsu sporta halle
17:00UPTKFK Nīca/OtankiMill.eu10Liepājas Olimpiskais centrs
18:00FK Tukums 2000/TSSRSU/Miltiņkrogs-Dobele10Irlavas sporta nams
Sestdiena, 2018. gada 10. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Talsi/FK LaidzeUPTK11Talsu sporta halle
18:00FC NikersTFK Liepāja11Kuldīgas sporta halle
Svētdiena, 2018. gada 11. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RSU/Miltiņkrogs-DobeleFK Nīca/OtankiMill.eu11Dobeles sporta halle
Sestdiena, 2018. gada 17. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:30Talsi/FK LaidzeFK Nīca/OtankiMill.eu14Talsu sporta halle
18:00FK Tukums 2000/TSSFC Nikers12Irlavas sporta nams
Svētdiena, 2018. gada 18. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00TFK LiepājaTalsi/FK Laidze12Liepājas Olimpiskais centrs
19:30UPTKRSU/Miltiņkrogs-Dobele12Liepājas Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 24. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00RSU/Miltiņkrogs-DobeleUPTK5Dobeles sporta halle
18:00FC NikersFK Nīca/OtankiMill.eu13Kuldīgas sporta halle
Svētdiena, 2018. gada 25. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Talsi/FK LaidzeFK Tukums 2000/TSS13Talsu sporta halle
18:00TFK LiepājaUPTK13Liepājas Olimpiskais centrs
Svētdiena, 2018. gada 04. Marts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Tukums 2000/TSSTFK Liepāja14Irlavas sporta nams
14:00RSU/Miltiņkrogs-DobeleFC Nikers14Dobeles sporta halle
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.TFK Liepāja126425546922
2.RSU/Miltiņkrogs-Dobele1271451371422
3.FK Tukums 2000/TSS1271462461622
4.FC Nikers126155245719
5.UPTK126155249319
6.Talsi/FK Laidze124083959-2012
7.FK Nīca/OtankiMill.eu121292554-295

21 vārti

Rožkalns Gatis (FC Nikers)

15 vārti

Strautiņš Edgars (RSU/Miltiņkrogs-Dobele)

14 vārti

Knapšis Emīls (TFK Liepāja)

13 vārti

Mhitarjans Artūrs (RSU/Miltiņkrogs-Dobele)

11 vārti

Joksts Sandijs (FK Tukums 2000/TSS), Paegle Kārlis (Talsi/FK Laidze)

9 vārti

Gladiļins Romans, Koršakovs Jevgeņijs (UPTK)

8 vārti

Dobelis Nauris, Jēkabsons Emīls (TFK Liepāja)

7 vārti

Aizgrāvis Toms (FK Tukums 2000/TSS), Sāmietis Raimonds (TFK Liepāja), Červoņikovs Mārcis (Talsi/FK Laidze)

6 vārti

Rumbenieks Guntars (FC Nikers), Gailis Kristaps, Joksts Edijs (FK Tukums 2000/TSS), Mhitarjans Alberts, Zagrebins Pāvels (RSU/Miltiņkrogs-Dobele), Tīls Filips (TFK Liepāja), Vagančuks Rolands (UPTK)

5 vārti

Jēkabsons Gunārs (FC Nikers), Kalnciems Rinalds, Reinfelds Miķelis (FK Tukums 2000/TSS), Pinka Žanis, Puhaļskis Marks (RSU/Miltiņkrogs-Dobele), Džeriņš Ralfs Denijs (TFK Liepāja), Moseičenko Remirs (UPTK)

4 vārti

Blūms Kristaps, Šternbergs Artūrs (FC Nikers), Reķēns Elvijs, Štolceris Mārcis (FK Nīca/OtankiMill.eu), Šverins Mārtiņš (FK Tukums 2000/TSS), Božis Kristiāns, Movko Antons, Stepanovs Aleksandrs (UPTK)

3 vārti

Bosjanoks Aleksis (FC Nikers), Cibulis Edijs, Gluško Ivans, Kovaļskis Edgars Miķelis (FK Nīca/OtankiMill.eu), Krūmiņš Krists (FK Tukums 2000/TSS), Šnēbergs Mārcis (Talsi/FK Laidze), Gusevs Aleksandrs (UPTK)

2 vārti

Priedēns Sandis Oskars, Ābele Kristers (FC Nikers), Leiteris Dāvis, Teretenko Jurijs, Tumševics Nils (FK Nīca/OtankiMill.eu), Jēkabsons Edgars, Ostrovskis Artis Ojārs, Trampedahs Gvido, Vilmanis Kristaps, Šteimanis Matīss (FK Tukums 2000/TSS), Jēkabsons Jānis, Krautmanis Jānis, Strēlis Artūrs (TFK Liepāja), Kaņeps Dāvis Daniels, Kovaļovs Dmitrijs, Neilands Kārlis, Petkevičs Vitālijs, Šnēbergs Rūdis (Talsi/FK Laidze), Bondarenko Vladislavs, Cvetkovs Arturs (UPTK)

1 vārti

Jirgensons Gatis, Rozentāls Toms, Vēvers Ričards, Šternbergs Artūrs (FC Nikers), Freimanis Mārtiņš, Skripko Ivo (FK Nīca/OtankiMill.eu), Cīrulis Sandris, Jēgers Edgars, Vītoliņš Artūrs, Švēders Arvis (FK Tukums 2000/TSS), Trušēlis Egils (TFK Liepāja), Braunfelds Sandis, Jeļica Ivans, Kronbergs Madars, Krūmiņš Sandris, Tarasovs Igors, Valbergs Kaspars, Zikovs Sergejs (Talsi/FK Laidze), Kozlovskis Vladimirs, Petruks Bogdans (UPTK)
Page created in 800 ms.