LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

LTFA Optibet Virslīga 17/18

  • Aktuālās spēles
  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Svētdiena, 2017. gada 10. Decembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00SK MonarhsNew Project Tente8Saulkrastu sporta centrs
Sestdiena, 2017. gada 16. Decembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00SK Monarhs
-:-
FK Nikars10Saulkrastu sporta centrs
18:00FK Raba
-:-
FC Petrow10Ogres NSC halle
18:30FK Beitar
-:-
New Project Tente10Spuņciema Sporta halle
Svētdiena, 2017. gada 17. Decembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00TFK Rēzekne
-:-
VALMIERA GLASS VIA3Ludzas sporta halle
Sestdiena, 2017. gada 07. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK NikarsSK Monarhs1Elektrum Olimpiskais centrs
20:00FC PetrowFK Raba1Elektrum Olimpiskais centrs
Svētdiena, 2017. gada 08. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00New Project TenteFK Beitar1Elektrum Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2017. gada 14. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK RabaTFK Rēzekne2Ogres NSC halle
18:30FK BeitarSK Monarhs2Spuņciema Sporta halle
Sestdiena, 2017. gada 21. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK NikarsFK Beitar3Elektrum Olimpiskais centrs
20:00New Project TenteFK Raba3Elektrum Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2017. gada 28. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FC PetrowTFK Rēzekne4Elektrum Olimpiskais centrs
18:30FK BeitarFK Nikars12Spuņciema Sporta halle
Sestdiena, 2017. gada 04. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00FK NikarsFK Raba5Elektrum Olimpiskais centrs
Svētdiena, 2017. gada 05. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00New Project TenteFC Petrow5Elektrum Olimpiskais centrs
19:30SK MonarhsVALMIERA GLASS VIA5Salaspils Sporta nams
Sestdiena, 2017. gada 11. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:30VALMIERA GLASS VIAFK Nikars6Vidzemes Olimpiskais centrs
14:00FK RabaFK Beitar6Ogres NSC halle
14:00TFK RēzekneNew Project Tente6Ludzas sporta halle
16:00FC PetrowSK Monarhs6Elektrum Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2017. gada 18. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00TFK RēzekneSK Monarhs7Ludzas sporta halle
18:30FK BeitarVALMIERA GLASS VIA7Spuņciema Sporta halle
20:00FK NikarsFC Petrow7Elektrum Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2017. gada 25. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00TFK RēzekneFK Nikars8Ludzas sporta halle
Svētdiena, 2017. gada 26. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:30FC PetrowFK Beitar8Elektrum Olimpiskais centrs
15:00FK RabaSK Monarhs4Elektrum Olimpiskais centrs
17:15FK NikarsVALMIERA GLASS VIA15Elektrum Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2017. gada 02. Decembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK NikarsNew Project Tente9Elektrum Olimpiskais centrs
14:00FK RabaVALMIERA GLASS VIA9Ogres NSC halle
18:30FK BeitarTFK Rēzekne9Spuņciema Sporta halle
Svētdiena, 2017. gada 10. Decembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00SK MonarhsNew Project Tente8Saulkrastu sporta centrs
Sestdiena, 2017. gada 16. Decembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00SK Monarhs
-:-
FK Nikars10Saulkrastu sporta centrs
18:00FK Raba
-:-
FC Petrow10Ogres NSC halle
18:30FK Beitar
-:-
New Project Tente10Spuņciema Sporta halle
Svētdiena, 2017. gada 17. Decembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00TFK Rēzekne
-:-
VALMIERA GLASS VIA3Ludzas sporta halle
Sestdiena, 2017. gada 23. Decembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FC Petrow
-:-
VALMIERA GLASS VIA11Elektrum Olimpiskais centrs
15:00TFK Rēzekne
-:-
FK Raba11Ludzas sporta halle
Sestdiena, 2018. gada 06. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00VALMIERA GLASS VIA
-:-
New Project Tente4Vidzemes Olimpiskais centrs
15:00SK Monarhs
-:-
FK Beitar11Saulkrastu sporta centrs
Sestdiena, 2018. gada 13. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00VALMIERA GLASS VIA
-:-
TFK Rēzekne12Vidzemes Olimpiskais centrs
20:00FK Raba
-:-
New Project Tente12Salaspils Sporta nams
Sestdiena, 2018. gada 20. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
New Project Tente
-:-
VALMIERA GLASS VIA13Elektrum Olimpiskais centrs
TFK Rēzekne
-:-
FC Petrow13Ludzas sporta halle
13:30SK Monarhs
-:-
FK Raba13Salaspils Sporta nams
Sestdiena, 2018. gada 27. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
FC Petrow
-:-
New Project Tente14Elektrum Olimpiskais centrs
19:00VALMIERA GLASS VIA
-:-
SK Monarhs14Vidzemes Olimpiskais centrs
20:00FK Raba
-:-
FK Nikars14Salaspils Sporta nams
Sestdiena, 2018. gada 03. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
FK Beitar
-:-
FK Raba15Spuņciema Sporta halle
New Project Tente
-:-
TFK Rēzekne15Elektrum Olimpiskais centrs
13:30SK Monarhs
-:-
FC Petrow15Salaspils Sporta nams
Svētdiena, 2018. gada 04. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00VALMIERA GLASS VIA
-:-
FC Petrow2Vidzemes Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 10. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
FC Petrow
-:-
FK Nikars16Elektrum Olimpiskais centrs
14:30SK Monarhs
-:-
TFK Rēzekne16Saulkrastu sporta centrs
Svētdiena, 2018. gada 11. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00VALMIERA GLASS VIA
-:-
FK Beitar16Vidzemes Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 17. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
FK Beitar
-:-
FC Petrow17Spuņciema Sporta halle
FK Nikars
-:-
TFK Rēzekne17Elektrum Olimpiskais centrs
19:30New Project Tente
-:-
SK Monarhs17Elektrum Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 24. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
New Project Tente
-:-
FK Nikars18Elektrum Olimpiskais centrs
TFK Rēzekne
-:-
FK Beitar18Ludzas sporta halle
VALMIERA GLASS VIA
-:-
FK Raba18Vidzemes Olimpiskais centrs
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.FK Nikars99007356827
2.TFK Rēzekne65012017315
3.FK Beitar84042223-112
4.FK Raba73132235-1310
5.New Project Tente62131721-47
6.FC Petrow62042534-96
7.VALMIERA GLASS VIA51041035-253
8.SK Monarhs70071837-190

12 vārti

Gomes Silveira Rodrigo (FK Nikars)

11 vārti

Seņs Maksims (FK Nikars)

9 vārti

Aleksejevs Andrejs (FK Nikars)

8 vārti

Alves De Sousa Edigleuson (FK Nikars)

7 vārti

Babris Miks (TFK Rēzekne)

6 vārti

Hudaiberdijevs Aleksandrs (FC Petrow), Kuzmin Dzmitry (FK Beitar), Avanesovs Igors (FK Nikars), Hercbergs Jevgēnijs (FK Raba), Kručeks Dmitrijs (New Project Tente)

5 vārti

Ikstens Oskars, Matjušenko Germans (FK Nikars), Aguls Vitālijs, Stromilov Sergii (TFK Rēzekne)

4 vārti

Babris Matīss, Škeņevs Ņikita (FC Petrow), Dacko Igors, Šustrovs Andrejs (FK Beitar), Jerofejevs Artūrs, Strazdiņš Artūrs (FK Nikars), Krasnovs Leons, Rožkovskis Romans (FK Raba), Stepaņuks Grigorijs (New Project Tente)

3 vārti

Burenkovs Andrejs (FC Petrow), Baklanovs Andrejs (FK Nikars), Kočerigins Nikolajs (FK Raba), Sovtuss Sergejs (SK Monarhs)

2 vārti

Bojārs Mārtiņš, Skurjats Edijs (FC Petrow), Skaļenko Pāvels, Zabarovskis Konstantīns (FK Beitar), Arhipovs-Prokofjevs Jurijs, Boroda Roberts (FK Nikars), Čistjakovs Valērijs (FK Raba), Šilings Ēriks, Sīpols Mārtiņš (New Project Tente), Brižaņs Vadims, Gnutovs Romans, Skibjuks Dmitrijs, Zagladovs Vadims (SK Monarhs), Mykhailenko Dmytro (TFK Rēzekne), Taulavičus Jānis Mariss, Veinbergs Valdis (VALMIERA GLASS VIA)

1 vārti

Zolotuhins Sergejs (), Macuks Juris, Matrjoņins Jevgēnijs (FC Petrow), Kidanov Iurii, Križanovskis Artjoms, Terens Vladimirs (FK Beitar), Pastars Jānis, Zabarovskis Dmitrijs (FK Nikars), Draška Emīls, Šapovalovs Aleksandrs, Ziļs Andrejs (FK Raba), Bobrovs Mihails, Lavrenovs Aleksejs, Semjonovs Viktors (New Project Tente), Čulkovs Vitālijs, Grigjans Vladislavs, Priedēns Kristaps, Prohorovs Dmitrijs (SK Monarhs), Petrovs Antons (TFK Rēzekne), Bacis Kaspars, Jaunzems Valts, Koļesņikovs Maksims, Nazarovs Egils Arturs, Pallo Artūrs, Rutks Dāvis (VALMIERA GLASS VIA)
Page created in 580 ms.