LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

LTFA Optibet Virslīga 17/18

  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Sestdiena, 2017. gada 07. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK NikarsSK Monarhs1Elektrum Olimpiskais centrs
20:00FC PetrowFK Raba1Elektrum Olimpiskais centrs
Svētdiena, 2017. gada 08. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00New Project TenteFK Beitar1Elektrum Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2017. gada 14. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK RabaTFK Rēzekne2Ogres NSC halle
18:30FK BeitarSK Monarhs2Spuņciema Sporta halle
Sestdiena, 2017. gada 21. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK NikarsFK Beitar3Elektrum Olimpiskais centrs
20:00New Project TenteFK Raba3Elektrum Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2017. gada 28. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FC PetrowTFK Rēzekne4Elektrum Olimpiskais centrs
18:30FK BeitarFK Nikars12Spuņciema Sporta halle
Sestdiena, 2017. gada 04. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00FK NikarsFK Raba5Elektrum Olimpiskais centrs
Svētdiena, 2017. gada 05. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00New Project TenteFC Petrow5Elektrum Olimpiskais centrs
19:30SK MonarhsValmiera Glass ViA5Salaspils Sporta nams
Sestdiena, 2017. gada 11. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:30Valmiera Glass ViAFK Nikars6Vidzemes Olimpiskais centrs
14:00FK RabaFK Beitar6Ogres NSC halle
14:00TFK RēzekneNew Project Tente6Ludzas sporta halle
16:00FC PetrowSK Monarhs6Elektrum Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2017. gada 18. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00TFK RēzekneSK Monarhs7Ludzas sporta halle
18:30FK BeitarValmiera Glass ViA7Spuņciema Sporta halle
20:00FK NikarsFC Petrow7Elektrum Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2017. gada 25. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00TFK RēzekneFK Nikars8Ludzas sporta halle
Svētdiena, 2017. gada 26. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:30FC PetrowFK Beitar8Elektrum Olimpiskais centrs
15:00FK RabaSK Monarhs4Elektrum Olimpiskais centrs
17:15FK NikarsValmiera Glass ViA15Elektrum Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2017. gada 02. Decembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK NikarsNew Project Tente9Elektrum Olimpiskais centrs
14:00FK RabaValmiera Glass ViA9Ogres NSC halle
18:30FK BeitarTFK Rēzekne9Spuņciema Sporta halle
Svētdiena, 2017. gada 10. Decembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00SK MonarhsNew Project Tente8Saulkrastu sporta centrs
Sestdiena, 2017. gada 16. Decembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00SK MonarhsFK Nikars10Saulkrastu sporta centrs
18:00FK RabaFC Petrow10Ogres NSC halle
18:30FK BeitarNew Project Tente10Spuņciema Sporta halle
Svētdiena, 2017. gada 17. Decembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00TFK RēzekneValmiera Glass ViA3Ludzas sporta halle
Sestdiena, 2017. gada 23. Decembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FC PetrowValmiera Glass ViA11Elektrum Olimpiskais centrs
15:00TFK RēzekneFK Raba11Ludzas sporta halle
Sestdiena, 2018. gada 06. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Valmiera Glass ViANew Project Tente4Vidzemes Olimpiskais centrs
15:00SK MonarhsFK Beitar11Saulkrastu sporta centrs
Sestdiena, 2018. gada 13. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Valmiera Glass ViATFK Rēzekne12Vidzemes Olimpiskais centrs
20:00FK RabaNew Project Tente12Salaspils Sporta nams
Sestdiena, 2018. gada 20. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00TFK RēzekneFC Petrow13Ludzas sporta halle
19:00SK MonarhsFK Raba13Ogres NSC halle
20:30New Project TenteValmiera Glass ViA13Elektrum Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 27. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:30FC PetrowNew Project Tente14Elektrum Olimpiskais centrs
19:00Valmiera Glass ViASK Monarhs14Vidzemes Olimpiskais centrs
20:00FK RabaFK Nikars14Salaspils Sporta nams
Sestdiena, 2018. gada 03. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00SK MonarhsFC Petrow15Salaspils Sporta nams
18:30FK BeitarFK Raba15Spuņciema Sporta halle
19:30New Project TenteTFK Rēzekne15Elektrum Olimpiskais centrs
Svētdiena, 2018. gada 04. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Valmiera Glass ViAFC Petrow2Vidzemes Olimpiskais centrs
Svētdiena, 2018. gada 11. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Valmiera Glass ViAFK Beitar16Vidzemes Olimpiskais centrs
15:00SK MonarhsTFK Rēzekne16Saulkrastu sporta centrs
Otrdiena, 2018. gada 13. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30New Project TenteFK Nikars18Elektrum Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 17. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30FK BeitarFC Petrow17Spuņciema Sporta halle
19:00FK NikarsTFK Rēzekne17Elektrum Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 24. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00TFK RēzekneFK Beitar18Ludzas sporta halle
15:30FC PetrowFK Nikars16Elektrum Olimpiskais centrs
Svētdiena, 2018. gada 25. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:30New Project TenteSK Monarhs17Elektrum Olimpiskais centrs
17:00Valmiera Glass ViAFK Raba18Vidzemes Olimpiskais centrs
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.FK Nikars141400123811542
2.TFK Rēzekne149235046429
3.FK Beitar1490555361927
4.FK Raba146354853-521
5.FC Petrow145275059-917
6.New Project Tente145183765-2816
7.Valmiera Glass ViA1413102975-466
8.SK Monarhs1411122979-504

23 vārti

Gomes Silveira Rodrigo (FK Nikars)

22 vārti

Seņs Maksims (FK Nikars)

16 vārti

Kuzmin Dzmitry (FK Beitar)

11 vārti

Aguls Vitālijs, Babris Miks (TFK Rēzekne)

10 vārti

Babris Matīss (FC Petrow), Aleksejevs Andrejs, Alves De Sousa Edigleuson (FK Nikars)

9 vārti

Šustrovs Andrejs (FK Beitar), Rožkovskis Romāns (FK RABA)

8 vārti

Kručeks Dmitrijs (New Project)

7 vārti

Hudaiberdijevs Aleksandrs (FC Petrow), Ikstens Oskars, Jerofejevs Artūrs, Matjušenko Germans, Soares Alves Nunes Marcelo, Strazdiņš Artūrs (FK Nikars), Stromilov Sergii (TFK Rēzekne)

6 vārti

Avanesovs Igors (FK Nikars), Hercbergs Jevgēnijs (FK RABA)

5 vārti

Škeņevs Ņikita (FC Petrow), Atamaņukovs Vadims, Dacko Igors (FK Beitar), Baklanovs Andrejs (FK Nikars), Krasnovs Leons, Čistjakovs Valērijs (FK RABA), Stepaņuks Grigorijs (New Project), Mykhailenko Dmytro, Putāns Rolands (TFK Rēzekne)

4 vārti

Bojārs Mārtiņš, Martins Eduards, Skurjats Edijs (FC Petrow), Kolomicevs Staņislavs (FK Beitar), Skibjuks Dmitrijs (FK Flaminko), Pastars Jānis (FK Nikars), Zabarovskis Konstantīns (FK RABA), Lohinov Maksym (TFK Rēzekne), Bacis Kaspars, Jaunzems Valts, Veinbergs Valdis (Valmieras FK)

3 vārti

Burenkovs Andrejs, Yakunin Serhii (FC Petrow), Kidanov Iurii (FK Beitar), Sovtuss Sergejs, Zagladovs Vadims (FK Flaminko), Boroda Roberts (FK Nikars), Farias Junior Joao Paulo, Jakovļevs Dmitrijs, Kočerigins Nikolajs, Narčuks Arkādijs (FK RABA), Lavrenovs Aleksejs (New Project), Jaunzems Alvis (Valmieras FK)

2 vārti

Sergejevs Aleksejs (FC Petrow), Kuļešovs Artūrs, Skaļenko Pāvels, Terens Vladimirs (FK Beitar), Brižaņs Vadims, Gnutovs Romans, Grigjans Vladislavs, Rosoha Aleksejs, Zeņkovs Aleksandrs (FK Flaminko), Arhipovs-Prokofjevs Jurijs (FK Nikars), Auziņš Mārtiņš, Fjodorovs Arturs, Ziļs Andrejs, Šapovalovs Aleksandrs (FK RABA), Bobrovs Mihails, Diakvnishvili Giorgi, Neverovskis Maksims, Oļeškovs Sergejs, Semjonovs Viktors, Sīpols Mārtiņš, Šilings Ēriks (New Project), Jegorovs Egīls, Petrovs Antons (TFK Rēzekne), Bērziņš Ulvis, Koļesņikovs Maksims, Nazarovs Egils Arturs, Taulavičus Jānis Mariss, Veidemanis Mikus (Valmieras FK)

1 vārti

Babins Aleksejs, Deņisenko Artjoms, Lebedko Vladislavs, Macuks Juris, Matrjoņins Jevgēnijs, Ņesterenko Bogdans (FC Petrow), Križanovskis Artjoms, Lapkovskis Igors (FK Beitar), Kravčenko Oļegs, Priedēns Kristaps, Prohorovs Dmitrijs, Vasiļjevs Sergejs, Zolotuhins Sergejs, Čulkovs Vitālijs (FK Flaminko), Koļesņikovs Artjoms, Zabarovskis Dmitrijs (FK Nikars), Draška Emīls (FK RABA), Molčanovs Marks, Poklikajevs Aivis, Solomevičs Romāns, Vasiļjevs Maksims (New Project), Berjoza Deniss, Krainis Ervīns, Vavilovs Vitālijs (TFK Rēzekne), Lūsiņš Kristers, Pallo Artūrs, Rutks Dāvis, Zvirbulis Kārlis (Valmieras FK)
Page created in 620 ms.