LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

LTFA Optibet Virslīga 17/18 Playoffs

  • Kalendārs un rezultāti
Sestdiena, 2018. gada 03. Marts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK BeitarNew Project Tente1Spuņciema Sporta halle
Svētdiena, 2018. gada 04. Marts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK RabaFC Petrow1Salaspils Sporta nams
Svētdiena, 2018. gada 11. Marts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00TFK RēzekneValmiera Glass ViA1Ludzas sporta halle
Sestdiena, 2018. gada 17. Marts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00New Project TenteFK Beitar1Ogres NSC halle
Svētdiena, 2018. gada 18. Marts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00SK MonarhsFK Nikars1Salaspils Sporta nams
13:00Valmiera Glass ViATFK Rēzekne1Vidzemes Olimpiskais centrs
19:00FC PetrowFK Raba1Ogres NSC halle
Ceturtdiena, 2018. gada 22. Marts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK NikarsSK Monarhs1Elektrum Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 24. Marts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30FK BeitarNew Project Tente1Spuņciema Sporta halle
Sestdiena, 2018. gada 07. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK NikarsFK Raba2Elektrum Olimpiskais centrs
Svētdiena, 2018. gada 08. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00TFK RēzekneFK Beitar2Ludzas sporta halle
Trešdiena, 2018. gada 11. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK BeitarTFK Rēzekne2Spuņciema Sporta halle
Ceturtdiena, 2018. gada 12. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK RabaFK Nikars2Elektrum Olimpiskais centrs
Svētdiena, 2018. gada 15. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK NikarsFK Raba2Elektrum Olimpiskais centrs
17:00TFK RēzekneFK Beitar2Ludzas sporta halle
Ceturtdiena, 2018. gada 19. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:30FK RabaFK Nikars2Salaspils Sporta nams
Svētdiena, 2018. gada 22. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:30FK NikarsFK Beitar3Elektrum Olimpiskais centrs
Otrdiena, 2018. gada 24. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00TFK RēzekneFK Raba3Ludzas sporta halle
Ceturtdiena, 2018. gada 26. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK BeitarFK Nikars3Spuņciema Sporta halle
Svētdiena, 2018. gada 29. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK NikarsFK Beitar3Elektrum Olimpiskais centrs
18:00FK RabaTFK Rēzekne3Salaspils Sporta nams
Page created in 704 ms.