LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

LTFA Optibet Virslīga 18/19

  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Sestdiena, 2018. gada 29. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK NikarsNew Project1Zemgales OC
Svētdiena, 2018. gada 30. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:30SK MonarhsFK Beitar1Ogres NSC halle
19:30FC PetrowJēkabpils Lūši1Elektrum Olimpiskais centrs
Otrdiena, 2018. gada 02. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:30LDZ Cargo/DFATFK Rēzekne/RFA1Daugavpils Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 06. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:30SK MonarhsFC Petrow2Ogres NSC halle
18:00Jēkabpils LūšiLDZ Cargo/DFA2Jēkabpils sporta nams
18:30FK BeitarNew Project2Spuņciema Sporta halle
Otrdiena, 2018. gada 09. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00TFK Rēzekne/RFAFK Raba2Ogres NSC halle
Sestdiena, 2018. gada 13. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:30SK MonarhsLDZ Cargo/DFA3Ogres NSC halle
Svētdiena, 2018. gada 14. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00FC PetrowFK Beitar3Elektrum Olimpiskais centrs
17:00FK RabaJēkabpils Lūši3Ogres NSC halle
Trešdiena, 2018. gada 17. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK NikarsTFK Rēzekne/RFA3Elektrum Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 20. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00SK MonarhsFK Raba4Ogres NSC halle
13:30FC PetrowLDZ Cargo/DFA4Elektrum Olimpiskais centrs
14:00Jēkabpils LūšiFK Nikars4Jēkabpils sporta nams
Otrdiena, 2018. gada 23. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK NikarsSK Monarhs5Elektrum Olimpiskais centrs
21:40FK RabaFC Petrow5Elektrum Olimpiskais centrs
Trešdiena, 2018. gada 24. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
21:30TFK Rēzekne/RFANew Project4Salaspils Sporta nams
Sestdiena, 2018. gada 27. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00LDZ Cargo/DFAFK Beitar5Daugavpils Olimpiskais centrs
20:45New ProjectJēkabpils Lūši5Elektrum Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 03. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:30FC PetrowFK Nikars6Elektrum Olimpiskais centrs
15:00LDZ Cargo/DFAFK Raba6Ogres NSC halle
Svētdiena, 2018. gada 04. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00TFK Rēzekne/RFAFK Beitar6Ludzas sporta halle
Otrdiena, 2018. gada 06. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:30SK MonarhsNew Project6Elektrum Olimpiskais centrs
Piektdiena, 2018. gada 09. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:30FK RabaFK Beitar7Ogres NSC halle
Sestdiena, 2018. gada 10. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK NikarsLDZ Cargo/DFA7Elektrum Olimpiskais centrs
20:00TFK Rēzekne/RFAJēkabpils Lūši7Ludzas sporta halle
20:45New ProjectFC Petrow7Elektrum Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 17. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:30SK MonarhsTFK Rēzekne/RFA8Ogres NSC halle
18:30FK BeitarJēkabpils Lūši8Spuņciema Sporta halle
Svētdiena, 2018. gada 18. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00LDZ Cargo/DFANew Project8Daugavpils Olimpiskais centrs
Pirmdiena, 2018. gada 19. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:30FK RabaFK Nikars8Elektrum Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 24. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Jēkabpils LūšiSK Monarhs9Jēkabpils sporta nams
Svētdiena, 2018. gada 25. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00FK NikarsFK Beitar9Elektrum Olimpiskais centrs
14:30New ProjectFK Raba9Elektrum Olimpiskais centrs
15:00TFK Rēzekne/RFAFC Petrow9Ludzas sporta halle
Trešdiena, 2018. gada 28. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00TFK Rēzekne/RFALDZ Cargo/DFA10Ludzas sporta halle
19:30FK BeitarSK Monarhs10Spuņciema Sporta halle
20:00Jēkabpils LūšiFC Petrow10Jēkabpils sporta nams
21:45New ProjectFK Nikars10Elektrum Olimpiskais centrs
Piektdiena, 2018. gada 07. Decembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00New ProjectFK Beitar11Elektrum Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 08. Decembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:30FC PetrowSK Monarhs11Elektrum Olimpiskais centrs
15:00FK RabaTFK Rēzekne/RFA11Ogres NSC halle
Svētdiena, 2018. gada 09. Decembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00LDZ Cargo/DFAJēkabpils Lūši11Daugavpils Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 15. Decembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
LDZ Cargo/DFASK Monarhs12Daugavpils Olimpiskais centrs
15:00TFK Rēzekne/RFAFK Nikars12Ludzas sporta halle
15:00Jēkabpils LūšiFK Raba12Jēkabpils sporta nams
18:30FK BeitarFC Petrow12Spuņciema Sporta halle
Sestdiena, 2019. gada 12. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00LDZ Cargo/DFAFC Petrow13Daugavpils Olimpiskais centrs
19:30FK NikarsJēkabpils Lūši13Elektrum Olimpiskais centrs
Pirmdiena, 2019. gada 14. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
21:00FK RabaSK Monarhs13Salaspils Sporta nams
Piektdiena, 2019. gada 18. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
21:00New ProjectTFK Rēzekne/RFA13Elektrum Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2019. gada 19. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:30SK MonarhsFK Nikars14Ogres NSC halle
18:30FK BeitarLDZ Cargo/DFA14Spuņciema Sporta halle
Svētdiena, 2019. gada 20. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Jēkabpils LūšiNew Project14Jēkabpils sporta nams
18:30FC PetrowFK Raba14Elektrum Olimpiskais centrs
Otrdiena, 2019. gada 22. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00New ProjectSK Monarhs15Elektrum Olimpiskais centrs
Trešdiena, 2019. gada 23. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK NikarsFC Petrow15Elektrum Olimpiskais centrs
19:30FK BeitarTFK Rēzekne/RFA15Spuņciema Sporta halle
20:00FK RabaLDZ Cargo/DFA15Salaspils Sporta nams
Ceturtdiena, 2019. gada 07. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FC PetrowNew Project16Elektrum Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2019. gada 09. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00TFK Rēzekne/RFASK Monarhs17Ludzas sporta halle
18:30FK BeitarFK Raba16Spuņciema Sporta halle
Svētdiena, 2019. gada 10. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00LDZ Cargo/DFAFK Nikars16Daugavpils Olimpiskais centrs
Trešdiena, 2019. gada 13. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00Jēkabpils LūšiTFK Rēzekne/RFA16Jēkabpils sporta nams
20:30FK RabaNew Project18Ogres NSC halle
Sestdiena, 2019. gada 16. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:30FK NikarsFK Raba17Elektrum Olimpiskais centrs
16:00New ProjectLDZ Cargo/DFA17Elektrum Olimpiskais centrs
18:30FC PetrowTFK Rēzekne/RFA18Elektrum Olimpiskais centrs
19:00Jēkabpils LūšiFK Beitar17Jēkabpils sporta nams
Otrdiena, 2019. gada 19. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:30SK MonarhsJēkabpils Lūši18Ogres NSC halle
Trešdiena, 2019. gada 20. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK BeitarFK Nikars18Spuņciema Sporta halle
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.FK Nikars (-3)16121381394234
2.LDZ Cargo/DFA16102468511732
3.FC Petrow16101570531731
4.FK Beitar1673665491624
5.TFK Rēzekne/RFA1673663521124
6.FK Raba1680877641324
7.Jēkabpils Lūši166466363022
8.New Project1631126783-1610
9.SK Monarhs16111429129-1004

23 vārti

Seņs Maksims (FK Nikars)

17 vārti

Babris Matīss (FC Petrow), Matjušenko Germans (FK Nikars)

14 vārti

Strazdiņš Artūrs (FK Raba)

13 vārti

Kuzmin Dzmitry (FK Beitar)

12 vārti

Babris Miks (FC Petrow)

11 vārti

Zabarovskis Konstantīns (FK Nikars), Macuks Aleksandrs (LDZ Cargo/DFA), Aguls Vitālijs (TFK Rēzekne/RFA)

10 vārti

Putāns Rolands, Zeps Oskars (Jēkabpils Lūši)

9 vārti

Jermiļins Pāvels (FK Beitar), Baklanovs Andrejs (FK Nikars), Raščevskis Ričards (LDZ Cargo/DFA), Diakvnishvili Giorgi (New Project), Borisovs Dmitrijs, Silagailis Guntars (TFK Rēzekne/RFA)

8 vārti

Kefa Vasyl (FC Petrow), Almeida Ferreira Dos Santos William, Krasnovs Leons (FK Raba), Peņkovskis Oļegs (Jēkabpils Lūši), Halimons Jurijs, Tarasovs Pāvels (LDZ Cargo/DFA)

7 vārti

Jerofejevs Artūrs (FC Petrow), Kolomicevs Staņislavs (FK Beitar), Jakovļevs Dmitrijs, Rožkovskis Romāns (FK Raba), Lapkovskis Igors (Jēkabpils Lūši), Kočetkovs Pāvels, Kručeks Dmitrijs, Lavrenovs Aleksejs (New Project), Kravčenko Oļegs (SK Monarhs)

6 vārti

Burenkovs Andrejs (FC Petrow), Kuļešovs Aleksandrs (FK Beitar), Ziļs Andrejs (FK Raba), Oļeškovs Sergejs (New Project)

5 vārti

Hudaiberdijevs Aleksandrs, Martins Eduards (FC Petrow), Atamaņukovs Vadims, Kuļešovs Artūrs (FK Beitar), Zabarovskis Dmitrijs (FK Nikars), Rimkus Vlads, Šapovalovs Aleksandrs (FK Raba), Ciršs Māris, Radevičs Jans (LDZ Cargo/DFA)

4 vārti

Strautiņš Edgars (FK Beitar), Korovins Ņikita (FK Nikars), Liņģis Aigars, Potlovs Maksims (Jēkabpils Lūši), Aleksejevs Aleksandrs, Volkovs Vladimirs, Yakunin Serhii (LDZ Cargo/DFA), Juhnevičs Nikita, Rubenis Edgars, Solomevičs Romāns, Sīpols Mārtiņš (New Project), Andrushchenko Vladyslav, Silovs Dmitrijs (TFK Rēzekne/RFA)

3 vārti

Škeņevs Ņikita (FC Petrow), Skaļenko Pāvels (FK Beitar), Koļesņikovs Artjoms (FK Nikars), Gaļļamovs Dmitrijs, Hercbergs Jevgēnijs, Čulkovs Vitālijs (FK Raba), Grebskis Ulvis Reinis (Jēkabpils Lūši), Koļcovs Pāvels (LDZ Cargo/DFA), Neverovskis Maksims, Šimanovskis Romāns (New Project), Brižaņs Vadims (SK Monarhs), Andrushchenko Stanislav, Ikstens Oskars, Ivenkovs Pēteris, Petrovs Antons (TFK Rēzekne/RFA)

2 vārti

Auziņš Mārtiņš (FC Petrow), Avanesovs Igors, Sergejevs Aleksejs, Šustrovs Andrejs (FK Beitar), Boroda Roberts, Zolotuhins Sergejs (FK Nikars), Blumers Einārs, Komarovs Deniss, Pereira Junior Francisco (FK Raba), Simonovs Jevgēnijs (Jēkabpils Lūši), Catlakšs Aigars (LDZ Cargo/DFA), Bobrovs Mihails, Stepaņuks Grigorijs (New Project), Gnutovs Romans, Grabovskis Reinis, Grigjans Vladislavs, Prohorovs Dmitrijs, Sovtuss Sergejs, Telešs Dmitrijs, Vasiļjevs Sergejs (SK Monarhs), Prokopkins Sergejs (TFK Rēzekne/RFA)

1 vārti

Gorbatyj Julian, Skurjats Edijs, Žarovs Ņikita (FC Petrow), Narčuks Arkādijs, Nerets Kaspars (FK Beitar), Arhipovs-Prokofjevs Jurijs, Biliachenko Oleksandr, Bojārs Mārtiņš (FK Nikars), De Jesus Pastro Alexssandro, Žurovs Kaspars (FK Raba), Abašins Aleksandrs, Bobrovs Konstantīns, Cherevko Andrii, Ragainis Rainers, Vizulis Valdis, Zvaigzne Edmunds (Jēkabpils Lūši), Siņicins Maksims (LDZ Cargo/DFA), Šilings Ēriks (New Project), Kļimovs Aleksandrs, Rajeckis Toms, Rosoha Aleksejs (SK Monarhs), Tarakanovs Edgars (TFK Rēzekne/RFA)
Page created in 970 ms.