LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

LTFA Optibet Virslīga 18/19

  • Aktuālās spēles
  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Sestdiena, 2018. gada 15. Decembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Jēkabpils LūšiFK Raba12Jēkabpils sporta nams
15:00TFK Rēzekne/RFAFK Nikars12Ludzas sporta halle
18:30FK BeitarFC Petrow12Spuņciema Sporta halle
Sestdiena, 2018. gada 29. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK NikarsNew Project1Zemgales Olimpiskais centrs
Svētdiena, 2018. gada 30. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:30SK MonarhsFK Beitar1Ogres NSC halle
19:30FC PetrowJēkabpils Lūši1Elektrum Olimpiskais centrs
Otrdiena, 2018. gada 02. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:30LDZ Cargo/DFATFK Rēzekne/RFA1Daugavpils Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 06. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:30SK MonarhsFC Petrow2Ogres NSC halle
18:00Jēkabpils LūšiLDZ Cargo/DFA2Jēkabpils sporta nams
18:30FK BeitarNew Project2Spuņciema Sporta halle
Otrdiena, 2018. gada 09. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00TFK Rēzekne/RFAFK Raba2Ogres NSC halle
Sestdiena, 2018. gada 13. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:30SK MonarhsLDZ Cargo/DFA3Ogres NSC halle
Svētdiena, 2018. gada 14. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00FC PetrowFK Beitar3Elektrum Olimpiskais centrs
17:00FK RabaJēkabpils Lūši3Ogres NSC halle
Trešdiena, 2018. gada 17. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK NikarsTFK Rēzekne/RFA3Elektrum Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 20. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00SK MonarhsFK Raba4Ogres NSC halle
13:30FC PetrowLDZ Cargo/DFA4Elektrum Olimpiskais centrs
14:00Jēkabpils LūšiFK Nikars4Jēkabpils sporta nams
Otrdiena, 2018. gada 23. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK NikarsSK Monarhs5Elektrum Olimpiskais centrs
21:40FK RabaFC Petrow5Elektrum Olimpiskais centrs
Trešdiena, 2018. gada 24. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
21:30TFK Rēzekne/RFANew Project4Salaspils Sporta nams
Sestdiena, 2018. gada 27. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00LDZ Cargo/DFAFK Beitar5Daugavpils Olimpiskais centrs
20:45New ProjectJēkabpils Lūši5Elektrum Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 03. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:30FC PetrowFK Nikars6Elektrum Olimpiskais centrs
15:00LDZ Cargo/DFAFK Raba6Ogres NSC halle
Svētdiena, 2018. gada 04. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00TFK Rēzekne/RFAFK Beitar6Ludzas sporta halle
Otrdiena, 2018. gada 06. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:30SK MonarhsNew Project6Elektrum Olimpiskais centrs
Piektdiena, 2018. gada 09. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:30FK RabaFK Beitar7Ogres NSC halle
Sestdiena, 2018. gada 10. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK NikarsLDZ Cargo/DFA7Elektrum Olimpiskais centrs
20:00TFK Rēzekne/RFAJēkabpils Lūši7Ludzas sporta halle
20:45New ProjectFC Petrow7Elektrum Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 17. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:30SK MonarhsTFK Rēzekne/RFA8Ogres NSC halle
18:30FK BeitarJēkabpils Lūši8Spuņciema Sporta halle
Svētdiena, 2018. gada 18. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00LDZ Cargo/DFANew Project8Daugavpils Olimpiskais centrs
Pirmdiena, 2018. gada 19. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:30FK RabaFK Nikars8Elektrum Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 24. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Jēkabpils LūšiSK Monarhs9Jēkabpils sporta nams
Svētdiena, 2018. gada 25. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00FK NikarsFK Beitar9Elektrum Olimpiskais centrs
14:30New ProjectFK Raba9Elektrum Olimpiskais centrs
15:00TFK Rēzekne/RFAFC Petrow9Ludzas sporta halle
Trešdiena, 2018. gada 28. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00TFK Rēzekne/RFALDZ Cargo/DFA10Ludzas sporta halle
19:30FK BeitarSK Monarhs10Spuņciema Sporta halle
20:00Jēkabpils LūšiFC Petrow10Jēkabpils sporta nams
21:45New ProjectFK Nikars10Elektrum Olimpiskais centrs
Piektdiena, 2018. gada 07. Decembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00New ProjectFK Beitar11Elektrum Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 08. Decembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:30FC PetrowSK Monarhs11Elektrum Olimpiskais centrs
15:00FK RabaTFK Rēzekne/RFA11Ogres NSC halle
Svētdiena, 2018. gada 09. Decembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00LDZ Cargo/DFAJēkabpils Lūši11Daugavpils Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2018. gada 15. Decembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00TFK Rēzekne/RFAFK Nikars12Ludzas sporta halle
15:00Jēkabpils LūšiFK Raba12Jēkabpils sporta nams
18:30FK BeitarFC Petrow12Spuņciema Sporta halle
Sestdiena, 2018. gada 29. Decembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00LDZ Cargo/DFA
-:-
SK Monarhs12Daugavpils Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2019. gada 12. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
New Project
-:-
TFK Rēzekne/RFA13Elektrum Olimpiskais centrs
FK Nikars
-:-
Jēkabpils Lūši13Elektrum Olimpiskais centrs
17:00FK Raba
-:-
SK Monarhs13Ogres NSC halle
18:00LDZ Cargo/DFA
-:-
FC Petrow13Daugavpils Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2019. gada 19. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
FC Petrow
-:-
FK Raba14Elektrum Olimpiskais centrs
14:30SK Monarhs
-:-
FK Nikars14Ogres NSC halle
18:30FK Beitar
-:-
LDZ Cargo/DFA14Spuņciema Sporta halle
Svētdiena, 2019. gada 20. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Jēkabpils Lūši
-:-
New Project14Jēkabpils sporta nams
Trešdiena, 2019. gada 23. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
FK Beitar
-:-
TFK Rēzekne/RFA15Spuņciema Sporta halle
New Project
-:-
SK Monarhs15Elektrum Olimpiskais centrs
FK Nikars
-:-
FC Petrow15Elektrum Olimpiskais centrs
FK Raba
-:-
LDZ Cargo/DFA15-
Sestdiena, 2019. gada 26. Janvāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
FC Petrow
-:-
New Project16Elektrum Olimpiskais centrs
16:00Jēkabpils Lūši
-:-
TFK Rēzekne/RFA16Jēkabpils sporta nams
18:00LDZ Cargo/DFA
-:-
FK Nikars16Daugavpils Olimpiskais centrs
18:30FK Beitar
-:-
FK Raba16Spuņciema Sporta halle
Sestdiena, 2019. gada 16. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
New Project
-:-
LDZ Cargo/DFA17Elektrum Olimpiskais centrs
FK Nikars
-:-
FK Raba17Elektrum Olimpiskais centrs
TFK Rēzekne/RFA
-:-
SK Monarhs17Ludzas sporta halle
18:00Jēkabpils Lūši
-:-
FK Beitar17Jēkabpils sporta nams
Trešdiena, 2019. gada 20. Februāris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
FC Petrow
-:-
TFK Rēzekne/RFA18Elektrum Olimpiskais centrs
SK Monarhs
-:-
Jēkabpils Lūši18-
FK Raba
-:-
New Project18-
19:30FK Beitar
-:-
FK Nikars18Spuņciema Sporta halle
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.FK Nikars1090163234027
2.FC Petrow1171352381422
3.TFK Rēzekne/RFA115333834418
4.FK Beitar1151544331116
5.Jēkabpils Lūši114344046-615
6.FK Raba105054640615
7.LDZ Cargo/DFA104243842-414
8.SK Monarhs101182563-384
9.New Project101182956-274

21 vārti

Seņs Maksims (FK Nikars)

12 vārti

Babris Matīss (FC Petrow), Kuzmin Dzmitry (FK Beitar)

11 vārti

Strazdiņš Artūrs (FK Raba)

10 vārti

Babris Miks (FC Petrow), Matjušenko Germans (FK Nikars), Putāns Rolands (Jēkabpils Lūši), Aguls Vitālijs (TFK Rēzekne/RFA)

9 vārti

Baklanovs Andrejs (FK Nikars), Silagailis Guntars (TFK Rēzekne/RFA)

8 vārti

Kefa Vasyl (FC Petrow), Zabarovskis Konstantīns (FK Nikars), Diakvnishvili Giorgi (New Project)

7 vārti

Tarasovs Pāvels (Jēkabpils Lūši), Halimons Jurijs, Macuks Aleksandrs (LDZ Cargo/DFA), Kravčenko Oļegs (SK Monarhs)

6 vārti

Kolomicevs Staņislavs (FK Beitar), Jakovļevs Dmitrijs, Krasnovs Leons, Rožkovskis Romāns (FK Raba)

5 vārti

Burenkovs Andrejs, Hudaiberdijevs Aleksandrs, Jerofejevs Artūrs (FC Petrow), Atamaņukovs Vadims (FK Beitar), Zabarovskis Dmitrijs (FK Nikars), Lapkovskis Igors, Zeps Oskars (Jēkabpils Lūši), Ciršs Māris (LDZ Cargo/DFA), Lavrenovs Aleksejs (New Project)

4 vārti

Jermiļins Pāvels, Strautiņš Edgars (FK Beitar), Šapovalovs Aleksandrs (FK Raba), Liņģis Aigars (Jēkabpils Lūši), Aleksejevs Aleksandrs, Volkovs Vladimirs (LDZ Cargo/DFA), Andrushchenko Vladyslav (TFK Rēzekne/RFA)

3 vārti

Kuļešovs Artūrs (FK Beitar), Koļesņikovs Artjoms (FK Nikars), Rimkus Vlads, Ziļs Andrejs (FK Raba), Potlovs Maksims (Jēkabpils Lūši), Koļcovs Pāvels, Radevičs Jans, Raščevskis Ričards (LDZ Cargo/DFA), Brižaņs Vadims (SK Monarhs), Andrushchenko Stanislav, Borisovs Dmitrijs (TFK Rēzekne/RFA)

2 vārti

Martins Eduards (FC Petrow), Šustrovs Andrejs (FK Beitar), Zolotuhins Sergejs (FK Nikars), Gaļļamovs Dmitrijs, Hercbergs Jevgēnijs, Komarovs Deniss (FK Raba), Simonovs Jevgēnijs (Jēkabpils Lūši), Bobrovs Mihails, Juhņevičs Ņikita, Kručeks Dmitrijs, Sīpols Mārtiņš (New Project), Gnutovs Romans, Prohorovs Dmitrijs, Sovtuss Sergejs, Telešs Dmitrijs, Vasiļjevs Sergejs, Čulkovs Vitālijs (SK Monarhs), Petrovs Antons, Prokopkins Sergejs (TFK Rēzekne/RFA)

1 vārti

Auziņš Mārtiņš, Škeņevs Ņikita, Žarovs Ņikita (FC Petrow), Kuļešovs Aleksandrs, Narčuks Arkādijs, Peņkovskis Oļegs, Skaļenko Pāvels (FK Beitar), Arhipovs-Prokofjevs Jurijs, Bojārs Mārtiņš, Korovins Ņikita (FK Nikars), Cherevko Andrii, Zvaigzne Edmunds (Jēkabpils Lūši), Catlakšs Aigars (LDZ Cargo/DFA), Neverovskis Maksims, Rubenis Edgars, Solomevičs Romāns, Šilings Ēriks, Šimanovskis Romāns (New Project), Grigjans Vladislavs, Kļimovs Aleksandrs, Rosoha Aleksejs (SK Monarhs), Ikstens Oskars, Ivenkovs Pēteris, Silovs Dmitrijs, Tarakanovs Edgars (TFK Rēzekne/RFA)
Page created in 788 ms.