LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-14 2018

  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Svētdiena, 2018. gada 01. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:30Riga FCJFA Jelgava1Rīgas 49. vidusskolas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 02. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00AFA OlaineSporta Skola Metta1Olaines pilsētas stadions
Otrdiena, 2018. gada 03. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FC Real ProJDFS Alberts1Audas stadions
Sestdiena, 2018. gada 07. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00FK Dinamo RīgaRiga FC2Rīgas Ostvalda vsk. stadions
13:00JFA JelgavaAFA Olaine2Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
Trešdiena, 2018. gada 11. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FC Real ProRēzeknes FA/BJSS2Audas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 12. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Sporta Skola MettaJDFS Alberts2Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 14. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00AFA OlaineFK Dinamo Rīga3Olaines pilsētas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 19. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Sporta Skola MettaJFA Jelgava3Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 21. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00FC Real ProAFA Olaine4Audas stadions
11:30Rēzeknes FA/BJSSJDFS Alberts3Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 22. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Dinamo RīgaSporta Skola Metta4Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Trešdiena, 2018. gada 25. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00JFA JelgavaJDFS Alberts4FK Jelgava treniņbāze
Ceturtdiena, 2018. gada 26. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Rēzeknes FA/BJSSRiga FC4Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 29. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:30Riga FCFC Real Pro3Rīgas 49. vidusskolas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 30. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Rēzeknes FA/BJSSFK Dinamo Rīga1Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 06. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:30Riga FCJDFS Alberts5Rīgas 49. vidusskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 09. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00JFA JelgavaFK Dinamo Rīga5Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 10. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00AFA OlaineRēzeknes FA/BJSS5Olaines pilsētas stadions
18:00Sporta Skola MettaFC Real Pro5Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 12. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Riga FCAFA Olaine6RTU stadions
Svētdiena, 2018. gada 13. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rēzeknes FA/BJSSSporta Skola Metta6Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 19. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00JDFS AlbertsFK Dinamo Rīga6Stadions "Energoautomātika"
11:00FC Real ProJFA Jelgava6Audas stadions
Svētdiena, 2018. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Dinamo RīgaFC Real Pro7Rīgas 49. vidusskolas stadions
14:00JFA JelgavaRēzeknes FA/BJSS7Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
Otrdiena, 2018. gada 29. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00AFA OlaineJDFS Alberts7Olaines pilsētas stadions
Trešdiena, 2018. gada 30. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:30Sporta Skola MettaRiga FC7Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Otrdiena, 2018. gada 05. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30JDFS AlbertsFC Real Pro8Stadions "Energoautomātika"
Sestdiena, 2018. gada 09. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00JFA JelgavaRiga FC8Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 10. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Sporta Skola MettaAFA Olaine8Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 16. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00JDFS AlbertsSporta Skola Metta9Stadions "Energoautomātika"
Svētdiena, 2018. gada 17. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:30Riga FCFK Dinamo Rīga9Rīgas 49. vidusskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 20. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00AFA OlaineJFA Jelgava9Olaines pilsētas stadions
17:00Rēzeknes FA/BJSSFC Real Pro9Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
Otrdiena, 2018. gada 26. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FC Real ProRiga FC10Audas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 28. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00JFA JelgavaSporta Skola Metta10FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 01. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00JDFS AlbertsRēzeknes FA/BJSS10Stadions "Energoautomātika"
Piektdiena, 2018. gada 06. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Riga FCRēzeknes FA/BJSS11Rīgas 49. vidusskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 08. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:30FK Dinamo RīgaRēzeknes FA/BJSS8Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 12. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Sporta Skola MettaFK Dinamo Rīga11Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 21. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK Dinamo RīgaAFA Olaine10Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Trešdiena, 2018. gada 25. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00AFA OlaineFC Real Pro11Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 28. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00JDFS AlbertsJFA Jelgava11Stadions "Energoautomātika"
Svētdiena, 2018. gada 05. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00FC Real ProSporta Skola Metta12Audas stadions
12:00FK Dinamo RīgaJFA Jelgava12Rīgas 49. vidusskolas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 06. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00JDFS AlbertsRiga FC12Stadions "Energoautomātika"
Ceturtdiena, 2018. gada 09. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00JFA JelgavaFC Real Pro13FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
Sestdiena, 2018. gada 11. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00FK Dinamo RīgaJDFS Alberts13Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Svētdiena, 2018. gada 12. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00AFA OlaineRiga FC13Olaines pilsētas stadions
12:30Sporta Skola MettaRēzeknes FA/BJSS13Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Trešdiena, 2018. gada 15. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00JDFS AlbertsAFA Olaine14Stadions "Energoautomātika"
Svētdiena, 2018. gada 19. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Rēzeknes FA/BJSSAFA Olaine12Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
Otrdiena, 2018. gada 21. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00FC Real ProFK Dinamo Rīga14Audas stadions
17:00Rēzeknes FA/BJSSJFA Jelgava14Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 26. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:30Riga FCSporta Skola Metta14Rīgas 49. vidusskolas stadions
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.FK Dinamo Rīga14120255183736
2.JFA Jelgava14111241142734
3.AFA Olaine1482448252326
4.Rēzeknes FA/BJSS1481546182825
5.Riga FC144371847-2915
6.JDFS Alberts142392042-229
7.FC Real Pro142391651-359
8.Sporta Skola Metta1421111645-297

18 vārti

Sačkovs Georgijs (AFA Olaine)

17 vārti

Kondrašovs Raivis (FK Jelgava)

13 vārti

Putrāns Daniils (FK Dinamo Rīga)

8 vārti

Vējkrīgers Dāvis (AFA Olaine), Patrikejevs Ivans, Tatevosjans Zakars, Vasiļecs Maksims (FK Dinamo Rīga), Mackevičs Lukass (Rēzeknes FA)

7 vārti

Rūja Kārlis (AFA Olaine), Ostapko Gļebs (FK Dinamo Rīga), Burkāns Ralfs (FK Jelgava), Hruļovs Mihails, Minčonoks Rains (Rēzeknes FA)

6 vārti

Kačanovs Gļebs (AFA Olaine), Ziemelis Gustavs (FC Real Pro), Piļipčuks Artemijs (FK Dinamo Rīga), Stikuts Armīns (FK Jelgava)

4 vārti

Buklagins Daniels (FK Jelgava), Šalkovskis Dāvids (JDFS Alberts), Sirbu Dans, Spružs Daniels (Riga FC), Valeniks Kristiāns, Vonda Maksims, Šitjakovs Ralfs, Ūdris Augusts (Rēzeknes FA)

3 vārti

Tolmačovs Daniils (AFA Olaine), Prohorenkovs Markus (FC Real Pro), Bradišonoks Kristiāns Rojs (FS Metta), Evelons Emīls, Parfianovičs Valters, Pirktiņš Kārlis (JDFS Alberts), Kontrims Tomass (Riga FC), Plugins Lukass (Rēzeknes FA)

2 vārti

Bočs Roberts (AFA Olaine), Beķeris Kristiāns, Lormanis Mārtiņš (FC Real Pro), Gžibovskis Nikita (FK Dinamo Rīga), Smilškalns Mārcis (FK Jelgava), Desainis Indriķis Jūlijs, Krauklis Markuss Oto, Neimanis Kārlis, Vērpējs Rihards (FS Metta), Pauliņš Marts Gustavs (JDFS Alberts), Seļivjorstovs Vladislavs (Riga FC), Aleksandrovičs Einārs (Rēzeknes FA)

1 vārti

Auziņš Gustavs, Daņiļuks Daniels, Gricai Adrians Andress, Viņķis Kristens (AFA Olaine), Jagodinskis Rikardo, Latiševs Daniels, Vītiņš Emīls (FC Real Pro), Antoņevičs Rihards, Linde Kristers, Nulle Eduards, Rudaks Markuss Martins (FK Jelgava), Ardons Markuss, Grimze Markuss, Mičulis Edgars, Saulītis Mārtiņš, Vilčuks Ralfs (FS Metta), Apinītis Artūrs, Duntavs Alberts, Pētersons Dāvis, Vīksna Harijs (JDFS Alberts), Jankovskis Aleksejs, Kozlovs Roberts, Podkideševs Artjoms, Švāns Sandis (Riga FC), Kupcovs Adriāns, Zimovs Matvejs (Rēzeknes FA)
Page created in 756 ms.