LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-15 2018

  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Pirmdiena, 2018. gada 02. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00JFC SkontoVidzemes FC7SB Ķeizarmežs
Trešdiena, 2018. gada 11. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:30Ogres NSCJFC Skonto1Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Svētdiena, 2018. gada 15. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Rēzeknes FA/BJSSFK Dinamo Rīga1Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
Otrdiena, 2018. gada 17. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:30JFC SkontoJDFS Alberts2SB Ķeizarmežs
18:00JFA JelgavaOgres NSC2FK Jelgava treniņbāze
Sestdiena, 2018. gada 21. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00JFA JelgavaVidzemes FC1FK Jelgava treniņbāze
13:30Rēzeknes FA/BJSSJDFS Alberts3"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
15:00Ogres NSCMadonas BJSS4Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Trešdiena, 2018. gada 25. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Ogres NSCFK Dinamo Rīga3Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Sestdiena, 2018. gada 28. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Rēzeknes FA/BJSSJFA Jelgava14"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 29. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Dinamo RīgaJFC Skonto4Rīgas 49. vidusskolas stadions
Otrdiena, 2018. gada 01. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Vidzemes FCJDFS Alberts5Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Piektdiena, 2018. gada 04. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Vidzemes FCMadonas BJSS3Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Sestdiena, 2018. gada 05. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00JFA JelgavaJDFS Alberts4FK Jelgava treniņbāze
15:30Ogres NSCRēzeknes FA/BJSS5Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Ceturtdiena, 2018. gada 10. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00JFC SkontoMadonas BJSS5SB Ķeizarmežs
Sestdiena, 2018. gada 12. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00JDFS AlbertsFK Dinamo Rīga6Stadions "Energoautomātika"
16:00Madonas BJSSJFA Jelgava6Madonas sporta centrs
Svētdiena, 2018. gada 13. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rēzeknes FA/BJSSJFC Skonto6"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
15:30Vidzemes FCOgres NSC6Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Trešdiena, 2018. gada 16. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00JFA JelgavaFK Dinamo Rīga5Zemgales Olimpiskais centrs
Otrdiena, 2018. gada 29. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00JFC SkontoJFA Jelgava3SB Ķeizarmežs
Trešdiena, 2018. gada 30. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Dinamo RīgaMadonas BJSS7Rīgas Ostvalda vsk. stadions
18:00Ogres NSCJDFS Alberts7Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Ceturtdiena, 2018. gada 31. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Rēzeknes FA/BJSSVidzemes FC4"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
Sestdiena, 2018. gada 02. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00JDFS AlbertsMadonas BJSS8Stadions "Energoautomātika"
Pirmdiena, 2018. gada 04. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Dinamo RīgaVidzemes FC2Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Sestdiena, 2018. gada 09. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Madonas BJSSJDFS Alberts1Madonas sporta centrs
Svētdiena, 2018. gada 10. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Vidzemes FCJFA Jelgava8Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Trešdiena, 2018. gada 13. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00JFA JelgavaJFC Skonto10FK Jelgava treniņbāze
15:00FK Dinamo RīgaRēzeknes FA/BJSS8Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Pirmdiena, 2018. gada 18. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00JFC SkontoOgres NSC8SB Ķeizarmežs
Ceturtdiena, 2018. gada 21. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Vidzemes FCFK Dinamo Rīga9Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Otrdiena, 2018. gada 26. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:30JDFS AlbertsJFC Skonto9Rīgas 49. vidusskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 27. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Dinamo RīgaOgres NSC10Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Sestdiena, 2018. gada 30. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Madonas BJSSVidzemes FC10Madonas sporta centrs
Svētdiena, 2018. gada 01. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00JDFS AlbertsJFA Jelgava11Stadions "Energoautomātika"
Otrdiena, 2018. gada 03. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:30Madonas BJSSOgres NSC11Madonas sporta centrs
Otrdiena, 2018. gada 10. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Ogres NSCJFA Jelgava9Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Trešdiena, 2018. gada 18. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00JFC SkontoFK Dinamo Rīga11SB Ķeizarmežs
Piektdiena, 2018. gada 27. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Madonas BJSSRēzeknes FA/BJSS2Madonas sporta centrs
Otrdiena, 2018. gada 31. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Vidzemes FCRēzeknes FA/BJSS11Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Otrdiena, 2018. gada 07. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00JDFS AlbertsVidzemes FC12Stadions "Energoautomātika"
Ceturtdiena, 2018. gada 09. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Rēzeknes FA/BJSSOgres NSC12"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
Piektdiena, 2018. gada 10. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Madonas BJSSJFC Skonto12Madonas sporta centrs
Pirmdiena, 2018. gada 13. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Ogres NSCVidzemes FC13Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
14:00JFC SkontoRēzeknes FA/BJSS13SB Ķeizarmežs
Trešdiena, 2018. gada 15. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Dinamo RīgaJFA Jelgava12Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 16. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00JDFS AlbertsRēzeknes FA/BJSS10Stadions "Energoautomātika"
Sestdiena, 2018. gada 18. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00FK Dinamo RīgaJDFS Alberts13Rīgas Ostvalda vsk. stadions
16:00JFA JelgavaMadonas BJSS13FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
Pirmdiena, 2018. gada 20. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00Rēzeknes FA/BJSSMadonas BJSS9"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
11:00JDFS AlbertsOgres NSC14Stadions "Energoautomātika"
Svētdiena, 2018. gada 26. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Madonas BJSSFK Dinamo Rīga14Madonas sporta centrs
Pirmdiena, 2018. gada 27. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Vidzemes FCJFC Skonto14Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Trešdiena, 2018. gada 29. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00JFA JelgavaRēzeknes FA/BJSS7FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.Vidzemes FC1412205755238
2.JFA Jelgava1410404754234
3.Madonas BJSS1492341172429
4.Rēzeknes FA/BJSS146262530-520
5.JDFS Alberts145271222-1017
6.FK Dinamo Rīga144192530-513
7.Ogres NSC141310745-386
8.JFC Skonto140212969-602

19 vārti

Fiļipovs Sentis (Vidzemes FC)

13 vārti

Novikovs Jegors (FK Dinamo Rīga), Šaboha Artjoms (JFA Jelgava)

11 vārti

Juhnovičs Rihards, Poļaks Emīls (Madonas BJSS)

10 vārti

Stabulnieks Markuss Mārtiņš (JFA Jelgava)

9 vārti

Ķirsis Markuss (Vidzemes FC)

8 vārti

Patijčuks Danila (JFA Jelgava), Dusalijevs Aleksis, Īle Emīls (Vidzemes FC)

7 vārti

Baškevics Matīss (JFA Jelgava)

6 vārti

Grauds Daniels (JFA Jelgava)

5 vārti

Līdaka Roberts (JDFS Alberts), Jierkis Ronalds (Rēzeknes FA/BJSS)

4 vārti

Gžibovskis Nikita (FK Dinamo Rīga), Aizups Rinalds (Madonas BJSS)

3 vārti

Melbārdis Daniels Viesturs (JDFS Alberts), Avins Arturs, Žihs Vladislavs (JFA Jelgava), Locāns Sandis, Rudzītis Tomass, Ščuckis Ronalds (Madonas BJSS), Skujiņš Regnārs (Ogres NSC), Lērme Daniels, Rīders Jānis (Vidzemes FC)

2 vārti

Hamiks Danilo (FK Dinamo Rīga), Ķempelis Artis (JDFS Alberts), Bečers Rihards, Peilāns Mārcis (JFA Jelgava), Kamskovs Māris (JFC Skonto), Ciršs Māris Mārcis (Madonas BJSS), Baikovs Daniels, Panfilovs Kirils (Rēzeknes FA/BJSS), Bērziņš Artūrs, Sleņģis Kristaps Ričards (Vidzemes FC)

1 vārti

Miļantjejs Artjoms, Murzajevs Pāvels, Piļipčuks Artemijs, Vasiļecs Maksims (FK Dinamo Rīga), Berģītis Markuss, Ozoliņš Artūrs (JDFS Alberts), Firsovs Filips, Maslovs Ralfs, Čirkunovs Matīss (JFA Jelgava), Gandlers Artjoms, Gorjačko Dmitrijs, Viņņikovs Kirils, Vostrikovs Andrejs, Zaicevs Artjoms, Čerņins Ļevs (JFC Skonto), Kalniņš Ingars, Keišs Ralfs, Kokorevičs Ņikita, Saliņš Daniels (Madonas BJSS), Bērziņš Francis Gustavs, Van Der Steins Jans, Zariņš Krists Reinards, Zīmelis Renārs (Ogres NSC), Aleksandrovičs Einārs, Gabranovs Edgars, Mackevičs Lukass, Minčonoks Rains, Mironovs Vadims, Petrovs Antons (Rēzeknes FA/BJSS), Jurkinskis Milans, Stepītis Niklāvs, Čākurs Bruno Agnis (Vidzemes FC)
Page created in 993 ms.