LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2018

  • Aktuālās spēles
  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Trešdiena, 2018. gada 17. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Jēkabpils SSRFK/FK Auda14Jēkabpils SC stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 18. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Sporta Skola MettaJDFS Alberts4Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Otrdiena, 2018. gada 23. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00RFK/FK Auda
-:-
Rēzeknes FA/BJSS8Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Trešdiena, 2018. gada 24. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30Jēkabpils SS
-:-
JDFS Alberts13Jēkabpils SC stadions
Pirmdiena, 2018. gada 02. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:30FK Liepāja/LFS 2JDFS Alberts1Stadions "Daugava", rezerves laukums
Svētdiena, 2018. gada 08. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Dinamo/SK BabīteJDFS Alberts2Piņķu stadions
16:00Rēzeknes FA/BJSSSporta Skola Metta3Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
Trešdiena, 2018. gada 11. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Jēkabpils SSRēzeknes FA/BJSS2Jēkabpils SC stadions
Svētdiena, 2018. gada 15. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Sporta Skola MettaFK Liepāja/LFS 212Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 19. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Liepāja/LFS 2Jēkabpils SS3Stadions "Daugava", rezerves laukums
Sestdiena, 2018. gada 21. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Dinamo/SK BabīteSporta Skola Metta7Piņķu stadions
Piektdiena, 2018. gada 27. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Jēkabpils SSFK Dinamo/SK Babīte4Jēkabpils SC stadions
Otrdiena, 2018. gada 08. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Dinamo/SK BabīteRēzeknes FA/BJSS5Piņķu stadions
17:00RFK/FK AudaJDFS Alberts12Audas stadions
Otrdiena, 2018. gada 15. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Dinamo/SK BabīteRFK/FK Auda3Piņķu stadions
Trešdiena, 2018. gada 23. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30Sporta Skola MettaRFK/FK Auda6Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 26. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja/LFS 2FK Dinamo/SK Babīte6Stadions ''Velnciems''
Otrdiena, 2018. gada 12. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00RFK/FK AudaJēkabpils SS7Audas stadions
Sestdiena, 2018. gada 16. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RFK/FK AudaFK Liepāja/LFS 22Audas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 18. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00JDFS AlbertsSporta Skola Metta11Stadions "Energoautomātika"
Trešdiena, 2018. gada 20. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Rēzeknes FA/BJSSRFK/FK Auda1"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
Otrdiena, 2018. gada 26. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00JDFS AlbertsRēzeknes FA/BJSS7Stadions "Energoautomātika"
Trešdiena, 2018. gada 27. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30Sporta Skola MettaJēkabpils SS8Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 28. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30JDFS AlbertsJēkabpils SS6Stadions "Energoautomātika"
Otrdiena, 2018. gada 03. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Sporta Skola MettaRēzeknes FA/BJSS10Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Trešdiena, 2018. gada 11. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Jēkabpils SSSporta Skola Metta1Jēkabpils SC stadions
Pirmdiena, 2018. gada 16. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00JDFS AlbertsFK Liepāja/LFS 28Stadions "Energoautomātika"
Trešdiena, 2018. gada 25. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:30RFK/FK AudaFK Dinamo/SK Babīte10Audas stadions
Sestdiena, 2018. gada 04. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:30FK Liepāja/LFS 2Sporta Skola Metta5Stadions ''Velnciems''
Otrdiena, 2018. gada 07. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Rēzeknes FA/BJSSJēkabpils SS9"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
Trešdiena, 2018. gada 08. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00FK Dinamo/SK BabīteJDFS Alberts9Stadions "Energoautomātika"
Otrdiena, 2018. gada 14. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rēzeknes FA/BJSSFK Liepāja/LFS 24"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
Piektdiena, 2018. gada 17. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30Sporta Skola MettaFK Dinamo/SK Babīte14Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Otrdiena, 2018. gada 21. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Jēkabpils SSFK Liepāja/LFS 210Jēkabpils SC stadions
Trešdiena, 2018. gada 22. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Dinamo/SK BabīteJēkabpils SS11Piņķu stadions
Otrdiena, 2018. gada 28. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja/LFS 2Rēzeknes FA/BJSS11Stadions ''Velnciems''
Otrdiena, 2018. gada 11. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Rēzeknes FA/BJSSFK Dinamo/SK Babīte12"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
Trešdiena, 2018. gada 12. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00JDFS AlbertsRFK/FK Auda5Stadions "Energoautomātika"
Trešdiena, 2018. gada 03. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00RFK/FK AudaSporta Skola Metta13Audas stadions
Svētdiena, 2018. gada 07. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Dinamo/SK BabīteFK Liepāja/LFS 213Piņķu stadions
Trešdiena, 2018. gada 17. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Jēkabpils SSRFK/FK Auda14Jēkabpils SC stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 18. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Sporta Skola MettaJDFS Alberts4Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Otrdiena, 2018. gada 23. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00RFK/FK Auda
-:-
Rēzeknes FA/BJSS8Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Trešdiena, 2018. gada 24. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30Jēkabpils SS
-:-
JDFS Alberts13Jēkabpils SC stadions
Otrdiena, 2018. gada 30. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
JDFS Alberts14"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
Sestdiena, 2018. gada 03. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja/LFS 2
-:-
RFK/FK Auda9Stadions "Daugava", rezerves laukums
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.FK Dinamo/SK Babīte1292128121629
2.Jēkabpils SS1180337172024
3.RFK/FK Auda104151525-1013
4.FK Liepāja/LFS 2113352133-1212
5.Sporta Skola Metta112451524-910
6.JDFS Alberts9234151509
7.Rēzeknes FA/BJSS102171217-57
8.FK Spartaks/Jūrmalas SS00000000

12 vārti

Skopenko Žanuels (Jēkabpils SS)

11 vārti

Žarovs Ņikita (FK Dinamo Rīga)

10 vārti

Skopenko Daniils (Jēkabpils SS)

8 vārti

Jermoļenko Vladislavs (FK Liepāja), Ragainis Rainers (Jēkabpils SS)

6 vārti

Vizins Vladislavs (FK Liepāja)

5 vārti

Grebskis Ulvis Reinis (Jēkabpils SS)

4 vārti

Mihailovs Pāvels (FK Dinamo Rīga), Miezis Gusts (FS Metta), Škutāns Kristaps (JDFS Alberts), Lukjanskis Vladislavs, Tumašs Jurijs (Rīgas Futbola klubs)

3 vārti

Vorobjovs Artjoms (FK Dinamo Rīga), Vološinovs Daniels (FK Liepāja), Glāzītis Rainers Gustavs (FS Metta), Strautmanis Kārlis (JDFS Alberts), Galajs Armans (Rēzeknes FA)

2 vārti

Jegorovs Aleksandrs, Markovskis Valts Lūkass, Ozoliņš Edgars, Rubcovs Sergejs, Samoiļenko Aleksandrs (FK Dinamo Rīga), Sils Dans (FK Liepāja), Kļavlapa Edgars, Putraševičs Agris (FK Spartaks), Konstantinovs Tomass (FS Metta), Eglītis Ričards, Kļaviņš Rihards (JDFS Alberts), Kalvāns Ēriks, Trofimovs Jegors (Jēkabpils SS), Danilovs Iļja, Ivenkovs Pēteris, Sprukts Žanis (Rēzeknes FA), Baško Matīss, Kirillovs Daniels (Rīgas Futbola klubs)

1 vārti

Lembergs Filips, Pidiks Gints, Sorokins Pāvels (FK Dinamo Rīga), Družiņins Daniels, Gaulis Rihards, Grasis Gustavs, Kovaļskis Edgars Miķelis, Vizulis Dāvids, Šeidlers Mārtiņš (FK Liepāja), Paegle Kārlis, Riļevs Artemijs (FK Spartaks), Kravčenko Kristoers Davids, Saulītis Jānis, Simbircevs Kristiāns, Treimanis Kristofers, Vīksna Rainers (FS Metta), Kristsons Ēriks, Levenbergs-Kirpļuks Artūrs, Porietis Haralds, Zeltiņš Dāvis (JDFS Alberts), Daņilovs Aivars, Leščovs Mihails, Neverovskis Kaspars, Tiltiņš Armands (Jēkabpils SS), Mackevičs Enriko, Petrovs Antons, Troškovs Vladislavs (Rēzeknes FA), Bukšs Mārtiņš, Karputins Anatolijs, Tretjakovs Vladislavs, Šilins Dāvids (Rīgas Futbola klubs)
Page created in 926 ms.