LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2018

  • Aktuālās spēles
  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Piektdiena, 2018. gada 27. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Jēkabpils SSFK Dinamo/SK Babīte4Jēkabpils SC stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 03. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FK Spartaks/Jūrmalas SS
-:-
Sporta Skola Metta9Kauguru vidusskolas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 02. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:30FK Liepāja/LFS 2JDFS Alberts1Stadions "Daugava", rezerves laukums
Svētdiena, 2018. gada 08. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Dinamo/SK BabīteJDFS Alberts2Piņķu stadions
16:00Rēzeknes FA/BJSSSporta Skola Metta3Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
Trešdiena, 2018. gada 11. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Jēkabpils SSRēzeknes FA/BJSS2Jēkabpils SC stadions
Svētdiena, 2018. gada 15. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Sporta Skola MettaFK Liepāja/LFS 212Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 19. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Liepāja/LFS 2Jēkabpils SS3Stadions "Daugava", rezerves laukums
16:00FK Spartaks/Jūrmalas SSRFK/FK Auda11Kauguru vidusskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 21. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Dinamo/SK BabīteSporta Skola Metta7Piņķu stadions
Piektdiena, 2018. gada 27. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Jēkabpils SSFK Dinamo/SK Babīte4Jēkabpils SC stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 03. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FK Spartaks/Jūrmalas SS
-:-
Sporta Skola Metta9Kauguru vidusskolas stadions
Otrdiena, 2018. gada 08. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Dinamo/SK Babīte
-:-
Rēzeknes FA/BJSS5Piņķu stadions
17:00RFK/FK Auda
-:-
JDFS Alberts12Audas stadions
Otrdiena, 2018. gada 15. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Dinamo/SK Babīte
-:-
RFK/FK Auda3Piņķu stadions
Trešdiena, 2018. gada 23. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30Sporta Skola Metta
-:-
RFK/FK Auda6Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 26. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja/LFS 2
-:-
FK Dinamo/SK Babīte6Stadions "Daugava", rezerves laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 31. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Jēkabpils SS
-:-
FK Spartaks/Jūrmalas SS12Jēkabpils SC stadions
Otrdiena, 2018. gada 12. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00RFK/FK Auda
-:-
Jēkabpils SS7Audas stadions
16:00FK Spartaks/Jūrmalas SS
-:-
Rēzeknes FA/BJSS13Kauguru vidusskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 16. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RFK/FK Auda
-:-
FK Liepāja/LFS 22Audas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 18. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00JDFS Alberts
-:-
Sporta Skola Metta11Stadions "Energoautomātika"
Trešdiena, 2018. gada 20. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
RFK/FK Auda1"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 21. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja/LFS 2
-:-
FK Spartaks/Jūrmalas SS14Stadions "Daugava", rezerves laukums
Otrdiena, 2018. gada 26. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00JDFS Alberts
-:-
Rēzeknes FA/BJSS7Stadions "Energoautomātika"
Trešdiena, 2018. gada 27. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30Sporta Skola Metta
-:-
Jēkabpils SS8Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 28. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30JDFS Alberts
-:-
Jēkabpils SS6Stadions "Energoautomātika"
Piektdiena, 2018. gada 29. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00FK Spartaks/Jūrmalas SS
-:-
FK Dinamo/SK Babīte8Kauguru vidusskolas stadions
Otrdiena, 2018. gada 03. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Sporta Skola Metta
-:-
Rēzeknes FA/BJSS10Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Trešdiena, 2018. gada 11. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Jēkabpils SS
-:-
Sporta Skola Metta1Jēkabpils SC stadions
Pirmdiena, 2018. gada 16. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00JDFS Alberts
-:-
FK Liepāja/LFS 28Stadions "Energoautomātika"
Trešdiena, 2018. gada 25. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:30RFK/FK Auda
-:-
FK Dinamo/SK Babīte10Audas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 26. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00JDFS Alberts
-:-
FK Spartaks/Jūrmalas SS10Stadions "Energoautomātika"
Sestdiena, 2018. gada 04. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK Liepāja/LFS 2
-:-
Sporta Skola Metta5Stadions "Daugava", rezerves laukums
Otrdiena, 2018. gada 07. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
Jēkabpils SS9"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
Trešdiena, 2018. gada 08. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00FK Dinamo/SK Babīte
-:-
JDFS Alberts9Piņķu stadions
Otrdiena, 2018. gada 14. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
FK Liepāja/LFS 24"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
Trešdiena, 2018. gada 15. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00RFK/FK Auda
-:-
FK Spartaks/Jūrmalas SS4Audas stadions
Piektdiena, 2018. gada 17. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30Sporta Skola Metta
-:-
FK Dinamo/SK Babīte14Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Otrdiena, 2018. gada 21. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Jēkabpils SS
-:-
FK Liepāja/LFS 210Jēkabpils SC stadions
Trešdiena, 2018. gada 22. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Dinamo/SK Babīte
-:-
Jēkabpils SS11Piņķu stadions
Otrdiena, 2018. gada 28. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja/LFS 2
-:-
Rēzeknes FA/BJSS11Stadions "Daugava", rezerves laukums
17:00FK Spartaks/Jūrmalas SS
-:-
JDFS Alberts3Kauguru vidusskolas stadions
Otrdiena, 2018. gada 11. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
FK Dinamo/SK Babīte12"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
Trešdiena, 2018. gada 12. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00JDFS Alberts
-:-
RFK/FK Auda5Stadions "Energoautomātika"
Piektdiena, 2018. gada 21. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Sporta Skola Metta
-:-
FK Spartaks/Jūrmalas SS2Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Trešdiena, 2018. gada 03. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00RFK/FK Auda
-:-
Sporta Skola Metta13Audas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 04. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:30FK Spartaks/Jūrmalas SS
-:-
Jēkabpils SS5Kauguru vidusskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 07. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Dinamo/SK Babīte
-:-
FK Liepāja/LFS 213Piņķu stadions
Trešdiena, 2018. gada 17. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
FK Spartaks/Jūrmalas SS6"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
18:00Jēkabpils SS
-:-
RFK/FK Auda14Jēkabpils SC stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 18. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Sporta Skola Metta
-:-
JDFS Alberts4Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Otrdiena, 2018. gada 23. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RFK/FK Auda
-:-
Rēzeknes FA/BJSS8Audas stadions
Trešdiena, 2018. gada 24. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30Jēkabpils SS
-:-
JDFS Alberts13Jēkabpils SC stadions
Sestdiena, 2018. gada 27. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Spartaks/Jūrmalas SS
-:-
FK Liepāja/LFS 27Kauguru vidusskolas stadions
Otrdiena, 2018. gada 30. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
JDFS Alberts14"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
15:00FK Dinamo/SK Babīte
-:-
FK Spartaks/Jūrmalas SS1Piņķu stadions
Sestdiena, 2018. gada 03. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja/LFS 2
-:-
RFK/FK Auda9Stadions "Daugava", rezerves laukums
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.FK Dinamo/SK Babīte22005146
2.FK Liepāja/LFS 23111911-24
3.JDFS Alberts21016423
4.Rēzeknes FA/BJSS21014223
5.Jēkabpils SS21013303
6.FK Spartaks/Jūrmalas SS10101101
7.RFK/FK Auda10101101
8.Sporta Skola Metta3012511-61

4 vārti

Jermoļenko Vladislavs (FK Liepāja/LFS 2)

3 vārti

Vizins Vladislavs (FK Liepāja/LFS 2)

2 vārti

Ozoliņš Edgars, Žarovs Ņikita (FK Dinamo/SK Babīte), Strautmanis Kārlis (JDFS Alberts), Sprukts Žanis (Rēzeknes FA/BJSS), Miezis Gusts (Sporta Skola Metta)

1 vārti

Markovskis Valts Lūkass (FK Dinamo/SK Babīte), Sils Dans, Vološinovs Daniels (FK Liepāja/LFS 2), Putraševičs Agris (FK Spartaks/Jūrmalas SS), Eglītis Ričards, Levenbergs-Kirpļuks Artūrs, Porietis Haralds, Zeltiņš Dāvis (JDFS Alberts), Daņilovs Aivars, Skopenko Daniils, Skopenko Žanuels (Jēkabpils SS), Danilovs Iļja, Mackevičs Enriko (Rēzeknes FA/BJSS), Baško Matīss (RFK/FK Auda), Saulītis Jānis, Simbircevs Kristiāns, Vīksna Rainers (Sporta Skola Metta)
Page created in 552 ms.