LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas futbola 2.līga 2018 Kurzeme/Zemgale

  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Sestdiena, 2018. gada 12. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK KarostaFK Kauguri / JSS1Stadions "Olimpija"
17:00FC NikersSaldus SS/Brocēnu NBJSS1A.Grundmaņa stadions
18:00Bauskas BJSS/SC MēmeleFK Aliance1Bauskas stadions
Svētdiena, 2018. gada 13. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00AFA OlaineK.F.1Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 19. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Kauguri / JSSFK Dinamo Rīga2Kauguru vidusskolas stadions
Piektdiena, 2018. gada 25. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00Saldus SS/Brocēnu NBJSSAFA Olaine2Saldus pilsētas futbola stadions
Sestdiena, 2018. gada 26. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK AlianceFC Nikers2Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00FK Kauguri / JSSTalsi/FK Laidze4Kauguru vidusskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 02. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK KarostaBauskas BJSS/SC Mēmele8Stadions "Olimpija"
18:00AFA OlaineFC Nikers3Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 09. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Talsi/FK LaidzeFK Aliance3Talsu pilsētas stadions
17:00Bauskas BJSS/SC MēmeleFK Dinamo Rīga9Bauskas stadions
Svētdiena, 2018. gada 17. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00K.F.Bauskas BJSS/SC Mēmele4Grobiņas pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 30. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Talsi/FK LaidzeK.F.5Talsu pilsētas stadions
15:00FC NikersFK Karosta4A.Grundmaņa stadions
Otrdiena, 2018. gada 03. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Bauskas BJSS/SC MēmeleSaldus SS/Brocēnu NBJSS5Bauskas stadions
Sestdiena, 2018. gada 07. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK KarostaSaldus SS/Brocēnu NBJSS3Stadions "Olimpija"
16:00Talsi/FK LaidzeBauskas BJSS/SC Mēmele2Talsu pilsētas stadions
17:00FK AlianceFK Kauguri / JSS5Rīgas 49. vidusskolas stadions
18:00AFA OlaineFK Dinamo Rīga6Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 14. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:15FK KarostaFK Aliance6Stadions "Olimpija"
17:00Bauskas BJSS/SC MēmeleFK Kauguri / JSS3Bauskas stadions
Svētdiena, 2018. gada 15. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00FK Dinamo RīgaFC Nikers5Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Sestdiena, 2018. gada 21. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Bauskas BJSS/SC MēmeleAFA Olaine7Bauskas stadions
17:00FK Kauguri / JSSSaldus SS/Brocēnu NBJSS7Kauguru vidusskolas stadions
18:00FK Dinamo RīgaFK Karosta7Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Sestdiena, 2018. gada 28. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK KarostaAFA Olaine5Stadions "Olimpija"
17:00Saldus SS/Brocēnu NBJSSFK Dinamo Rīga4Brocēnu SC stadions
Svētdiena, 2018. gada 29. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00K.F.FK Aliance7Grobiņas pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 05. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FK Dinamo RīgaK.F.3Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Sestdiena, 2018. gada 11. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Talsi/FK LaidzeFC Nikers7Talsu pilsētas stadions
17:00K.F.FK Karosta2Grobiņas pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 12. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00AFA OlaineTalsi/FK Laidze8Olaines pilsētas stadions
17:00FK AlianceFK Dinamo Rīga8Rīgas 49. vidusskolas stadions
Otrdiena, 2018. gada 14. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Saldus SS/Brocēnu NBJSSK.F.8Saldus pilsētas futbola stadions
Piektdiena, 2018. gada 17. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00FK AlianceAFA Olaine4Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 18. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FC NikersFK Kauguri / JSS8A.Grundmaņa stadions
Svētdiena, 2018. gada 19. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Saldus SS/Brocēnu NBJSSTalsi/FK Laidze6Saldus pilsētas futbola stadions
Sestdiena, 2018. gada 25. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK AlianceSaldus SS/Brocēnu NBJSS9Rīgas 49. vidusskolas stadions
18:00FK Dinamo RīgaTalsi/FK Laidze1Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Svētdiena, 2018. gada 26. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FC NikersBauskas BJSS/SC Mēmele6A.Grundmaņa stadions
17:00K.F.FK Kauguri / JSS6Grobiņas pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 01. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00K.F.FC Nikers9Grobiņas pilsētas stadions
18:00FK Kauguri / JSSAFA Olaine9Kauguru vidusskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 02. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Talsi/FK LaidzeFK Karosta9Talsu pilsētas stadions
Trešdiena, 2018. gada 05. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Dinamo RīgaSaldus SS/Brocēnu NBJSS11Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Svētdiena, 2018. gada 09. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK KarostaFK Dinamo Rīga12Stadions "Olimpija"
Otrdiena, 2018. gada 11. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00Saldus SS/Brocēnu NBJSSFK Kauguri / JSS12Saldus pilsētas futbola stadions
Svētdiena, 2018. gada 16. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Saldus SS/Brocēnu NBJSSFK Karosta10Saldus pilsētas futbola stadions
19:30FK Dinamo RīgaFK Kauguri / JSS10Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Svētdiena, 2018. gada 23. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Kauguri / JSSFK Karosta11Kauguru vidusskolas stadions
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.FK Karosta12100260223830
2.FK Kauguri / JSS1270546222421
3.FK Dinamo Rīga1263340271321
4.Saldus SS/Brocēnu NBJSS126153339-619
5.FC Nikers942335211414
6.FK Aliance93422320313
7.Talsi/FK Laidze93152333-1010
8.AFA Olaine92251736-198
9.Bauskas BJSS/SC Mēmele91261349-365
10.K.F.90361132-213

16 vārti

Novgorodskis Dmitrijs (Saldus SS)

13 vārti

Morozs Jegors (FK Dinamo Rīga)

12 vārti

Dobelis Nauris (FK Karosta)

10 vārti

Milašēvičs Mārtiņš (FK Aliance)

8 vārti

Liepiņš Artūrs (FC Nikers), Kučma Juris (FK Karosta), Briļs Aleksandrs, Putraševičs Agris (FK Kauguri-PBLC)

7 vārti

Medvedins Ruslans (AFA Olaine), Miholaps Mihails (FK Dinamo Rīga), Vizins Vladislavs (FK Karosta), Kolomicevs Staņislavs (FK Kauguri-PBLC)

6 vārti

Biders Artūrs (FK Dinamo Rīga), Tarasovs Igors (FK Laidze)

5 vārti

Bosjanoks Aleksis (FC Nikers), Puķītis Rūdolfs (FK Aliance), Maksimenko Anatolijs (FK Dinamo Rīga), Koršakovs Jevgeņijs, Nicis Valdis, Smetanovs Artūrs (FK Karosta), Brakovskis Vladislavs, Poļakovs Mihails (FK Kauguri-PBLC), Paegle Kārlis (FK Laidze)

4 vārti

Ivenkovs Raimonds, Miļūns Raivis (Bauskas BJSS), Priedēns Sandis Oskars, Rožkalns Gatis, Šternbergs Artūrs (FC Nikers), Novozhilov Alexander (FK Laidze)

3 vārti

Drabovičs Ruslans (AFA Olaine), Liepiņš Ginters (FC Nikers), Urbančiks Andrejs (FK Dinamo Rīga), Kņūts Kārlis (FK Karosta), Skaļenko Pāvels (FK Kauguri-PBLC), Alutis Ivars (Karostas Futbols), Neilands Kristaps, Panovs Kaspars (Saldus SS)

2 vārti

Lūsis Oto Renārs (AFA Olaine), Vēvers Ričards (FC Nikers), Podskočijs Kaspars, Taulavičus Mārtiņš (FK Aliance), Makovskis Ingus (FK Dinamo Rīga), Doršs Dāvis, Kļava Oskars, Reguzovs Jānis, Stepanovs Aleksandrs, Ķesteris Jānis (FK Karosta), Geiko Romāns (FK Kauguri-PBLC), Petkevičs Vitālijs, Sumacovski William Max (FK Laidze), Jurkovskis Mārtiņš, Zāģeris Andis (Karostas Futbols), Jansons Didzis, Konovalovs Vladimirs (Saldus SS)

1 vārti

Ivanovs Maksims, Jablonskis Igors, Lapoška Andrejs, Ķemers Daniels (AFA Olaine), Akmentiņš Māris, Mahliņecs Vitālijs, Maskalis Kristaps, Priedols Kaspars, Rozumnijs Jevģenijs (Bauskas BJSS), Bergmanis Toms, Dvarons Niklāvs, Gerasimuks Juris, Ābele Kristers (FC Nikers), Martinsons Egils, Ozoliņš Ivars, Smiltēns Kristaps, Šreibers Ritvars (FK Aliance), Alekperovs Ādams, Caune Dāvis, Daņilovs Maksims, Samoiļenko Aleksandrs (FK Dinamo Rīga), Freimanis Rolands, Jermoļenko Vladislavs, Viļumsons Raivis, Ziemelis Viktors (FK Karosta), Antonovs Vilnis, Avanesovs Igors, Nosiks Vladimirs, Putraševics Tahirs, Pūliņš Edgars, Radzvilavičus Dmitrijs (FK Kauguri-PBLC), Aniņš Aigars, Blumbahs Sandis, Ratenieks Edmunds, Šnēbergs Rūdis (FK Laidze), Bermaks Hendrijs, Lagzdiņš Markuss, Stonis Jānis, Štrehers Rihards (Karostas Futbols), Landmanis Māris, Ozols Niks, Ošenieks Uģis, Seļickis Ričards, Varnovskis Ginters, Zariņš Raitis (Saldus SS)
Page created in 874 ms.