LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas futbola 2. līga 2018 Latgale

  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Ceturtdiena, 2018. gada 03. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Preiļu BJSS-2FK Krāslava1Preiļu novada BJSS stadions
Sestdiena, 2018. gada 12. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Rēzeknes NBJSSJēkabpils SC/JSS1Maltas stadions
Svētdiena, 2018. gada 13. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Jēkabpils SC/JSSPreiļu BJSS-22Jēkabpils SC stadions
17:30BFC Daugavpils-2LDZ Cargo/DFA1Stadions "Celtnieks"
Trešdiena, 2018. gada 16. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Preiļu BJSS-2BFC Daugavpils-25Preiļu novada BJSS stadions
Svētdiena, 2018. gada 20. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Sēlijas SS / Ilūkstes NSSKalupe / Daugavpils novads1Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
Svētdiena, 2018. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Sēlijas SS / Ilūkstes NSSBFC Daugavpils-22Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
16:00LDZ Cargo/DFARēzeknes NBJSS2Stadions "Celtnieks"
17:00Jēkabpils SC/JSSFK Krāslava10Jēkabpils SC stadions
Trešdiena, 2018. gada 30. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Rēzeknes NBJSSPreiļu BJSS-26Maltas stadions
Svētdiena, 2018. gada 03. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00BFC Daugavpils-2Kalupe / Daugavpils novads3Stadions "Celtnieks"
16:00Sēlijas SS / Ilūkstes NSSPreiļu BJSS-24-
Sestdiena, 2018. gada 09. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Rēzeknes NBJSSSēlijas SS / Ilūkstes NSS3Maltas stadions
18:00Kalupe / Daugavpils novadsJēkabpils SC/JSS4-
Sestdiena, 2018. gada 16. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:30LDZ Cargo/DFAFK Krāslava4Stadions "Celtnieks"
Svētdiena, 2018. gada 17. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Preiļu BJSS-2Kalupe / Daugavpils novads7Preiļu novada BJSS stadions
17:00BFC Daugavpils-2Rēzeknes NBJSS4Stadions "Celtnieks"
Ceturtdiena, 2018. gada 28. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Preiļu BJSS-2LDZ Cargo/DFA3Preiļu novada BJSS stadions
Svētdiena, 2018. gada 01. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Kalupe / Daugavpils novadsFK Krāslava2-
Sestdiena, 2018. gada 07. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Sēlijas SS / Ilūkstes NSSJēkabpils SC/JSS6Viesītes stadions
16:00FK KrāslavaRēzeknes NBJSS7-
Svētdiena, 2018. gada 08. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00LDZ Cargo/DFABFC Daugavpils-28Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2018. gada 14. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Jēkabpils SC/JSSRēzeknes NBJSS8Jēkabpils SC stadions
Svētdiena, 2018. gada 15. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Kalupe / Daugavpils novadsLDZ Cargo/DFA6Višķu stadions
15:00BFC Daugavpils-2FK Krāslava6Stadions "Celtnieks"
Svētdiena, 2018. gada 22. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Rēzeknes NBJSSKalupe / Daugavpils novads5Maltas stadions
18:00Jēkabpils SC/JSSLDZ Cargo/DFA5Jēkabpils SC stadions
Sestdiena, 2018. gada 28. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK KrāslavaSēlijas SS / Ilūkstes NSS5-
Svētdiena, 2018. gada 29. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Kalupe / Daugavpils novadsBFC Daugavpils-210Višķu stadions
Pirmdiena, 2018. gada 30. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00LDZ Cargo/DFAJēkabpils SC/JSS12Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2018. gada 04. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Rēzeknes NBJSSLDZ Cargo/DFA9Maltas stadions
17:00Jēkabpils SC/JSSSēlijas SS / Ilūkstes NSS13Jēkabpils SC stadions
Svētdiena, 2018. gada 05. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK KrāslavaKalupe / Daugavpils novads9-
Trešdiena, 2018. gada 08. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00BFC Daugavpils-2Preiļu BJSS-212Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2018. gada 11. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Sēlijas SS / Ilūkstes NSSRēzeknes NBJSS10-
Pirmdiena, 2018. gada 13. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK KrāslavaLDZ Cargo/DFA11Krāslavas stadions
Svētdiena, 2018. gada 19. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Kalupe / Daugavpils novadsSēlijas SS / Ilūkstes NSS8Višķu stadions
16:00Rēzeknes NBJSSFK Krāslava14Maltas stadions
17:00BFC Daugavpils-2Jēkabpils SC/JSS14Stadions "Celtnieks"
Ceturtdiena, 2018. gada 23. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK KrāslavaPreiļu BJSS-28-
Svētdiena, 2018. gada 26. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Kalupe / Daugavpils novadsPreiļu BJSS-214-
16:00LDZ Cargo/DFASēlijas SS / Ilūkstes NSS7Stadions "Celtnieks"
16:00Rēzeknes NBJSSBFC Daugavpils-211Maltas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 30. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Jēkabpils SC/JSSBFC Daugavpils-27Jēkabpils SC stadions
Sestdiena, 2018. gada 01. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Kalupe / Daugavpils novadsRēzeknes NBJSS12Višķu stadions
Svētdiena, 2018. gada 02. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC Daugavpils-2Sēlijas SS / Ilūkstes NSS9Stadions "Celtnieks"
16:00Preiļu BJSS-2Jēkabpils SC/JSS9Preiļu novada BJSS stadions
Otrdiena, 2018. gada 04. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00LDZ Cargo/DFAKalupe / Daugavpils novads13Višķu stadions
Trešdiena, 2018. gada 05. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Preiļu BJSS-2Rēzeknes NBJSS13Preiļu novada BJSS stadions
Sestdiena, 2018. gada 08. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00LDZ Cargo/DFAPreiļu BJSS-210Stadions "Celtnieks"
16:00Sēlijas SS / Ilūkstes NSSFK Krāslava12Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
Svētdiena, 2018. gada 09. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Jēkabpils SC/JSSKalupe / Daugavpils novads11Jēkabpils SC stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 13. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:30FK KrāslavaBFC Daugavpils-213-
Svētdiena, 2018. gada 16. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Preiļu BJSS-2Sēlijas SS / Ilūkstes NSS11Preiļu novada BJSS stadions
Sestdiena, 2018. gada 22. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK KrāslavaJēkabpils SC/JSS3-
Svētdiena, 2018. gada 23. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Sēlijas SS / Ilūkstes NSSLDZ Cargo/DFA14Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.FK Krāslava14103151163533
2.BFC Daugavpils-214110355213433
3.Kalupe / Daugavpils novads146082739-1218
4.LDZ Cargo/DFA (-18)14112187157217
5.Jēkabpils SC/JSS145182637-1116
6.Rēzeknes NBJSS144192749-2213
7.Sēlijas SS / Ilūkstes NSS143382744-1712
8.Preiļu BJSS-21410131190-793

30 vārti

Raščevskis Ričards (LDZ Cargo/DFA)

16 vārti

Bovins Elvis (FK Krāslava), Demjanovs Elvijs (Sēlijas SS / Ilūkstes NSS)

10 vārti

Kozlovs Deniss (BFC Daugavpils-2)

9 vārti

Bovins Jānis (FK Krāslava), Macuks Aleksandrs (LDZ Cargo/DFA)

8 vārti

Lazdovskis Sergejs (Kalupe / Daugavpils novads), Halimons Jurijs (LDZ Cargo/DFA), Jegorovs Igors (Rēzeknes NBJSS)

7 vārti

Ragainis Rainers (Jēkabpils SC/JSS)

6 vārti

Buls Jānis, Iļjins Kirils, Skurjats Vladislavs (BFC Daugavpils-2), Koroļovs Ruslans (Kalupe / Daugavpils novads), Kalonas Mindaugas, Kozlov Dmitry, Radevičs Jans, Volkovs Vladimirs (LDZ Cargo/DFA)

5 vārti

Magrins Roberts, Petriks Salvis, Sibirjanovs Dainis (BFC Daugavpils-2), Laskovs Vitālijs, Ungurs Edgars (FK Krāslava)

4 vārti

Tarasovs Pāvels (FK Krāslava), Zadorogins Ņikita (LDZ Cargo/DFA), Upenieks Kristaps (Preiļu BJSS-2), Aleksandrovičs Rihards (Rēzeknes NBJSS)

3 vārti

Ivanovs Edgars (BFC Daugavpils-2), Bobrovs Konstantīns, Skopenko Daniils, Skopenko Žanuels (Jēkabpils SC/JSS), Žuromskis Andrejs (LDZ Cargo/DFA), Kondrats Sergejs, Kurmeļovs Oļegs (Rēzeknes NBJSS)

2 vārti

Molotkovs Deniss, Stumbiņš Raivis (BFC Daugavpils-2), Baranovskis Pāvels, Bovins Edvīns, Makarovs Andrejs, Willmann de Mattos Santos Roberto (FK Krāslava), Bojārs Mārtiņš, Kalvāns Ēriks, Kudrjašovs Vitālijs (Jēkabpils SC/JSS), Girja Konstantīns (Kalupe / Daugavpils novads), Papakuls Arturs, Vansovičs Vjačeslavs (LDZ Cargo/DFA), Putāns Rolands (Preiļu BJSS-2), Berjoza Deniss, Romanovs Endijs, Žigunovs Artemijs (Rēzeknes NBJSS), Rubļevskis Mārtiņš, Čibulis Edijs (Sēlijas SS / Ilūkstes NSS)

1 vārti

Gurevičs Oļegs, Miņins Jevgenijs, Pavļukevičs Daniils, Rakuls Dmitrijs, Ziļs Marks (BFC Daugavpils-2), Atamaņukovs Vadims, Jackevičs Aleksejs, Maņušis Edgars, Siņakovs Nikolajs (FK Krāslava), Druvenieks Jānis, Jakubovskis Dairis, Potlovs Maksims, Silakrankers Ingus (Jēkabpils SC/JSS), Grigorjevs Andrejs, Lavrentjevs Konstantīns, Maļinovskis Pāvels, Morozovs Jevģēnijs, Narovskis Jevgeņijs, Udalovs Aleksejs (Kalupe / Daugavpils novads), Catlakšs Aigars, Ivanovs Aleksandrs, Iļjahovs Sergejs, Liņģis Aigars (LDZ Cargo/DFA), Maslobojevs Andrejs, Nikiforovs Edgars, Ratnieks Artūrs, Sondors Mārtiņš, Stroganovs Māris (Preiļu BJSS-2), Malecs Maksims, Marjanovs Aleksandrs, Rižovs Rihards (Rēzeknes NBJSS), Kaniņš Armīns, Linards Lauris, Romansevičs Oskars, Zans Juris, Širokovs Jānis, Žavoronkovs Vladimirs (Sēlijas SS / Ilūkstes NSS)
Page created in 712 ms.