LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas futbola 2. līga 2018 Rīga

  • Aktuālās spēles
  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Trešdiena, 2018. gada 23. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30SK UpesciemsAlbatroz SC1Upesciema stadions
19:30FK Salaspils / SK KengaroosMonarhs/Flaminko2RTU stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 24. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Rīnūži / Grifs AGFC BetLanes2Alberta Šeibeļa stadions
Piektdiena, 2018. gada 25. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK ProgressOgres NSC2RTU stadions
Sestdiena, 2018. gada 26. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30Albatroz SCSK Babīte2Rīgas 49. vidusskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Ghetto FC / GvatarSK Upesciems2RTU stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 31. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30SK Upesciems
-:-
SK Babīte3Upesciema stadions
19:30FK Rīnūži / Grifs AG
-:-
FK Progress7Alberta Šeibeļa stadions
Piektdiena, 2018. gada 01. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30Ogres NSC
-:-
FK Jūrnieks3Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Svētdiena, 2018. gada 03. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Monarhs/Flaminko
-:-
FK Rīnūži / Grifs AG3Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
15:00FC BetLanes
-:-
FK Progress3RTU stadions
Svētdiena, 2018. gada 13. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FC BetLanesGhetto FC / Gvatar11RTU stadions
Trešdiena, 2018. gada 16. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00SK BabīteFK Jūrnieks1Piņķu stadions
Piektdiena, 2018. gada 18. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK JūrnieksSK Upesciems10Stadions Jūrnieks
19:30Ogres NSCFK Rīnūži / Grifs AG1Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Svētdiena, 2018. gada 20. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FC BetLanesFK Salaspils / SK Kengaroos1RTU stadions
19:00Ghetto FC / GvatarMonarhs/Flaminko1RTU stadions
Pirmdiena, 2018. gada 21. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00SK BabīteFK Progress11Piņķu stadions
Trešdiena, 2018. gada 23. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30SK UpesciemsAlbatroz SC1Upesciema stadions
19:30FK Salaspils / SK KengaroosMonarhs/Flaminko2RTU stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 24. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Rīnūži / Grifs AGFC BetLanes2Alberta Šeibeļa stadions
Piektdiena, 2018. gada 25. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK ProgressOgres NSC2RTU stadions
Sestdiena, 2018. gada 26. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30Albatroz SCSK Babīte2Rīgas 49. vidusskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Ghetto FC / GvatarSK Upesciems2RTU stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 31. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30SK Upesciems
-:-
SK Babīte3Upesciema stadions
19:30FK Rīnūži / Grifs AG
-:-
FK Progress7Alberta Šeibeļa stadions
Piektdiena, 2018. gada 01. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30Ogres NSC
-:-
FK Jūrnieks3Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Svētdiena, 2018. gada 03. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Monarhs/Flaminko
-:-
FK Rīnūži / Grifs AG3Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
15:00FC BetLanes
-:-
FK Progress3RTU stadions
Trešdiena, 2018. gada 06. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Salaspils / SK Kengaroos
-:-
SK Upesciems4RTU stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 07. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Rīnūži / Grifs AG
-:-
Ghetto FC / Gvatar4Alberta Šeibeļa stadions
Piektdiena, 2018. gada 08. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Jūrnieks
-:-
FC BetLanes4Stadions Jūrnieks
19:30Albatroz SC
-:-
Ogres NSC4Alberta Šeibeļa stadions
19:30FK Progress
-:-
Monarhs/Flaminko4RTU stadions
Svētdiena, 2018. gada 10. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Ghetto FC / Gvatar
-:-
FK Salaspils / SK Kengaroos3RTU stadions
Pirmdiena, 2018. gada 11. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Monarhs/Flaminko
-:-
FK Jūrnieks5Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Otrdiena, 2018. gada 12. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30Albatroz SC
-:-
FC BetLanes5Alberta Šeibeļa stadions
Trešdiena, 2018. gada 13. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Salaspils / SK Kengaroos
-:-
FK Rīnūži / Grifs AG5RTU stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 14. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30SK Upesciems
-:-
Monarhs/Flaminko11Upesciema stadions
20:00SK Babīte
-:-
Ogres NSC5Piņķu stadions
Piektdiena, 2018. gada 15. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Jūrnieks
-:-
Albatroz SC11Stadions Jūrnieks
Svētdiena, 2018. gada 17. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Ghetto FC / Gvatar
-:-
FK Progress5Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Trešdiena, 2018. gada 20. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Salaspils / SK Kengaroos
-:-
Ogres NSC11RTU stadions
20:00SK Babīte
-:-
FC BetLanes6Piņķu stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 21. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Rīnūži / Grifs AG
-:-
SK Upesciems6Alberta Šeibeļa stadions
Piektdiena, 2018. gada 22. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Jūrnieks
-:-
Ghetto FC / Gvatar6Stadions Jūrnieks
19:30FK Progress
-:-
FK Salaspils / SK Kengaroos6RTU stadions
Pirmdiena, 2018. gada 25. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Monarhs/Flaminko
-:-
Albatroz SC6Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Otrdiena, 2018. gada 26. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30SK Upesciems
-:-
Ogres NSC7Upesciema stadions
Trešdiena, 2018. gada 27. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00SK Babīte
-:-
Monarhs/Flaminko7Piņķu stadions
Piektdiena, 2018. gada 29. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Jūrnieks
-:-
FK Rīnūži / Grifs AG8Stadions Jūrnieks
19:30FK Progress
-:-
SK Upesciems8RTU stadions
Sestdiena, 2018. gada 30. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Albatroz SC
-:-
FK Salaspils / SK Kengaroos8Alberta Šeibeļa stadions
Svētdiena, 2018. gada 01. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FC BetLanes
-:-
Ogres NSC8RTU stadions
19:00Ghetto FC / Gvatar
-:-
SK Babīte8RTU stadions
Trešdiena, 2018. gada 04. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00SK Babīte
-:-
FK Salaspils / SK Kengaroos9Piņķu stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 05. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Rīnūži / Grifs AG
-:-
Albatroz SC9Alberta Šeibeļa stadions
19:30SK Upesciems
-:-
FC BetLanes9Upesciema stadions
Piektdiena, 2018. gada 06. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Progress
-:-
FK Jūrnieks9RTU stadions
Sestdiena, 2018. gada 07. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Monarhs/Flaminko
-:-
FK Salaspils / SK Kengaroos13Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Svētdiena, 2018. gada 08. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Ghetto FC / Gvatar
-:-
Albatroz SC7RTU stadions
Trešdiena, 2018. gada 11. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Salaspils / SK Kengaroos
-:-
FK Jūrnieks7RTU stadions
19:30Albatroz SC
-:-
FK Progress10Alberta Šeibeļa stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 12. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Rīnūži / Grifs AG
-:-
SK Babīte10Alberta Šeibeļa stadions
Piektdiena, 2018. gada 13. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30Ghetto FC / Gvatar
-:-
Ogres NSC10Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Svētdiena, 2018. gada 15. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FC BetLanes
-:-
Monarhs/Flaminko10RTU stadions
Pirmdiena, 2018. gada 16. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30SK Upesciems
-:-
FK Progress19Upesciema stadions
Trešdiena, 2018. gada 18. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Salaspils / SK Kengaroos
-:-
FC BetLanes12RTU stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 19. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Rīnūži / Grifs AG
-:-
Ogres NSC12Alberta Šeibeļa stadions
Piektdiena, 2018. gada 20. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Jūrnieks
-:-
SK Babīte12Stadions Jūrnieks
Svētdiena, 2018. gada 22. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Monarhs/Flaminko
-:-
Ghetto FC / Gvatar12Stadions Jūrnieks
Trešdiena, 2018. gada 25. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00SK Babīte
-:-
Albatroz SC13Piņķu stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 26. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30SK Upesciems
-:-
Ghetto FC / Gvatar13Upesciema stadions
Piektdiena, 2018. gada 27. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30Ogres NSC
-:-
FK Progress13Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Svētdiena, 2018. gada 29. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FC BetLanes
-:-
FK Rīnūži / Grifs AG13RTU stadions
Trešdiena, 2018. gada 01. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Jūrnieks
-:-
Ogres NSC14Stadions Jūrnieks
19:30FK Salaspils / SK Kengaroos
-:-
Albatroz SC19RTU stadions
20:00SK Babīte
-:-
SK Upesciems14Piņķu stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 02. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Rīnūži / Grifs AG
-:-
Monarhs/Flaminko14Alberta Šeibeļa stadions
Piektdiena, 2018. gada 03. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Progress
-:-
FC BetLanes14RTU stadions
Svētdiena, 2018. gada 05. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FC BetLanes
-:-
FK Jūrnieks15RTU stadions
19:00Ghetto FC / Gvatar
-:-
FK Rīnūži / Grifs AG15Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Otrdiena, 2018. gada 07. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:15Albatroz SC
-:-
SK Upesciems12Alberta Šeibeļa stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 09. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:15FK Rīnūži / Grifs AG
-:-
FK Salaspils / SK Kengaroos16Alberta Šeibeļa stadions
19:15FK Progress
-:-
Ghetto FC / Gvatar16RTU stadions
Piektdiena, 2018. gada 10. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Jūrnieks
-:-
Monarhs/Flaminko16Stadions Jūrnieks
19:30Ogres NSC
-:-
SK Babīte16Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Svētdiena, 2018. gada 12. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Monarhs/Flaminko
-:-
FK Progress15Stadions Jūrnieks
15:00FC BetLanes
-:-
Albatroz SC16RTU stadions
Otrdiena, 2018. gada 14. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00SK Babīte
-:-
Ghetto FC / Gvatar19Piņķu stadions
Trešdiena, 2018. gada 15. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:15FK Salaspils / SK Kengaroos
-:-
FK Progress17RTU stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 16. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:15SK Upesciems
-:-
FK Rīnūži / Grifs AG17Upesciema stadions
Piektdiena, 2018. gada 17. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30Ogres NSC
-:-
FK Salaspils / SK Kengaroos22Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Sestdiena, 2018. gada 18. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Albatroz SC
-:-
Monarhs/Flaminko17Alberta Šeibeļa stadions
Svētdiena, 2018. gada 19. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FC BetLanes
-:-
SK Babīte17RTU stadions
19:00Ghetto FC / Gvatar
-:-
FK Jūrnieks17RTU stadions
Pirmdiena, 2018. gada 20. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Monarhs/Flaminko
-:-
SK Upesciems22Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Piektdiena, 2018. gada 24. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Jūrnieks
-:-
FK Salaspils / SK Kengaroos18Stadions Jūrnieks
19:00FK Progress
-:-
FK Rīnūži / Grifs AG18RTU stadions
19:30Ogres NSC
-:-
SK Upesciems18Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Pirmdiena, 2018. gada 27. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Monarhs/Flaminko
-:-
Ogres NSC20Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Trešdiena, 2018. gada 29. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Salaspils / SK Kengaroos
-:-
SK Babīte20RTU stadions
Piektdiena, 2018. gada 31. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Jūrnieks
-:-
FK Progress20Stadions Jūrnieks
19:30Ogres NSC
-:-
FC BetLanes19Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Sestdiena, 2018. gada 01. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Albatroz SC
-:-
FK Rīnūži / Grifs AG20Alberta Šeibeļa stadions
Svētdiena, 2018. gada 02. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FC BetLanes
-:-
SK Upesciems20RTU stadions
Pirmdiena, 2018. gada 03. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:45Monarhs/Flaminko
-:-
SK Babīte18Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 06. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:45SK Upesciems
-:-
FK Jūrnieks21Upesciema stadions
20:00SK Babīte
-:-
FK Rīnūži / Grifs AG21Piņķu stadions
Piektdiena, 2018. gada 07. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:45FK Progress
-:-
Albatroz SC21RTU stadions
19:30Ogres NSC
-:-
Ghetto FC / Gvatar21Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Sestdiena, 2018. gada 08. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Monarhs/Flaminko
-:-
FC BetLanes21Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Otrdiena, 2018. gada 11. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30SK Upesciems
-:-
FK Salaspils / SK Kengaroos15Upesciema stadions
Trešdiena, 2018. gada 12. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Albatroz SC
-:-
Ghetto FC / Gvatar18Alberta Šeibeļa stadions
Piektdiena, 2018. gada 14. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30FK Progress
-:-
SK Babīte22RTU stadions
19:30Ogres NSC
-:-
Monarhs/Flaminko9Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Sestdiena, 2018. gada 15. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Albatroz SC
-:-
FK Jūrnieks22Alberta Šeibeļa stadions
Svētdiena, 2018. gada 16. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:15Ghetto FC / Gvatar
-:-
FC BetLanes22RTU stadions
Trešdiena, 2018. gada 19. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:15FK Salaspils / SK Kengaroos
-:-
Ghetto FC / Gvatar14RTU stadions
Piektdiena, 2018. gada 21. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30Ogres NSC
-:-
Albatroz SC15Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Sestdiena, 2018. gada 22. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Rīnūži / Grifs AG
-:-
FK Jūrnieks19Alberta Šeibeļa stadions
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.FK Jūrnieks2200242226
2.FK Progress220010196
3.Monarhs/Flaminko21105414
4.FC BetLanes31112204
5.Ghetto FC / Gvatar21013303
6.Ogres NSC21012203
7.FK Salaspils / SK Kengaroos20203302
8.Albatroz SC10102201
9.SK Upesciems2011210-81
10.FK Rīnūži / Grifs AG200203-30
11.SK Babīte2002324-210

7 vārti

Jirgensons Ričards (FK Jūrnieks)

4 vārti

Rimkuss Vlads (FK Progress)

3 vārti

Diakvnishvili Giorgi, Icabuco Cańon Jefferson Mauricio, Sanchez Beltran Kevin Sleyner (FK Jūrnieks), Hudjakovs Edgars (FK Progress), Sakhniuk Viktor (SK Babīte)

2 vārti

Rosoha Aleksejs (FK Flaminko), Makovskis Ingus, Prokopov Ievgenii (FK Jūrnieks), Petrovs Ņikita (FK Progress), Pavlov Philipp (FK Salaspils)

1 vārti

Sousa Lima Léllis Yuri, Youngdoo Jwa (Albatroz SC), Bespalovs Aleksejs, Sazonovs Aleksandrs, Travkins Sergejs (FK Flaminko), Cigaņiks Vladislavs, Idionovs Jurijs, Ivanovs Ruslans, Čate Ēriks (FK Jūrnieks), Telešs Dmitrijs (FK Progress), Miheikins Aleksandrs (FK Salaspils), Daniljans Artašess, Osipovs Maksims, Zabarovskis Konstantīns (Ghetto FC/Gvatar), Ikstens Oskars, Rucko Artūrs (New Project), Līcis Kārlis, Tumans Ģirts (Ogres NSC), Dombrovskis Andis, Odiņš Oskars (SK Upesciems)
Page created in 402 ms.