LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas futbola 2. līga 2018 Rīga

  • Aktuālās spēles
  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Pirmdiena, 2018. gada 16. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30SK UpesciemsFK Progress19Upesciema stadions
Trešdiena, 2018. gada 18. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Salaspils / SK KengaroosFC BetLanes12RTU stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 19. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Rīnūži / Grifs AGOgres NSC12Alberta Šeibeļa stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 26. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30SK Upesciems
-:-
Ghetto FC / Gvatar13Upesciema stadions
19:45FC BetLanes
-:-
FK Jūrnieks15RTU stadions
Piektdiena, 2018. gada 27. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30Ogres NSC
-:-
FK Progress13Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Sestdiena, 2018. gada 28. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Monarhs/Flaminko
-:-
SK Babīte18Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Svētdiena, 2018. gada 13. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FC BetLanesGhetto FC / Gvatar11RTU stadions
Trešdiena, 2018. gada 16. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00SK BabīteFK Jūrnieks1Piņķu stadions
Piektdiena, 2018. gada 18. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK JūrnieksSK Upesciems10Stadions Jūrnieks
19:30Ogres NSCFK Rīnūži / Grifs AG1Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Svētdiena, 2018. gada 20. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FC BetLanesFK Salaspils / SK Kengaroos1RTU stadions
19:00Ghetto FC / GvatarMonarhs/Flaminko1RTU stadions
Pirmdiena, 2018. gada 21. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00SK BabīteFK Progress11Piņķu stadions
Trešdiena, 2018. gada 23. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30SK UpesciemsAlbatroz SC1Upesciema stadions
19:30FK Salaspils / SK KengaroosMonarhs/Flaminko2RTU stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 24. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Rīnūži / Grifs AGFC BetLanes2Alberta Šeibeļa stadions
Piektdiena, 2018. gada 25. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK ProgressOgres NSC2RTU stadions
Sestdiena, 2018. gada 26. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30Albatroz SCSK Babīte2Rīgas 49. vidusskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Ghetto FC / GvatarSK Upesciems2RTU stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 31. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30SK UpesciemsSK Babīte3Upesciema stadions
19:30FK Rīnūži / Grifs AGFK Progress7Alberta Šeibeļa stadions
Piektdiena, 2018. gada 01. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30Ogres NSCFK Jūrnieks3Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Svētdiena, 2018. gada 03. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FC BetLanesFK Progress3RTU stadions
19:30Monarhs/FlaminkoFK Rīnūži / Grifs AG3Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Trešdiena, 2018. gada 06. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Salaspils / SK KengaroosSK Upesciems4RTU stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 07. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Rīnūži / Grifs AGGhetto FC / Gvatar4Alberta Šeibeļa stadions
Piektdiena, 2018. gada 08. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30Albatroz SCOgres NSC4Alberta Šeibeļa stadions
19:30FK ProgressMonarhs/Flaminko4RTU stadions
20:00FK JūrnieksFC BetLanes4Stadions Jūrnieks
Svētdiena, 2018. gada 10. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Ghetto FC / GvatarFK Salaspils / SK Kengaroos3RTU stadions
Pirmdiena, 2018. gada 11. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Monarhs/FlaminkoFK Jūrnieks5Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Otrdiena, 2018. gada 12. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30Albatroz SCFC BetLanes5Alberta Šeibeļa stadions
Trešdiena, 2018. gada 13. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Salaspils / SK KengaroosFK Rīnūži / Grifs AG5RTU stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 14. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30SK UpesciemsMonarhs/Flaminko11Upesciema stadions
20:00SK BabīteOgres NSC5Piņķu stadions
Otrdiena, 2018. gada 19. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00FK JūrnieksAlbatroz SC11Stadions Jūrnieks
Trešdiena, 2018. gada 20. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Salaspils / SK KengaroosOgres NSC11RTU stadions
20:00SK BabīteFC BetLanes6Piņķu stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 21. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Rīnūži / Grifs AGSK Upesciems6Alberta Šeibeļa stadions
Piektdiena, 2018. gada 22. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK ProgressFK Salaspils / SK Kengaroos6RTU stadions
20:00FK JūrnieksGhetto FC / Gvatar6Stadions Jūrnieks
Pirmdiena, 2018. gada 25. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Monarhs/FlaminkoAlbatroz SC6Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Otrdiena, 2018. gada 26. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30Ghetto FC / GvatarFK Progress5Stadions Jūrnieks
19:30SK UpesciemsOgres NSC7Upesciema stadions
Trešdiena, 2018. gada 27. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00SK BabīteMonarhs/Flaminko7Piņķu stadions
Piektdiena, 2018. gada 29. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK ProgressSK Upesciems8RTU stadions
20:00FK JūrnieksFK Rīnūži / Grifs AG8Stadions Jūrnieks
Sestdiena, 2018. gada 30. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Albatroz SCFK Salaspils / SK Kengaroos8Rīgas 49. vidusskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 04. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00SK BabīteFK Salaspils / SK Kengaroos9Piņķu stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 05. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Rīnūži / Grifs AGAlbatroz SC9Alberta Šeibeļa stadions
19:30SK UpesciemsFC BetLanes9Upesciema stadions
Piektdiena, 2018. gada 06. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK ProgressFK Jūrnieks9RTU stadions
Sestdiena, 2018. gada 07. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Monarhs/FlaminkoFK Salaspils / SK Kengaroos13Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Svētdiena, 2018. gada 08. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Ghetto FC / GvatarAlbatroz SC7RTU stadions
Otrdiena, 2018. gada 10. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00FC BetLanesOgres NSC8Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Trešdiena, 2018. gada 11. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Salaspils / SK KengaroosFK Jūrnieks7RTU stadions
19:30Albatroz SCFK Progress10Alberta Šeibeļa stadions
Piektdiena, 2018. gada 13. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30Ghetto FC / GvatarOgres NSC10Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Svētdiena, 2018. gada 15. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FC BetLanesMonarhs/Flaminko10RTU stadions
Pirmdiena, 2018. gada 16. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30SK UpesciemsFK Progress19Upesciema stadions
Trešdiena, 2018. gada 18. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Salaspils / SK KengaroosFC BetLanes12RTU stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 19. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Rīnūži / Grifs AGOgres NSC12Alberta Šeibeļa stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 26. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30SK Upesciems
-:-
Ghetto FC / Gvatar13Upesciema stadions
19:45FC BetLanes
-:-
FK Jūrnieks15RTU stadions
Piektdiena, 2018. gada 27. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30Ogres NSC
-:-
FK Progress13Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Sestdiena, 2018. gada 28. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Monarhs/Flaminko
-:-
SK Babīte18Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Svētdiena, 2018. gada 29. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FC BetLanes
-:-
FK Rīnūži / Grifs AG13RTU stadions
Trešdiena, 2018. gada 01. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Jūrnieks
-:-
Ogres NSC14Stadions Jūrnieks
19:30FK Salaspils / SK Kengaroos
-:-
Albatroz SC19RTU stadions
20:00SK Babīte
-:-
SK Upesciems14Piņķu stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 02. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Rīnūži / Grifs AG
-:-
Monarhs/Flaminko14Alberta Šeibeļa stadions
Piektdiena, 2018. gada 03. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Progress
-:-
FC BetLanes14RTU stadions
20:00Ghetto FC / Gvatar
-:-
SK Babīte8Piņķu stadions
Svētdiena, 2018. gada 05. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Ghetto FC / Gvatar
-:-
FK Rīnūži / Grifs AG15Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Otrdiena, 2018. gada 07. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:15Albatroz SC
-:-
SK Upesciems12Alberta Šeibeļa stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 09. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:15FK Progress
-:-
Ghetto FC / Gvatar16RTU stadions
19:15FK Rīnūži / Grifs AG
-:-
FK Salaspils / SK Kengaroos16Alberta Šeibeļa stadions
Piektdiena, 2018. gada 10. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Jūrnieks
-:-
Monarhs/Flaminko16Stadions Jūrnieks
19:30Ogres NSC
-:-
SK Babīte16Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Svētdiena, 2018. gada 12. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FC BetLanes
-:-
Albatroz SC16RTU stadions
Otrdiena, 2018. gada 14. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00SK Babīte
-:-
Ghetto FC / Gvatar19Piņķu stadions
Trešdiena, 2018. gada 15. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:15FK Salaspils / SK Kengaroos
-:-
FK Progress17RTU stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 16. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:15SK Upesciems
-:-
FK Rīnūži / Grifs AG17Upesciema stadions
Piektdiena, 2018. gada 17. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Jūrnieks
-:-
SK Babīte12Stadions Jūrnieks
19:30Ogres NSC
-:-
FK Salaspils / SK Kengaroos22Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Sestdiena, 2018. gada 18. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Albatroz SC
-:-
Monarhs/Flaminko17Alberta Šeibeļa stadions
Svētdiena, 2018. gada 19. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FC BetLanes
-:-
SK Babīte17RTU stadions
19:00Ghetto FC / Gvatar
-:-
FK Jūrnieks17RTU stadions
Pirmdiena, 2018. gada 20. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Monarhs/Flaminko
-:-
SK Upesciems22Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Trešdiena, 2018. gada 22. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00SK Babīte
-:-
Albatroz SC13Piņķu stadions
Piektdiena, 2018. gada 24. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Jūrnieks
-:-
FK Salaspils / SK Kengaroos18Stadions Jūrnieks
19:00FK Progress
-:-
FK Rīnūži / Grifs AG18RTU stadions
19:30Ogres NSC
-:-
SK Upesciems18Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Pirmdiena, 2018. gada 27. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Monarhs/Flaminko
-:-
Ogres NSC20Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Trešdiena, 2018. gada 29. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Salaspils / SK Kengaroos
-:-
SK Babīte20RTU stadions
Piektdiena, 2018. gada 31. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Jūrnieks
-:-
FK Progress20Stadions Jūrnieks
19:30Ogres NSC
-:-
FC BetLanes19Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Sestdiena, 2018. gada 01. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Albatroz SC
-:-
FK Rīnūži / Grifs AG20Alberta Šeibeļa stadions
Svētdiena, 2018. gada 02. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FC BetLanes
-:-
SK Upesciems20RTU stadions
Pirmdiena, 2018. gada 03. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:45Monarhs/Flaminko
-:-
Ghetto FC / Gvatar12Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 06. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:45FK Rīnūži / Grifs AG
-:-
SK Babīte10Alberta Šeibeļa stadions
18:45SK Upesciems
-:-
FK Jūrnieks21Upesciema stadions
20:00SK Babīte
-:-
FK Rīnūži / Grifs AG21Piņķu stadions
Piektdiena, 2018. gada 07. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:45FK Progress
-:-
Albatroz SC21RTU stadions
19:30Ogres NSC
-:-
Ghetto FC / Gvatar21Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Sestdiena, 2018. gada 08. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Monarhs/Flaminko
-:-
FC BetLanes21Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Otrdiena, 2018. gada 11. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30SK Upesciems
-:-
FK Salaspils / SK Kengaroos15Upesciema stadions
Trešdiena, 2018. gada 12. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Albatroz SC
-:-
Ghetto FC / Gvatar18Alberta Šeibeļa stadions
Piektdiena, 2018. gada 14. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30FK Progress
-:-
SK Babīte22RTU stadions
19:30Ogres NSC
-:-
Monarhs/Flaminko9Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Sestdiena, 2018. gada 15. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Albatroz SC
-:-
FK Jūrnieks22Alberta Šeibeļa stadions
Svētdiena, 2018. gada 16. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:15Ghetto FC / Gvatar
-:-
FC BetLanes22RTU stadions
Trešdiena, 2018. gada 19. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:15FK Salaspils / SK Kengaroos
-:-
Ghetto FC / Gvatar14RTU stadions
Piektdiena, 2018. gada 21. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30Ogres NSC
-:-
Albatroz SC15Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Sestdiena, 2018. gada 22. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Rīnūži / Grifs AG
-:-
FK Jūrnieks19Alberta Šeibeļa stadions
Svētdiena, 2018. gada 23. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Monarhs/Flaminko
-:-
FK Progress15Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.FC BetLanes1172233141923
2.FK Salaspils / SK Kengaroos1264225121322
3.Albatroz SC1062227101720
4.Monarhs/Flaminko106132620619
5.FK Jūrnieks1052347212617
6.FK Progress1151530201016
7.Ghetto FC / Gvatar95132318516
8.Ogres NSC104241824-614
9.SK Babīte82061446-326
10.SK Upesciems111191243-314
11.FK Rīnūži / Grifs AG101091239-273

15 vārti

Jirgensons Ričards (FK Jūrnieks)

11 vārti

Ziļs Vitālijs (New Project)

9 vārti

Pavlov Philipp (FK Salaspils)

8 vārti

Sanchez Beltran Kevin Sleyner (FK Jūrnieks), Rimkuss Vlads (FK Progress), Diakvnishvili Giorgi (New Project)

7 vārti

Gasparotto Mateus, Vinicius Santos de Castro (Albatroz SC), Hudjakovs Edgars (FK Progress), Tumans Ģirts (Ogres NSC)

6 vārti

Rosoha Aleksejs (FK Flaminko), Zabarovskis Konstantīns (Ghetto FC/Gvatar), Sakhniuk Viktor (SK Babīte)

5 vārti

Maksimenko Anatolijs (FK Jūrnieks), Jennings Justin Owen (FK Progress), Eivazovs Beiraks (Ghetto FC/Gvatar)

4 vārti

Youngdoo Jwa (Albatroz SC), Zeņkovs Aleksandrs (FK Flaminko), Icabuco Cańon Jefferson Mauricio (FK Jūrnieks), Iaroslav Sokol (FK Salaspils)

3 vārti

Dzelzkalējs Raitis, Kravčenko Oļegs, Kļimovs Aleksandrs (FK Flaminko), Prokopov Ievgenii (FK Jūrnieks), Petrovs Ņikita (FK Progress), Muižnieks Emīls, Uļjanovs Artjoms (FK Rīnūži Rīga), Rodionovs Maksims (FK Salaspils), Šeptuns Iļja (Ghetto FC/Gvatar), Līcis Kārlis (Ogres NSC), Baranovskis Nauris (SK Upesciems)

2 vārti

De Souza Matias Jesus Rafael, Feital de Oliveira Geovani, Felipe Gonçalves Hudson (Albatroz SC), Blankenfelds Artūrs (FK Flaminko), Cigaņiks Vladislavs, Makovskis Ingus (FK Jūrnieks), Liepiņš Kārlis Miķelis, Rožkovskis Romāns, Telešs Dmitrijs (FK Progress), Puzirevskis Vitālijs (FK Rīnūži Rīga), Kuba Maksym, Miheikins Aleksandrs, Usmanovs Aleksandrs (FK Salaspils), Loginovs Artjoms, Smirnovs Kirils (Ghetto FC/Gvatar), Bobrovs Mihails, Lavrenovs Aleksejs, Neverovskis Maksims, Rucko Artūrs, Šarovs Lavrentijs (New Project), Kumpiņš Staņislavs, Pūpols Agnis (Ogres NSC), Briškens Ingmārs Andris, Romenskis Daniels, Titovs Vladislavs (SK Babīte), Dombrovskis Andis, Pilsētnieks Māris (SK Upesciems)

1 vārti

Navarro Jose Salvador, Saul Samuel, Sousa Lima Léllis Yuri (Albatroz SC), Bespalovs Aleksejs, Sazonovs Aleksandrs, Travkins Sergejs, Zolotarjovs Dmitrijs, Čulkovs Vitālijs (FK Flaminko), Idionovs Jurijs, Ivanovs Ruslans, Kļaviņš Armands Daniels, Siņicins Andrejs, Čate Ēriks (FK Jūrnieks), Gerasimovs Valērijs (FK Progress), Bļizņuks Pāvels, Deņisenko Artjoms, Jakovļevs Dmitrijs, Ņikitonovs Pāvels (FK Rīnūži Rīga), Marynchuk Denys, Škoļņikovs Aleksandrs (FK Salaspils), Bairamovs Elmārs, Daniljans Artašess, Giorgadze Šota, Osipovs Maksims (Ghetto FC/Gvatar), Bečs Dainis, Ikstens Oskars, Matjušenko Germans, Semjonovs Oļegs, Šilings Ēriks, Šimanovskis Romāns (New Project), Burmistris Ģirts, Pāviška Linards Roberts, Rudzītis Lauris, Zaļais Kristaps (Ogres NSC), Miķelsons Normunds (SK Babīte), Grīntāls Jorens, Lukaševičs Ivars, Odiņš Oskars, Zicmanis Mārcis, Čudars Dāvids (SK Upesciems)
Page created in 73 ms.