LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas futbola 2. līga 2018 Vidzeme

  • Aktuālās spēles
  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Pirmdiena, 2018. gada 16. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:45Riga UnitedFK Limbaži10Rīgas 49. vidusskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 18. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00FK AlbertsSK Cēsis10Audas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 19. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK LimbažiFK Valka9Limbažu stadions
Sestdiena, 2018. gada 21. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Pļaviņas DMFK Lielupe10Gostiņu stadions
Svētdiena, 2018. gada 22. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00DSVK TraktorsFK Valka10Rīgas 49. vidusskolas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 23. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:45FK Lielupe
-:-
Riga United9Rīgas 49. vidusskolas stadions
Piektdiena, 2018. gada 27. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Limbaži
-:-
DSVK Traktors11Limbažu stadions
Sestdiena, 2018. gada 28. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00SK Cēsis
-:-
FK Salacgrīva11Cēsu pilsētas stadions
15:00FK Valka
-:-
FK Alberts11Valkas pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 29. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK LielupeFK Salacgrīva8Rīgas 49. vidusskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 06. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK LielupeFK Pļaviņas DM1Rīgas 49. vidusskolas stadions
18:00FK Priekuļi / CēsisFK Salacgrīva1Priekuļu tehnikuma stadions
Sestdiena, 2018. gada 12. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK SalacgrīvaSK Cēsis2Salacgrīvas Zvejnieku parka stadions
17:00FK AlbertsFK Valka2Salaspils stadions
18:00FK LielupeFK Priekuļi / Cēsis2Rīgas 49. vidusskolas stadions
20:00Riga UnitedFK Pļaviņas DM2Rīgas 49. vidusskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 13. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00DSVK TraktorsFK Limbaži2Rīgas 49. vidusskolas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 17. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:45DSVK TraktorsRiga United3Rīgas 49. vidusskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 19. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK LimbažiFK Alberts3Limbažu stadions
17:00FK ValkaFK Salacgrīva3Valkas pilsētas stadions
18:00FK Priekuļi / CēsisFK Pļaviņas DM3Priekuļu tehnikuma stadions
Svētdiena, 2018. gada 20. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00SK CēsisFK Lielupe3Cēsu pilsētas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 24. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00FK AlbertsDSVK Traktors4Salaspils stadions
Sestdiena, 2018. gada 26. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00SK CēsisFK Pļaviņas DM4Cēsu pilsētas stadions
15:00FK SalacgrīvaFK Limbaži4Salacgrīvas Zvejnieku parka stadions
Svētdiena, 2018. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK LielupeFK Valka4Rīgas 49. vidusskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 30. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00DSVK TraktorsFK Alberts13Salaspils stadions
Piektdiena, 2018. gada 01. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:30FK LimbažiFK Lielupe5Limbažu stadions
Sestdiena, 2018. gada 02. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00SK CēsisFK Priekuļi / Cēsis5Cēsu pilsētas stadions
16:00DSVK TraktorsFK Salacgrīva5Rīgas 49. vidusskolas stadions
16:00FK ValkaFK Pļaviņas DM5Valkas pilsētas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 04. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00FK AlbertsFK Lielupe7Audas stadions
Trešdiena, 2018. gada 06. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00FK Priekuļi / CēsisRiga United13Priekuļu tehnikuma stadions
Sestdiena, 2018. gada 09. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00SK CēsisFK Alberts1Cēsu pilsētas stadions
15:00FK LimbažiFK Pļaviņas DM6Limbažu stadions
Svētdiena, 2018. gada 10. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK LielupeDSVK Traktors6Rīgas 49. vidusskolas stadions
18:00FK Priekuļi / CēsisFK Valka6Priekuļu tehnikuma stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 14. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:45Riga UnitedSK Cēsis6Rīgas 49. vidusskolas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 21. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:45FK AlbertsRiga United5Rīgas 49. vidusskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 27. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK LimbažiFK Priekuļi / Cēsis7Limbažu stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 28. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:45Riga UnitedFK Salacgrīva16Rīgas 49. vidusskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 30. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK AlbertsFK Salacgrīva15Salaspils stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 05. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:45Riga UnitedFK Valka8Rīgas 49. vidusskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 07. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK AlbertsFK Pļaviņas DM8Audas stadions
Svētdiena, 2018. gada 08. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FK Priekuļi / CēsisDSVK Traktors8Priekuļu tehnikuma stadions
Trešdiena, 2018. gada 11. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK AlbertsFK Priekuļi / Cēsis9Audas stadions
Sestdiena, 2018. gada 14. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK SalacgrīvaFK Pļaviņas DM9Salacgrīvas Zvejnieku parka stadions
Svētdiena, 2018. gada 15. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00DSVK TraktorsSK Cēsis9Rīgas 49. vidusskolas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 16. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:45Riga UnitedFK Limbaži10Rīgas 49. vidusskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 18. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00FK AlbertsSK Cēsis10Audas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 19. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK LimbažiFK Valka9Limbažu stadions
Sestdiena, 2018. gada 21. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Pļaviņas DMFK Lielupe10Gostiņu stadions
Svētdiena, 2018. gada 22. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00DSVK TraktorsFK Valka10Rīgas 49. vidusskolas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 23. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:45FK Lielupe
-:-
Riga United9Rīgas 49. vidusskolas stadions
Piektdiena, 2018. gada 27. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Limbaži
-:-
DSVK Traktors11Limbažu stadions
Sestdiena, 2018. gada 28. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00SK Cēsis
-:-
FK Salacgrīva11Cēsu pilsētas stadions
15:00FK Valka
-:-
FK Alberts11Valkas pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 29. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Pļaviņas DM
-:-
Riga United11Gostiņu stadions
18:00FK Priekuļi / Cēsis
-:-
FK Lielupe11Priekuļu tehnikuma stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 02. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:45Riga United
-:-
DSVK Traktors12Rīgas 49. vidusskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 04. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Lielupe
-:-
SK Cēsis12Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00FK Salacgrīva
-:-
FK Valka12Salacgrīvas Zvejnieku parka stadions
Svētdiena, 2018. gada 05. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Pļaviņas DM
-:-
FK Priekuļi / Cēsis12Gostiņu stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 09. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Limbaži
-:-
FK Salacgrīva13Limbažu stadions
Sestdiena, 2018. gada 11. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Pļaviņas DM
-:-
SK Cēsis13Gostiņu stadions
18:00FK Limbaži
-:-
Riga United1Limbažu stadions
Svētdiena, 2018. gada 12. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Valka
-:-
FK Lielupe13Valkas pilsētas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 16. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:45Riga United
-:-
FK Alberts14Rīgas 49. vidusskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 18. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK Salacgrīva
-:-
DSVK Traktors14Salacgrīvas Zvejnieku parka stadions
16:00FK Pļaviņas DM
-:-
FK Valka14Gostiņu stadions
17:00FK Lielupe
-:-
FK Limbaži14Rīgas 49. vidusskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 19. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Priekuļi / Cēsis
-:-
SK Cēsis14Priekuļu tehnikuma stadions
Pirmdiena, 2018. gada 20. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00FK Alberts
-:-
FK Limbaži12Audas stadions
Trešdiena, 2018. gada 22. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00FK Valka
-:-
SK Cēsis7Valkas pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 25. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK Pļaviņas DM
-:-
FK Limbaži15Gostiņu stadions
17:00FK Valka
-:-
FK Priekuļi / Cēsis15Valkas pilsētas stadions
19:00SK Cēsis
-:-
Riga United15Cēsu pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 26. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK Salacgrīva
-:-
FK Alberts6Salacgrīvas Zvejnieku parka stadions
17:00DSVK Traktors
-:-
FK Lielupe15Rīgas 49. vidusskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 01. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Pļaviņas DM
-:-
DSVK Traktors16Gostiņu stadions
14:00SK Cēsis
-:-
FK Valka16Cēsu pilsētas stadions
15:00FK Salacgrīva
-:-
Riga United7Salacgrīvas Zvejnieku parka stadions
16:00FK Lielupe
-:-
FK Alberts16Rīgas 49. vidusskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 02. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FK Priekuļi / Cēsis
-:-
FK Limbaži16Priekuļu tehnikuma stadions
Sestdiena, 2018. gada 08. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Salacgrīva
-:-
FK Lielupe17Salacgrīvas Zvejnieku parka stadions
16:00FK Valka
-:-
Riga United17Valkas pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 09. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Limbaži
-:-
SK Cēsis17Limbažu stadions
15:00FK Pļaviņas DM
-:-
FK Salacgrīva18Gostiņu stadions
17:00DSVK Traktors
-:-
FK Priekuļi / Cēsis17Rīgas 49. vidusskolas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 13. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:45Riga United
-:-
FK Lielupe18Rīgas 49. vidusskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 15. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK Valka
-:-
FK Limbaži18Valkas pilsētas stadions
14:00SK Cēsis
-:-
DSVK Traktors18Cēsu pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 16. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Priekuļi / Cēsis
-:-
FK Alberts18Priekuļu tehnikuma stadions
Sestdiena, 2018. gada 22. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00SK Cēsis
-:-
FK Limbaži8Cēsu pilsētas stadions
16:00FK Valka
-:-
DSVK Traktors1Valkas pilsētas stadions
16:00FK Salacgrīva
-:-
FK Priekuļi / Cēsis10Salacgrīvas Zvejnieku parka stadions
16:00FK Pļaviņas DM
-:-
FK Alberts17Gostiņu stadions
Pirmdiena, 2018. gada 24. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:45Riga United
-:-
FK Priekuļi / Cēsis4Rīgas 49. vidusskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 30. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00DSVK Traktors
-:-
FK Pļaviņas DM7Rīgas 49. vidusskolas stadions
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.DSVK Traktors861120101019
2.SK Cēsis86022331-818
3.FK Limbaži8521168817
4.Riga United842236201614
5.FK Pļaviņas DM841327171013
6.FK Lielupe84132518713
7.FK Alberts114163025513
8.FK Valka7214620-147
9.FK Priekuļi / Cēsis91351214-26
10.FK Salacgrīva9009840-320

15 vārti

Pakalns Jānis (Riga United)

11 vārti

Aleksejevs Ruslans (FK Lielupe)

9 vārti

Bieziņš Matīss (FK Limbaži)

7 vārti

Liņģis Aigars, Rūtiņš Mārcis (FK Pļaviņas DM)

6 vārti

Girvičs Kristiāns (FK Alberts), Glaudāns Agris (FK Lielupe), Krause Sven Niels Linus (Riga United), Kazus Renārs, Sondors Ingvars (SK Cēsis)

5 vārti

Sebris Reinis (FK Alberts), Skotelis Reinis (FK Limbaži), Arakeļjans Edgars (Riga United), Grauze Ričards (SK Cēsis)

4 vārti

Karlins Olafs, Podnieks Lauris (DSVK Traktors), Koscinkevičs Ilvars, Pomahs Mārtiņš (FK Alberts), Mesters Pauls (FK Priekuļi), Spiģers Lauris (FK Salacgrīva), Lopez Garcia Victor (Riga United)

3 vārti

Kovals Dainis (DSVK Traktors), Drazdovskis Jānis, Meļķis Elvis (FK Alberts), Teters Roberts (FK Valka), Vabolis Kristaps (SK Cēsis)

2 vārti

Dzelzītis Raivis, Grobiņš Mikus (FK Alberts), Baikovs Pāvels, Comotto Sebastiano (FK Lielupe), Koroļovs Leonīds, Zumbergs Jurģis (FK Priekuļi), Mičulis Jānis, Prohorovs Rolands, Taškāns Ilmārs, Zeps Oskars (FK Pļaviņas DM), Sica Danilo, Taudiere Cyril (Riga United)

1 vārti

Akmentiņš Māris, Akmentiņš Rikijs Mārtiņš, Bisenieks Jānis, Buļs Edgars, Dišereits Ivars, Skroderis Jānis, Vizulis Valdis, Zālītis Artūrs, Šlesers Edijs (DSVK Traktors), Veisbergs Rūdolfs (FK Alberts), Paņins Vladislavs, Rudzītis Arturs, Veipāns Nils, Villerušs Kārlis (FK Lielupe), Isakovs Edgars, Kalnozols Ojārs (FK Limbaži), Lukstiņš Matīss Pēteris, Zernis Kārlis, Zernis Mārtiņš, Zujāns Dāvis (FK Priekuļi), Knodze Krišs, Molčanovs Staņislavs, Ostvalds Andrejs, Rūtiņš Kaspars, Vilkaplāters Miks (FK Pļaviņas DM), Auziņš Jānis, Elissawi Ahmed Ahmed Sanad Attia, Kalniņš Kristaps, Volkovs Elvijs (FK Salacgrīva), Poga Anrijs, Rjabkovs Raivo, Veide Roberts Jānis (FK Valka), Rudzītis Jānis, Samaniego del Campo Josu (Riga United), Barkāns Arvils, Jurjāns Gatis, Ventiņš Jānis (SK Cēsis)
Page created in 11 ms.