LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Komanda.lv 1.līga 2017

  • Spēles
  • Turnīra tabula
Piektdiena, 2017. gada 14. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK Staiceles Bebri
-:-
BFC Daugavpils1MTC ''Staicele''
Sestdiena, 2017. gada 15. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RTU FC/Skonto Academy
-:-
Rēzeknes FA/BJSS1Rīgas 49. vidusskolas stadions
14:00FK Auda
-:-
Preiļu BJSS1Audas stadions
15:00FK Jēkabpils/JSC
-:-
VALMIERA GLASS VIA1Jēkabpils SC stadions
15:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
FK Ogre1Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00FK Smiltene/BJSS
-:-
Grobiņas SC1Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Svētdiena, 2017. gada 16. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FK Progress/AFA Olaine
-:-
JDFS Alberts1Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 22. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Auda
-:-
Grobiņas SC2Audas stadions
14:00FK Smiltene/BJSS
-:-
VALMIERA GLASS VIA2Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
15:00JDFS Alberts
-:-
Preiļu BJSS2Rīgas 49. vidusskolas stadions
16:00FK Ogre
-:-
RTU FC/Skonto Academy2Ogres stadions
Svētdiena, 2017. gada 23. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
FK Staiceles Bebri2Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
16:00BFC Daugavpils
-:-
FK Jēkabpils/JSC2Stadions "Celtnieks"
Pirmdiena, 2017. gada 24. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Progress/AFA Olaine
-:-
FK Tukums 2000/TSS2Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 29. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Auda
-:-
FK Smiltene/BJSS3Audas stadions
15:00VALMIERA GLASS VIA
-:-
BFC Daugavpils3J. Daliņa stadions
15:00JDFS Alberts
-:-
Grobiņas SC3Rīgas 49. vidusskolas stadions
15:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
Preiļu BJSS3Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
19:00RTU FC/Skonto Academy
-:-
FK Progress/AFA Olaine3Rīgas 49. vidusskolas stadions
Svētdiena, 2017. gada 30. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Jēkabpils/JSC
-:-
Rēzeknes FA/BJSS3Jēkabpils SC stadions
17:00FK Staiceles Bebri
-:-
FK Ogre3MTC ''Staicele''
Sestdiena, 2017. gada 06. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Auda
-:-
JDFS Alberts4Audas stadions
14:00RTU FC/Skonto Academy
-:-
Preiļu BJSS4Rīgas 49. vidusskolas stadions
15:00Grobiņas SC
-:-
FK Tukums 2000/TSS4Grobiņas pilsētas stadions
17:00FK Ogre
-:-
FK Jēkabpils/JSC4Ogres stadions
18:00FK Progress/AFA Olaine
-:-
FK Staiceles Bebri4Olaines pilsētas stadions
Svētdiena, 2017. gada 07. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
VALMIERA GLASS VIA4RPD Sporta pārvaldes stadions
15:00FK Smiltene/BJSS
-:-
BFC Daugavpils4Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Sestdiena, 2017. gada 13. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RTU FC/Skonto Academy
-:-
Grobiņas SC5Rīgas 49. vidusskolas stadions
15:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
FK Auda5Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00FK Jēkabpils/JSC
-:-
FK Progress/AFA Olaine5Jēkabpils SC stadions
18:00VALMIERA GLASS VIA
-:-
FK Ogre5J. Daliņa stadions
Svētdiena, 2017. gada 14. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Smiltene/BJSS
-:-
JDFS Alberts5Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00FK Staiceles Bebri
-:-
Preiļu BJSS5MTC ''Staicele''
18:00BFC Daugavpils
-:-
Rēzeknes FA/BJSS5Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2017. gada 20. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Auda
-:-
RTU FC/Skonto Academy6Audas stadions
14:00FK Smiltene/BJSS
-:-
Rēzeknes FA/BJSS6Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
15:00JDFS Alberts
-:-
FK Tukums 2000/TSS6Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00FK Ogre
-:-
BFC Daugavpils6Ogres stadions
18:00FK Progress/AFA Olaine
-:-
VALMIERA GLASS VIA6Olaines pilsētas stadions
Svētdiena, 2017. gada 21. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Preiļu BJSS
-:-
FK Jēkabpils/JSC6Preiļu novada BJSS stadions
15:00Grobiņas SC
-:-
FK Staiceles Bebri6Grobiņas pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC Daugavpils
-:-
FK Progress/AFA Olaine7Stadions "Celtnieks"
15:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
FK Ogre7RPD Sporta pārvaldes stadions
15:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
FK Smiltene/BJSS7Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
16:00FK Jēkabpils/JSC
-:-
Grobiņas SC7Jēkabpils SC stadions
16:00RTU FC/Skonto Academy
-:-
JDFS Alberts7Rīgas 49. vidusskolas stadions
Svētdiena, 2017. gada 28. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Staiceles Bebri
-:-
FK Auda7MTC ''Staicele''
17:00VALMIERA GLASS VIA
-:-
Preiļu BJSS7J. Daliņa stadions
Sestdiena, 2017. gada 03. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
RTU FC/Skonto Academy8Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
16:00JDFS Alberts
-:-
FK Staiceles Bebri8Rīgas 49. vidusskolas stadions
16:00Preiļu BJSS
-:-
BFC Daugavpils8Preiļu novada BJSS stadions
16:00FK Smiltene/BJSS
-:-
FK Ogre8Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
17:00Grobiņas SC
-:-
VALMIERA GLASS VIA8Grobiņas pilsētas stadions
Svētdiena, 2017. gada 04. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK Auda
-:-
FK Jēkabpils/JSC8Audas stadions
18:00FK Progress/AFA Olaine
-:-
Rēzeknes FA/BJSS8Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 10. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
Preiļu BJSS9RPD Sporta pārvaldes stadions
15:00VALMIERA GLASS VIA
-:-
FK Auda9J. Daliņa stadions
15:00FK Staiceles Bebri
-:-
FK Tukums 2000/TSS9MTC ''Staicele''
15:00FK Jēkabpils/JSC
-:-
JDFS Alberts9Jēkabpils SC stadions
17:00RTU FC/Skonto Academy
-:-
FK Smiltene/BJSS9Rīgas 49. vidusskolas stadions
18:00FK Ogre
-:-
FK Progress/AFA Olaine9Ogres stadions
Svētdiena, 2017. gada 11. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00BFC Daugavpils
-:-
Grobiņas SC9Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2017. gada 17. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Smiltene/BJSS
-:-
FK Progress/AFA Olaine10Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
15:00FK Jēkabpils/JSC
-:-
FK Tukums 2000/TSS10Jēkabpils SC stadions
16:00FK Auda
-:-
BFC Daugavpils10Audas stadions
17:00JDFS Alberts
-:-
VALMIERA GLASS VIA10Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00Grobiņas SC
-:-
Rēzeknes FA/BJSS10Grobiņas pilsētas stadions
Svētdiena, 2017. gada 18. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Preiļu BJSS
-:-
FK Ogre10Preiļu novada BJSS stadions
17:00RTU FC/Skonto Academy
-:-
FK Staiceles Bebri10Rīgas 49. vidusskolas stadions
Trešdiena, 2017. gada 12. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Progress/AFA Olaine
-:-
Preiļu BJSS11Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 15. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00VALMIERA GLASS VIA
-:-
FK Tukums 2000/TSS11J. Daliņa stadions
17:00JDFS Alberts
-:-
BFC Daugavpils11Rīgas 49. vidusskolas stadions
18:00FK Jēkabpils/JSC
-:-
RTU FC/Skonto Academy11Jēkabpils SC stadions
18:00FK Ogre
-:-
Grobiņas SC11Ogres stadions
Svētdiena, 2017. gada 16. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Staiceles Bebri
-:-
FK Smiltene/BJSS11MTC ''Staicele''
17:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
FK Auda11RPD Sporta pārvaldes stadions
Trešdiena, 2017. gada 19. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Grobiņas SC
-:-
Preiļu BJSS26Grobiņas pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 22. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Auda
-:-
FK Ogre12Audas stadions
15:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
BFC Daugavpils12Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
16:00JDFS Alberts
-:-
Rēzeknes FA/BJSS12Rīgas 49. vidusskolas stadions
16:00FK Staiceles Bebri
-:-
FK Jēkabpils/JSC12MTC ''Staicele''
16:00Grobiņas SC
-:-
FK Progress/AFA Olaine12Grobiņas pilsētas stadions
16:00Preiļu BJSS
-:-
FK Smiltene/BJSS12Preiļu novada BJSS stadions
Svētdiena, 2017. gada 23. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00RTU FC/Skonto Academy
-:-
VALMIERA GLASS VIA12Rīgas 49. vidusskolas stadions
Sestdiena, 2017. gada 29. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00BFC Daugavpils
-:-
RTU FC/Skonto Academy13Stadions "Celtnieks"
17:00VALMIERA GLASS VIA
-:-
FK Staiceles Bebri13J. Daliņa stadions
17:00FK Jēkabpils/JSC
-:-
FK Smiltene/BJSS13Jēkabpils SC stadions
18:00FK Progress/AFA Olaine
-:-
FK Auda13Olaines pilsētas stadions
18:00FK Ogre
-:-
JDFS Alberts13Ogres stadions
Svētdiena, 2017. gada 30. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
FK Tukums 2000/TSS13RPD Sporta pārvaldes stadions
17:00Preiļu BJSS
-:-
Grobiņas SC13Preiļu novada BJSS stadions
Sestdiena, 2017. gada 05. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Preiļu BJSS
-:-
FK Auda14Preiļu novada BJSS stadions
16:00BFC Daugavpils
-:-
FK Staiceles Bebri14Stadions "Celtnieks"
16:00Grobiņas SC
-:-
FK Smiltene/BJSS14Grobiņas pilsētas stadions
17:00FK Ogre
-:-
FK Tukums 2000/TSS14Ogres stadions
17:00VALMIERA GLASS VIA
-:-
FK Jēkabpils/JSC14J. Daliņa stadions
17:00JDFS Alberts
-:-
FK Progress/AFA Olaine14Rīgas 49. vidusskolas stadions
18:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
RTU FC/Skonto Academy14RPD Sporta pārvaldes stadions
Sestdiena, 2017. gada 12. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Grobiņas SC
-:-
FK Auda15Grobiņas pilsētas stadions
14:00Preiļu BJSS
-:-
JDFS Alberts15Preiļu novada BJSS stadions
16:00VALMIERA GLASS VIA
-:-
FK Smiltene/BJSS15J. Daliņa stadions
16:00FK Staiceles Bebri
-:-
Rēzeknes FA/BJSS15MTC ''Staicele''
17:00FK Jēkabpils/JSC
-:-
BFC Daugavpils15Jēkabpils SC stadions
17:00RTU FC/Skonto Academy
-:-
FK Ogre15Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
FK Progress/AFA Olaine15Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Sestdiena, 2017. gada 19. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Grobiņas SC
-:-
JDFS Alberts16Grobiņas pilsētas stadions
16:00BFC Daugavpils
-:-
VALMIERA GLASS VIA16Stadions "Celtnieks"
17:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
FK Jēkabpils/JSC16RPD Sporta pārvaldes stadions
17:00FK Smiltene/BJSS
-:-
FK Auda16Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
17:00Preiļu BJSS
-:-
FK Tukums 2000/TSS16Preiļu novada BJSS stadions
18:00FK Ogre
-:-
FK Staiceles Bebri16Ogres stadions
18:00FK Progress/AFA Olaine
-:-
RTU FC/Skonto Academy16Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 26. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00VALMIERA GLASS VIA
-:-
Rēzeknes FA/BJSS17J. Daliņa stadions
16:00Preiļu BJSS
-:-
RTU FC/Skonto Academy17Preiļu novada BJSS stadions
16:00BFC Daugavpils
-:-
FK Smiltene/BJSS17Stadions "Celtnieks"
17:00JDFS Alberts
-:-
FK Auda17Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
Grobiņas SC17Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Svētdiena, 2017. gada 27. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Staiceles Bebri
-:-
FK Progress/AFA Olaine17MTC ''Staicele''
17:00FK Jēkabpils/JSC
-:-
FK Ogre17Jēkabpils SC stadions
Sestdiena, 2017. gada 02. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Grobiņas SC
-:-
RTU FC/Skonto Academy18Grobiņas pilsētas stadions
14:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
BFC Daugavpils18RPD Sporta pārvaldes stadions
15:00Preiļu BJSS
-:-
FK Staiceles Bebri18Preiļu novada BJSS stadions
15:00FK Auda
-:-
FK Tukums 2000/TSS18Audas stadions
16:00FK Ogre
-:-
VALMIERA GLASS VIA18Ogres stadions
16:00JDFS Alberts
-:-
FK Smiltene/BJSS18Rīgas 49. vidusskolas stadions
18:00FK Progress/AFA Olaine
-:-
FK Jēkabpils/JSC18Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 09. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RTU FC/Skonto Academy
-:-
FK Auda19Rīgas 49. vidusskolas stadions
15:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
JDFS Alberts19Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
FK Smiltene/BJSS19RPD Sporta pārvaldes stadions
15:00FK Staiceles Bebri
-:-
Grobiņas SC19MTC ''Staicele''
16:00VALMIERA GLASS VIA
-:-
FK Progress/AFA Olaine19J. Daliņa stadions
16:00FK Jēkabpils/JSC
-:-
Preiļu BJSS19Jēkabpils SC stadions
16:00BFC Daugavpils
-:-
FK Ogre19Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2017. gada 16. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Auda
-:-
FK Staiceles Bebri20Audas stadions
15:00FK Ogre
-:-
Rēzeknes FA/BJSS20Ogres stadions
15:00Preiļu BJSS
-:-
VALMIERA GLASS VIA20Preiļu novada BJSS stadions
15:00FK Smiltene/BJSS
-:-
FK Tukums 2000/TSS20Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00JDFS Alberts
-:-
RTU FC/Skonto Academy20Rīgas 49. vidusskolas stadions
16:00Grobiņas SC
-:-
FK Jēkabpils/JSC20Grobiņas pilsētas stadions
18:00FK Progress/AFA Olaine
-:-
BFC Daugavpils20Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 23. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RTU FC/Skonto Academy
-:-
FK Tukums 2000/TSS21Rīgas 49. vidusskolas stadions
14:00BFC Daugavpils
-:-
Preiļu BJSS21Stadions "Celtnieks"
15:00FK Ogre
-:-
FK Smiltene/BJSS21Ogres stadions
15:00FK Jēkabpils/JSC
-:-
FK Auda21Jēkabpils SC stadions
16:00VALMIERA GLASS VIA
-:-
Grobiņas SC21J. Daliņa stadions
Svētdiena, 2017. gada 24. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Staiceles Bebri
-:-
JDFS Alberts21MTC ''Staicele''
17:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
FK Progress/AFA Olaine21RPD Sporta pārvaldes stadions
Sestdiena, 2017. gada 30. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Preiļu BJSS
-:-
Rēzeknes FA/BJSS22Preiļu novada BJSS stadions
15:00FK Auda
-:-
VALMIERA GLASS VIA22Audas stadions
15:00JDFS Alberts
-:-
FK Jēkabpils/JSC22Rīgas 49. vidusskolas stadions
15:00FK Smiltene/BJSS
-:-
RTU FC/Skonto Academy22Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
15:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
FK Staiceles Bebri22Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
18:00FK Progress/AFA Olaine
-:-
FK Ogre22Olaines pilsētas stadions
Svētdiena, 2017. gada 01. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Grobiņas SC
-:-
BFC Daugavpils22Grobiņas pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 07. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Ogre
-:-
Preiļu BJSS23Ogres stadions
14:00FK Staiceles Bebri
-:-
RTU FC/Skonto Academy23MTC ''Staicele''
14:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
FK Jēkabpils/JSC23Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00VALMIERA GLASS VIA
-:-
JDFS Alberts23J. Daliņa stadions
15:00BFC Daugavpils
-:-
FK Auda23Stadions "Celtnieks"
16:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
Grobiņas SC23RPD Sporta pārvaldes stadions
18:00FK Progress/AFA Olaine
-:-
FK Smiltene/BJSS23Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 14. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00BFC Daugavpils
-:-
JDFS Alberts24Stadions "Celtnieks"
14:00Preiļu BJSS
-:-
FK Progress/AFA Olaine24Preiļu novada BJSS stadions
14:00RTU FC/Skonto Academy
-:-
FK Jēkabpils/JSC24Rīgas 49. vidusskolas stadions
14:00FK Smiltene/BJSS
-:-
FK Staiceles Bebri24Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
15:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
VALMIERA GLASS VIA24Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00Grobiņas SC
-:-
FK Ogre24Grobiņas pilsētas stadions
15:30FK Auda
-:-
Rēzeknes FA/BJSS24Audas stadions
Sestdiena, 2017. gada 21. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
JDFS Alberts25RPD Sporta pārvaldes stadions
14:00BFC Daugavpils
-:-
FK Tukums 2000/TSS25Stadions "Celtnieks"
14:00VALMIERA GLASS VIA
-:-
RTU FC/Skonto Academy25J. Daliņa stadions
14:00FK Jēkabpils/JSC
-:-
FK Staiceles Bebri25Jēkabpils SC stadions
14:00FK Ogre
-:-
FK Auda25Ogres stadions
14:00FK Smiltene/BJSS
-:-
Preiļu BJSS25Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00FK Progress/AFA Olaine
-:-
Grobiņas SC25Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 28. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Auda
-:-
FK Progress/AFA Olaine26Audas stadions
14:00JDFS Alberts
-:-
FK Ogre26Rīgas 49. vidusskolas stadions
14:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
Rēzeknes FA/BJSS26Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00FK Smiltene/BJSS
-:-
FK Jēkabpils/JSC26Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00RTU FC/Skonto Academy
-:-
BFC Daugavpils26Rīgas 49. vidusskolas stadions
14:00FK Staiceles Bebri
-:-
VALMIERA GLASS VIA26MTC ''Staicele''
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.BFC Daugavpils00000000
2.FK Auda00000000
3.FK Jēkabpils/JSC00000000
4.FK Ogre00000000
5.FK Progress/AFA Olaine00000000
6.FK Smiltene/BJSS00000000
7.FK Staiceles Bebri00000000
8.FK Tukums 2000/TSS00000000
9.Grobiņas SC00000000
10.JDFS Alberts00000000
11.Preiļu BJSS00000000
12.RTU FC/Skonto Academy00000000
13.Rēzeknes FA/BJSS00000000
14.VALMIERA GLASS VIA00000000
Page created in 304 ms.