LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Komanda.lv 1.līga 2017

  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
Piektdiena, 2017. gada 14. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK Staiceles BebriBFC Daugavpils1MTC ''Staicele''
Sestdiena, 2017. gada 15. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RTU FC/Skonto AcademyRēzeknes FA/BJSS1Rīgas 49. vidusskolas stadions
14:00FK AudaPreiļu BJSS1Audas stadions
15:00FK Jēkabpils/JSCVALMIERA GLASS VIA1Jēkabpils SC stadions
15:00FK Tukums 2000/TSSFK Ogre1Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00FK Smiltene/BJSSGrobiņas SC1Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Pirmdiena, 2017. gada 17. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Progress/AFA OlaineJDFS Alberts1Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 22. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK AudaGrobiņas SC2Audas stadions
14:00FK Smiltene/BJSSVALMIERA GLASS VIA2Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
15:00JDFS AlbertsPreiļu BJSS2Rīgas 49. vidusskolas stadions
16:00FK OgreRTU FC/Skonto Academy2Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Svētdiena, 2017. gada 23. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Rēzeknes FA/BJSSFK Staiceles Bebri2"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00BFC DaugavpilsFK Jēkabpils/JSC2Stadions "Celtnieks"
Pirmdiena, 2017. gada 24. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Progress/AFA OlaineFK Tukums 2000/TSS2Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 29. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK AudaFK Smiltene/BJSS3Audas stadions
15:00VALMIERA GLASS VIABFC Daugavpils3Vidzemes Olimpiskais centrs
15:00JDFS AlbertsGrobiņas SC3Rīgas 49. vidusskolas stadions
15:00FK Tukums 2000/TSSPreiļu BJSS3Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
18:00RTU FC/Skonto AcademyFK Progress/AFA Olaine3Rīgas 49. vidusskolas stadions
Svētdiena, 2017. gada 30. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Jēkabpils/JSCRēzeknes FA/BJSS3Jēkabpils SC stadions
18:00FK Staiceles BebriFK Ogre3MTC ''Staicele''
Sestdiena, 2017. gada 06. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK AudaJDFS Alberts4Audas stadions
14:00RTU FC/Skonto AcademyPreiļu BJSS4Rīgas 49. vidusskolas stadions
15:00FK Tukums 2000/TSSGrobiņas SC4Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
17:00FK OgreFK Jēkabpils/JSC4Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
18:00FK Progress/AFA OlaineFK Staiceles Bebri4Olaines pilsētas stadions
Svētdiena, 2017. gada 07. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Rēzeknes FA/BJSSVALMIERA GLASS VIA4RPD Sporta pārvaldes stadions
15:00FK Smiltene/BJSSBFC Daugavpils4Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Sestdiena, 2017. gada 13. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RTU FC/Skonto AcademyGrobiņas SC5Rīgas 49. vidusskolas stadions
15:00FK Jēkabpils/JSCFK Progress/AFA Olaine5Jēkabpils SC stadions
16:00FK Tukums 2000/TSSFK Auda5Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
18:00VALMIERA GLASS VIAFK Ogre5J. Daliņa stadions
Svētdiena, 2017. gada 14. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Smiltene/BJSSJDFS Alberts5Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00FK Staiceles BebriPreiļu BJSS5MTC ''Staicele''
18:00BFC DaugavpilsRēzeknes FA/BJSS5Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2017. gada 20. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK AudaRTU FC/Skonto Academy6Audas stadions
15:00JDFS AlbertsFK Tukums 2000/TSS6Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00FK OgreBFC Daugavpils6Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Svētdiena, 2017. gada 21. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Preiļu BJSSFK Jēkabpils/JSC6Preiļu novada BJSS stadions
15:00Grobiņas SCFK Staiceles Bebri6Grobiņas pilsētas stadions
18:00FK Progress/AFA OlaineVALMIERA GLASS VIA6Olaines pilsētas stadions
18:30FK Smiltene/BJSSRēzeknes FA/BJSS6Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Sestdiena, 2017. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsFK Progress/AFA Olaine7Stadions "Celtnieks"
15:00Rēzeknes FA/BJSSFK Ogre7RPD Sporta pārvaldes stadions
15:00FK Tukums 2000/TSSFK Smiltene/BJSS7Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
16:00FK Jēkabpils/JSCGrobiņas SC7Jēkabpils SC stadions
16:00RTU FC/Skonto AcademyJDFS Alberts7Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Svētdiena, 2017. gada 28. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Staiceles BebriFK Auda7MTC ''Staicele''
17:00VALMIERA GLASS VIAPreiļu BJSS7J. Daliņa stadions
Sestdiena, 2017. gada 03. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK Tukums 2000/TSSRTU FC/Skonto Academy8Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
16:00JDFS AlbertsFK Staiceles Bebri8Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00FK Smiltene/BJSSFK Ogre8Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
17:00Grobiņas SCVALMIERA GLASS VIA8Grobiņas pilsētas stadions
18:00Preiļu BJSSBFC Daugavpils8Preiļu novada BJSS stadions
Svētdiena, 2017. gada 04. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK AudaFK Jēkabpils/JSC8Audas stadions
18:00FK Progress/AFA OlaineRēzeknes FA/BJSS8Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 10. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rēzeknes FA/BJSSPreiļu BJSS9RPD Sporta pārvaldes stadions
15:00FK OgreFK Progress/AFA Olaine9Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
15:00VALMIERA GLASS VIAFK Auda9Valmieras Futbola kluba sporta bāze
15:00FK Staiceles BebriFK Tukums 2000/TSS9MTC ''Staicele''
15:00FK Jēkabpils/JSCJDFS Alberts9Jēkabpils SC stadions
17:00RTU FC/Skonto AcademyFK Smiltene/BJSS9Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Sestdiena, 2017. gada 17. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Smiltene/BJSSFK Progress/AFA Olaine10Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
15:00FK Jēkabpils/JSCFK Tukums 2000/TSS10Jēkabpils SC stadions
16:00FK AudaBFC Daugavpils10Audas stadions
17:00JDFS AlbertsVALMIERA GLASS VIA10Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00Grobiņas SCRēzeknes FA/BJSS10Grobiņas pilsētas stadions
Svētdiena, 2017. gada 18. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Preiļu BJSSFK Ogre10Preiļu novada BJSS stadions
17:00RTU FC/Skonto AcademyFK Staiceles Bebri10Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Trešdiena, 2017. gada 12. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Progress/AFA Olaine
-:-
Preiļu BJSS11Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 15. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00VALMIERA GLASS VIA
-:-
FK Tukums 2000/TSS11J. Daliņa stadions
17:00JDFS Alberts
-:-
BFC Daugavpils11Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00FK Jēkabpils/JSC
-:-
RTU FC/Skonto Academy11Jēkabpils SC stadions
18:00FK Ogre
-:-
Grobiņas SC11Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Svētdiena, 2017. gada 16. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Staiceles Bebri
-:-
FK Smiltene/BJSS11MTC ''Staicele''
17:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
FK Auda11"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
Trešdiena, 2017. gada 19. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Grobiņas SC
-:-
Preiļu BJSS26Grobiņas pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 22. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Auda
-:-
FK Ogre12Audas stadions
15:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
BFC Daugavpils12Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
16:00JDFS Alberts
-:-
Rēzeknes FA/BJSS12Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00FK Staiceles Bebri
-:-
FK Jēkabpils/JSC12MTC ''Staicele''
16:00Grobiņas SC
-:-
FK Progress/AFA Olaine12Grobiņas pilsētas stadions
16:00Preiļu BJSS
-:-
FK Smiltene/BJSS12Preiļu novada BJSS stadions
Svētdiena, 2017. gada 23. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00RTU FC/Skonto Academy
-:-
VALMIERA GLASS VIA12Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Sestdiena, 2017. gada 29. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00BFC Daugavpils
-:-
RTU FC/Skonto Academy13Stadions "Celtnieks"
17:00VALMIERA GLASS VIA
-:-
FK Staiceles Bebri13J. Daliņa stadions
17:00FK Jēkabpils/JSC
-:-
FK Smiltene/BJSS13Jēkabpils SC stadions
18:00FK Progress/AFA Olaine
-:-
FK Auda13Olaines pilsētas stadions
18:00FK Ogre
-:-
JDFS Alberts13Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
Svētdiena, 2017. gada 30. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
FK Tukums 2000/TSS13"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
17:00Preiļu BJSS
-:-
Grobiņas SC13Preiļu novada BJSS stadions
Sestdiena, 2017. gada 05. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Preiļu BJSS
-:-
FK Auda14Preiļu novada BJSS stadions
16:00Grobiņas SC
-:-
FK Smiltene/BJSS14Grobiņas pilsētas stadions
16:00BFC Daugavpils
-:-
FK Staiceles Bebri14Stadions "Celtnieks"
17:00FK Ogre
-:-
FK Tukums 2000/TSS14Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
17:00JDFS Alberts
-:-
FK Progress/AFA Olaine14Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00VALMIERA GLASS VIA
-:-
FK Jēkabpils/JSC14J. Daliņa stadions
18:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
RTU FC/Skonto Academy14"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
Sestdiena, 2017. gada 12. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Grobiņas SC
-:-
FK Auda15Grobiņas pilsētas stadions
14:00Preiļu BJSS
-:-
JDFS Alberts15Preiļu novada BJSS stadions
16:00FK Staiceles Bebri
-:-
Rēzeknes FA/BJSS15MTC ''Staicele''
16:00VALMIERA GLASS VIA
-:-
FK Smiltene/BJSS15J. Daliņa stadions
17:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
FK Progress/AFA Olaine15Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
17:00RTU FC/Skonto Academy
-:-
FK Ogre15Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00FK Jēkabpils/JSC
-:-
BFC Daugavpils15Jēkabpils SC stadions
Sestdiena, 2017. gada 19. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Grobiņas SC
-:-
JDFS Alberts16Grobiņas pilsētas stadions
16:00BFC Daugavpils
-:-
VALMIERA GLASS VIA16Stadions "Celtnieks"
17:00Preiļu BJSS
-:-
FK Tukums 2000/TSS16Preiļu novada BJSS stadions
17:00FK Smiltene/BJSS
-:-
FK Auda16Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
17:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
FK Jēkabpils/JSC16"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
18:00FK Ogre
-:-
FK Staiceles Bebri16Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
18:00FK Progress/AFA Olaine
-:-
RTU FC/Skonto Academy16Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 26. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00VALMIERA GLASS VIA
-:-
Rēzeknes FA/BJSS17J. Daliņa stadions
16:00Preiļu BJSS
-:-
RTU FC/Skonto Academy17Preiļu novada BJSS stadions
16:00BFC Daugavpils
-:-
FK Smiltene/BJSS17Stadions "Celtnieks"
17:00Grobiņas SC
-:-
FK Tukums 2000/TSS17Grobiņas pilsētas stadions
17:00JDFS Alberts
-:-
FK Auda17Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Svētdiena, 2017. gada 27. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Staiceles Bebri
-:-
FK Progress/AFA Olaine17MTC ''Staicele''
17:00FK Jēkabpils/JSC
-:-
FK Ogre17Jēkabpils SC stadions
Sestdiena, 2017. gada 02. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
BFC Daugavpils18"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
14:00Grobiņas SC
-:-
RTU FC/Skonto Academy18Grobiņas pilsētas stadions
15:00Preiļu BJSS
-:-
FK Staiceles Bebri18Preiļu novada BJSS stadions
15:00FK Auda
-:-
FK Tukums 2000/TSS18Audas stadions
16:00JDFS Alberts
-:-
FK Smiltene/BJSS18Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00FK Ogre
-:-
VALMIERA GLASS VIA18Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
18:00FK Progress/AFA Olaine
-:-
FK Jēkabpils/JSC18Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 09. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RTU FC/Skonto Academy
-:-
FK Auda19Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
15:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
JDFS Alberts19Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00FK Staiceles Bebri
-:-
Grobiņas SC19MTC ''Staicele''
15:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
FK Smiltene/BJSS19"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00BFC Daugavpils
-:-
FK Ogre19Stadions "Celtnieks"
16:00FK Jēkabpils/JSC
-:-
Preiļu BJSS19Jēkabpils SC stadions
16:00VALMIERA GLASS VIA
-:-
FK Progress/AFA Olaine19J. Daliņa stadions
Sestdiena, 2017. gada 16. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Auda
-:-
FK Staiceles Bebri20Audas stadions
15:00FK Ogre
-:-
Rēzeknes FA/BJSS20Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
15:00Preiļu BJSS
-:-
VALMIERA GLASS VIA20Preiļu novada BJSS stadions
15:00FK Smiltene/BJSS
-:-
FK Tukums 2000/TSS20Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00Grobiņas SC
-:-
FK Jēkabpils/JSC20Grobiņas pilsētas stadions
16:00JDFS Alberts
-:-
RTU FC/Skonto Academy20Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00FK Progress/AFA Olaine
-:-
BFC Daugavpils20Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 23. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RTU FC/Skonto Academy
-:-
FK Tukums 2000/TSS21Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00BFC Daugavpils
-:-
Preiļu BJSS21Stadions "Celtnieks"
15:00FK Jēkabpils/JSC
-:-
FK Auda21Jēkabpils SC stadions
15:00FK Ogre
-:-
FK Smiltene/BJSS21Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
16:00VALMIERA GLASS VIA
-:-
Grobiņas SC21J. Daliņa stadions
Svētdiena, 2017. gada 24. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Staiceles Bebri
-:-
JDFS Alberts21MTC ''Staicele''
17:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
FK Progress/AFA Olaine21"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
Sestdiena, 2017. gada 30. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Preiļu BJSS
-:-
Rēzeknes FA/BJSS22Preiļu novada BJSS stadions
15:00JDFS Alberts
-:-
FK Jēkabpils/JSC22Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
15:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
FK Staiceles Bebri22Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00FK Smiltene/BJSS
-:-
RTU FC/Skonto Academy22Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
15:00FK Auda
-:-
VALMIERA GLASS VIA22Audas stadions
18:00FK Progress/AFA Olaine
-:-
FK Ogre22Olaines pilsētas stadions
Svētdiena, 2017. gada 01. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Grobiņas SC
-:-
BFC Daugavpils22Grobiņas pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 07. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00VALMIERA GLASS VIA
-:-
JDFS Alberts23J. Daliņa stadions
14:00FK Staiceles Bebri
-:-
RTU FC/Skonto Academy23MTC ''Staicele''
14:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
FK Jēkabpils/JSC23Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00FK Ogre
-:-
Preiļu BJSS23Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
15:00BFC Daugavpils
-:-
FK Auda23Stadions "Celtnieks"
16:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
Grobiņas SC23"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
18:00FK Progress/AFA Olaine
-:-
FK Smiltene/BJSS23Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 14. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00BFC Daugavpils
-:-
JDFS Alberts24Stadions "Celtnieks"
14:00Preiļu BJSS
-:-
FK Progress/AFA Olaine24Preiļu novada BJSS stadions
14:00FK Smiltene/BJSS
-:-
FK Staiceles Bebri24Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00RTU FC/Skonto Academy
-:-
FK Jēkabpils/JSC24Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
15:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
VALMIERA GLASS VIA24Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00Grobiņas SC
-:-
FK Ogre24Grobiņas pilsētas stadions
15:30FK Auda
-:-
Rēzeknes FA/BJSS24Audas stadions
Sestdiena, 2017. gada 21. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Ogre
-:-
FK Auda25Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
14:00FK Progress/AFA Olaine
-:-
Grobiņas SC25Olaines pilsētas stadions
14:00FK Smiltene/BJSS
-:-
Preiļu BJSS25Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
JDFS Alberts25"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
14:00BFC Daugavpils
-:-
FK Tukums 2000/TSS25Stadions "Celtnieks"
14:00VALMIERA GLASS VIA
-:-
RTU FC/Skonto Academy25J. Daliņa stadions
14:00FK Jēkabpils/JSC
-:-
FK Staiceles Bebri25Jēkabpils SC stadions
Sestdiena, 2017. gada 28. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
Rēzeknes FA/BJSS26Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00RTU FC/Skonto Academy
-:-
BFC Daugavpils26Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00FK Staiceles Bebri
-:-
VALMIERA GLASS VIA26MTC ''Staicele''
14:00FK Smiltene/BJSS
-:-
FK Jēkabpils/JSC26Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00FK Auda
-:-
FK Progress/AFA Olaine26Audas stadions
14:00JDFS Alberts
-:-
FK Ogre26Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Match day: 9
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
BFC Daugavpils
-:-
Grobiņas SC9Stadions "Celtnieks"
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.VALMIERA GLASS VIA107303082224
2.Grobiņas SC972023101323
3.FK Progress/AFA Olaine106222071320
4.FK Tukums 2000/TSS105231816217
5.RTU FC/Skonto Academy105051914515
6.BFC Daugavpils94231861214
7.FK Auda104242119214
8.Rēzeknes FA/BJSS104242022-214
9.FK Smiltene/BJSS104151222-1013
10.FK Ogre103341822-412
11.FK Jēkabpils/JSC104062132-1112
12.JDFS Alberts102261018-88
13.Preiļu BJSS102081633-176
14.FK Staiceles Bebri10118724-174
Page created in 20 ms.