LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Komanda.lv 1.līga 2017

  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Piektdiena, 2017. gada 14. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK Staiceles BebriBFC Daugavpils1MTC ''Staicele''
Sestdiena, 2017. gada 15. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK AudaPreiļu BJSS1Audas stadions
14:00RTU FC/Skonto AcademyRēzeknes FA/BJSS1Rīgas 49. vidusskolas stadions
15:00FK Smiltene/BJSSGrobiņas SC1Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Pirmdiena, 2017. gada 17. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Progress/AFA OlaineJDFS Alberts1Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 22. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Smiltene/BJSSValmiera Glass ViA2Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00FK AudaGrobiņas SC2Audas stadions
15:00JDFS AlbertsPreiļu BJSS2Rīgas 49. vidusskolas stadions
Svētdiena, 2017. gada 23. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Rēzeknes FA/BJSSFK Staiceles Bebri2"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
Pirmdiena, 2017. gada 24. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Progress/AFA OlaineFK Tukums 2000/TSS2Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 29. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK AudaFK Smiltene/BJSS3Audas stadions
15:00FK Tukums 2000/TSSPreiļu BJSS3Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00JDFS AlbertsGrobiņas SC3Rīgas 49. vidusskolas stadions
15:00Valmiera Glass ViABFC Daugavpils3Vidzemes Olimpiskais centrs
18:00RTU FC/Skonto AcademyFK Progress/AFA Olaine3Rīgas 49. vidusskolas stadions
Sestdiena, 2017. gada 06. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RTU FC/Skonto AcademyPreiļu BJSS4Rīgas 49. vidusskolas stadions
14:00FK AudaJDFS Alberts4Audas stadions
15:00FK Tukums 2000/TSSGrobiņas SC4Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
18:00FK Progress/AFA OlaineFK Staiceles Bebri4Olaines pilsētas stadions
Svētdiena, 2017. gada 07. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Rēzeknes FA/BJSSValmiera Glass ViA4RPD Sporta pārvaldes stadions
15:00FK Smiltene/BJSSBFC Daugavpils4Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Sestdiena, 2017. gada 13. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RTU FC/Skonto AcademyGrobiņas SC5Rīgas 49. vidusskolas stadions
16:00FK Tukums 2000/TSSFK Auda5Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Svētdiena, 2017. gada 14. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Smiltene/BJSSJDFS Alberts5Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00FK Staiceles BebriPreiļu BJSS5MTC ''Staicele''
18:00BFC DaugavpilsRēzeknes FA/BJSS5Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2017. gada 20. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK AudaRTU FC/Skonto Academy6Audas stadions
15:00JDFS AlbertsFK Tukums 2000/TSS6Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Svētdiena, 2017. gada 21. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Grobiņas SCFK Staiceles Bebri6Grobiņas pilsētas stadions
18:00FK Progress/AFA OlaineValmiera Glass ViA6Olaines pilsētas stadions
18:30FK Smiltene/BJSSRēzeknes FA/BJSS6Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Sestdiena, 2017. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsFK Progress/AFA Olaine7Stadions "Celtnieks"
15:00FK Tukums 2000/TSSFK Smiltene/BJSS7Tukuma pilsētas stadions
16:00RTU FC/Skonto AcademyJDFS Alberts7Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Svētdiena, 2017. gada 28. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Staiceles BebriFK Auda7MTC ''Staicele''
17:00Valmiera Glass ViAPreiļu BJSS7J. Daliņa stadions
Sestdiena, 2017. gada 03. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK Tukums 2000/TSSRTU FC/Skonto Academy8Tukuma pilsētas stadions
16:00JDFS AlbertsFK Staiceles Bebri8Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00Grobiņas SCValmiera Glass ViA8Grobiņas pilsētas stadions
18:00Preiļu BJSSBFC Daugavpils8Preiļu novada BJSS stadions
Svētdiena, 2017. gada 04. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FK Progress/AFA OlaineRēzeknes FA/BJSS8Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 10. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rēzeknes FA/BJSSPreiļu BJSS9RPD Sporta pārvaldes stadions
15:00FK Staiceles BebriFK Tukums 2000/TSS9MTC ''Staicele''
15:00Valmiera Glass ViAFK Auda9Valmieras Futbola kluba sporta bāze
17:00RTU FC/Skonto AcademyFK Smiltene/BJSS9Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Sestdiena, 2017. gada 17. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Smiltene/BJSSFK Progress/AFA Olaine10Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00FK AudaBFC Daugavpils10Audas stadions
17:00Grobiņas SCRēzeknes FA/BJSS10Grobiņas pilsētas stadions
17:00JDFS AlbertsValmiera Glass ViA10Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Svētdiena, 2017. gada 18. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00RTU FC/Skonto AcademyFK Staiceles Bebri10Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Trešdiena, 2017. gada 12. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Progress/AFA OlainePreiļu BJSS11Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 15. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Valmiera Glass ViAFK Tukums 2000/TSS11J. Daliņa stadions
17:00JDFS AlbertsBFC Daugavpils11Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Svētdiena, 2017. gada 16. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Staiceles BebriFK Smiltene/BJSS11MTC ''Staicele''
17:00Rēzeknes FA/BJSSFK Auda11RPD Sporta pārvaldes stadions
Trešdiena, 2017. gada 19. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Grobiņas SCPreiļu BJSS26Grobiņas pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 22. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK Tukums 2000/TSSBFC Daugavpils12Tukuma pilsētas stadions
16:00Preiļu BJSSFK Smiltene/BJSS12Preiļu novada BJSS stadions
16:00Grobiņas SCFK Progress/AFA Olaine12Grobiņas pilsētas stadions
16:00JDFS AlbertsRēzeknes FA/BJSS12Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Svētdiena, 2017. gada 23. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00RTU FC/Skonto AcademyValmiera Glass ViA12Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Sestdiena, 2017. gada 29. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Valmiera Glass ViAFK Staiceles Bebri13J. Daliņa stadions
17:00BFC DaugavpilsRTU FC/Skonto Academy13Stadions "Celtnieks"
18:00FK Progress/AFA OlaineFK Auda13Olaines pilsētas stadions
Svētdiena, 2017. gada 30. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Rēzeknes FA/BJSSFK Tukums 2000/TSS13RPD Sporta pārvaldes stadions
17:00Preiļu BJSSGrobiņas SC13Preiļu novada BJSS stadions
Sestdiena, 2017. gada 05. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Preiļu BJSSFK Auda14Preiļu novada BJSS stadions
16:00Grobiņas SCFK Smiltene/BJSS14Grobiņas pilsētas stadions
16:00BFC DaugavpilsFK Staiceles Bebri14Stadions "Celtnieks"
17:00JDFS AlbertsFK Progress/AFA Olaine14Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00Rēzeknes FA/BJSSRTU FC/Skonto Academy14RPD Sporta pārvaldes stadions
Sestdiena, 2017. gada 12. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Grobiņas SCFK Auda15Grobiņas pilsētas stadions
14:00Preiļu BJSSJDFS Alberts15Preiļu novada BJSS stadions
16:00Valmiera Glass ViAFK Smiltene/BJSS15J. Daliņa stadions
17:00FK Tukums 2000/TSSFK Progress/AFA Olaine15Tukuma pilsētas stadions
Svētdiena, 2017. gada 13. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00RTU FC/Skonto AcademyBFC Daugavpils26Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Sestdiena, 2017. gada 19. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Grobiņas SCJDFS Alberts16Grobiņas pilsētas stadions
15:00Preiļu BJSSFK Tukums 2000/TSS16Preiļu novada BJSS stadions
16:00BFC DaugavpilsValmiera Glass ViA16Stadions "Celtnieks"
17:00FK Smiltene/BJSSFK Auda16Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
18:00FK Staiceles BebriRēzeknes FA/BJSS15MTC ''Staicele''
18:00FK Progress/AFA OlaineRTU FC/Skonto Academy16Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 26. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Valmiera Glass ViARēzeknes FA/BJSS17J. Daliņa stadions
15:00JDFS AlbertsFK Auda17Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00BFC DaugavpilsFK Smiltene/BJSS17Stadions "Celtnieks"
16:00Preiļu BJSSRTU FC/Skonto Academy17Preiļu novada BJSS stadions
17:00Grobiņas SCFK Tukums 2000/TSS17Grobiņas pilsētas stadions
Svētdiena, 2017. gada 27. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Staiceles BebriFK Progress/AFA Olaine17MTC ''Staicele''
Sestdiena, 2017. gada 02. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rēzeknes FA/BJSSBFC Daugavpils18RPD Sporta pārvaldes stadions
15:00FK AudaFK Tukums 2000/TSS18Audas stadions
15:00Preiļu BJSSFK Staiceles Bebri18Preiļu novada BJSS stadions
16:00JDFS AlbertsFK Smiltene/BJSS18Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Sestdiena, 2017. gada 09. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RTU FC/Skonto AcademyFK Auda19Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
15:00Rēzeknes FA/BJSSFK Smiltene/BJSS19RPD Sporta pārvaldes stadions
15:00FK Staiceles BebriGrobiņas SC19MTC ''Staicele''
Svētdiena, 2017. gada 10. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Tukums 2000/TSSJDFS Alberts19Tukuma pilsētas stadions
17:30Valmiera Glass ViAFK Progress/AFA Olaine19J. Daliņa stadions
Sestdiena, 2017. gada 16. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK AudaFK Staiceles Bebri20Audas stadions
15:00Preiļu BJSSValmiera Glass ViA20Preiļu novada BJSS stadions
15:00FK Smiltene/BJSSFK Tukums 2000/TSS20Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00JDFS AlbertsRTU FC/Skonto Academy20Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00FK Progress/AFA OlaineBFC Daugavpils20Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 23. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RTU FC/Skonto AcademyFK Tukums 2000/TSS21Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00BFC DaugavpilsPreiļu BJSS21Stadions "Celtnieks"
16:00Valmiera Glass ViAGrobiņas SC21J. Daliņa stadions
Svētdiena, 2017. gada 24. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Staiceles BebriJDFS Alberts21MTC ''Staicele''
17:00Rēzeknes FA/BJSSFK Progress/AFA Olaine21RPD Sporta pārvaldes stadions
Sestdiena, 2017. gada 30. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK Smiltene/BJSSRTU FC/Skonto Academy22Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
15:00FK Tukums 2000/TSSFK Staiceles Bebri22Tukuma pilsētas stadions
15:00FK AudaValmiera Glass ViA22Audas stadions
16:00Preiļu BJSSRēzeknes FA/BJSS22Preiļu novada BJSS stadions
Svētdiena, 2017. gada 01. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Grobiņas SCBFC Daugavpils22Grobiņas pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 07. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Staiceles BebriRTU FC/Skonto Academy23MTC ''Staicele''
14:00Valmiera Glass ViAJDFS Alberts23Vidzemes Olimpiskais centrs
15:00BFC DaugavpilsFK Auda23Stadions "Celtnieks"
16:00Rēzeknes FA/BJSSGrobiņas SC23RPD Sporta pārvaldes stadions
18:00FK Progress/AFA OlaineFK Smiltene/BJSS23Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 14. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00BFC DaugavpilsJDFS Alberts24Stadions "Celtnieks"
14:00Preiļu BJSSFK Progress/AFA Olaine24Preiļu novada BJSS stadions
14:00FK Smiltene/BJSSFK Staiceles Bebri24Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
15:00FK Tukums 2000/TSSValmiera Glass ViA24Tukuma pilsētas stadions
15:30FK AudaRēzeknes FA/BJSS24Audas stadions
Svētdiena, 2017. gada 15. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Grobiņas SCRTU FC/Skonto Academy18Grobiņas pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 21. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsFK Tukums 2000/TSS25Stadions "Celtnieks"
14:00Valmiera Glass ViARTU FC/Skonto Academy25Vidzemes Olimpiskais centrs
14:00Rēzeknes FA/BJSSJDFS Alberts25RPD Sporta pārvaldes stadions
14:00FK Progress/AFA OlaineGrobiņas SC25Olaines pilsētas stadions
14:00FK Smiltene/BJSSPreiļu BJSS25Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Sestdiena, 2017. gada 28. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsGrobiņas SC9Stadions "Celtnieks"
14:00FK Staiceles BebriValmiera Glass ViA26MTC ''Staicele''
14:00FK Tukums 2000/TSSRēzeknes FA/BJSS26Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00FK AudaFK Progress/AFA Olaine26Audas stadions
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.Valmiera Glass ViA22184075215458
2.FK Progress/AFA Olaine22153447143348
3.BFC Daugavpils22152558144447
4.Grobiņas SC22142662412144
5.FK Tukums 2000/TSS2210393639-333
6.JDFS Alberts2284102332-928
7.Rēzeknes FA/BJSS2284104047-728
8.FK Smiltene/BJSS2275102848-2026
9.RTU FC/Skonto Academy2280144252-1024
10.FK Auda2265113645-923
11.Preiļu BJSS2242162667-4114
12.FK Staiceles Bebri2212191467-535

27 vārti

Dubovs Alvis (Valmieras FK)

20 vārti

Dobrecovs Devids (Grobiņas SC)

19 vārti

Askerov Vugar (FK Progress)

16 vārti

Kuzmin Dzmitry (FK Tukums 2000)

15 vārti

Žaldovskis Ričards (BFC Daugavpils)

14 vārti

Kovaļkovs Igors (RTU FC)

13 vārti

Kouadio Alain Cedric Herve (BFC Daugavpils), Remess Mārtiņš (JDFS Alberts)

11 vārti

Knapšis Emīls (Grobiņas SC), Jaunzems Alvis (Valmieras FK)

9 vārti

Babris Matīss, Caics Aigars (Preiļu BJSS), Silagailis Guntars (Rēzeknes FA), Savaļnieks Niks (Valmieras FK)

8 vārti

Putāns Rolands (Preiļu BJSS), Borisovs Dmitrijs (Rēzeknes FA), Teremko Elvis (Smiltenes BJSS)

7 vārti

Urbāns Edgars (BFC Daugavpils), Regža Alekss (FK Progress), Kalnciems Rinalds (FK Tukums 2000), Smuļko Marks (RTU FC), Jaunzems Valts (Valmieras FK)

6 vārti

Grāveris Kalvis (FK Staiceles Bebri), Krautmanis Jānis (Grobiņas SC), Silovs Dmitrijs (Rēzeknes FA), Puriņš Kristers Aldis (Smiltenes BJSS)

5 vārti

Ševčuks Iļja (BFC Daugavpils), Fjodorovs Arturs, Labanovskis Mareks Matīss, Liņģis Aigars, Moncevičs Uģis (FK Auda), Shevchenko Vyacheslav (FK OGRE), Joksts Edijs, Vītolnieks Raivis (FK Tukums 2000), Kraichynskyi Mykyta (Rēzeknes FA)

4 vārti

Zalaks Verners (BFC Daugavpils), Kalniņš Krists, Tamenieks Silvestrs (FK Auda), Iaremenko Anton (FK OGRE), Gubins Aleksandrs, Malašenoks Oļegs (FK Progress), Novgorodskis Dmitrijs (FK Tukums 2000), Freimanis Edgars, Sāmietis Raimonds, Tumanovs Antons (Grobiņas SC), Babris Miks (Preiļu BJSS), Atbashyan Philip Anthony (RTU FC), Jansons Edgars (Smiltenes BJSS), Bērziņš Ulvis, Ērglis Mārcis (Valmieras FK)

3 vārti

Litvinskis Dmitrijs, Vasiļjevs Sergejs (BFC Daugavpils), Gorkšs Rihards, Skābardis Juris (FK Auda), Rimkus Vlads (FK Progress), Aizgrāvis Toms, Švāns Kristers Eduards (FK Tukums 2000), Kupčs Arturs (Grobiņas SC), Daudziešans Ainārs, Roderts Fricis (JDFS Alberts), Halimons Jurijs (Jēkabpils SC), Reinis Valters (Preiļu BJSS), Grjaznovs Aleksejs, Petunovs Marks (RTU FC), Rogozins Andrejs (Rēzeknes FA), Putrālis Reinis (Smiltenes BJSS), Bankavs Artūrs, Lūsiņš Kristers, Vēlme Vairis (Valmieras FK)

2 vārti

Iļjins Kirils, Liholetovs Pāvels, Volkovs Vladimirs (BFC Daugavpils), Apsītis Jānis, Grauze Ričards (FK Auda), Macuks Juris (FK OGRE), Jirgensons Ričards, Maksimenko Anatolijs, Neverovskis Maksims (FK Progress), Lapss Jānis, Sorokins Artūrs Emīls (FK Staiceles Bebri), Mykhailovskyy Ilya (FK Tukums 2000), Jēkabsons Jānis, Nicis Valdis (Grobiņas SC), Tomingass Rihards (JDFS Alberts), Simonovs Jevgēnijs (Jēkabpils SC), Trūps Aleksandrs (Preiļu BJSS), Andersons Krišs, Hudihs Ņikita, Jankovskis Ņikita (RTU FC), Dobratuļins Ņikita, Solovjovs Deniss, Ščavinskis Maksims (Rēzeknes FA), Rakštelis Mārtiņš, Rozītis Kārlis, Stīpnieks Eduards (Smiltenes BJSS), Dubro Mārtiņš, Sietinsons Elmārs (Valmieras FK)

1 vārti

Borisovs Edgars, Deružinskis Marks, Ivanovs Aleksandrs, Ivanovs Deniss, Kopre Zoran, Kozlovs Deniss, Ryzheuski Pavel, Skrebels Raivis (BFC Daugavpils), Gorkšs Jorens, Misjuks Grigorijs, Siksalietis Roberts, Škirjatovs Igors (FK Auda), Garbar Oleksandr, Makarovs Mihails, Rimkus Vits (FK OGRE), Baroniņš Voldemārs, Dementjevs Jurijs, Mironov Andrei, Romanovskis Aleksandrs, Ņesterenko Bogdans (FK Progress), Grosbergs Klāvs, Lazdiņš Daniels, Nazarovs Egils Arturs, Talcis Artūrs Rainers (FK Staiceles Bebri), Gailis Kristaps, Krūmiņš Krists, Rustamov Sardor (FK Tukums 2000), Džeriņš Ralfs Denijs, Gulbis Krists Kristers, Pirktiņš Roberts, Simsons Artis, Teretenko Jurijs, Trapučka Dāvis, Tīls Filips (Grobiņas SC), Buivids Ričards, Daugavietis Dāvis Mārtiņš, Pavļučenko Vladislavs, Prauliņš Roberts Kārlis (JDFS Alberts), Cherevko Andrii, Kuplovs-Oginskis Aleksejs, Peņkovskis Oļegs, Tamylovych Dmytro (Jēkabpils SC), Pastars Renārs, Upenieks Jānis (Preiļu BJSS), Atamans Mihails, Bagdasarjans Tigrans, Cvetanovičs Romens, Morozs Jegors, Pavlovskis Pjotrs, Savčenko Iļja (RTU FC), Bastrikins Dairis, Brīvers Artis, Ivenkovs Pēteris, Rubļevskis Mārtiņš, Vakulin Anton (Rēzeknes FA), Dūmiņš Raimonds, Rullis Ričards, Stūris Artūrs, Ābols Elvis (Smiltenes BJSS), Cipe Roberts Rainers, Miķelsons Madis Oskars, Pallo Artūrs, Zariņš Dairis, Zvirbulis Kārlis (Valmieras FK)
Page created in 431 ms.