LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Komanda.lv 1.līga 2018

  • Aktuālās spēles
  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Sestdiena, 2018. gada 22. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK AudaGrobiņas SC18Audas stadions
16:00Preiļu BJSSFK Tukums 2000/TSS18Preiļu novada BJSS stadions
17:00FK Staiceles BebriJDFS Alberts18MTC ''Staicele''
17:00RTU FC/Skonto AcademyBFC Daugavpils / Progress18Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00Rēzeknes FA/BJSSFK Smiltene/BJSS18"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
18:00SK Super NovaBalvu Sporta centrs18Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 29. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Auda
-:-
FK Staiceles Bebri19Audas stadions
16:00Grobiņas SC
-:-
Balvu Sporta centrs19Grobiņas pilsētas stadions
16:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
FK Tukums 2000/TSS19"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00FK Smiltene/BJSS
-:-
RTU FC/Skonto Academy19Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00BFC Daugavpils / Progress
-:-
JDFS Alberts19Stadions "Celtnieks"
18:00SK Super Nova
-:-
Preiļu BJSS19Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 21. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC Daugavpils / ProgressSK Super Nova1Stadions "Celtnieks"
15:00FK Tukums 2000/TSSFK Smiltene/BJSS1Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
16:00RTU FC/Skonto AcademyFK Auda1RTU stadions
18:30Rēzeknes FA/BJSSBalvu Sporta centrs1"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 22. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00JDFS AlbertsGrobiņas SC1Rīgas 49. vidusskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 28. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Staiceles BebriFK Tukums 2000/TSS2MTC ''Staicele''
14:00FK AudaJDFS Alberts2Audas stadions
15:00Grobiņas SCBFC Daugavpils / Progress2Stadions "Daugava", rezerves laukums
16:00Rēzeknes FA/BJSSPreiļu BJSS2"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
17:00Balvu Sporta centrsRTU FC/Skonto Academy2Rugāju stadions
Svētdiena, 2018. gada 29. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00SK Super NovaFK Smiltene/BJSS2Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 05. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK Smiltene/BJSSGrobiņas SC3Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00Rēzeknes FA/BJSSFK Staiceles Bebri3"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00Balvu Sporta centrsJDFS Alberts3Rugāju stadions
18:00SK Super NovaFK Tukums 2000/TSS3Olaines pilsētas stadions
18:30RTU FC/Skonto AcademyPreiļu BJSS3RTU stadions
Svētdiena, 2018. gada 06. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC Daugavpils / ProgressFK Auda3Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2018. gada 12. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00JDFS AlbertsPreiļu BJSS4Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00FK AudaFK Smiltene/BJSS4Audas stadions
15:00FK Tukums 2000/TSSGrobiņas SC4Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
17:00FK Staiceles BebriSK Super Nova4MTC ''Staicele''
17:00Balvu Sporta centrsBFC Daugavpils / Progress4Rugāju stadions
18:00Rēzeknes FA/BJSSRTU FC/Skonto Academy4"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
Sestdiena, 2018. gada 19. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK AudaFK Tukums 2000/TSS5Audas stadions
14:00FK Smiltene/BJSSBalvu Sporta centrs5Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00JDFS AlbertsRēzeknes FA/BJSS5Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00RTU FC/Skonto AcademyFK Staiceles Bebri5RTU stadions
Svētdiena, 2018. gada 20. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00SK Super NovaGrobiņas SC5Olaines pilsētas stadions
17:00Preiļu BJSSBFC Daugavpils / Progress5Preiļu novada BJSS stadions
Sestdiena, 2018. gada 26. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK AudaSK Super Nova6Audas stadions
15:00Balvu Sporta centrsFK Tukums 2000/TSS6Gulbenes pilsētas stadions
16:00FK Staiceles BebriGrobiņas SC6MTC ''Staicele''
16:00RTU FC/Skonto AcademyJDFS Alberts6RTU stadions
17:00Rēzeknes FA/BJSSBFC Daugavpils / Progress6"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Preiļu BJSSFK Smiltene/BJSS6Preiļu novada BJSS stadions
Sestdiena, 2018. gada 02. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00JDFS AlbertsFK Staiceles Bebri7Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
15:00Grobiņas SCFK Auda7Grobiņas pilsētas stadions
17:00Balvu Sporta centrsSK Super Nova7Gulbenes pilsētas stadions
17:00FK Tukums 2000/TSSPreiļu BJSS7Tukuma pilsētas stadions
17:00BFC Daugavpils / ProgressRTU FC/Skonto Academy7Stadions "Celtnieks"
17:00FK Smiltene/BJSSRēzeknes FA/BJSS7Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Sestdiena, 2018. gada 09. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00JDFS AlbertsBFC Daugavpils / Progress8Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00Balvu Sporta centrsGrobiņas SC8Gulbenes pilsētas stadions
17:00FK Tukums 2000/TSSRēzeknes FA/BJSS8Tukuma pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 10. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Preiļu BJSSSK Super Nova8Preiļu novada BJSS stadions
18:00FK Staiceles BebriFK Auda8MTC ''Staicele''
Pirmdiena, 2018. gada 09. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Preiļu BJSSFK Staiceles Bebri1Preiļu novada BJSS stadions
Sestdiena, 2018. gada 14. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00JDFS AlbertsFK Smiltene/BJSS9Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00RTU FC/Skonto AcademyFK Tukums 2000/TSS9Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00BFC Daugavpils / ProgressFK Staiceles Bebri9Stadions "Celtnieks"
17:00Grobiņas SCPreiļu BJSS9Grobiņas pilsētas stadions
18:00SK Super NovaRēzeknes FA/BJSS9Olaines pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 15. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK AudaBalvu Sporta centrs9Audas stadions
Piektdiena, 2018. gada 20. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Staiceles BebriBalvu Sporta centrs10MTC ''Staicele''
Sestdiena, 2018. gada 21. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00RTU FC/Skonto AcademySK Super Nova10RTU stadions
16:00JDFS AlbertsFK Tukums 2000/TSS10Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00Rēzeknes FA/BJSSGrobiņas SC10"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
18:00BFC Daugavpils / ProgressFK Smiltene/BJSS10Stadions "Celtnieks"
Svētdiena, 2018. gada 22. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Preiļu BJSSFK Auda10Preiļu novada BJSS stadions
Sestdiena, 2018. gada 28. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK AudaRēzeknes FA/BJSS11Audas stadions
16:00FK Tukums 2000/TSSBFC Daugavpils / Progress11Tukuma pilsētas stadions
16:00Grobiņas SCRTU FC/Skonto Academy11Grobiņas pilsētas stadions
17:00FK Smiltene/BJSSFK Staiceles Bebri11Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
17:00SK Super NovaJDFS Alberts11Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00Balvu Sporta centrsPreiļu BJSS11Gulbenes pilsētas stadions
Piektdiena, 2018. gada 03. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30Grobiņas SCJDFS Alberts12Grobiņas pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 04. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK AudaRTU FC/Skonto Academy12Audas stadions
17:00FK Staiceles BebriPreiļu BJSS12MTC ''Staicele''
17:00Balvu Sporta centrsRēzeknes FA/BJSS12Rugāju stadions
18:00FK Smiltene/BJSSFK Tukums 2000/TSS12Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Sestdiena, 2018. gada 11. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00JDFS AlbertsFK Auda13Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00FK Smiltene/BJSSSK Super Nova13Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00RTU FC/Skonto AcademyBalvu Sporta centrs13RTU stadions
17:00FK Tukums 2000/TSSFK Staiceles Bebri13Tukuma pilsētas stadions
17:00Preiļu BJSSRēzeknes FA/BJSS13Preiļu novada BJSS stadions
17:00BFC Daugavpils / ProgressGrobiņas SC13Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2018. gada 18. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK AudaBFC Daugavpils / Progress14Audas stadions
15:00Grobiņas SCFK Smiltene/BJSS14Grobiņas pilsētas stadions
16:00JDFS AlbertsBalvu Sporta centrs14Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00FK Staiceles BebriRēzeknes FA/BJSS14MTC ''Staicele''
17:00FK Tukums 2000/TSSSK Super Nova14Tukuma pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 19. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Preiļu BJSSRTU FC/Skonto Academy14Preiļu novada BJSS stadions
Sestdiena, 2018. gada 25. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Preiļu BJSSJDFS Alberts15Preiļu novada BJSS stadions
17:00Grobiņas SCFK Tukums 2000/TSS15Grobiņas pilsētas stadions
17:00BFC Daugavpils / ProgressBalvu Sporta centrs15Stadions "Celtnieks"
17:00RTU FC/Skonto AcademyRēzeknes FA/BJSS15Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00FK Smiltene/BJSSFK Auda15Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Svētdiena, 2018. gada 26. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00SK Super NovaFK Staiceles Bebri15Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 01. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00RTU FC/Skonto AcademyFK Smiltene/BJSS8Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00Preiļu BJSSBalvu Sporta centrs22Preiļu novada BJSS stadions
Svētdiena, 2018. gada 02. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:30SK Super NovaBFC Daugavpils / Progress12Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 08. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Grobiņas SCSK Super Nova16Grobiņas pilsētas stadions
16:00Rēzeknes FA/BJSSJDFS Alberts16"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00Balvu Sporta centrsFK Smiltene/BJSS16Gulbenes pilsētas stadions
17:00FK Staiceles BebriRTU FC/Skonto Academy16MTC ''Staicele''
17:00FK Tukums 2000/TSSFK Auda16Tukuma pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 09. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00BFC Daugavpils / ProgressPreiļu BJSS16Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2018. gada 15. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Grobiņas SCFK Staiceles Bebri17Grobiņas pilsētas stadions
16:00JDFS AlbertsRTU FC/Skonto Academy17Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00FK Smiltene/BJSSPreiļu BJSS17Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
17:00BFC Daugavpils / ProgressRēzeknes FA/BJSS17Stadions "Celtnieks"
17:00FK Tukums 2000/TSSBalvu Sporta centrs17Tukuma pilsētas stadions
18:00SK Super NovaFK Auda17Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 22. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK AudaGrobiņas SC18Audas stadions
16:00Preiļu BJSSFK Tukums 2000/TSS18Preiļu novada BJSS stadions
17:00Rēzeknes FA/BJSSFK Smiltene/BJSS18"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
17:00FK Staiceles BebriJDFS Alberts18MTC ''Staicele''
17:00RTU FC/Skonto AcademyBFC Daugavpils / Progress18Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00SK Super NovaBalvu Sporta centrs18Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 29. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Auda
-:-
FK Staiceles Bebri19Audas stadions
16:00Grobiņas SC
-:-
Balvu Sporta centrs19Grobiņas pilsētas stadions
16:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
FK Tukums 2000/TSS19"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00FK Smiltene/BJSS
-:-
RTU FC/Skonto Academy19Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00BFC Daugavpils / Progress
-:-
JDFS Alberts19Stadions "Celtnieks"
18:00SK Super Nova
-:-
Preiļu BJSS19Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 06. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Smiltene/BJSS
-:-
JDFS Alberts20Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
RTU FC/Skonto Academy20Tukuma pilsētas stadions
14:00Balvu Sporta centrs
-:-
FK Auda20Gulbenes pilsētas stadions
16:00FK Staiceles Bebri
-:-
BFC Daugavpils / Progress20MTC ''Staicele''
16:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
SK Super Nova20"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 07. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Preiļu BJSS
-:-
Grobiņas SC20Preiļu novada BJSS stadions
Sestdiena, 2018. gada 13. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Auda
-:-
Preiļu BJSS21Audas stadions
14:00Balvu Sporta centrs
-:-
FK Staiceles Bebri21Gulbenes pilsētas stadions
14:00Grobiņas SC
-:-
Rēzeknes FA/BJSS21Grobiņas pilsētas stadions
14:00FK Smiltene/BJSS
-:-
BFC Daugavpils / Progress21Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
JDFS Alberts21Tukuma pilsētas stadions
14:00SK Super Nova
-:-
RTU FC/Skonto Academy21Olaines pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 21. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Staiceles Bebri
-:-
FK Smiltene/BJSS22MTC ''Staicele''
14:00RTU FC/Skonto Academy
-:-
Grobiņas SC22Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00JDFS Alberts
-:-
SK Super Nova22Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00BFC Daugavpils / Progress
-:-
FK Tukums 2000/TSS22Stadions "Celtnieks"
14:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
FK Auda22"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.FK Tukums 2000/TSS1816025094148
2.BFC Daugavpils / Progress181512100138746
3.SK Super Nova18132361164541
4.Rēzeknes FA/BJSS18113466234336
5.RTU FC/Skonto Academy1893663243930
6.FK Smiltene/BJSS189184350-728
7.FK Auda188193248-1625
8.JDFS Alberts187473329425
9.Grobiņas SC1831142870-4210
10.Preiļu BJSS1930162175-549
11.Balvu Sporta centrs19231416104-889
12.FK Staiceles Bebri1823131466-529

23 vārti

Askerov Vugar (BFC Daugavpils)

19 vārti

Carmona Munoz Naisir (BFC Daugavpils)

18 vārti

Gogolashvili Giorgi (SK Super Nova)

16 vārti

Kouadio Alain Cedric Herve (BFC Daugavpils)

13 vārti

Kārkliņš Edgars (SK Super Nova)

12 vārti

Borisovs Dmitrijs (Rēzeknes FA)

11 vārti

Silovs Dmitrijs (Rēzeknes FA)

8 vārti

Vanags Kārlis (Balvu Sporta centrs), Pihockis Staņislavs (FK Auda), Jēkabsons Jānis (Grobiņas SC)

7 vārti

Urbāns Edgars, Žaldovskis Ričards (BFC Daugavpils), Chunikhovskyi Oleksandr, Kalnciems Rinalds (FK Tukums 2000), Remess Mārtiņš (JDFS Alberts), Grjaznovs Aleksejs (RTU FC), Amemiya Kotaro (Rēzeknes FA), Kuzmin Dzmitry, Nagamatsu Shuma (SK Super Nova)

6 vārti

Krūmiņš Krists (FK Tukums 2000), Babris Miks (Preiļu BJSS), Dobrecovs Devids, Smuļko Marks (RTU FC), Satake Kyosei, Silagailis Guntars (Rēzeknes FA), Apsītis Ralfs, Teremko Elvis (Smiltenes BJSS)

5 vārti

Sibirjanovs Dainis (BFC Daugavpils), Enjo Kensuke, Labanovskis Mareks Matīss (FK Auda), Knapšis Emīls (Grobiņas SC), Daugavietis Dāvis Mārtiņš, Emsis Aivars (JDFS Alberts), Krautmanis Jānis, Lukin Gleb (RTU FC), Hvoiņickis Daniils (SK Super Nova)

4 vārti

Ivakins Ņikita (FK Auda), Savinovs Māris (FK Staiceles Bebri), Džeriņš Ralfs Denijs, Tumanovs Antons (Grobiņas SC), Zeltiņš Dāvis (JDFS Alberts), Vasiļjevs Maksims (SK Super Nova), Akmins Ralfs, Rozītis Kārlis (Smiltenes BJSS)

3 vārti

Afanasjevs Valerijs, Amaral de Oliveira Junior Marcio, Iļjins Kirils, Sokolovs Jurijs (BFC Daugavpils), Sņegovs Vadims (Balvu Sporta centrs), Grāveris Kalvis, Savinovs Mārcis (FK Staiceles Bebri), Gatsko Denys, Pilāts Pāvels, Salmiņš Rūdolfs, Terentiev Vladyslav, Švāns Kristers Eduards (FK Tukums 2000), Kubilovičs Valters, Roderts Fricis (JDFS Alberts), Caics Aigars (Preiļu BJSS), Juhņevičs Ņikita, Krasivorons Aleksejs, Ķipsts Roberts (RTU FC), Dobratuļins Ņikita, Ivenkovs Pēteris, Raščevskis Ričards (Rēzeknes FA), Strautiņš Edgars (SK Super Nova), Puriņš Kristers Aldis, Rullis Ričards, Zariņš Dairis (Smiltenes BJSS)

2 vārti

Cucurs Dāvis, Kozlovs Deniss, Skrebels Raivis (BFC Daugavpils), Ščogols Rihards (Balvu Sporta centrs), Gorkšs Jorens, Kim Yeon Wang, Truņins Pāvels (FK Auda), Petrivs Artūrs (FK Staiceles Bebri), Aizgrāvis Toms, Blumers Einārs, Ostrovskis Viesturs, Ozols Atis (FK Tukums 2000), Freimanis Jānis, Sāmietis Raimonds (Grobiņas SC), Pavļučenko Vladislavs (JDFS Alberts), Babris Matīss, Reinis Valters, Upenieks Kristaps (Preiļu BJSS), Andersons Krišs, Bāliņš Klāvs, Kovaļkovs Igors, Pačko Ņikita, Petunovs Marks (RTU FC), Naoe Shogo (Rēzeknes FA), Perepļotkins Andrejs, Stradiņš Deniss (SK Super Nova), Rozītis Rūdis, Siliņš Valters Valts (Smiltenes BJSS)

1 vārti

Akifjevs Grigorijs, Morozs Jegors, Zalaks Verners, Ševčuks Iļja (BFC Daugavpils), Kokorevičs Edmunds, Korts Rihards, Saliņš Kristaps (Balvu Sporta centrs), Bricis Edgars, Bukšs Mārtiņš, Ivanovs Pāvels (FK Auda), Jansons Valdis, Lācis Kārlis (FK Staiceles Bebri), Havrylychev Valerii, Kuznetsov Stanislav, Leja Ronalds, Pirtskhalava Irakli, Reingolcs Rūdolfs, Sarva Andris (FK Tukums 2000), Freimanis Renalts, Teretenko Jurijs, Tīls Filips (Grobiņas SC), Dombrovskis Pauls Ēriks, Grotāns Haralds, Rizoto -Vidals-Pesoa Augusto (JDFS Alberts), Breidaks Vladislavs, Koroļs Jevgeņijs, Pastars Jānis, Pastars Renārs, Vavilovs Vitālijs (Preiļu BJSS), Boļšakovs Ņikita, Jankovskis Ņikita, Jermolajevs Edgars, Livšics Daniels, Silva Lelis Leonardo, Vilcāns Dāvis (RTU FC), Bovkuns Ņikita, Galajs Armands, Halimons Jurijs, Hishida Taku, Radevičs Jans, Rogozins Andrejs (Rēzeknes FA), Balsevičs Maksims, Grabčaks Artūrs, Kalniņš Krists, Skorikovs Deniss, Troickis Artjoms, Višņevskis Aigars, Ņesterenko Bogdans, Štrauss Gatis (SK Super Nova), Deičs Eduards, Fiļipovs Sentis, Gaigals Dāvis, Kuprišs Kristaps, Mežulis Toms, Putrālis Olafs, Rakštelis Mārtiņš, Veģeris Eduards (Smiltenes BJSS)
Page created in 144 ms.