LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Komanda.lv 1.līga 2018

  • Aktuālās spēles
  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Sestdiena, 2018. gada 28. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Staiceles BebriFK Tukums 2000/TSS2MTC ''Staicele''
14:00FK AudaJDFS Alberts2Audas stadions
15:00Grobiņas SCBFC Daugavpils/Progress2Stadions "Daugava", rezerves laukums
16:00Rēzeknes FA/BJSSPreiļu BJSS2"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
17:00Balvu Sporta centrsRTU FC/Skonto Academy2Rugāju stadions
Svētdiena, 2018. gada 29. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00SK Super Nova
-:-
FK Smiltene/BJSS2Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 05. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK Smiltene/BJSS
-:-
Grobiņas SC3Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
FK Staiceles Bebri3"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00Balvu Sporta centrs
-:-
JDFS Alberts3Rugāju stadions
18:00SK Super Nova
-:-
FK Tukums 2000/TSS3Olaines pilsētas stadions
18:30RTU FC/Skonto Academy
-:-
Preiļu BJSS3RTU stadions
Sestdiena, 2018. gada 21. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC Daugavpils/ProgressSK Super Nova1Stadions "Celtnieks"
15:00FK Tukums 2000/TSSFK Smiltene/BJSS1Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
16:00RTU FC/Skonto AcademyFK Auda1RTU stadions
18:30Rēzeknes FA/BJSSBalvu Sporta centrs1"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 22. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00JDFS AlbertsGrobiņas SC1Rīgas 49. vidusskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 28. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Staiceles BebriFK Tukums 2000/TSS2MTC ''Staicele''
14:00FK AudaJDFS Alberts2Audas stadions
15:00Grobiņas SCBFC Daugavpils/Progress2Stadions "Daugava", rezerves laukums
16:00Rēzeknes FA/BJSSPreiļu BJSS2"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
17:00Balvu Sporta centrsRTU FC/Skonto Academy2Rugāju stadions
Svētdiena, 2018. gada 29. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00SK Super Nova
-:-
FK Smiltene/BJSS2Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 05. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK Smiltene/BJSS
-:-
Grobiņas SC3Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00Balvu Sporta centrs
-:-
JDFS Alberts3Rugāju stadions
16:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
FK Staiceles Bebri3"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
18:00SK Super Nova
-:-
FK Tukums 2000/TSS3Olaines pilsētas stadions
18:30RTU FC/Skonto Academy
-:-
Preiļu BJSS3RTU stadions
Svētdiena, 2018. gada 06. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC Daugavpils/Progress
-:-
FK Auda3Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2018. gada 12. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Auda
-:-
FK Smiltene/BJSS4Audas stadions
14:00JDFS Alberts
-:-
Preiļu BJSS4Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
15:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
Grobiņas SC4Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
16:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
RTU FC/Skonto Academy4"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
17:00FK Staiceles Bebri
-:-
SK Super Nova4MTC ''Staicele''
17:00Balvu Sporta centrs
-:-
BFC Daugavpils/Progress4Rugāju stadions
Sestdiena, 2018. gada 19. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Auda
-:-
FK Tukums 2000/TSS5Audas stadions
14:00FK Smiltene/BJSS
-:-
Balvu Sporta centrs5Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00JDFS Alberts
-:-
Rēzeknes FA/BJSS5Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00RTU FC/Skonto Academy
-:-
FK Staiceles Bebri5Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Svētdiena, 2018. gada 20. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Preiļu BJSS
-:-
BFC Daugavpils/Progress5Preiļu novada BJSS stadions
17:00SK Super Nova
-:-
Grobiņas SC5Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 26. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Auda
-:-
SK Super Nova6Audas stadions
16:00RTU FC/Skonto Academy
-:-
JDFS Alberts6Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00FK Staiceles Bebri
-:-
Grobiņas SC6MTC ''Staicele''
17:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
BFC Daugavpils/Progress6"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
17:00Balvu Sporta centrs
-:-
FK Tukums 2000/TSS6Rugāju stadions
Svētdiena, 2018. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Preiļu BJSS
-:-
FK Smiltene/BJSS6Preiļu novada BJSS stadions
Sestdiena, 2018. gada 02. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Grobiņas SC
-:-
FK Auda7Grobiņas pilsētas stadions
16:00JDFS Alberts
-:-
FK Staiceles Bebri7Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00BFC Daugavpils/Progress
-:-
RTU FC/Skonto Academy7Stadions "Celtnieks"
17:00FK Smiltene/BJSS
-:-
Rēzeknes FA/BJSS7Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
17:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
Preiļu BJSS7Tukuma pilsētas stadions
17:00Balvu Sporta centrs
-:-
SK Super Nova7Rugāju stadions
Sestdiena, 2018. gada 09. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00JDFS Alberts
-:-
BFC Daugavpils/Progress8Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00Balvu Sporta centrs
-:-
Grobiņas SC8Rugāju stadions
17:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
Rēzeknes FA/BJSS8Tukuma pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 10. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Preiļu BJSS
-:-
SK Super Nova8Preiļu novada BJSS stadions
18:00FK Staiceles Bebri
-:-
FK Auda8MTC ''Staicele''
Pirmdiena, 2018. gada 09. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Preiļu BJSS
-:-
FK Staiceles Bebri1Preiļu novada BJSS stadions
Sestdiena, 2018. gada 14. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00RTU FC/Skonto Academy
-:-
FK Tukums 2000/TSS9Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00JDFS Alberts
-:-
FK Smiltene/BJSS9Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00BFC Daugavpils/Progress
-:-
FK Staiceles Bebri9Stadions "Celtnieks"
17:00Grobiņas SC
-:-
Preiļu BJSS9Grobiņas pilsētas stadions
18:00SK Super Nova
-:-
Rēzeknes FA/BJSS9Olaines pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 15. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Auda
-:-
Balvu Sporta centrs9Audas stadions
Piektdiena, 2018. gada 20. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Staiceles Bebri
-:-
Balvu Sporta centrs10MTC ''Staicele''
Sestdiena, 2018. gada 21. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00RTU FC/Skonto Academy
-:-
SK Super Nova10Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00JDFS Alberts
-:-
FK Tukums 2000/TSS10Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00BFC Daugavpils/Progress
-:-
FK Smiltene/BJSS10Stadions "Celtnieks"
18:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
Grobiņas SC10"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 22. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Preiļu BJSS
-:-
FK Auda10Preiļu novada BJSS stadions
Sestdiena, 2018. gada 28. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
BFC Daugavpils/Progress11Tukuma pilsētas stadions
16:00Grobiņas SC
-:-
RTU FC/Skonto Academy11Grobiņas pilsētas stadions
16:00FK Auda
-:-
Rēzeknes FA/BJSS11Audas stadions
17:00SK Super Nova
-:-
JDFS Alberts11Olaines pilsētas stadions
17:00Balvu Sporta centrs
-:-
Preiļu BJSS11Rugāju stadions
Piektdiena, 2018. gada 03. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30Grobiņas SC
-:-
JDFS Alberts12Grobiņas pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 04. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Auda
-:-
RTU FC/Skonto Academy12Audas stadions
16:00FK Smiltene/BJSS
-:-
FK Tukums 2000/TSS12Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
17:00FK Staiceles Bebri
-:-
Preiļu BJSS12MTC ''Staicele''
17:00Balvu Sporta centrs
-:-
Rēzeknes FA/BJSS12Rugāju stadions
Svētdiena, 2018. gada 05. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00SK Super Nova
-:-
BFC Daugavpils/Progress12Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 11. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00JDFS Alberts
-:-
FK Auda13Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00FK Smiltene/BJSS
-:-
SK Super Nova13Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00RTU FC/Skonto Academy
-:-
Balvu Sporta centrs13Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00BFC Daugavpils/Progress
-:-
Grobiņas SC13Stadions "Celtnieks"
17:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
FK Staiceles Bebri13Tukuma pilsētas stadions
17:00Preiļu BJSS
-:-
Rēzeknes FA/BJSS13Preiļu novada BJSS stadions
Sestdiena, 2018. gada 18. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Auda
-:-
BFC Daugavpils/Progress14Audas stadions
15:00Grobiņas SC
-:-
FK Smiltene/BJSS14Grobiņas pilsētas stadions
16:00JDFS Alberts
-:-
Balvu Sporta centrs14Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00FK Staiceles Bebri
-:-
Rēzeknes FA/BJSS14MTC ''Staicele''
17:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
SK Super Nova14Tukuma pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 19. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Preiļu BJSS
-:-
RTU FC/Skonto Academy14Preiļu novada BJSS stadions
Sestdiena, 2018. gada 25. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Smiltene/BJSS
-:-
FK Auda15Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00Preiļu BJSS
-:-
JDFS Alberts15Preiļu novada BJSS stadions
17:00BFC Daugavpils/Progress
-:-
Balvu Sporta centrs15Stadions "Celtnieks"
17:00Grobiņas SC
-:-
FK Tukums 2000/TSS15Grobiņas pilsētas stadions
17:00RTU FC/Skonto Academy
-:-
Rēzeknes FA/BJSS15Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Svētdiena, 2018. gada 26. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00SK Super Nova
-:-
FK Staiceles Bebri15Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 01. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00RTU FC/Skonto Academy
-:-
FK Smiltene/BJSS8Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00Preiļu BJSS
-:-
Balvu Sporta centrs22Preiļu novada BJSS stadions
Sestdiena, 2018. gada 08. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Grobiņas SC
-:-
SK Super Nova16Grobiņas pilsētas stadions
16:00Balvu Sporta centrs
-:-
FK Smiltene/BJSS16Rugāju stadions
16:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
JDFS Alberts16"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
17:00FK Staiceles Bebri
-:-
RTU FC/Skonto Academy16MTC ''Staicele''
17:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
FK Auda16Tukuma pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 09. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00BFC Daugavpils/Progress
-:-
Preiļu BJSS16Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2018. gada 15. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Grobiņas SC
-:-
FK Staiceles Bebri17Grobiņas pilsētas stadions
16:00JDFS Alberts
-:-
RTU FC/Skonto Academy17Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00FK Smiltene/BJSS
-:-
Preiļu BJSS17Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
17:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
Balvu Sporta centrs17Tukuma pilsētas stadions
17:00BFC Daugavpils/Progress
-:-
Rēzeknes FA/BJSS17Stadions "Celtnieks"
18:00SK Super Nova
-:-
FK Auda17Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 22. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Auda
-:-
Grobiņas SC18Audas stadions
17:00FK Staiceles Bebri
-:-
JDFS Alberts18MTC ''Staicele''
17:00RTU FC/Skonto Academy
-:-
BFC Daugavpils/Progress18Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
FK Smiltene/BJSS18"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
17:00Preiļu BJSS
-:-
FK Tukums 2000/TSS18Preiļu novada BJSS stadions
18:00SK Super Nova
-:-
Balvu Sporta centrs18Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 29. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Auda
-:-
FK Staiceles Bebri19Audas stadions
16:00Grobiņas SC
-:-
Balvu Sporta centrs19Grobiņas pilsētas stadions
16:00BFC Daugavpils/Progress
-:-
JDFS Alberts19Stadions "Celtnieks"
16:00FK Smiltene/BJSS
-:-
RTU FC/Skonto Academy19Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
17:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
FK Tukums 2000/TSS19"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
18:00SK Super Nova
-:-
Preiļu BJSS19Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 06. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Balvu Sporta centrs
-:-
FK Auda20Rugāju stadions
14:00FK Smiltene/BJSS
-:-
JDFS Alberts20Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
RTU FC/Skonto Academy20Tukuma pilsētas stadions
16:00FK Staiceles Bebri
-:-
BFC Daugavpils/Progress20MTC ''Staicele''
16:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
SK Super Nova20"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 07. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Preiļu BJSS
-:-
Grobiņas SC20Preiļu novada BJSS stadions
Sestdiena, 2018. gada 13. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Balvu Sporta centrs
-:-
FK Staiceles Bebri21Rugāju stadions
14:00FK Auda
-:-
Preiļu BJSS21Audas stadions
14:00Grobiņas SC
-:-
Rēzeknes FA/BJSS21Grobiņas pilsētas stadions
14:00SK Super Nova
-:-
RTU FC/Skonto Academy21Olaines pilsētas stadions
14:00FK Tukums 2000/TSS
-:-
JDFS Alberts21Tukuma pilsētas stadions
14:00FK Smiltene/BJSS
-:-
BFC Daugavpils/Progress21Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
Svētdiena, 2018. gada 21. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RTU FC/Skonto Academy
-:-
Grobiņas SC22Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00JDFS Alberts
-:-
SK Super Nova22Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00BFC Daugavpils/Progress
-:-
FK Tukums 2000/TSS22Stadions "Celtnieks"
14:00FK Staiceles Bebri
-:-
FK Smiltene/BJSS22MTC ''Staicele''
14:00Rēzeknes FA/BJSS
-:-
FK Auda22"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
Match day: 11
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
FK Smiltene/BJSS
-:-
FK Staiceles Bebri11Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.FK Tukums 2000/TSS11004043
2.Rēzeknes FA/BJSS11005143
3.BFC Daugavpils/Progress11003033
4.FK Auda11003123
5.JDFS Alberts11003213
6.FK Staiceles Bebri00000000
7.Preiļu BJSS00000000
8.Grobiņas SC100123-10
9.RTU FC/Skonto Academy100113-20
10.SK Super Nova100103-30
11.Balvu Sporta centrs100115-40
12.FK Smiltene/BJSS100104-40

2 vārti

Oleksandr Chunikhovskyi, Švāns Kristers Eduards

1 vārti

Amemiya Kotaro, Askerov Vugar, Borisovs Dmitrijs, Carmona Munoz Naisir, Dobratuļins Ņikita, Džeriņš Ralfs Denijs, Emsis Aivars, Gorkšs Jorens, Ivakins Ņikita, Jēkabsons Jānis, Kouadio Alain Cedric Herve, Krautmanis Jānis, Kubilovičs Valters, Radevičs Jans, Raščevskis Ričards, Remess Mārtiņš, Vanags Kārlis
Page created in 378 ms.