LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-16 2018

  • Aktuālās spēles
  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Trešdiena, 2018. gada 15. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Kuldīgas NSS/KFCJDFS Alberts10Kuldīgas pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 19. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Dinamo RīgaRiga FC-210Rīgas 49. vidusskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 22. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00AFA Olaine/FK Lielupe
-:-
Kuldīgas NSS/KFC9Olaines pilsētas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 23. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00JDFS Alberts
-:-
FK Dinamo Rīga9Stadions "Energoautomātika"
Svētdiena, 2018. gada 26. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Kuldīgas NSS/KFC
-:-
FK Dinamo Rīga1Kuldīgas pilsētas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 05. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Riga FC-2AFA Olaine/FK Lielupe1Olaines pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 08. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00FK Dinamo RīgaAFA Olaine/FK Lielupe2Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Sestdiena, 2018. gada 14. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Spartaks/Jūrmalas SSJDFS Alberts1Kauguru vidusskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 25. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Spartaks/Jūrmalas SSAFA Olaine/FK Lielupe10Kauguru vidusskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 29. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:00Riga FC-2JDFS Alberts7Rīgas 49. vidusskolas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 03. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00AFA Olaine/FK LielupeJDFS Alberts3Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 12. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Kuldīgas NSS/KFCFK Spartaks/Jūrmalas SS2Kuldīgas pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 19. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Riga FC-2Kuldīgas NSS/KFC3RTU stadions
Svētdiena, 2018. gada 20. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:30FK Dinamo RīgaJDFS Alberts4Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Svētdiena, 2018. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Kuldīgas NSS/KFCAFA Olaine/FK Lielupe4Kuldīgas pilsētas stadions
Otrdiena, 2018. gada 29. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Spartaks/Jūrmalas SSRiga FC-24Kauguru vidusskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 03. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:30Riga FC-2FK Dinamo Rīga5Rīgas 49. vidusskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 06. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00AFA Olaine/FK LielupeFK Spartaks/Jūrmalas SS5Olaines pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 10. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Dinamo RīgaKuldīgas NSS/KFC6Rīgas 49. vidusskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 13. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FK Spartaks/Jūrmalas SSFK Dinamo Rīga3Kauguru vidusskolas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 14. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00AFA Olaine/FK LielupeRiga FC-26RTU stadions
Trešdiena, 2018. gada 20. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00JDFS AlbertsFK Spartaks/Jūrmalas SS6Stadions "Energoautomātika"
Ceturtdiena, 2018. gada 21. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00AFA Olaine/FK LielupeFK Dinamo Rīga7Olaines pilsētas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 19. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00JDFS AlbertsKuldīgas NSS/KFC5Stadions "Energoautomātika"
Sestdiena, 2018. gada 28. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Spartaks/Jūrmalas SSKuldīgas NSS/KFC7Kauguru vidusskolas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 30. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00JDFS AlbertsRiga FC-22Stadions "Energoautomātika"
Ceturtdiena, 2018. gada 02. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00JDFS AlbertsAFA Olaine/FK Lielupe8Stadions "Energoautomātika"
Svētdiena, 2018. gada 05. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Dinamo RīgaFK Spartaks/Jūrmalas SS8Rīgas 49. vidusskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 08. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Kuldīgas NSS/KFCRiga FC-28Kuldīgas pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 12. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:30Riga FC-2FK Spartaks/Jūrmalas SS9Rīgas 49. vidusskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 15. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Kuldīgas NSS/KFCJDFS Alberts10Kuldīgas pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 19. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Dinamo RīgaRiga FC-210Rīgas 49. vidusskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 22. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00AFA Olaine/FK Lielupe
-:-
Kuldīgas NSS/KFC9Olaines pilsētas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 23. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00JDFS Alberts
-:-
FK Dinamo Rīga9Stadions "Energoautomātika"
Svētdiena, 2018. gada 26. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Kuldīgas NSS/KFC
-:-
FK Dinamo Rīga1Kuldīgas pilsētas stadions
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.AFA Olaine/FK Lielupe98013292324
2.JDFS Alberts95222415917
3.FK Spartaks/Jūrmalas SS105142325-216
4.Riga FC-2942327171014
5.FK Dinamo Rīga71151122-114
6.Kuldīgas NSS/KFC8008938-290

12 vārti

Līdaka Roberts (JDFS Alberts)

7 vārti

Averins Vadims (Riga FC)

6 vārti

Bočs Rolands, Glaudāns Agris, Valmiers Dāvis Mārcis (AFA Olaine), Freimanis Olivers (FK Spartaks), Simbircevs Kristiāns (Riga FC)

5 vārti

Kovaļevskis Ziedonis (FK Spartaks), Šmits Edijs Eižens (JDFS Alberts)

4 vārti

Ivanovs Genrihs (Riga FC)

3 vārti

Pantelejevs Kristers, Sačkovs Georgijs (AFA Olaine), Volodins Edvīns (FK Dinamo Rīga), Jefimovs Pēteris Patriks, Upenieks Jorens (Kuldīgas NSS)

2 vārti

Kazakevičs Roberts, Osis Oskars, Vidrins Roberts (AFA Olaine), Kalugins Grigorijs, Tutāns Kristaps (FK Dinamo Rīga), Kepke Rene (FK Spartaks), Zeltiņš Dāvis (JDFS Alberts), Būmeisters Ervijs (Kuldīgas NSS), Judincevs Aleksejs, Namovirs Romans, Silakovs Nikita (Riga FC)

1 vārti

Baida Alekss, Ledskalniņš Andis, Polovinkins Germans, Zaharkēvičs Jānis (FK Dinamo Rīga), Beginskis Maikls Deivids, Berkmanis Emīls, Fodins Deniels, Grigorjevs Artūrs, Stepko Ņikita, Zelmenis Artis, Zelčs Artūras Emīls (FK Spartaks), Daņilovs Henrijs, Mežeckis Niklāvs, Mežinskis Edvards, Strautmanis Kārlis, Šmats Adrians (JDFS Alberts), Kairišs Markuss (Kuldīgas NSS), Leviņskis Konstantīns, Mihelsons Edvards, Švābe Kristers Kārlis (Riga FC)
Page created in 879 ms.