LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-16 2018

  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Ceturtdiena, 2018. gada 05. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Riga FC-2AFA Olaine/FK Lielupe1Olaines pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 08. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00FK Dinamo RīgaAFA Olaine/FK Lielupe2Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Sestdiena, 2018. gada 14. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Spartaks/Jūrmalas SSJDFS Alberts1Kauguru vidusskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 25. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Spartaks/Jūrmalas SSAFA Olaine/FK Lielupe10Kauguru vidusskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 29. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:00Riga FC-2JDFS Alberts7Rīgas 49. vidusskolas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 03. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00AFA Olaine/FK LielupeJDFS Alberts3Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 12. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Kuldīgas NSS/KFCFK Spartaks/Jūrmalas SS2Kuldīgas pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 19. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Riga FC-2Kuldīgas NSS/KFC3RTU stadions
Svētdiena, 2018. gada 20. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:30FK Dinamo RīgaJDFS Alberts4Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Svētdiena, 2018. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Kuldīgas NSS/KFCAFA Olaine/FK Lielupe4Kuldīgas pilsētas stadions
Otrdiena, 2018. gada 29. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Spartaks/Jūrmalas SSRiga FC-24Kauguru vidusskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 03. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:30Riga FC-2FK Dinamo Rīga5Rīgas 49. vidusskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 06. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00AFA Olaine/FK LielupeFK Spartaks/Jūrmalas SS5Olaines pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 10. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Dinamo RīgaKuldīgas NSS/KFC6Rīgas 49. vidusskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 13. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FK Spartaks/Jūrmalas SSFK Dinamo Rīga3Kauguru vidusskolas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 14. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00AFA Olaine/FK LielupeRiga FC-26RTU stadions
Trešdiena, 2018. gada 20. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00JDFS AlbertsFK Spartaks/Jūrmalas SS6Stadions "Energoautomātika"
Ceturtdiena, 2018. gada 21. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00AFA Olaine/FK LielupeFK Dinamo Rīga7Olaines pilsētas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 19. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00JDFS AlbertsKuldīgas NSS/KFC5Stadions "Energoautomātika"
Sestdiena, 2018. gada 28. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Spartaks/Jūrmalas SSKuldīgas NSS/KFC7Kauguru vidusskolas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 30. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00JDFS AlbertsRiga FC-22Stadions "Energoautomātika"
Ceturtdiena, 2018. gada 02. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00JDFS AlbertsAFA Olaine/FK Lielupe8Stadions "Energoautomātika"
Svētdiena, 2018. gada 05. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Dinamo RīgaFK Spartaks/Jūrmalas SS8Rīgas 49. vidusskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 08. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Kuldīgas NSS/KFCRiga FC-28Kuldīgas pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 12. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:30Riga FC-2FK Spartaks/Jūrmalas SS9Rīgas 49. vidusskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 15. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Kuldīgas NSS/KFCJDFS Alberts10Kuldīgas pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 19. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Dinamo RīgaRiga FC-210Rīgas 49. vidusskolas stadions
Trešdiena, 2018. gada 22. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00AFA Olaine/FK LielupeKuldīgas NSS/KFC9Olaines pilsētas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 23. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00JDFS AlbertsFK Dinamo Rīga9Stadions "Energoautomātika"
Svētdiena, 2018. gada 26. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Kuldīgas NSS/KFCFK Dinamo Rīga1Kuldīgas pilsētas stadions
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.AFA Olaine/FK Lielupe109013892927
2.JDFS Alberts1062229181120
3.Riga FC-21052330181217
4.FK Spartaks/Jūrmalas SS105142325-216
5.FK Dinamo Rīga102171931-127
6.Kuldīgas NSS/KFC1000101048-380

13 vārti

Līdaka Roberts (JDFS Alberts)

9 vārti

Averins Vadims (Riga FC-2)

7 vārti

Glaudāns Agris, Valmiers Dāvis Mārcis (AFA Olaine/FK Lielupe)

6 vārti

Bočs Rolands (AFA Olaine/FK Lielupe), Freimanis Olivers (FK Spartaks/Jūrmalas SS), Šmits Edijs Eižens (JDFS Alberts), Simbircevs Kristiāns (Riga FC-2)

5 vārti

Kovaļevskis Ziedonis (FK Spartaks/Jūrmalas SS)

4 vārti

Pantelejevs Kristers, Sačkovs Georgijs (AFA Olaine/FK Lielupe), Volodins Edvīns (FK Dinamo Rīga), Ivanovs Genrihs (Riga FC-2)

3 vārti

Tutāns Kristaps, Zaharkēvičs Jānis (FK Dinamo Rīga), Mežinskis Edvards (JDFS Alberts), Jefimovs Pēteris Patriks, Upenieks Jorens (Kuldīgas NSS/KFC)

2 vārti

Kazakevičs Roberts, Osis Oskars, Vidrins Roberts (AFA Olaine/FK Lielupe), Kalugins Grigorijs, Polovinkins Germans (FK Dinamo Rīga), Kepke Rene (FK Spartaks/Jūrmalas SS), Zeltiņš Dāvis (JDFS Alberts), Būmeisters Ervijs (Kuldīgas NSS/KFC), Judincevs Aleksejs, Namovirs Romans, Silakovs Nikita (Riga FC-2)

1 vārti

Bērziņš Niks Edžus, Ferbers Simons (AFA Olaine/FK Lielupe), Ašs Artjoms, Baida Alekss, Ledskalniņš Andis, Pudāns Dāniels (FK Dinamo Rīga), Beginskis Maikls Deivids, Berkmanis Emīls, Fodins Deniels, Grigorjevs Artūrs, Stepko Ņikita, Zelmenis Artis, Zelčs Artūras Emīls (FK Spartaks/Jūrmalas SS), Daņilovs Henrijs, Mežeckis Niklāvs, Skrastiņš Bruno Jānis, Strautmanis Kārlis, Šmats Adrians (JDFS Alberts), Kairišs Markuss, Seļickis Ričards (Kuldīgas NSS/KFC), Leviņskis Konstantīns, Mihelsons Edvards, Švābe Kristers Kārlis (Riga FC-2)
Page created in 800 ms.