LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Sieviešu 1. līga 2018 - 1. posms

  • Aktuālās spēles
  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Sestdiena, 2018. gada 16. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsSK Imanta8Stadions "Celtnieks"
17:00Preiļu novada BJSSSK Super Nova8Preiļu novada BJSS stadions
Svētdiena, 2018. gada 17. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Rēzeknes novada BJSSRīgas Futbola skola - 18Maltas stadions
16:00FK Laidze/Talsu NSSFS Metta8Talsu pilsētas stadions
16:00AFA OlaineRīgas Futbola skola - 28Olaines pilsētas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 21. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Preiļu novada BJSSFK Laidze/Talsu NSS3Preiļu novada BJSS stadions
18:00SK Super NovaBFC Daugavpils9Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Trešdiena, 2018. gada 11. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00SK ImantaFS Metta1Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 14. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Preiļu novada BJSSFK Iecava1Preiļu māksl. seg. futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 15. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00AFA OlaineRēzeknes novada BJSS1Olaines pilsētas stadions
18:00SK Super NovaRīgas Futbola skola - 21Rīgas Ostvalda vsk. stadions
18:30BFC DaugavpilsRīgas Futbola skola - 11Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2018. gada 21. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Laidze/Talsu NSSAFA Olaine2Olaines pilsētas stadions
18:00Rīgas Futbola skola - 1SK Imanta2NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 22. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK IecavaBFC Daugavpils2FK Jelgava treniņbāze
Trešdiena, 2018. gada 25. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FS MettaSK Super Nova2Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 10. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30SK ImantaFK Iecava3Iecavas novada stadions
Sestdiena, 2018. gada 12. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00SK Super NovaRīgas Futbola skola - 13NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 13. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsRēzeknes novada BJSS3Stadions "Celtnieks"
16:00Rīgas Futbola skola - 2FS Metta3NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Sestdiena, 2018. gada 19. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Rēzeknes novada BJSSSK Imanta4Maltas stadions
14:00AFA OlainePreiļu novada BJSS4Olaines pilsētas stadions
15:00FK IecavaSK Super Nova4Iecavas novada stadions
Svētdiena, 2018. gada 20. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Rīgas Futbola skola - 1Rīgas Futbola skola - 24NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Trešdiena, 2018. gada 23. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30Rēzeknes novada BJSSPreiļu novada BJSS2Maltas stadions
Sestdiena, 2018. gada 26. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsAFA Olaine5Stadions "Celtnieks"
18:00Rīgas Futbola skola - 2FK Iecava5NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00SK Super NovaRēzeknes novada BJSS5Rīgas Ostvalda vsk. stadions
18:00SK ImantaFK Laidze/Talsu NSS5Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Pirmdiena, 2018. gada 28. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FS MettaRīgas Futbola skola - 15Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Piektdiena, 2018. gada 01. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK IecavaFS Metta6Iecavas novada stadions
Sestdiena, 2018. gada 02. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Rēzeknes novada BJSSRīgas Futbola skola - 26Maltas stadions
14:00AFA OlaineSK Imanta6Olaines pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 03. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Laidze/Talsu NSSSK Super Nova6Talsu pilsētas stadions
Trešdiena, 2018. gada 06. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK Laidze/Talsu NSSBFC Daugavpils4Talsu pilsētas stadions
18:00SK ImantaPreiļu novada BJSS7Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
19:00AFA OlaineRīgas Futbola skola - 110Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 09. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:00FS MettaRēzeknes novada BJSS7Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:30SK Super NovaAFA Olaine7Olaines pilsētas stadions
18:00Rīgas Futbola skola - 1FK Iecava7NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 10. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Rīgas Futbola skola - 2FK Laidze/Talsu NSS7NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Pirmdiena, 2018. gada 11. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00Preiļu novada BJSSBFC Daugavpils6Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2018. gada 16. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsSK Imanta8Stadions "Celtnieks"
17:00Preiļu novada BJSSSK Super Nova8Preiļu novada BJSS stadions
Svētdiena, 2018. gada 17. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Rēzeknes novada BJSSRīgas Futbola skola - 18Maltas stadions
16:00FK Laidze/Talsu NSSFS Metta8Talsu pilsētas stadions
16:00AFA OlaineRīgas Futbola skola - 28Olaines pilsētas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 21. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Preiļu novada BJSSFK Laidze/Talsu NSS3Preiļu novada BJSS stadions
18:00SK Super NovaBFC Daugavpils9Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Svētdiena, 2018. gada 08. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Iecava
-:-
AFA Olaine11Iecavas novada stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 12. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rīgas Futbola skola - 2
-:-
Preiļu novada BJSS9NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
16:00Rīgas Futbola skola - 1
-:-
FK Laidze/Talsu NSS9NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 15. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Iecava
-:-
Rēzeknes novada BJSS9Iecavas novada stadions
15:00FS Metta
-:-
AFA Olaine9Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Trešdiena, 2018. gada 18. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FK Laidze/Talsu NSS
-:-
FK Iecava10Talsu pilsētas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 19. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Preiļu novada BJSS
-:-
FS Metta10Preiļu novada BJSS stadions
20:00SK Imanta
-:-
SK Super Nova10Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Otrdiena, 2018. gada 24. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Rēzeknes novada BJSS
-:-
FK Laidze/Talsu NSS11Maltas stadions
Trešdiena, 2018. gada 25. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rīgas Futbola skola - 1
-:-
Preiļu novada BJSS11NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
19:00FS Metta
-:-
BFC Daugavpils11Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 28. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Rīgas Futbola skola - 2
-:-
SK Imanta11NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Otrdiena, 2018. gada 31. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC Daugavpils
-:-
Rīgas Futbola skola - 210Stadions "Celtnieks"
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.AFA Olaine86202832520
2.FS Metta76104033719
3.Rīgas Futbola skola - 185122781916
4.BFC Daugavpils751122111116
5.FK Iecava74121610613
6.Preiļu novada BJSS630313949
7.SK Imanta8206645-396
8.FK Laidze/Talsu NSS612369-35
9.SK Super Nova8125225-235
10.Rēzeknes novada BJSS8107725-183
11.Rīgas Futbola skola - 27025120-192

14 vārti

Treimane Nelle (FS Metta)

10 vārti

Stivriška Aija (FK Olaine)

9 vārti

Liniņa Linda Paula (Preiļu BJSS), Suvītra Diāna (RFS)

8 vārti

Osiņina Lana (FK Olaine), Daņilova Katrīna (FS Metta)

6 vārti

Vengreviča Viktorija (BFC Daugavpils)

5 vārti

Reute Liene (BFC Daugavpils), Tauriņa Abita (FK Iecava)

4 vārti

Červinska Nikole (BFC Daugavpils), Kadirova Sabīna (FK Iecava), Maļčikova Liāna (FK Olaine), Arzubova Jevgēnija, Šilova Alīna (FS Metta), Rukse Alise (Talsu NSS)

3 vārti

Samušenko Elizabete, Skribina Diāna (BFC Daugavpils), Druviņa Emīlija Sofija (FK Iecava), Ļebedeva Anžela (FK Olaine), Kazlauska Linda, Lipšāne Amēlija (FS Metta), Krasnova Ieva, Sadikova Vasilisa (RFS), Dervenika Enija (Rēzeknes novada BJSS), Švāgere Elīna (SK Imanta)

2 vārti

Petuhova Aļona (FK Olaine), Tihomirova Adriana Nikola (FS Metta), Kuzņecova Karīna (Preiļu BJSS), Lorence Luīze, Lubiņa Arta Luīze, Ušpaleviča Evelīna (RFS), Dimpere Viktorija (Rēzeknes novada BJSS), Ase Kitija (SK Imanta)

1 vārti

Ribakova Aleksandra (BFC Daugavpils), Gaugere Renāte, Krasnova Lea, Stūrmane Simona (FK Iecava), Zivtiņa Kristīne (FK Olaine), Mežecka Fanija, Polka Līva (FS Metta), Adamoviča Ieva, Ūzuliņa Arta (Preiļu BJSS), Brahmane Nikola, Dubovicka Anastasija, Lodziņa Kristīne Evelīna, Timofejeva Olga, Čubare Evelīna Sendija, Ņikitina Dana Nikola (RFS), Bulmeistere Jana, Timonina Viktorija (Rēzeknes novada BJSS), Jēgere Una (SK Imanta), Buklovska Juta, Volkoviča Jekaterīna (SK Super Nova), Mitenberga Sigita, Tesļuka Aija Everita (Talsu NSS)
Page created in 942 ms.