LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Sieviešu 1. līga 2018 - 1. posms

  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Trešdiena, 2018. gada 11. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00SK ImantaFS Metta1Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 14. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Preiļu novada BJSSFK Iecava1Preiļu māksl. seg. futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 15. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00AFA OlaineRēzeknes novada BJSS1Olaines pilsētas stadions
18:00SK Super NovaRīgas Futbola skola - 21Rīgas Ostvalda vsk. stadions
18:30BFC DaugavpilsRīgas Futbola skola - 11Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2018. gada 21. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Laidze/Talsu NSSAFA Olaine2Olaines pilsētas stadions
18:00Rīgas Futbola skola - 1SK Imanta2NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 22. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK IecavaBFC Daugavpils2FK Jelgava treniņbāze
Trešdiena, 2018. gada 25. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FS MettaSK Super Nova2Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 10. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30SK ImantaFK Iecava3Iecavas novada stadions
Sestdiena, 2018. gada 12. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00SK Super NovaRīgas Futbola skola - 13NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 13. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsRēzeknes novada BJSS3Stadions "Celtnieks"
16:00Rīgas Futbola skola - 2FS Metta3NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Sestdiena, 2018. gada 19. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Rēzeknes novada BJSSSK Imanta4Maltas stadions
14:00AFA OlainePreiļu novada BJSS4Olaines pilsētas stadions
15:00FK IecavaSK Super Nova4Iecavas novada stadions
Svētdiena, 2018. gada 20. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Rīgas Futbola skola - 1Rīgas Futbola skola - 24NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Trešdiena, 2018. gada 23. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30Rēzeknes novada BJSSPreiļu novada BJSS2Maltas stadions
Sestdiena, 2018. gada 26. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsAFA Olaine5Stadions "Celtnieks"
18:00Rīgas Futbola skola - 2FK Iecava5NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00SK Super NovaRēzeknes novada BJSS5Rīgas Ostvalda vsk. stadions
18:00SK ImantaFK Laidze/Talsu NSS5Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Pirmdiena, 2018. gada 28. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FS MettaRīgas Futbola skola - 15Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Piektdiena, 2018. gada 01. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK IecavaFS Metta6Iecavas novada stadions
Sestdiena, 2018. gada 02. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Rēzeknes novada BJSSRīgas Futbola skola - 26Maltas stadions
14:00AFA OlaineSK Imanta6Olaines pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 03. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Laidze/Talsu NSSSK Super Nova6Talsu pilsētas stadions
Trešdiena, 2018. gada 06. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK Laidze/Talsu NSSBFC Daugavpils4Talsu pilsētas stadions
18:00SK ImantaPreiļu novada BJSS7Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
19:00AFA OlaineRīgas Futbola skola - 110Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 09. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:00FS MettaRēzeknes novada BJSS7Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:30SK Super NovaAFA Olaine7Olaines pilsētas stadions
18:00Rīgas Futbola skola - 1FK Iecava7NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 10. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Rīgas Futbola skola - 2FK Laidze/Talsu NSS7NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Pirmdiena, 2018. gada 11. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00Preiļu novada BJSSBFC Daugavpils6Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2018. gada 16. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsSK Imanta8Stadions "Celtnieks"
17:00Preiļu novada BJSSSK Super Nova8Preiļu novada BJSS stadions
Svētdiena, 2018. gada 17. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00AFA OlaineRīgas Futbola skola - 28Olaines pilsētas stadions
16:00Rēzeknes novada BJSSRīgas Futbola skola - 18Maltas stadions
16:00FK Laidze/Talsu NSSFS Metta8Talsu pilsētas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 21. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Preiļu novada BJSSFK Laidze/Talsu NSS3Preiļu novada BJSS stadions
18:00SK Super NovaBFC Daugavpils9Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Svētdiena, 2018. gada 08. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK IecavaAFA Olaine11Iecavas novada stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 12. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rīgas Futbola skola - 2Preiļu novada BJSS9NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
16:00Rīgas Futbola skola - 1FK Laidze/Talsu NSS9NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 15. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK IecavaRēzeknes novada BJSS9Iecavas novada stadions
15:00FS MettaAFA Olaine9Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Trešdiena, 2018. gada 18. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FK Laidze/Talsu NSSFK Iecava10Talsu pilsētas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 19. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Preiļu novada BJSSFS Metta10Preiļu novada BJSS stadions
20:00SK ImantaSK Super Nova10Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Otrdiena, 2018. gada 24. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Rēzeknes novada BJSSFK Laidze/Talsu NSS11Maltas stadions
Trešdiena, 2018. gada 25. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rīgas Futbola skola - 1Preiļu novada BJSS11NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
19:00FS MettaBFC Daugavpils11Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 28. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Rīgas Futbola skola - 2SK Imanta11NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Otrdiena, 2018. gada 31. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsRīgas Futbola skola - 210Stadions "Celtnieks"
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.AFA Olaine108203032726
2.FS Metta108115064425
3.Rīgas Futbola skola - 1107123582722
4.BFC Daugavpils1071228141422
5.FK Iecava105231912717
6.Preiļu novada BJSS103161627-1110
7.FK Laidze/Talsu NSS102351316-39
8.Rīgas Futbola skola - 210226624-188
9.SK Super Nova10226929-208
10.SK Imanta10208954-456
11.Rēzeknes novada BJSS10118729-224

16 vārti

Treimane Nelle (FS Metta)

12 vārti

Liniņa Paula Linda (BFC Daugavpils)

10 vārti

Stivriška Aija (FK Olaine), Daņilova Katrīna (FS Metta), Suvītra Diāna (RFS)

9 vārti

Vengreviča Viktorija (BFC Daugavpils), Osiņina Lana (FK Olaine)

7 vārti

Rukse Alise (Talsu NSS)

6 vārti

Lipšāne Amēlija (FS Metta)

5 vārti

Reute Liene, Skribina Diāna (BFC Daugavpils), Tauriņa Abita (FK Iecava), Kazlauska Linda (FS Metta), Švāgere Elīna (SK Imanta)

4 vārti

Červinska Nikole (BFC Daugavpils), Druviņa Emīlija Sofija, Kadirova Sabīna (FK Iecava), Maļčikova Liāna (FK Olaine), Arzubova Jevgēnija, Šilova Alīna (FS Metta), Krasnova Ieva (RFS), Štube Monika Estere (Talsu NSS)

3 vārti

Samušenko Elizabete (BFC Daugavpils), Krasnova Lea (FK Iecava), Ļebedeva Anžela (FK Olaine), Kozuliņa Kristiāna, Sadikova Vasilisa (RFS), Dervenika Enija (Rēzeknes novada BJSS)

2 vārti

Petuhova Aļona (FK Olaine), Tihomirova Adriana Nikola (FS Metta), Kuzņecova Karīna (Preiļu BJSS), Lorence Luīze, Lubiņa Arta Luīze, Ušpaleviča Evelīna (RFS), Dimpere Viktorija (Rēzeknes novada BJSS), Ase Kitija (SK Imanta), Gaiķe Alise, Kozlova Vlada (SK Super Nova)

1 vārti

Ribakova Aleksandra, Stolipina Agnese, Ūzuliņa Arta (BFC Daugavpils), Gaugere Renāte, Stūrmane Simona (FK Iecava), Borovska Emīlija (FK Olaine), Fjodorova Anastasija, Mežecka Fanija, Polka Līva (FS Metta), Adamoviča Ieva (Preiļu BJSS), Baranovska Anna, Brahmane Nikola, Dubovicka Anastasija, Krjučkova Jūlija, Lodziņa Kristīne Evelīna, Timofejeva Olga, Čubare Evelīna Sendija, Ņikitina Dana Nikola (RFS), Bulmeistere Jana, Timonina Viktorija (Rēzeknes novada BJSS), Jēgere Una, Zivtiņa Kristīne, Zīle Sintija (SK Imanta), Buklovska Juta, Bārbele Anna, Levikina Darija, Volkoviča Jekaterīna (SK Super Nova), Mitenberga Sigita, Tesļuka Aija Everita (Talsu NSS)
Page created in 25 ms.