LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Sieviešu 1. līga 2018 - 1. posms

  • Aktuālās spēles
  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Sestdiena, 2018. gada 19. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Rēzeknes novada BJSSSK Imanta4Maltas stadions
14:00AFA OlainePreiļu novada BJSS4Olaines pilsētas stadions
15:00FK IecavaSK Super Nova4Iecavas novada stadions
Svētdiena, 2018. gada 20. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Rīgas Futbola skola - 1Rīgas Futbola skola - 24NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Trešdiena, 2018. gada 23. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30Rēzeknes novada BJSSPreiļu novada BJSS2Maltas stadions
Sestdiena, 2018. gada 26. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC Daugavpils
-:-
AFA Olaine5Stadions "Celtnieks"
18:00Rīgas Futbola skola - 2
-:-
FK Iecava5NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00SK Super Nova
-:-
Rēzeknes novada BJSS5Rīgas Ostvalda vsk. stadions
18:00SK Imanta
-:-
FK Laidze/Talsu NSS5Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Pirmdiena, 2018. gada 28. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FS Metta
-:-
Rīgas Futbola skola - 15Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 31. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Preiļu novada BJSS
-:-
BFC Daugavpils6Preiļu novada BJSS stadions
Trešdiena, 2018. gada 11. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00SK ImantaFS Metta1Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 14. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Preiļu novada BJSSFK Iecava1Preiļu māksl. seg. futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 15. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00AFA OlaineRēzeknes novada BJSS1Olaines pilsētas stadions
18:00SK Super NovaRīgas Futbola skola - 21Rīgas Ostvalda vsk. stadions
18:30BFC DaugavpilsRīgas Futbola skola - 11Stadions "Celtnieks"
Sestdiena, 2018. gada 21. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Laidze/Talsu NSSAFA Olaine2Olaines pilsētas stadions
18:00Rīgas Futbola skola - 1SK Imanta2NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 22. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK IecavaBFC Daugavpils2FK Jelgava treniņbāze
Trešdiena, 2018. gada 25. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FS MettaSK Super Nova2Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 10. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30SK ImantaFK Iecava3Iecavas novada stadions
Sestdiena, 2018. gada 12. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00SK Super NovaRīgas Futbola skola - 13NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 13. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC DaugavpilsRēzeknes novada BJSS3Stadions "Celtnieks"
16:00Rīgas Futbola skola - 2FS Metta3NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Sestdiena, 2018. gada 19. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Rēzeknes novada BJSSSK Imanta4Maltas stadions
14:00AFA OlainePreiļu novada BJSS4Olaines pilsētas stadions
15:00FK IecavaSK Super Nova4Iecavas novada stadions
Svētdiena, 2018. gada 20. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Rīgas Futbola skola - 1Rīgas Futbola skola - 24NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Trešdiena, 2018. gada 23. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30Rēzeknes novada BJSSPreiļu novada BJSS2Maltas stadions
Sestdiena, 2018. gada 26. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC Daugavpils
-:-
AFA Olaine5Stadions "Celtnieks"
18:00Rīgas Futbola skola - 2
-:-
FK Iecava5NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00SK Super Nova
-:-
Rēzeknes novada BJSS5Rīgas Ostvalda vsk. stadions
18:00SK Imanta
-:-
FK Laidze/Talsu NSS5Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Pirmdiena, 2018. gada 28. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FS Metta
-:-
Rīgas Futbola skola - 15Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 31. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Preiļu novada BJSS
-:-
BFC Daugavpils6Preiļu novada BJSS stadions
Piektdiena, 2018. gada 01. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Iecava
-:-
FS Metta6Iecavas novada stadions
Sestdiena, 2018. gada 02. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00Rēzeknes novada BJSS
-:-
Rīgas Futbola skola - 26Maltas stadions
14:00AFA Olaine
-:-
SK Imanta6Olaines pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 03. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Laidze/Talsu NSS
-:-
SK Super Nova6Talsu pilsētas stadions
Trešdiena, 2018. gada 06. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Laidze/Talsu NSS
-:-
BFC Daugavpils4Talsu pilsētas stadions
18:00SK Imanta
-:-
Preiļu novada BJSS7Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
19:00AFA Olaine
-:-
Rīgas Futbola skola - 110Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 09. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
10:00FS Metta
-:-
Rēzeknes novada BJSS7Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:30SK Super Nova
-:-
AFA Olaine7Olaines pilsētas stadions
18:00Rīgas Futbola skola - 1
-:-
FK Iecava7NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 10. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Rīgas Futbola skola - 2
-:-
FK Laidze/Talsu NSS7NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Sestdiena, 2018. gada 16. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC Daugavpils
-:-
SK Imanta8Stadions "Celtnieks"
17:00Preiļu novada BJSS
-:-
SK Super Nova8Preiļu novada BJSS stadions
Svētdiena, 2018. gada 17. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Laidze/Talsu NSS
-:-
FS Metta8Talsu pilsētas stadions
16:00Rēzeknes novada BJSS
-:-
Rīgas Futbola skola - 18Maltas stadions
16:00AFA Olaine
-:-
Rīgas Futbola skola - 28Olaines pilsētas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 21. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Preiļu novada BJSS
-:-
FK Laidze/Talsu NSS3Preiļu novada BJSS stadions
18:00SK Super Nova
-:-
BFC Daugavpils9Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Svētdiena, 2018. gada 08. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Iecava
-:-
AFA Olaine11Iecavas novada stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 12. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rīgas Futbola skola - 2
-:-
Preiļu novada BJSS9NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
16:00Rīgas Futbola skola - 1
-:-
FK Laidze/Talsu NSS9NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 15. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Iecava
-:-
Rēzeknes novada BJSS9Iecavas novada stadions
15:00FS Metta
-:-
AFA Olaine9Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Trešdiena, 2018. gada 18. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FK Laidze/Talsu NSS
-:-
FK Iecava10Talsu pilsētas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 19. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Preiļu novada BJSS
-:-
FS Metta10Preiļu novada BJSS stadions
20:00SK Imanta
-:-
SK Super Nova10Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Otrdiena, 2018. gada 24. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Rēzeknes novada BJSS
-:-
FK Laidze/Talsu NSS11Maltas stadions
Trešdiena, 2018. gada 25. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rīgas Futbola skola - 1
-:-
Preiļu novada BJSS11NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
19:00FS Metta
-:-
BFC Daugavpils11Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 28. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Rīgas Futbola skola - 2
-:-
SK Imanta11NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Otrdiena, 2018. gada 31. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00BFC Daugavpils
-:-
Rīgas Futbola skola - 210Stadions "Celtnieks"
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.Rīgas Futbola skola - 144002002012
2.FS Metta3300271269
3.FK Iecava430114779
4.AFA Olaine32107077
5.BFC Daugavpils32018626
6.Preiļu novada BJSS31025503
7.SK Imanta4103227-253
8.FK Laidze/Talsu NSS10100001
9.Rīgas Futbola skola - 2301218-71
10.SK Super Nova4013018-181
11.Rēzeknes novada BJSS4004113-120

11 vārti

Treimane Nelle (FS Metta)

6 vārti

Suvītra Diāna (RFS)

5 vārti

Tauriņa Abita (FK Iecava), Stivriška Aija (FK Olaine)

4 vārti

Kadirova Sabīna (FK Iecava), Arzubova Jevgēnija (FS Metta)

3 vārti

Reute Liene, Vengreviča Viktorija (BFC Daugavpils), Druviņa Emīlija Sofija (FK Iecava), Daņilova Katrīna, Šilova Alīna (FS Metta), Sadikova Vasilisa (RFS)

2 vārti

Kazlauska Linda, Lipšāne Amēlija (FS Metta), Kuzņecova Karīna (Preiļu BJSS), Krasnova Ieva, Ušpaleviča Evelīna (RFS)

1 vārti

Skribina Diāna, Červinska Nikole (BFC Daugavpils), Gaugere Renāte, Stūrmane Simona (FK Iecava), Osiņina Lana, Ļebedeva Anžela (FK Olaine), Polka Līva, Tihomirova Adriana Nikola (FS Metta), Adamoviča Ieva, Liniņa Linda Paula, Ūzuliņa Arta (Preiļu BJSS), Brahmane Nikola, Dubovicka Anastasija, Lodziņa Kristīne Evelīna, Lorence Luīze, Lubiņa Arta Luīze, Timofejeva Olga, Čubare Evelīna Sendija (RFS), Dimpere Viktorija (Rēzeknes novada BJSS), Ase Kitija, Jēgere Una (SK Imanta)
Page created in 783 ms.