LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Sieviešu 1. līga 2018 - 2. posms (7-11 v.)

  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Svētdiena, 2018. gada 19. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Rīgas Futbola skola - 2SK Super Nova4NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Svētdiena, 2018. gada 26. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
12:00FK Laidze/Talsu NSSRīgas Futbola skola - 22Talsu pilsētas stadions
15:00SK ImantaRēzeknes novada BJSS3Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Sestdiena, 2018. gada 01. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Laidze/Talsu NSSSK Imanta4Talsu pilsētas stadions
Trešdiena, 2018. gada 05. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30SK Super NovaSK Imanta1Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Svētdiena, 2018. gada 09. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Rēzeknes novada BJSSSK Super Nova2Maltas stadions
Trešdiena, 2018. gada 12. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30SK ImantaRīgas Futbola skola - 25Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Svētdiena, 2018. gada 16. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00SK Super NovaFK Laidze/Talsu NSS3Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Sestdiena, 2018. gada 22. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Laidze/Talsu NSSRēzeknes novada BJSS5Talsu pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 29. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rīgas Futbola skola - 2Rēzeknes novada BJSS1NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
#KomandaSUNZGVZVVAP
7.SK Super Nova8422148614
8.Rīgas Futbola skola - 28332611-512
9.SK Imanta84041216-412
10.Rēzeknes novada BJSS8314109110
11.FK Laidze/Talsu NSS8224910-18

4 vārti

Švāgere Elīna (SK Imanta)

3 vārti

Dimpere Viktorija (Rēzeknes novada BJSS)

2 vārti

Dervenika Enija (Rēzeknes novada BJSS), Buklovska Juta, Gaiķe Alise (SK Super Nova)

1 vārti

Pavāre Deina (FK Laidze/Talsu NSS), Bulmeistere Jana, Ludborža Līga (Rēzeknes novada BJSS), Freimane Aurēlija, Mazurova Milana, Rozenberga Samanta (Rīgas Futbola skola - 2), Grundāne Šarlote, Jēgere Una (SK Imanta), Moča Vineta, Ušpele Alise (SK Super Nova)
Page created in 445 ms.