LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Sieviešu 1. līga 2017 - 1. posms

  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Piektdiena, 2017. gada 21. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00BFC DaugavpilsRēzeknes novada BJSS8Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
Svētdiena, 2017. gada 23. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Rēzeknes BJSS/SK ProgressSK Imanta1"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
19:00FK Iecava/FK JelgavaFK Laidze/Talsu NSS1Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
19:00AFA OlaineSK Super Nova1Olaines pilsētas stadions
Ceturtdiena, 2017. gada 27. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Rēzeknes BJSS/SK ProgressBFC Daugavpils2"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
Sestdiena, 2017. gada 29. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:30SK Super NovaFK Iecava/FK Jelgava2Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Svētdiena, 2017. gada 30. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00SK ImantaAFA Olaine2Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 13. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:30SK Super NovaRēzeknes BJSS/SK Progress9Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Ceturtdiena, 2017. gada 18. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Rēzeknes novada BJSSRēzeknes BJSS/SK Progress3Maltas stadions
Svētdiena, 2017. gada 21. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00AFA OlaineBFC Daugavpils3Olaines pilsētas stadions
20:30Rīgas Futbola skola - 2FK Laidze/Talsu NSS2NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Pirmdiena, 2017. gada 22. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:30FK Iecava/FK JelgavaSK Imanta3Iecavas novada stadions
Trešdiena, 2017. gada 24. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Rēzeknes novada BJSSRīgas Futbola skola - 21Maltas stadions
Piektdiena, 2017. gada 26. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Preiļu novada BJSSRēzeknes novada BJSS2Preiļu novada BJSS stadions
Sestdiena, 2017. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
11:00BFC DaugavpilsFK Iecava/FK Jelgava4Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
16:30SK Super NovaSK Imanta4Rīgas Ostvalda vsk. stadions
17:00Rīgas Futbola skola - 2Rēzeknes BJSS/SK Progress4NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Svētdiena, 2017. gada 28. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rēzeknes novada BJSSAFA Olaine4Maltas stadions
Trešdiena, 2017. gada 31. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00BFC DaugavpilsFK Laidze/Talsu NSS7Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
Piektdiena, 2017. gada 02. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Rēzeknes BJSS/SK ProgressPreiļu novada BJSS5"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
Sestdiena, 2017. gada 03. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00AFA OlaineRīgas Futbola skola - 25Olaines pilsētas stadions
Svētdiena, 2017. gada 04. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:30BFC DaugavpilsSK Super Nova5Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
18:00SK ImantaFK Laidze/Talsu NSS5Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Ceturtdiena, 2017. gada 08. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00BFC DaugavpilsPreiļu novada BJSS1Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
Svētdiena, 2017. gada 11. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rīgas Futbola skola - 2FK Iecava/FK Jelgava6NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
16:00Preiļu novada BJSSSK Super Nova8Preiļu novada BJSS stadions
Otrdiena, 2017. gada 13. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30SK ImantaBFC Daugavpils6Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Trešdiena, 2017. gada 14. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30FK Iecava/FK JelgavaRēzeknes novada BJSS5Iecavas novada stadions
Piektdiena, 2017. gada 16. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Preiļu novada BJSSAFA Olaine6Preiļu novada BJSS stadions
Sestdiena, 2017. gada 17. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00SK Super NovaRēzeknes novada BJSS6Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Svētdiena, 2017. gada 18. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Laidze/Talsu NSSRēzeknes BJSS/SK Progress6Laidzes stadions
Ceturtdiena, 2017. gada 22. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Laidze/Talsu NSSPreiļu novada BJSS4Laidzes stadions
Pirmdiena, 2017. gada 26. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FK Iecava/FK JelgavaPreiļu novada BJSS7Iecavas novada stadions
Otrdiena, 2017. gada 27. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Rēzeknes novada BJSSSK Imanta7Maltas stadions
Trešdiena, 2017. gada 28. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Rīgas Futbola skola - 2BFC Daugavpils9NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Otrdiena, 2017. gada 04. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Rēzeknes novada BJSSFK Laidze/Talsu NSS9Maltas stadions
Sestdiena, 2017. gada 15. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00SK ImantaRīgas Futbola skola - 28NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Svētdiena, 2017. gada 16. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Laidze/Talsu NSSAFA Olaine8Talsu pilsētas stadions
Svētdiena, 2017. gada 23. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Rēzeknes BJSS/SK ProgressFK Iecava/FK Jelgava8"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
Otrdiena, 2017. gada 25. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:45SK Super NovaRīgas Futbola skola - 27Rīgas Ostvalda vsk. stadions
Ceturtdiena, 2017. gada 27. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00AFA OlaineRēzeknes BJSS/SK Progress7Olaines pilsētas stadions
Piektdiena, 2017. gada 28. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:30SK ImantaPreiļu novada BJSS9Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
Sestdiena, 2017. gada 29. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00AFA OlaineFK Iecava/FK Jelgava9Olaines pilsētas stadions
Svētdiena, 2017. gada 30. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Laidze/Talsu NSSSK Super Nova3Talsu pilsētas stadions
Pirmdiena, 2017. gada 31. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Preiļu novada BJSSRīgas Futbola skola - 23Preiļu novada BJSS stadions
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.Rēzeknes BJSS/SK Progress98106255725
2.AFA Olaine97023092121
3.Rīgas Futbola skola - 296213572820
4.BFC Daugavpils96032691718
5.FK Laidze/Talsu NSS94141925-613
6.Preiļu novada BJSS92341718-19
7.SK Super Nova93061339-269
8.Rēzeknes novada BJSS92251333-208
9.FK Iecava/FK Jelgava9207953-446
10.SK Imanta9018935-261

39 vārti

Fjodorova Anastasija (Rēzeknes BJSS)

14 vārti

Rukse Alise (Talsu NSS)

8 vārti

Borovska Emīlija, Stivriška Aija (FK Olaine), Valaka Anna Marija (RFS), Buklovska Juta (SK Super Nova)

7 vārti

Suvītra Diāna (RFS), Sondore Laura (Rēzeknes BJSS)

6 vārti

Liniņa Linda Paula (Preiļu BJSS), Tumāne Ligita (Rēzeknes BJSS), Dimpere Viktorija (Rēzeknes novada BJSS)

5 vārti

Vengreviča Viktorija, Ņesterova Sofja (BFC Daugavpils), Batarāga Arta (Preiļu BJSS)

4 vārti

Skribina Diāna (BFC Daugavpils), Tauriņa Abita (FK Iecava)

3 vārti

Putinceva Sņežana, Samušenko Elizabete (BFC Daugavpils), Osiņina Lana (FK Olaine), Pastare Olita (Preiļu BJSS), Kuzmina Līna, Lodziņa Kristīne Evelīna, Timofejeva Olga (RFS), Šļahitņuka Alīna (Rēzeknes BJSS), Semjonova Karīna (Rēzeknes novada BJSS), Gulbe Dana (SK Imanta)

2 vārti

Krasnova Lea (AFA Olaine), Reute Liene (BFC Daugavpils), Kadirova Sabīna (FK Iecava), Petuhova Aļona, Seļezņova Luiza Valērija, Sokolova Elīna, Ļebedeva Anžela (FK Olaine), Fūrmane Signe (RFS), Balalaika Karīna, Smirnova Diāna (Rēzeknes BJSS), Ase Kitija, Zivtiņa Kristīne (SK Imanta), Štube Monika Estere (Talsu NSS)

1 vārti

Fedotova Viktorija, Ribakova Aleksandra (BFC Daugavpils), Druviņa Emīlija Sofija, Markule Anna Katrīna, Ozoliņa Adriāna (FK Iecava), Mihaļkova Anna (FK Olaine), Adamoviča Ieva, Kalvāne Zaiga, Kovaļova Karīna (Preiļu BJSS), Krasnova Ieva, Ņikitina Dana Nikola (RFS), Batņa Valentina, Caune Elīna (Rēzeknes BJSS), Bistrova Santa, Bulmeistere Jana, Ivanova Evita, Klindžāne Anda (Rēzeknes novada BJSS), Ritenberga-Balode Tīna, Švāgere Elīna (SK Imanta), Gaiķe Alise, Perepičko Renata, Pozņiaka Ketija Karmena, Pučinska Valērija, Volkoviča Jekaterīna (SK Super Nova), Brigmane Līga, Mitenberga Sigita, Pavāre Deina (Talsu NSS)
Page created in 188 ms.