LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SynotTip Virslīga

  • Aktuālās spēles
  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Svētdiena, 2018. gada 23. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK JelgavaSpartaks Jūrmala22Zemgales Olimpiskais centrs
16:00Valmiera Glass ViAFK Ventspils22MTC ''Staicele''
18:00FK Liepāja/MogoRiga FC22Stadions “Daugava”
Pirmdiena, 2018. gada 24. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00RFSFK Metta/Latvijas Universitāte22NSB "Arkādija"
Piektdiena, 2018. gada 28. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Metta/Latvijas Universitāte
-:-
Spartaks Jūrmala23Daugavas stadions
Sestdiena, 2018. gada 29. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Valmiera Glass ViA
-:-
FK Liepāja/Mogo23MTC ''Staicele''
15:00FK Ventspils
-:-
FK Jelgava23O/C "Ventspils" stadions
19:30RFS
-:-
Riga FC23NSB "Arkādija"
Sestdiena, 2018. gada 31. Marts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK Liepāja/MogoRiga FC1Stadions "Daugava", rezerves laukums
15:00FK VentspilsValmiera Glass ViA1Ventspils 2. pamatskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 01. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00RFSFK Metta/Latvijas Universitāte1RTU stadions
17:00FK JelgavaSpartaks Jūrmala1Olaines pilsētas stadions
Piektdiena, 2018. gada 06. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK JelgavaFK Ventspils2Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 07. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:30Spartaks JūrmalaFK Metta/Latvijas Universitāte2Kauguru vidusskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 08. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Riga FCRFS2RTU stadions
16:00FK Liepāja/MogoValmiera Glass ViA2Stadions "Daugava", rezerves laukums
Piektdiena, 2018. gada 13. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Metta/Latvijas UniversitāteRiga FC3Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 14. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Valmiera Glass ViASpartaks Jūrmala3Vidzemes Olimpiskais centrs
14:30RFSFK Jelgava3RTU stadions
Svētdiena, 2018. gada 15. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK VentspilsFK Liepāja/Mogo3O/C "Ventspils" stadions
Sestdiena, 2018. gada 21. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK JelgavaRiga FC4Olaines pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 22. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Valmiera Glass ViARFS4Vidzemes Olimpiskais centrs
15:00Spartaks JūrmalaFK Ventspils4Kauguru vidusskolas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 23. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Metta/Latvijas UniversitāteFK Liepāja/Mogo4Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 28. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00RFSSpartaks Jūrmala5RTU stadions
15:00FK Metta/Latvijas UniversitāteValmiera Glass ViA5Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 29. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK VentspilsRiga FC5O/C "Ventspils" stadions
Pirmdiena, 2018. gada 30. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Liepāja/MogoFK Jelgava5Stadions "Daugava", rezerves laukums
Piektdiena, 2018. gada 04. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Spartaks JūrmalaFK Liepāja/Mogo6Kauguru vidusskolas stadions
17:00Riga FCValmiera Glass ViA6Skonto stadions
Sestdiena, 2018. gada 05. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK VentspilsRFS6O/C "Ventspils" stadions
Svētdiena, 2018. gada 06. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK JelgavaFK Metta/Latvijas Universitāte6Zemgales Olimpiskais centrs
Piektdiena, 2018. gada 11. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK JelgavaValmiera Glass ViA7Zemgales Olimpiskais centrs
20:30FK Liepāja/MogoRFS7Stadions “Daugava”
Sestdiena, 2018. gada 12. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Spartaks JūrmalaRiga FC7Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
17:00FK Metta/Latvijas UniversitāteFK Ventspils7Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Trešdiena, 2018. gada 16. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Spartaks JūrmalaFK Jelgava8Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
19:00Riga FCFK Liepāja/Mogo8Skonto stadions
19:00Valmiera Glass ViAFK Ventspils8Vidzemes Olimpiskais centrs
20:00FK Metta/Latvijas UniversitāteRFS8Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2018. gada 20. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK Metta/Latvijas UniversitāteSpartaks Jūrmala9Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
17:00Valmiera Glass ViAFK Liepāja/Mogo9Vidzemes Olimpiskais centrs
Pirmdiena, 2018. gada 21. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK VentspilsFK Jelgava9O/C "Ventspils" stadions
19:00RFSRiga FC9NSB "Arkādija"
Sestdiena, 2018. gada 26. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Spartaks JūrmalaValmiera Glass ViA10Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
19:30FK Liepāja/MogoFK Ventspils10Stadions “Daugava”
Svētdiena, 2018. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK JelgavaRFS10Zemgales Olimpiskais centrs
19:00Riga FCFK Metta/Latvijas Universitāte10Skonto stadions
Piektdiena, 2018. gada 15. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK VentspilsSpartaks Jūrmala11O/C "Ventspils" stadions
19:00Riga FCFK Jelgava11Skonto stadions
Sestdiena, 2018. gada 16. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00RFSValmiera Glass ViA11NSB "Arkādija"
19:00FK Metta/Latvijas UniversitāteFK Liepāja/Mogo11Daugavas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 21. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FK Liepāja/MogoFK Jelgava12Stadions “Daugava”
20:00Riga FCFK Ventspils12Skonto stadions
Piektdiena, 2018. gada 22. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Spartaks JūrmalaRFS12Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
19:00Valmiera Glass ViAFK Metta/Latvijas Universitāte12Vidzemes Olimpiskais centrs
Otrdiena, 2018. gada 26. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Riga FCSpartaks Jūrmala14Skonto stadions
Piektdiena, 2018. gada 29. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00RFSFK Ventspils13NSB "Arkādija"
Sestdiena, 2018. gada 30. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Valmiera Glass ViARiga FC13Vidzemes Olimpiskais centrs
19:00FK Liepāja/MogoSpartaks Jūrmala13Stadions “Daugava”
Svētdiena, 2018. gada 01. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK JelgavaFK Metta/Latvijas Universitāte13Zemgales Olimpiskais centrs
Svētdiena, 2018. gada 15. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00FK JelgavaValmiera Glass ViA14Zemgales Olimpiskais centrs
15:00FK VentspilsFK Metta/Latvijas Universitāte14O/C "Ventspils" stadions
Svētdiena, 2018. gada 22. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Spartaks JūrmalaFK Jelgava15Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
17:00FK VentspilsValmiera Glass ViA15O/C "Ventspils" stadions
19:00FK Metta/Latvijas UniversitāteRFS15Daugavas stadions
Svētdiena, 2018. gada 29. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Liepāja/MogoValmiera Glass ViA16Stadions “Daugava”
18:00FK JelgavaFK Ventspils16Zemgales Olimpiskais centrs
Pirmdiena, 2018. gada 30. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Spartaks JūrmalaFK Metta/Latvijas Universitāte16Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
20:00Riga FCRFS16Skonto stadions
Svētdiena, 2018. gada 12. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Metta/Latvijas UniversitāteRiga FC17Daugavas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 13. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FK VentspilsFK Liepāja/Mogo17O/C "Ventspils" stadions
19:00RFSFK Jelgava17NSB "Arkādija"
Sestdiena, 2018. gada 18. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FK JelgavaRiga FC18Zemgales Olimpiskais centrs
20:00FK Liepāja/MogoFK Metta/Latvijas Universitāte18Stadions “Daugava”
Svētdiena, 2018. gada 19. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Valmiera Glass ViARFS18Vidzemes Olimpiskais centrs
18:00Spartaks JūrmalaFK Ventspils18Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
Piektdiena, 2018. gada 24. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK VentspilsRiga FC19O/C "Ventspils" stadions
17:00FK JelgavaFK Liepāja/Mogo19Zemgales Olimpiskais centrs
19:00RFSSpartaks Jūrmala19NSB "Arkādija"
Sestdiena, 2018. gada 25. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Metta/Latvijas UniversitāteValmiera Glass ViA19Daugavas stadions
Otrdiena, 2018. gada 28. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00Riga FCFK Liepāja/Mogo15Skonto stadions
Sestdiena, 2018. gada 01. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK VentspilsRFS20O/C "Ventspils" stadions
16:00Spartaks JūrmalaFK Liepāja/Mogo20Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
17:00Riga FCValmiera Glass ViA20Skonto stadions
19:00FK Metta/Latvijas UniversitāteFK Jelgava20Daugavas stadions
Sestdiena, 2018. gada 15. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Spartaks JūrmalaRiga FC21Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
16:00Valmiera Glass ViAFK Jelgava21MTC ''Staicele''
18:00FK Liepāja/MogoRFS21Stadions “Daugava”
20:00FK Metta/Latvijas UniversitāteFK Ventspils21Daugavas stadions
Svētdiena, 2018. gada 23. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK JelgavaSpartaks Jūrmala22Zemgales Olimpiskais centrs
16:00Valmiera Glass ViAFK Ventspils22MTC ''Staicele''
18:00FK Liepāja/MogoRiga FC22Stadions “Daugava”
Pirmdiena, 2018. gada 24. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00RFSFK Metta/Latvijas Universitāte22NSB "Arkādija"
Piektdiena, 2018. gada 28. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Metta/Latvijas Universitāte
-:-
Spartaks Jūrmala23Daugavas stadions
Sestdiena, 2018. gada 29. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Valmiera Glass ViA
-:-
FK Liepāja/Mogo23MTC ''Staicele''
15:00FK Ventspils
-:-
FK Jelgava23O/C "Ventspils" stadions
19:30RFS
-:-
Riga FC23NSB "Arkādija"
Trešdiena, 2018. gada 03. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Valmiera Glass ViA
-:-
Spartaks Jūrmala17Vidzemes Olimpiskais centrs
19:00RFS
-:-
FK Liepāja/Mogo14NSB "Arkādija"
Sestdiena, 2018. gada 06. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00FK Jelgava
-:-
RFS24Zemgales Olimpiskais centrs
15:00Riga FC
-:-
FK Metta/Latvijas Universitāte24Skonto stadions
Svētdiena, 2018. gada 07. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Spartaks Jūrmala
-:-
Valmiera Glass ViA24Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
17:00FK Liepāja/Mogo
-:-
FK Ventspils24Stadions “Daugava”
Piektdiena, 2018. gada 19. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00RFS
-:-
Valmiera Glass ViA25NSB "Arkādija"
Sestdiena, 2018. gada 20. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Riga FC
-:-
FK Jelgava25Skonto stadions
15:00FK Ventspils
-:-
Spartaks Jūrmala25O/C "Ventspils" stadions
17:00FK Liepāja/Mogo
-:-
FK Metta/Latvijas Universitāte25Stadions “Daugava”
Svētdiena, 2018. gada 28. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Spartaks Jūrmala
-:-
RFS26Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
13:00FK Jelgava
-:-
FK Liepāja/Mogo26Zemgales Olimpiskais centrs
15:00Valmiera Glass ViA
-:-
FK Metta/Latvijas Universitāte26Vidzemes Olimpiskais centrs
15:00Riga FC
-:-
FK Ventspils26Skonto stadions
Svētdiena, 2018. gada 04. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RFS
-:-
FK Ventspils27NSB "Arkādija"
14:00FK Metta/Latvijas Universitāte
-:-
FK Jelgava27Daugavas stadions
14:00Valmiera Glass ViA
-:-
Riga FC27Vidzemes Olimpiskais centrs
14:00FK Liepāja/Mogo
-:-
Spartaks Jūrmala27Stadions “Daugava”
Sestdiena, 2018. gada 10. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RFS
-:-
FK Liepāja/Mogo28NSB "Arkādija"
14:00Riga FC
-:-
Spartaks Jūrmala28Skonto stadions
14:00Valmiera Glass ViA
-:-
FK Jelgava28Vidzemes Olimpiskais centrs
14:00FK Ventspils
-:-
FK Metta/Latvijas Universitāte28O/C "Ventspils" stadions
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.Riga FC21161433102349
2.FK Ventspils22144444192546
3.RFS20141541172443
4.FK Liepāja/Mogo20105538231535
5.Spartaks Jūrmala21104735251034
6.FK Jelgava2253141736-1918
7.FK Metta/Latvijas Universitāte2134141838-2013
8.Valmiera Glass ViA2102191977-582

13 vārti

Akinyemi Adeleke Akinola (FK Ventspils)

11 vārti

Lemajič Darko (Riga FC)

10 vārti

Marusych Maksym (RFS)

9 vārti

Ikaunieks Jānis (FK Liepāja)

8 vārti

Karlsons Ģirts (FK Liepāja), Višņakovs Aleksejs (FK Spartaks), Aiyegun Tosin (FK Ventspils)

7 vārti

Uldriķis Roberts (RFS)

6 vārti

Kobzar Evgenii (FK Spartaks)

5 vārti

Apiņš Verners (FK Liepāja), Dzhamalutdinov Tamirlan, Fjodorovs Vladislavs (FK Metta/Latvijas Universitāte)

4 vārti

Kozlovs Vladislavs (FK Jelgava), Karašausks Artūrs (FK Liepāja), Maleev Artemiy, Svārups Kaspars (FK Spartaks), Dubra Kaspars, Kļuškins Gļebs, Vachiberadze Beka (RFS), Stuglis Elvis (Riga FC)

3 vārti

Koliaev Nikita (FK Jelgava), Keita Seydina Abou Bakr Lamine (FK Liepāja), Ivanovs Ņikita (FK Metta/Latvijas Universitāte), Ošs Mārcis (FK Spartaks), Antonov Oleksii, Bulvītis Nauris, Mordatenko Anastasijs (FK Ventspils), Baienko Volodymyr, Lukjanovs Ivans (Riga FC), Jaunzems Alvis, Persson Gray Eric Ricardo, Ērglis Mārcis (Valmieras FK)

2 vārti

Grigaravičius Mindaugas, Lukava Guram, Siņeļņikovs Alans (FK Jelgava), Tobers Kristers (FK Liepāja), Harmon Van-Dave Gbowea (FK Metta/Latvijas Universitāte), Gauračs Edgars (FK Spartaks), Mandzhgaladze Giuli, Matos dos Santos Stenio Nivaldo, Pinto Fortes Amancio Jose, Wome Sename Dove (FK Ventspils), Jaudzems Artis, Savaļnieks Roberts, Shergelashvili Lasha (RFS), De Almeida Primao Thiago, Pētersons Armands, Zahynailov Serhii (Riga FC), Lūsiņš Kristers (Valmieras FK)

1 vārti

Hvoiņickis Daniils, Krušatins Andris, Kurtišs Marks, Minkevičs Ivo (FK Jelgava), Grebis Kristaps, Jurkovskis Raivis Andris, Kozlovs Igors, Negro Gonzalo, Punculs Ēriks, Ķigurs Mārtiņš (FK Liepāja), Emsis Eduards, Kovaļonoks Ņikita, Seriba Kabelo (FK Metta/Latvijas Universitāte), Davydov Denis, Dmitriev Oleg, Korzāns Ričards, Kosoric Aleksandar, Kovaļovs Andrejs, Mihadjuks Pāvels (FK Spartaks), Alfa Abdullahi, Amado Mendes Pedro Rafael, Monteiro Batista Helio, Tīdenbergs Eduards, Žuļevs Vadims (FK Ventspils), Platonov Dzmitry, Regža Marko, Ribeiro Dantas Elivelto, Solovjovs Aleksandrs (RFS), Fedorchuk Valerii, Gabovs Vladislavs, Kurakins Antons, Kārkliņš Krišs, Rakels Deniss (Riga FC), Bakmaz Ante, Barkovskis Māris, Bērziņš Ulvis, Cipe Roberts Rainers, Jaunzems Valts, Kalniņš Gatis, Pallo Artūrs, Sambou Massamba Lo (Valmieras FK)
Page created in 246 ms.