LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SynotTip Virslīga

  • Spēles
  • Turnīra tabula
Piektdiena, 2017. gada 10. Marts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK JelgavaSK Babīte/Dinamo1Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 11. Marts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK VentspilsFK Metta/Latvijas Universitāte1Ventspils 2. pamatskolas stadions
16:00FK Liepāja/MOGORiga FC1Stadions "Daugava", rezerves laukums
Svētdiena, 2017. gada 12. Marts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00RFSSpartaks Jūrmala1Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Piektdiena, 2017. gada 17. Marts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK JelgavaFK Liepāja/MOGO2Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 18. Marts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00SK Babīte/DinamoRFS2Piņķu stadions
15:00Riga FCFK Ventspils2RTU stadions
17:00FK Metta/Latvijas UniversitāteSpartaks Jūrmala2Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2017. gada 01. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja/MOGO
-:-
SK Babīte/Dinamo3Stadions "Daugava", rezerves laukums
16:00FK Ventspils
-:-
FK Jelgava3Ventspils 2. pamatskolas stadions
Svētdiena, 2017. gada 02. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Spartaks Jūrmala
-:-
Riga FC3Kauguru vidusskolas stadions
17:00FK Metta/Latvijas Universitāte
-:-
RFS3Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Piektdiena, 2017. gada 14. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Jelgava
-:-
Spartaks Jūrmala4Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2017. gada 15. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00SK Babīte/Dinamo
-:-
FK Ventspils4Piņķu stadions
18:00FK Liepāja/MOGO
-:-
RFS4Stadions "Daugava", rezerves laukums
Svētdiena, 2017. gada 16. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Riga FC
-:-
FK Metta/Latvijas Universitāte4RTU stadions
Piektdiena, 2017. gada 21. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Metta/Latvijas Universitāte
-:-
FK Jelgava5Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2017. gada 22. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Spartaks Jūrmala
-:-
SK Babīte/Dinamo5Kauguru vidusskolas stadions
16:00FK Ventspils
-:-
FK Liepāja/MOGO5Ventspils 2. pamatskolas stadions
18:00RFS
-:-
Riga FC5Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2017. gada 29. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00SK Babīte/Dinamo
-:-
FK Metta/Latvijas Universitāte6Piņķu stadions
18:00FK Liepāja/MOGO
-:-
Spartaks Jūrmala6Stadions "Daugava", rezerves laukums
Svētdiena, 2017. gada 30. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Ventspils
-:-
RFS6Ventspils 2. pamatskolas stadions
18:00FK Jelgava
-:-
Riga FC6Olaines pilsētas stadions
Svētdiena, 2017. gada 07. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Spartaks Jūrmala
-:-
FK Ventspils7Jūrmalas pilsētas stadions “Sloka”
17:00FK Metta/Latvijas Universitāte
-:-
FK Liepāja/MOGO7Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Pirmdiena, 2017. gada 08. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:30RFS
-:-
FK Jelgava7NSB "Arkādija"
19:30Riga FC
-:-
SK Babīte/Dinamo7Skonto stadions
Piektdiena, 2017. gada 12. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00SK Babīte/Dinamo
-:-
FK Jelgava8Skonto stadions
19:00Spartaks Jūrmala
-:-
RFS8Jūrmalas pilsētas stadions “Sloka”
Sestdiena, 2017. gada 13. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Riga FC
-:-
FK Liepāja/MOGO8Skonto stadions
17:00FK Metta/Latvijas Universitāte
-:-
FK Ventspils8Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2017. gada 20. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00RFS
-:-
SK Babīte/Dinamo9NSB "Arkādija"
Svētdiena, 2017. gada 21. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Spartaks Jūrmala
-:-
FK Metta/Latvijas Universitāte9Jūrmalas pilsētas stadions “Sloka”
16:00FK Ventspils
-:-
Riga FC9O/C "Ventspils" stadions
18:00FK Liepāja/MOGO
-:-
FK Jelgava9Daugavas stadions Liepāja
Piektdiena, 2017. gada 26. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00SK Babīte/Dinamo
-:-
FK Liepāja/MOGO10Skonto stadions
Sestdiena, 2017. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Jelgava
-:-
FK Ventspils10Zemgales Olimpiskais centrs
18:00Riga FC
-:-
Spartaks Jūrmala10Skonto stadions
Svētdiena, 2017. gada 28. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00RFS
-:-
FK Metta/Latvijas Universitāte10NSB "Arkādija"
Piektdiena, 2017. gada 02. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:30Spartaks Jūrmala
-:-
FK Jelgava11Jūrmalas pilsētas stadions “Sloka”
19:30FK Metta/Latvijas Universitāte
-:-
Riga FC11Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2017. gada 03. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00RFS
-:-
FK Liepāja/MOGO11NSB "Arkādija"
18:00FK Ventspils
-:-
SK Babīte/Dinamo11O/C "Ventspils" stadions
Sestdiena, 2017. gada 17. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Riga FC
-:-
RFS12Skonto stadions
17:00SK Babīte/Dinamo
-:-
Spartaks Jūrmala12Skonto stadions
19:00FK Jelgava
-:-
FK Metta/Latvijas Universitāte12Zemgales Olimpiskais centrs
Svētdiena, 2017. gada 18. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Liepāja/MOGO
-:-
FK Ventspils12Daugavas stadions Liepāja
Ceturtdiena, 2017. gada 22. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:30RFS
-:-
FK Ventspils13NSB "Arkādija"
19:00Spartaks Jūrmala
-:-
FK Liepāja/MOGO13Jūrmalas pilsētas stadions “Sloka”
19:30Riga FC
-:-
FK Jelgava13Skonto stadions
Otrdiena, 2017. gada 27. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Metta/Latvijas Universitāte
-:-
SK Babīte/Dinamo13Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2017. gada 15. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00SK Babīte/Dinamo
-:-
Riga FC14Skonto stadions
Svētdiena, 2017. gada 16. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Jelgava
-:-
RFS14Zemgales Olimpiskais centrs
19:00FK Liepāja/MOGO
-:-
FK Metta/Latvijas Universitāte14Daugavas stadions Liepāja
Piektdiena, 2017. gada 21. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Liepāja/MOGO
-:-
Riga FC15Daugavas stadions Liepāja
Pirmdiena, 2017. gada 24. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:30FK Ventspils
-:-
FK Metta/Latvijas Universitāte15O/C "Ventspils" stadions
19:30FK Jelgava
-:-
SK Babīte/Dinamo15Zemgales Olimpiskais centrs
Svētdiena, 2017. gada 30. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Metta/Latvijas Universitāte
-:-
Spartaks Jūrmala16Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
19:00Riga FC
-:-
FK Ventspils16Skonto stadions
Pirmdiena, 2017. gada 31. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00SK Babīte/Dinamo
-:-
RFS16Skonto stadions
19:00FK Jelgava
-:-
FK Liepāja/MOGO16Zemgales Olimpiskais centrs
Piektdiena, 2017. gada 04. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00SK Babīte/Dinamo
-:-
FK Liepāja/MOGO17Skonto stadions
Sestdiena, 2017. gada 05. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Ventspils
-:-
FK Jelgava17O/C "Ventspils" stadions
19:00Spartaks Jūrmala
-:-
Riga FC17Jūrmalas pilsētas stadions “Sloka”
Pirmdiena, 2017. gada 07. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00RFS
-:-
FK Metta/Latvijas Universitāte17NSB "Arkādija"
Trešdiena, 2017. gada 09. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Ventspils
-:-
Spartaks Jūrmala14O/C "Ventspils" stadions
Sestdiena, 2017. gada 12. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Liepāja/MOGO
-:-
RFS18Daugavas stadions Liepāja
Svētdiena, 2017. gada 13. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Jelgava
-:-
Spartaks Jūrmala18Zemgales Olimpiskais centrs
18:00SK Babīte/Dinamo
-:-
FK Ventspils18Skonto stadions
20:00Riga FC
-:-
FK Metta/Latvijas Universitāte18Skonto stadions
Svētdiena, 2017. gada 20. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Metta/Latvijas Universitāte
-:-
FK Jelgava19Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
19:00Spartaks Jūrmala
-:-
SK Babīte/Dinamo19Jūrmalas pilsētas stadions “Sloka”
Pirmdiena, 2017. gada 21. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Ventspils
-:-
FK Liepāja/MOGO19O/C "Ventspils" stadions
19:00RFS
-:-
Riga FC19NSB "Arkādija"
Piektdiena, 2017. gada 25. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00SK Babīte/Dinamo
-:-
FK Metta/Latvijas Universitāte20Skonto stadions
18:00FK Jelgava
-:-
Riga FC20Zemgales Olimpiskais centrs
Sestdiena, 2017. gada 26. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Ventspils
-:-
RFS20O/C "Ventspils" stadions
19:00FK Liepāja/MOGO
-:-
Spartaks Jūrmala20Daugavas stadions Liepāja
Piektdiena, 2017. gada 08. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Riga FC
-:-
SK Babīte/Dinamo21Skonto stadions
Sestdiena, 2017. gada 09. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Spartaks Jūrmala
-:-
FK Ventspils21Jūrmalas pilsētas stadions “Sloka”
17:00FK Metta/Latvijas Universitāte
-:-
FK Liepāja/MOGO21Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Svētdiena, 2017. gada 10. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00RFS
-:-
FK Jelgava21NSB "Arkādija"
Sestdiena, 2017. gada 16. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00SK Babīte/Dinamo
-:-
FK Jelgava22Skonto stadions
17:00Riga FC
-:-
FK Liepāja/MOGO22Skonto stadions
Svētdiena, 2017. gada 17. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RFS
-:-
Spartaks Jūrmala22NSB "Arkādija"
17:00FK Metta/Latvijas Universitāte
-:-
FK Ventspils22Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2017. gada 23. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00RFS
-:-
SK Babīte/Dinamo23NSB "Arkādija"
Svētdiena, 2017. gada 24. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Spartaks Jūrmala
-:-
FK Metta/Latvijas Universitāte23Jūrmalas pilsētas stadions “Sloka”
16:00FK Ventspils
-:-
Riga FC23O/C "Ventspils" stadions
Pirmdiena, 2017. gada 25. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Liepāja/MOGO
-:-
FK Jelgava23Daugavas stadions Liepāja
Trešdiena, 2017. gada 27. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Spartaks Jūrmala
-:-
RFS15Jūrmalas pilsētas stadions “Sloka”
Piektdiena, 2017. gada 29. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Liepāja/MOGO
-:-
SK Babīte/Dinamo24Daugavas stadions Liepāja
Sestdiena, 2017. gada 30. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Jelgava
-:-
FK Ventspils24Zemgales Olimpiskais centrs
16:00Riga FC
-:-
Spartaks Jūrmala24Skonto stadions
18:00FK Metta/Latvijas Universitāte
-:-
RFS24Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2017. gada 14. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Spartaks Jūrmala
-:-
FK Jelgava25Jūrmalas pilsētas stadions “Sloka”
16:00FK Ventspils
-:-
SK Babīte/Dinamo25O/C "Ventspils" stadions
Svētdiena, 2017. gada 15. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Metta/Latvijas Universitāte
-:-
Riga FC25Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:00RFS
-:-
FK Liepāja/MOGO25NSB "Arkādija"
Sestdiena, 2017. gada 21. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00SK Babīte/Dinamo
-:-
Spartaks Jūrmala26Skonto stadions
Svētdiena, 2017. gada 22. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Jelgava
-:-
FK Metta/Latvijas Universitāte26Zemgales Olimpiskais centrs
16:00Riga FC
-:-
RFS26Skonto stadions
18:00FK Liepāja/MOGO
-:-
FK Ventspils26Daugavas stadions Liepāja
Sestdiena, 2017. gada 28. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Spartaks Jūrmala
-:-
FK Liepāja/MOGO27Jūrmalas pilsētas stadions “Sloka”
14:00RFS
-:-
FK Ventspils27NSB "Arkādija"
14:00FK Metta/Latvijas Universitāte
-:-
SK Babīte/Dinamo27Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:00Riga FC
-:-
FK Jelgava27Skonto stadions
Sestdiena, 2017. gada 04. Novembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Jelgava
-:-
RFS28Zemgales Olimpiskais centrs
14:00SK Babīte/Dinamo
-:-
Riga FC28Skonto stadions
14:00FK Liepāja/MOGO
-:-
FK Metta/Latvijas Universitāte28Daugavas stadions Liepāja
14:00FK Ventspils
-:-
Spartaks Jūrmala28O/C "Ventspils" stadions
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.FK Ventspils21102024
2.RFS21102114
3.Riga FC21101014
4.Spartaks Jūrmala21015413
5.FK Jelgava21012203
6.FK Liepāja/MOGO21012203
7.SK Babīte/Dinamo201101-11
8.FK Metta/Latvijas Universitāte200226-40
Page created in 861 ms.