LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Virslīgas dublieru čempionāts 2018

  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Pirmdiena, 2018. gada 23. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Ventspils-2Valmieras Glass ViA - 24Ventspils 2. pamatskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 29. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Spartaks Jūrmala-2RFS-21Kauguru vidusskolas stadions
19:00FK Metta/Latvijas Universitāte-2Valmieras Glass ViA - 21Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Pirmdiena, 2018. gada 30. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Riga FC-2FK Ventspils-21RTU stadions
Otrdiena, 2018. gada 01. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FK Jelgava-2FK Liepāja-21Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 05. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja-2Spartaks Jūrmala-22Stadions "Daugava", rezerves laukums
15:00Valmieras Glass ViA - 2Riga FC-22Vidzemes Olimpiskais centrs
Svētdiena, 2018. gada 06. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RFS-2FK Ventspils-22NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Pirmdiena, 2018. gada 07. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00FK Metta/Latvijas Universitāte-2FK Jelgava-22Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 12. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00RFS-2FK Liepāja-23NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
15:00Valmieras Glass ViA - 2FK Jelgava-23Vidzemes Olimpiskais centrs
Svētdiena, 2018. gada 13. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Riga FC-2Spartaks Jūrmala-23RTU stadions
16:00FK Ventspils-2FK Metta/Latvijas Universitāte-23Ventspils 2. pamatskolas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 17. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja-2Riga FC-24Stadions "Olimpija"
17:00FK Jelgava-2Spartaks Jūrmala-24Olaines pilsētas stadions
18:00RFS-2FK Metta/Latvijas Universitāte-24NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Pirmdiena, 2018. gada 21. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Spartaks Jūrmala-2FK Metta/Latvijas Universitāte-25Kauguru vidusskolas stadions
17:00FK Liepāja-2Valmieras Glass ViA - 25Stadions "Olimpija"
Otrdiena, 2018. gada 22. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Riga FC-2RFS-25RTU stadions
18:00FK Jelgava-2FK Ventspils-25Olaines pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Valmieras Glass ViA - 2Spartaks Jūrmala-26Vidzemes Olimpiskais centrs
16:00FK Ventspils-2FK Liepāja-26Ventspils 2. pamatskolas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 28. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RFS-2FK Jelgava-26NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Sestdiena, 2018. gada 16. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Jelgava-2Riga FC-27FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
17:00Spartaks Jūrmala-2FK Ventspils-27Kauguru vidusskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 17. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Valmieras Glass ViA - 2RFS-27Valmieras Futbola kluba sporta bāze
17:00FK Liepāja-2FK Metta/Latvijas Universitāte-27Stadions “Daugava”
Piektdiena, 2018. gada 22. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Jelgava-2FK Liepāja-28FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
16:00FK Ventspils-2Riga FC-28Ventspils 2. pamatskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 23. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00RFS-2Spartaks Jūrmala-28NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Otrdiena, 2018. gada 26. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Metta/Latvijas Universitāte-2Valmieras Glass ViA - 28Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Trešdiena, 2018. gada 27. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Spartaks Jūrmala-2Riga FC-210Kauguru vidusskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 30. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Ventspils-2RFS-29Ventspils 2. pamatskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 01. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Riga FC-2Valmieras Glass ViA - 29RTU stadions
17:00Spartaks Jūrmala-2FK Liepāja-29Kauguru vidusskolas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 02. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00FK Metta/Latvijas Universitāte-2FK Jelgava-29Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Piektdiena, 2018. gada 06. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FK Metta/Latvijas Universitāte-2Riga FC-26Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 14. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Metta/Latvijas Universitāte-2FK Ventspils-210Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Pirmdiena, 2018. gada 16. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FK Jelgava-2Valmieras Glass ViA - 210FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
Pirmdiena, 2018. gada 23. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Jelgava-2Spartaks Jūrmala-211FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
14:00RFS-2FK Metta/Latvijas Universitāte-211NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Otrdiena, 2018. gada 24. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Valmieras Glass ViA - 2FK Ventspils-211Valmieras Futbola kluba sporta bāze
Pirmdiena, 2018. gada 30. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Valmieras Glass ViA - 2FK Liepāja-212Valmieras Futbola kluba sporta bāze
18:00FK Ventspils-2FK Jelgava-212Ventspils 2. pamatskolas stadions
Otrdiena, 2018. gada 31. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RFS-2Riga FC-212NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
20:00FK Metta/Latvijas Universitāte-2Spartaks Jūrmala-212Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Pirmdiena, 2018. gada 13. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Riga FC-2FK Metta/Latvijas Universitāte-213RTU stadions
17:00Spartaks Jūrmala-2Valmieras Glass ViA - 213Kauguru vidusskolas stadions
Otrdiena, 2018. gada 14. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Jelgava-2RFS-213FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
17:00FK Liepāja-2FK Ventspils-213Stadions “Daugava”
Svētdiena, 2018. gada 19. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Riga FC-2FK Jelgava-214RTU stadions
16:00FK Metta/Latvijas Universitāte-2FK Liepāja-214Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Pirmdiena, 2018. gada 20. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RFS-2Valmieras Glass ViA - 214Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00FK Ventspils-2Spartaks Jūrmala-214Ventspils 2. pamatskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 25. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Riga FC-2FK Ventspils-215RTU stadions
14:00FK Liepāja-2FK Jelgava-215Stadions “Daugava”
17:00Spartaks Jūrmala-2RFS-215Kauguru vidusskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 26. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Valmieras Glass ViA - 2FK Metta/Latvijas Universitāte-215Valmieras Futbola kluba sporta bāze
Trešdiena, 2018. gada 29. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Liepāja-2Riga FC-211Stadions "Olimpija"
Svētdiena, 2018. gada 02. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RFS-2FK Ventspils-216NSB "Arkādija"
14:00FK Liepāja-2Spartaks Jūrmala-216Stadions "Olimpija"
17:00FK Jelgava-2FK Metta/Latvijas Universitāte-216FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
17:00Valmieras Glass ViA - 2Riga FC-216Valmieras Futbola kluba sporta bāze
Svētdiena, 2018. gada 16. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Riga FC-2Spartaks Jūrmala-217RTU stadions
14:00RFS-2FK Liepāja-217NSB "Arkādija"
16:00FK Ventspils-2FK Metta/Latvijas Universitāte-217Ventspils 2. pamatskolas stadions
16:00FK Jelgava-2Valmieras Glass ViA - 217FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
Pirmdiena, 2018. gada 24. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Riga FC-2FK Liepāja-218RTU stadions
16:00FK Ventspils-2Valmieras Glass ViA - 218Ventspils 2. pamatskolas stadions
16:00Spartaks Jūrmala-2FK Jelgava-218Kauguru vidusskolas stadions
Otrdiena, 2018. gada 25. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00FK Metta/Latvijas Universitāte-2RFS-218Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 29. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Spartaks Jūrmala-2FK Metta/Latvijas Universitāte-219Kauguru vidusskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 30. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Riga FC-2RFS-219RTU stadions
16:00FK Liepāja-2Valmieras Glass ViA - 219Stadions "Olimpija"
16:00FK Jelgava-2FK Ventspils-219FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 04. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Liepāja-2RFS-210Stadions "Olimpija"
Sestdiena, 2018. gada 06. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Ventspils-2FK Liepāja-220Ventspils 2. pamatskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 07. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Metta/Latvijas Universitāte-2Riga FC-220Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:00RFS-2FK Jelgava-220NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Pirmdiena, 2018. gada 08. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Valmieras Glass ViA - 2Spartaks Jūrmala-220Valmieras Futbola kluba sporta bāze
Sestdiena, 2018. gada 20. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Valmieras Glass ViA - 2RFS-221Vidzemes Olimpiskais centrs
Svētdiena, 2018. gada 21. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Riga FC-2FK Jelgava-221RTU stadions
14:00Spartaks Jūrmala-2FK Ventspils-221Kauguru vidusskolas stadions
14:00FK Metta/Latvijas Universitāte-2FK Liepāja-221Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.RFS-221163280215951
2.FK Ventspils-221143447153245
3.FK Metta/Latvijas Universitāte-221124563154840
4.Riga FC-221124570333740
5.FK Jelgava-2219485042831
6.FK Liepāja-22160153949-1018
7.Valmieras Glass ViA - 22143142856-2815
8.Spartaks Jūrmala-22101209155-1461

20 vārti

Jaudzems Artis (RFS)

14 vārti

Varslavāns Renārs (FK Metta/Latvijas Universitāte)

12 vārti

Saveļjevs Germans (FK Jelgava), Neilands Kristers (FK Ventspils), Regža Marko (RFS)

8 vārti

Krollis Raimonds (FK Metta/Latvijas Universitāte), Davidenkovs Aleksejs, Etock Gael Junior (Riga FC)

7 vārti

Kovaļonoks Ņikita (FK Metta/Latvijas Universitāte), Balodis Daniels, Ķiršs Raivis (RFS), Čerņikovs Vladislavs (Riga FC)

6 vārti

Kurtišs Marks (FK Jelgava), Lagūns Jēkabs (FK Metta/Latvijas Universitāte), Kokins Kaspars, Silvestrovs Kristers (FK Ventspils), Indrāns Dāvis (RFS), Bezerra Brisola Felipe (Riga FC)

5 vārti

Soroka Oskars (FK Jelgava), Smetanovs Artūrs, Ziemelis Viktors, Ķigurs Mārtiņš (FK Liepāja), Kartišovs Aleksandrs (FK Metta/Latvijas Universitāte), Jansons Niks (FK Ventspils), Toņiševs Maksims (RFS), Udovičenko Marks, Šekers Tahirs (Riga FC), Lūsiņš Kristers, Nazarovs Egils Arturs (Valmieras FK)

4 vārti

Žarovs Ņikita (FK Jelgava), Sidorovs Maksims (FK Liepāja), Tālbergs Raens (FK Ventspils), Uldriķis Roberts (RFS), Mokrušins Maksims (Riga FC), Talcis Artūrs Rainers (Valmieras FK)

3 vārti

Hvoiņickis Daniils, Nekrasov Aleksandr, Šteinburgs Jēkabs (FK Jelgava), Drāznieks Deivids (FK Liepāja), Birka Emīls, Krjukovičs Aleksejs, Sunnyboy Sandi Dolo, Ulmis Ričards, Zēģele Matīss (FK Metta/Latvijas Universitāte), Dusalijevs Niks (FK Ventspils), Kazačoks Jevgeņijs (RFS), Smirnovs Vitālijs, Čudars Kristers (Riga FC), Bārbalis Rauls, Kramēns Klāvs (Valmieras FK)

2 vārti

Krušatins Andris, Salmiņš Leo, Shiryaev Maxim (FK Jelgava), Fogelis Rūdolfs, Grasis Gustavs, Gueye Dame, Jaunarājs-Janvāris Roberts Krists, Stepanovs Vladimirs (FK Liepāja), Emsis Eduards, Mednis Kristaps (FK Metta/Latvijas Universitāte), Korzāns Ričards (FK Spartaks), Appiah Ofosu, Kapkovs Daniels, Savčenko Iļja (RFS), Kirejevs Matvejs, Kovalenko Bohdan, Kuļepovs Viktors, Maligins Danils, Punculs Ēriks, Zahynailov Serhii, Zicāns Rūdolfs (Riga FC), Bērziņš Ulvis (Valmieras FK)

1 vārti

Emelianenko Viacheslav, Kiriļins Andrejs, Minkevičs Ivo, Strods Toms Rūdolfs, Vorobjovs Artjoms, Zviņģelis Kristofers (FK Jelgava), Cimbals Jevgeņijs, Dobrecovs Devids, Gucs Toms, Krautmanis Jānis (FK Liepāja), Bambals Oskars, Fazili Benson, Harmon Van-Dave Gbowea (FK Metta/Latvijas Universitāte), Aguirre Diego Ezequiel, Gauračs Edgars, Kaņeps Dāvis Daniels, Kovaļovs Andrejs, Kļavlapa Edgars, Pusts Ruslans, Simič Marko (FK Spartaks), Alfa Abdullahi, Ciršs Rendijs, Frolovs Kirils, Klimaševičs Dmitrijs, Kokarītis Robins, Matvejevs Jurijs, Solomatovs Artjoms, Zecmanis Eduards (FK Ventspils), Amdurs Dāvids, Andrejevs Aleksejs, Jolkins Ņikita, Koliņko Ņikita, Solovjovs Aleksandrs, Sorokins Vladislavs, Staņuks Daņiils, Troņinkovs Valentins, Ulimbaševs Daniils, Šakurovs Edgars (RFS), Bilinski Kamil Wojciech, Bogdaškins Boriss, De Almeida Primao Thiago, Guļijevs Aris, Kārkliņš Krišs, Mickevičs Romāns, Moškovičs Daniils, Čebotarjovs Viktors (Riga FC), Barkovskis Māris, Browne Rashid Hesus Grigorio, Burcevs Toms, Muižnieks Rūdolfs, Nguesseu Camrom William Junior, Stīpnieks Eduards (Valmieras FK)
Page created in 12 ms.