LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Virslīgas dublieru čempionāts 2018

  • Kalendārs un rezultāti
  • Turnīra tabula
  • Vārtu guvēju saraksts
Pirmdiena, 2018. gada 23. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Ventspils-2Valmieras Glass ViA - 24Ventspils 2. pamatskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 29. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Spartaks-2RFS-21Kauguru vidusskolas stadions
19:00FK Metta/LU-2Valmieras Glass ViA - 21Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Pirmdiena, 2018. gada 30. Aprīlis
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Riga FC-2FK Ventspils-21RTU stadions
Otrdiena, 2018. gada 01. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FK Jelgava-2FK Liepāja-21Olaines pilsētas stadions
Sestdiena, 2018. gada 05. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja-2FK Spartaks-22Stadions "Daugava", rezerves laukums
15:00Valmieras Glass ViA - 2Riga FC-22Vidzemes Olimpiskais centrs
Svētdiena, 2018. gada 06. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RFS-2FK Ventspils-22NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Pirmdiena, 2018. gada 07. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00FK Metta/LU-2FK Jelgava-22Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 12. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00RFS-2FK Liepāja-23NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
15:00Valmieras Glass ViA - 2FK Jelgava-23Vidzemes Olimpiskais centrs
Svētdiena, 2018. gada 13. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Riga FC-2FK Spartaks-23RTU stadions
16:00FK Ventspils-2FK Metta/LU-23Ventspils 2. pamatskolas stadions
Ceturtdiena, 2018. gada 17. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Liepāja-2Riga FC-24Stadions "Olimpija", Liepāja
17:00FK Jelgava-2FK Spartaks-24Olaines pilsētas stadions
18:00RFS-2FK Metta/LU-24NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Pirmdiena, 2018. gada 21. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Spartaks-2FK Metta/LU-25Kauguru vidusskolas stadions
17:00FK Liepāja-2Valmieras Glass ViA - 25Stadions "Olimpija", Liepāja
Otrdiena, 2018. gada 22. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Riga FC-2RFS-25RTU stadions
18:00FK Jelgava-2FK Ventspils-25Olaines pilsētas stadions
Svētdiena, 2018. gada 27. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00Valmieras Glass ViA - 2FK Spartaks-26Vidzemes Olimpiskais centrs
16:00FK Ventspils-2FK Liepāja-26Ventspils 2. pamatskolas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 28. Maijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RFS-2FK Jelgava-26NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Sestdiena, 2018. gada 16. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Jelgava-2Riga FC-27FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
17:00FK Spartaks-2FK Ventspils-27Kauguru vidusskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 17. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Valmieras Glass ViA - 2RFS-27Valmieras Futbola kluba sporta bāze
17:00FK Liepāja-2FK Metta/LU-27Stadions “Daugava”, Liepāja
Piektdiena, 2018. gada 22. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Jelgava-2FK Liepāja-28FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
16:00FK Ventspils-2Riga FC-28Ventspils 2. pamatskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 23. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
15:00RFS-2FK Spartaks-28NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Otrdiena, 2018. gada 26. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Metta/LU-2Valmieras Glass ViA - 28Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Trešdiena, 2018. gada 27. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Spartaks-2Riga FC-210Kauguru vidusskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 30. Jūnijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Ventspils-2RFS-29Ventspils 2. pamatskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 01. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Riga FC-2Valmieras Glass ViA - 29RTU stadions
17:00FK Spartaks-2FK Liepāja-29Kauguru vidusskolas stadions
Pirmdiena, 2018. gada 02. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00FK Metta/LU-2FK Jelgava-29Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Piektdiena, 2018. gada 06. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FK Metta/LU-2Riga FC-26Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 14. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
19:00FK Metta/LU-2FK Ventspils-210Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Pirmdiena, 2018. gada 16. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00FK Jelgava-2Valmieras Glass ViA - 210FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
Pirmdiena, 2018. gada 23. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Jelgava-2FK Spartaks-211FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
14:00RFS-2FK Metta/LU-211NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Otrdiena, 2018. gada 24. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
18:00Valmieras Glass ViA - 2FK Ventspils-211Valmieras Futbola kluba sporta bāze
Pirmdiena, 2018. gada 30. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Valmieras Glass ViA - 2FK Liepāja-212Valmieras Futbola kluba sporta bāze
18:00FK Ventspils-2FK Jelgava-212Ventspils 2. pamatskolas stadions
Otrdiena, 2018. gada 31. Jūlijs
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RFS-2Riga FC-212NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
20:00FK Metta/LU-2FK Spartaks-212Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Pirmdiena, 2018. gada 13. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Riga FC-2FK Metta/LU-213RTU stadions
17:00FK Spartaks-2Valmieras Glass ViA - 213Kauguru vidusskolas stadions
Otrdiena, 2018. gada 14. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Jelgava-2RFS-213FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
17:00FK Liepāja-2FK Ventspils-213Stadions “Daugava”, Liepāja
Svētdiena, 2018. gada 19. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Riga FC-2FK Jelgava-214RTU stadions
16:00FK Metta/LU-2FK Liepāja-214Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Pirmdiena, 2018. gada 20. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RFS-2Valmieras Glass ViA - 214Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00FK Ventspils-2FK Spartaks-214Ventspils 2. pamatskolas stadions
Sestdiena, 2018. gada 25. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Riga FC-2FK Ventspils-215RTU stadions
14:00FK Liepāja-2FK Jelgava-215Stadions “Daugava”, Liepāja
17:00FK Spartaks-2RFS-215Kauguru vidusskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 26. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00Valmieras Glass ViA - 2FK Metta/LU-215Valmieras Futbola kluba sporta bāze
Trešdiena, 2018. gada 29. Augusts
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
17:00FK Liepāja-2Riga FC-211Stadions "Olimpija", Liepāja
Svētdiena, 2018. gada 02. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00RFS-2FK Ventspils-216NSB "Arkādija"
14:00FK Liepāja-2FK Spartaks-216Stadions "Olimpija", Liepāja
17:00FK Jelgava-2FK Metta/LU-216FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
17:00Valmieras Glass ViA - 2Riga FC-216Valmieras Futbola kluba sporta bāze
Svētdiena, 2018. gada 16. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Riga FC-2FK Spartaks-217RTU stadions
14:00RFS-2FK Liepāja-217NSB "Arkādija"
16:00FK Ventspils-2FK Metta/LU-217Ventspils 2. pamatskolas stadions
16:00FK Jelgava-2Valmieras Glass ViA - 217FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
Pirmdiena, 2018. gada 24. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Riga FC-2FK Liepāja-218RTU stadions
16:00FK Ventspils-2Valmieras Glass ViA - 218Ventspils 2. pamatskolas stadions
16:00FK Spartaks-2FK Jelgava-218Kauguru vidusskolas stadions
Otrdiena, 2018. gada 25. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
20:00FK Metta/LU-2RFS-218Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
Sestdiena, 2018. gada 29. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Spartaks-2FK Metta/LU-219Kauguru vidusskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 30. Septembris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
13:00Riga FC-2RFS-219RTU stadions
16:00FK Liepāja-2Valmieras Glass ViA - 219Stadions "Olimpija", Liepāja
16:00FK Jelgava-2FK Ventspils-219FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
Ceturtdiena, 2018. gada 04. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00FK Liepāja-2RFS-210Stadions "Olimpija", Liepāja
Sestdiena, 2018. gada 06. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Ventspils-2FK Liepāja-220Ventspils 2. pamatskolas stadions
Svētdiena, 2018. gada 07. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00FK Metta/LU-2Riga FC-220Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:00RFS-2FK Jelgava-220NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
Pirmdiena, 2018. gada 08. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
16:00Valmieras Glass ViA - 2FK Spartaks-220Valmieras Futbola kluba sporta bāze
Sestdiena, 2018. gada 20. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Valmieras Glass ViA - 2RFS-221Vidzemes Olimpiskais centrs
Svētdiena, 2018. gada 21. Oktobris
LaiksKomanda 1Rez.Komanda 2KārtaNorises vieta
14:00Riga FC-2FK Jelgava-221RTU stadions
14:00FK Spartaks-2FK Ventspils-221Kauguru vidusskolas stadions
14:00FK Metta/LU-2FK Liepāja-221Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
#KomandaSUNZGVZVVAP
1.RFS-221163280215951
2.FK Ventspils-221143447153245
3.FK Metta/LU-221124563154840
4.Riga FC-221124570333740
5.FK Jelgava-2219485042831
6.FK Liepāja-22160153949-1018
7.Valmieras Glass ViA - 22143142856-2815
8.FK Spartaks-22101209155-1461

20 vārti

Jaudzems Artis (RFS-2)

14 vārti

Varslavāns Renārs (FK Metta/LU-2)

12 vārti

Saveļjevs Germans (FK Jelgava-2), Neilands Kristers (FK Ventspils-2), Regža Marko (RFS-2)

8 vārti

Krollis Raimonds (FK Metta/LU-2), Davidenkovs Aleksejs, Etock Gael Junior (Riga FC-2)

7 vārti

Kovaļonoks Ņikita (FK Metta/LU-2), Balodis Daniels, Ķiršs Raivis (RFS-2), Čerņikovs Vladislavs (Riga FC-2)

6 vārti

Kurtišs Marks (FK Jelgava-2), Lagūns Jēkabs (FK Metta/LU-2), Kokins Kaspars, Silvestrovs Kristers (FK Ventspils-2), Indrāns Dāvis (RFS-2), Bezerra Brisola Felipe (Riga FC-2)

5 vārti

Soroka Oskars (FK Jelgava-2), Smetanovs Artūrs, Ziemelis Viktors, Ķigurs Mārtiņš (FK Liepāja-2), Kartišovs Aleksandrs (FK Metta/LU-2), Jansons Niks (FK Ventspils-2), Toņiševs Maksims (RFS-2), Udovičenko Marks, Šekers Tahirs Džans (Riga FC-2), Lūsiņš Kristers, Nazarovs Egils Arturs (Valmieras Glass ViA - 2)

4 vārti

Žarovs Ņikita (FK Jelgava-2), Sidorovs Maksims (FK Liepāja-2), Tālbergs Raens (FK Ventspils-2), Uldriķis Roberts (RFS-2), Mokrušins Maksims (Riga FC-2), Talcis Artūrs Rainers (Valmieras Glass ViA - 2)

3 vārti

Hvoiņickis Daniils, Nekrasov Aleksandr, Šteinburgs Jēkabs (FK Jelgava-2), Drāznieks Deivids (FK Liepāja-2), Birka Emīls, Krjukovičs Aleksejs, Sunnyboy Sandi Dolo, Ulmis Ričards, Zēģele Matīss (FK Metta/LU-2), Dusalijevs Niks (FK Ventspils-2), Kazačoks Jevgeņijs (RFS-2), Smirnovs Vitālijs, Čudars Kristers (Riga FC-2), Bārbalis Rauls, Kramēns Klāvs (Valmieras Glass ViA - 2)

2 vārti

Krušatins Andris, Salmiņš Leo, Shiryaev Maxim (FK Jelgava-2), Fogelis Rūdolfs, Grasis Gustavs, Gueye Dame, Jaunarājs-Janvāris Roberts Krists, Stepanovs Vladimirs (FK Liepāja-2), Emsis Eduards, Mednis Kristaps (FK Metta/LU-2), Korzāns Ričards (FK Spartaks-2), Appiah Ofosu, Kapkovs Daniels, Savčenko Iļja (RFS-2), Kirejevs Matvejs, Kovalenko Bohdan, Kuļepovs Viktors, Maligins Danils, Punculs Ēriks, Zahynailov Serhii, Zicāns Rūdolfs (Riga FC-2), Bērziņš Ulvis (Valmieras Glass ViA - 2)

1 vārti

Emelianenko Viacheslav, Kiriļins Andrejs, Minkevičs Ivo, Strods Toms Rūdolfs, Vorobjovs Artjoms, Zviņģelis Kristofers (FK Jelgava-2), Cimbals Jevgeņijs, Dobrecovs Devids, Gucs Toms, Krautmanis Jānis (FK Liepāja-2), Bambals Oskars, Fazili Benson, Harmon Van-Dave Gbowea (FK Metta/LU-2), Aguirre Diego Ezequiel, Gauračs Edgars, Kaņeps Dāvis Daniels, Kovaļovs Andrejs, Kļavlapa Edgars, Pusts Ruslans, Simič Marko (FK Spartaks-2), Alfa Abdullahi, Ciršs Rendijs, Frolovs Kirils, Klimaševičs Dmitrijs, Kokarītis Robins, Matvejevs Jurijs, Solomatovs Artjoms, Zecmanis Eduards (FK Ventspils-2), Amdurs Dāvids, Andrejevs Aleksejs, Jolkins Ņikita, Koliņko Ņikita, Solovjovs Aleksandrs, Sorokins Vladislavs, Staņuks Daņiils, Troņinkovs Valentins, Ulimbaševs Daniils, Šakurovs Edgars (RFS-2), Bilinski Kamil Wojciech, Bogdaškins Boriss, De Almeida Primao Thiago, Guļijevs Aris, Kārkliņš Krišs, Mickevičs Romāns, Moškovičs Daniils, Čebotarjovs Viktors (Riga FC-2), Barkovskis Māris, Browne Rashid Hesus Grigorio, Burcevs Toms, Muižnieks Rūdolfs, Nguesseu Camrom William Junior, Stīpnieks Eduards (Valmieras Glass ViA - 2)
Page created in 989 ms.