LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Sieviešu Futbola 1. līga 2017 - 1. posms

3. kārta, 21/05/2017 14:00

Olaines pilsētas stadions, Olaine
Skatītāju skaits: 30
AFA Olaine
1
BFC Daugavpils
0
55Mandrika Agnese
    35Ņesterova Sofija
      19Mihaļkova Anna
        6Reute Liene
          29Beļavska-Rauska Laura
            4Rožaščonoka Liāna
            • 67'
            4Stivriška Aija (C)
              10Ribakova Aleksandra
              • 58'
              10Romanoviča Ksenija
                7Vengreviča Viktorija (C)
                  7Borovska Emīlija
                  • 77'
                  8Skribina Diāna
                    13Čižova Jeļizaveta
                      16Djagiļeva Taisija
                        3Seļezņova Luiza Valērija
                        • 63'
                        14Samušenko Elizabete
                          12Krasnova Lea
                          • 36'
                          9Červinska Nikole
                            15Petuhova Aļona
                            • 74'
                            15Grincevičute Iveta Vitālija
                              5Osiņina Lana
                              • 64'
                              5Potaša Daina
                                Rezervisti
                                8Sokolova Elīna
                                • 74'
                                11Biznja Arīna
                                • 67'
                                17Poņatovska Anna
                                • 77'
                                17Sirotkina Ksenija
                                  1Goruza Jana
                                    13Gavrilenko Anastasija
                                      2Kozlova Anžela
                                      • 36'
                                      23Daņilova Darja
                                        16Gaugere Renāte
                                        • 63'
                                        19Fedotova Viktorija
                                        • 58'
                                        22Petrova Alīna
                                          3Starkute Everita
                                            Galvenais treneris
                                            Mihaļkovs JevgēņijsSarafaņuks Deniss
                                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                            Galvenais tiesnesis: Vanaga Diāna
                                            1 tiesneša asistents: Ikaunieks Jānis
                                            2 tiesneša asistents: Soldatovs Nikolajs