LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Meistarības grupa U-14 1.-4.vieta

3. kārta, 05/09/2018 17:00

Olaines pilsētas stadions, Olaine
Skatītāju skaits: 20
AFA Olaine
1
FK Dinamo Rīga
1
69Radionovs Rendijs Alens
    22Jofiks Daniils
      33Viņķis Kristens
        15Piļipčuks Artemijs
          4Aivars Emīls
            17Osaulenko Daņila
              12Ivanovs Adrians
                11Trofimovs Artjoms
                  21Vinogradovs Jānis
                    26Saprikovs Deniss
                      29Tolmačovs Daniils
                        10Gžibovskis Nikita
                          30Kačanovs Gļebs
                            33Patrikejevs Ivans
                              53Katajs-Paeglis Markuss
                                7Tatevosjans Zakars
                                  18Rūja Kārlis
                                    5Narubins Aleksandrs
                                      70Bočs Roberts
                                        14Putrāns Daniils
                                          15Jurčenko Dāvids
                                            25Gušča Aleksejs
                                              31Viņķis Ričards
                                                3Kusrajevs Jegors
                                                  72Sačkovs Georgijs
                                                  • 6'
                                                  4Šakels Kirills
                                                    90Ivaškins Artemijs
                                                      21Balaboskins Artjoms
                                                        28Osipovs Deniss
                                                          20Ostapko Gļebs
                                                          • 46'
                                                          39Jēkabsons Markuss
                                                            41Vasiļecs Maksims
                                                              6Vējkrīgers Dāvis
                                                                9Lešenkovs Nikita
                                                                  23Daņiļuks Daniels
                                                                    12Rabekins Aleksandrs
                                                                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                      Galvenais tiesnesis: Keziks Jevgenijs