LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-15

8. kārta, 09/06/2018 11:00

Olaines pilsētas stadions, Olaine
Skatītāju skaits: 74
AFA Olaine
0
FK Tukums 2000/TSS
0
35Radionovs Rendijs Alens
    1Grīgs Jurģis
      50Spirins Romāns
        71Ādamsons Rihards
          5Žukovs Iļja
            88Kūla Kristers Horens
              18Rūja Kārlis
                2Auniņš Mareks
                  2Ģēģers Elmārs
                    21Puzānovs Kristaps
                      32Berezanskis Daniils
                        38Langermanis Grāvis Markuss
                          38Akinfijevs Ņikita
                            41Burka Ralfs
                              37Miglinieks Ronalds
                                36Cinis Kristers
                                  30Kačanovs Gļebs
                                    24Feldmanis Reinis
                                      14Osis Oskars
                                        6Krieviņš Kristaps Kārlis
                                          11Ferbers Simons
                                            19Mūrnieks Artūrs
                                              17Bērziņš Niks Edžus (C)
                                                4Ošis Edvards Eduards
                                                  9Auziņš Gustavs
                                                    5Cibikins Edgars
                                                      3Mihailovs Deniss
                                                        7Mīļais Daniels
                                                          29Tolmačovs Daniils
                                                            13Jansons Kristaps
                                                              6Vējkrīgers Dāvis
                                                                26Riekstiņš Kristians
                                                                  7Bočs Rolands
                                                                    22Kovaļovs Mārtiņš
                                                                      Galvenais treneris
                                                                      Gromovs AleksejsLapsa Andrejs
                                                                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                      Galvenais tiesnesis: Keziks Jevgenijs
                                                                      1 tiesneša asistents: Briedis Ritvars
                                                                      2 tiesneša asistents: Miļuhins Igors