LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-15 5.-8.vieta

3. kārta, 17/10/2018 17:00

Olaines pilsētas stadions, Olaine
Skatītāju skaits: 39
AFA Olaine
4
FK Tukums 2000/TSS
0
35Radionovs Rendijs Alens
    1Grīgs Jurģis
      1Dorofejevs Markuss
        13Jansons Kristaps
          11Ferbers Simons
          • 62'
          38Langermanis Grāvis Markuss
            14Osis Oskars
              22Kovaļovs Mārtiņš
                18Rūja Kārlis
                  88Kūla Kristers Horens
                    7Bočs Rolands
                    • 34'
                    • 40'
                    • 54'
                    26Riekstiņš Kristians
                      30Kačanovs Gļebs
                        8Ozols Mārtiņš
                          17Bērziņš Niks Edžus (C)
                            7Mīļais Daniels
                            • 64'
                            38Akinfijevs Ņikita
                              19Mūrnieks Artūrs
                                5Žukovs Iļja
                                  41Burka Ralfs
                                    29Tolmačovs Daniils
                                      55Cinis Kristers
                                        6Vējkrīgers Dāvis
                                          99Penkevics Kristers
                                            3Mihailovs Deniss
                                              21Puzānovs Kristaps
                                                21Potihoņins Deniss
                                                  4Ošis Edvards Eduards
                                                    2Ģēģers Elmārs
                                                      24Feldmanis Reinis
                                                      • 45'
                                                      59Jurkovļaņecs Maksims
                                                        6Krieviņš Kristaps Kārlis
                                                          Galvenais treneris
                                                          Gromovs AleksejsLapsa Andrejs
                                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                          Galvenais tiesnesis: Keziks Jevgenijs
                                                          1 tiesneša asistents: Miļuhins Igors
                                                          2 tiesneša asistents: Zaharčukovs Andrejs