LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-15

10. kārta, 30/06/2018 14:00

Olaines pilsētas stadions, Olaine
Skatītāju skaits: 50
AFA Olaine
1
FS METTA
5
50Spirins Romāns
    74Punnenovs Patriks
      35Radionovs Rendijs Alens
        25Osmanis Rinalds
          5Žukovs Iļja
            14Zants Tomass
              17Bērziņš Niks Edžus (C)
                19Brenards Reinis Niks
                  9Auziņš Gustavs
                    5Vasiļevskis Mikus
                    • 63'
                    14Osis Oskars
                      11Pavlovskis Artjoms
                        3Mihailovs Deniss
                          10Vapne Lūkass
                            11Ferbers Simons
                            • 26'
                            16Bušmeisters Ričards
                              2Ģēģers Elmārs
                                13Tipsis Roberts
                                  29Tolmačovs Daniils
                                    3Vilnis Kārlis (C)
                                      38Akinfijevs Ņikita
                                        17Kaikins Alekss
                                          37Miglinieks Ronalds
                                            6Čiņajevs Daņiils
                                              32Berezanskis Daniils
                                                9Puzirevskis Artjoms
                                                • 49'
                                                • 57'
                                                18Rūja Kārlis
                                                  18Kuzņecovs Rihards
                                                    30Kačanovs Gļebs
                                                      15Keršys Kristupas
                                                      • 35'
                                                      6Vējkrīgers Dāvis
                                                        7Rēķis Kristofers
                                                        • 38'
                                                        15Jurkovļaņecs Maksims
                                                          4Bergs Niks Lūkass
                                                            7Bočs Rolands
                                                              8Spalva Klāvs
                                                                Galvenais treneris
                                                                Gromovs AleksejsGluščuks Andrejs
                                                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                Galvenais tiesnesis: Keziks Jevgenijs
                                                                1 tiesneša asistents: Voitehoviča Darja
                                                                2 tiesneša asistents: Miļuhins Igors