LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SF1L 2018 - 2. posms (1-6 v.)

2. kārta, 12/08/2018 19:30

Olaines pilsētas stadions, Olaine
Skatītāju skaits: 60
AFA Olaine
2
FS Metta
6
55Mandrika Agnese
  • 46'
1Siņutkina Laura
    5Osiņina Lana
    • 52'
    • 57'
    9Šilova Alīna (C)
    • 90'
    8Cauņa Kristīna
    • 46'
    15Arzubova Jevgēnija
    • 90'+1'
    15Petuhova Aļona
      23Polka Līva
      • 46'
      13Čižova Jeļizaveta
      • 50'
      • 87'
      14Sniedzīte Rebeka
      • 83'
      3Ļebedeva Anžela
        7Daņilova Katrīna
        • 2'
        • 69'
        11Voitehovich Daria
          11Treimane Nelle
          • 12'
          • 90'
          4Stivriška Aija (C)
            16Fjodorova Anastasija
            • 22'
            • 71'
            18Mihailova Aļina
              99Sondore Laura
                6Sazanova Linda
                  2Kazlauska Linda
                  • 90'
                  2Kozlova Anžela
                  • 77'
                  17Pozņiaka Karmena Ketija
                    Rezervisti
                    1Mūrniece Diāna
                    • 46'
                    22Sidere Patrīcija Enia
                    • 90'
                    17Poņatovska Anna
                    • 87'
                    12Zankovska Tīna
                    • 71'
                    12Jurkeviča Karīna
                      96Rungule Elīza Elizabete
                      • 83'
                      21Starikova Marija
                      • 77'
                      29Tihomirova Adriana Nikola
                      • 90'
                      7Borovska Emīlija
                      • 46'
                      8Mežecka Fanija
                        10Lipšāne Amēlija
                        • 46'
                        • 58'
                        61Liepiņa Evelīna
                        • 90'+1'
                        Galvenais treneris
                        Mihaļkovs JevgēņijsVāciete Liene
                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                        Galvenais tiesnesis: Uzlovs Romāns
                        1 tiesneša asistents: Ladiga Korobkova Luīze Elizabete
                        2 tiesneša asistents: Miļuhins Igors