LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SF1L 2018 - 1. posms

4. kārta, 19/05/2018 14:00

Olaines pilsētas stadions, Olaine
Skatītāju skaits: 35
AFA Olaine
2
Preiļu novada BJSS
0
55Mandrika Agnese
    1Ūzuliņa Arta
      11Voitehoviča Darja
        10Liniņa Paula Linda (C)
          6Sazanova Linda
            13Kalvāne Zaiga
              4Stivriška Aija (C)
              • 74'
              • 88'
              8Pastare Olita
                9Ņevedomska Darja
                  12Adamoviča Ieva
                    5Osiņina Lana
                    • 85'
                    • 86'
                    14Kivleniece Sanita
                      14Kostigova Tatjana
                        4Sparāne Amanda
                          2Kozlova Anžela
                            11Strode Elīza
                              15Petuhova Aļona
                              • 65'
                              15Kovaļova Karīna
                                13Čižova Jeļizaveta
                                • 72'
                                3Kuzņecova Karīna
                                  3Ļebedeva Anžela
                                  • 8'
                                  5Stolipina Agnese
                                    Rezervisti
                                    1Mūrniece Diāna
                                      18Mihailova Aļina
                                        12Evertovska Everita
                                        • 86'
                                        17Poņatovska Anna
                                          21Starikova Marija
                                          • 72'
                                          8Zivtiņa Kristīne
                                          • 88'
                                          10Maļčikova Liāna
                                          • 65'
                                          Galvenais treneris
                                          Mihaļkovs JevgēņijsBabris Imants
                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                          Galvenais tiesnesis: Zaharčukovs Andrejs
                                          1 tiesneša asistents: Miļuhins Igors
                                          2 tiesneša asistents: Šlikovs Vladimirs