LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SF1L 2018 - 1. posms

10. kārta, 06/06/2018 19:00

Olaines pilsētas stadions, Olaine
Skatītāju skaits: 50
AFA Olaine
2
Rīgas Futbola skola - 1
0
55Mandrika Agnese
    12Lielause Marta
      13Čižova Jeļizaveta
        9Medvedeva Amanda
          15Petuhova Aļona
            11Suvītra Diāna
              4Stivriška Aija (C)
              • 39'
              • 42'
              • 87'
              6Ņikitina Dana Nikola
                2Kozlova Anžela
                • 65'
                17Koha Jevgenija
                  3Ļebedeva Anžela
                  • 79'
                  19Sadikova Vasilisa
                  • 79'
                  5Osiņina Lana
                  • 86'
                  10Krasnova Ieva
                  • 77'
                  6Sazanova Linda
                    8Gricienko Ērika
                      11Voitehovich Daria
                        14Čubare Evelīna Sendija
                        • 46'
                        14Kostigova Tatjana
                        • 59'
                        15Brahmane Nikola
                          9Ņevedomska Darja
                            7Lorence Luīze (C)
                              Rezervisti
                              1Mūrniece Diāna
                                1Redzoba Sintija
                                  12Evertovska Everita
                                    18Jevstigņejeva Valērija
                                      18Mihailova Aļina
                                        20Lubiņa Arta Luīze
                                          7Borovska Emīlija
                                          • 79'
                                          4Fūrmane Signe
                                            10Maļčikova Liāna
                                            • 59'
                                            13Lodziņa Kristīne Evelīna
                                            • 79'
                                            17Poņatovska Anna
                                              5Timofejeva Olga
                                              • 77'
                                              8Zivtiņa Kristīne
                                              • 87'
                                              3Ušpaleviča Evelīna
                                              • 46'
                                              Galvenais treneris
                                              Mihaļkovs JevgēņijsRočāne Anastasija
                                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                              Galvenais tiesnesis: Šlikovs Vladimirs
                                              1 tiesneša asistents: Miļuhins Igors
                                              2 tiesneša asistents: Briedis Ritvars