LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

U-16 meiteņu pavasara kauss 2018

4. kārta, 08/03/2018 11:20

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 55
AFA Olaine
1
Rīgas Futbola skola
2
1Mūrniece Diāna
    1Starceva Elīna
      55Mandrika Agnese
        12Jeržanina Anna
          5Osiņina Lana
          • 16'
          11Suvītra Diāna
          • 30'
          • 31'
          9Fiļipova Angelina
            2Krjučkova Jūlija
              21Starikova Marija
                14Teļukeviča Marina
                  14Kostigova Tatjana (C)
                    20Kivliņa Anastasija
                      10Maļčikova Liāna
                        4Savnore Anna Liene
                          20Pauniņa Amanda
                            15Dubovicka Anastasija
                              8Vitmore Selga Penelope
                                13Zorina Jekaterina
                                  12Semenova Veronika
                                    7Sadikova Vasilisa
                                      18Mihailova Aļina
                                        3Gergeležiu Sofija (C)
                                          3Ļebedeva Anžela
                                            18Gricienko Ērika
                                              6Sazanova Linda
                                                17Ušpaleviča Evelīna
                                                  17Jurkeviča Karīna
                                                    22Fiošina Darja
                                                      16Juļmane Elīna
                                                        9Nagle Ksenija
                                                          16Lubiņa Arta Luīze
                                                            10Mazurova Milana
                                                              19Medvedeva Amanda
                                                                Galvenais treneris
                                                                Mihaļkovs JevgēņijsŠaļimova Tatjana
                                                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                Galvenais tiesnesis: Didriķe Līga
                                                                1 tiesneša asistents: Radionenko Sergejs
                                                                2 tiesneša asistents: Leladze Roberts