LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-15

11. kārta, 29/07/2018 11:00

Olaines pilsētas stadions, Olaine
Skatītāju skaits: 56
AFA Olaine
2
SK Super Nova
2
1Dorofejevs Markuss
    36Iesalnieks Niks
      35Radionovs Rendijs Alens
        12Cīrulis Matīss Ričards
        • 69'
        18Rūja Kārlis
        • 52'
        • 70'
        69Šusts Jēkabs-Māris
          32Berezanskis Daniils
            4Druzenko Artjoms
              11Ferbers Simons
                22Žabins Leonards
                  37Miglinieks Ronalds
                    8Godiņš Kristians
                    • 14'
                    59Jurkovļaņecs Maksims
                      5Cīrulis Jegors
                      • 70'
                      2Ģēģers Elmārs
                        23Skugarevs Dmitrijs
                          29Tolmačovs Daniils
                            31Butāns Markuss
                              15Jurčenko Dāvids
                                10Zelmanis Rolands
                                  3Mihailovs Deniss
                                    11Raginskis Daniels
                                      17Bērziņš Niks Edžus (C)
                                        18Švalkovskis Kristofers
                                          38Akinfijevs Ņikita
                                            15Gruntmanis Ralfs Mārtiņš (C)
                                            • 21'
                                            30Kačanovs Gļebs
                                              33Kauliņš Ričards
                                                6Vējkrīgers Dāvis
                                                  21Brigzna Kārlis
                                                    5Žukovs Iļja
                                                      14Osis Oskars
                                                        Galvenais treneris
                                                        Gromovs AleksejsPerepļotkins Andrejs
                                                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                        Galvenais tiesnesis: Keziks Jevgenijs
                                                        1 tiesneša asistents: Šlikovs Vladimirs
                                                        2 tiesneša asistents: Uzlovs Romāns