LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Kurzeme/Zemgale

8. kārta, 12/08/2018 16:00

Olaines pilsētas stadions, Olaine
Skatītāju skaits: 50
AFA Olaine
3
Talsi/FK Laidze
5
88Aivars Markuss Deins
  • 84'
77Neilands Toms
  • 57'
4Radionovs Patriks Kristiāns
  • 58'
11Blumbahs Sandis
  • 25'
  • 70'
26Škoļnijs Igors
    7Tarasovs Igors
    • 13'
    • 58'
    • 79'
    18Žukovs Ņikita
      18Valbergs Kaspars
        9Drabovičs Ruslans
          4Kovaļovs Dmitrijs
          • 55'
          22Tihijs Timurs
            32Braunfelds Sandis
              11Medvedins Ruslans
              • 83'
              • 87'
              14Zikovs Sergejs
                8Čmiļs Aleksandrs
                • 46'
                10Paegle Kārlis
                • 66'
                33Semjonovs Jevgēnijs
                  8Petkevičs Vitālijs (C)
                  • 9'
                  2Semjonovs Mihails
                  • 70'
                  3Šnēbergs Rūdis
                    24Pozņaks Artūrs (C)
                      15Šnēbergs Mārcis
                      • 62'
                      Rezervisti
                      35Berļizevs Aleksandrs
                      • 84'
                      23Krūmiņš Renārs
                      • 79'
                      14Seminovičs Kirils
                        30Riekstiņš Kaspars
                        • 70'
                        15Ivanovs Maksims
                        • 70'
                        33Ratenieks Edmunds
                        • 62'
                        29Mihaļkovs Maksims
                        • 57'
                        • 84'
                        16Jurkevičs Pāvels
                        • 46'
                        • 57'
                        17Lapoška Andrejs
                        • 58'
                        3Krivko Aleksejs
                        • 84'
                        Galvenais treneris
                        Gromovs AleksejsEņģelis Aivars
                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                        Galvenais tiesnesis: Botošs Vasīlijs
                        1 tiesneša asistents: Uzlovs Romāns
                        2 tiesneša asistents: Šlikovs Vladimirs